Shamballa (1024, 12D)

Na rozdíl od Reiki, Shamballa nepotřebuje symboly. Ty jsou Vám vloženy při zasvěcení Mistrem do aury  (1024 symbolů). Zasvěcením se propojujeme s konkrétní technikou. Díky tomu rozšíříme své energie a samotná aplikace se stává rychlejší, silnější a účinnější. 

Všem svým žákům poskytuji časově neomezenou podporu po zasvěcení. Můžete se ptát a svěřit se se svými zážitky. Moc ráda s vámi zůstávám ve spojení-:) I vy jste mými učiteli. Je pro vás také připravena podpůrná uzavřená FB skupinka. 

Shamballa 1024

Shamballa 1024 je multidimenzionální energetický systém, se kterým na této planetě pracujeme od roku 2003. Díky velmi rychlému vývoji planety a vysokým vibracím většiny z nás je již dnes určena téměř pro všechny. Shamballa pomáhá léčit nemoci, které Reiki léčit neumí (pracuje na vyšší frekvenci).

Pro zasvěcení do Shambally není bezpodmínečně nutné mít Reiki. Ale dle mých vlastních zkušeností, je dobré absolvovat alespoň Reiki 1, 2 (pomůže lépe pochopit svět energií, je to taková jízdenka do vesmíru-:)). Je třeba mít alespoň mnohačetné zkušenosti s meditacemi nebo komunikací s Vyššími bytostmi. I když pro jistotu ještě ověřuji, zda je zájemce připraven. Dle mého názoru je Shamballa pro každého (stejně tak jako ostatní energetické systémy), ale důležité je načasování a duchovní připravenost. Záleží na Vaší osobní duchovní vyspělosti!!! Věřte, že v případě, kdy nejste připraveni, to může vnést zmatek do Vašeho života. I trpělivost je znakem duchovní vyspělosti. 

Pokud Vás Shamballa opravdu láká (a to z nezištných důvodů a ne jako způsob rychlého obohacení), jste s největší pravděpodobností připraveni pro zasvěcení (aktivaci).

Po zasvěcení následuje silná očista, kdy odpouštíte, opouštíte staré vzorce myšlení, uvolňují se karmické zátěže, aktivují se nové řetězce DNA.

Shamballa nás otevře dalším formám našeho bytí, včetně našich minulých životů, vývoje naší intuice, energetických spojení,...

Shamballa 1024 je velice silná energie!!!

Jedná se o sloučení několika typů energií:

  • Univerzální životní energie
  • Já jsem Boží přítomnost
  • Energie Nanebevzatých Mistrů

Zasvěcení velmi urychluje náš osobní i duchovní vývoj. Je rozděleno do 4 stupňů po 256 symbolech. Čtvrtý stupeň je stupněm Mistrovským. Pokud máte zájem o stupně 1 - 3 či celý komplet, pak probíhá zasvěcení většinou na dvakrát (v minimálním rozmezí jeden týden). První a druhý stupeň většinou zasvěcuji najednou. Každého zájemce si nejprve otestuji kyvadlem a tabulkou, zda je na daný stupeň (či Shamballu vůbec) připraven. 

Součástí Shambally 3 stupeň je energie fialového plamene. Fialový plamen je jedinečná duchovní energie, která může zvýšit Vaši úroveň vědomí a zahojit Vaše tělo, mysl, ducha a duši. Je to dar nanebevzatého Mistra Saint Germaina (nyní archanděla), který neúnavně pracuje na tom, aby přinesl lidstvu osvícení, svobodu a konečný dar svobody - Fialový plamen. Léčení fialovým plamenem je velmi silné, hluboko působící, zasahující všechna naše těla. V tomto třetím stupni dostanete návod, jak s tímto fialovým plamenem pracovat pro sebe i druhé.

Dobrý den, děkuji za včerejší zasvěcení do energií Shamballa 1024. Můj zážitek ze zasvěcení je naprosto super. Dnes se cítím jako vyměněná. Musím se přiznat, že nejprve jsem měla trochu pochybnosti, jestli to všechno bude fungovat. Ale je to tak. Hned jsem cítila, kdy jste se zasvěcením začala. Po celou dobu jsem cítila vaši přítomnost a bylo to moc fajn. Dnes se vrhnu na prostudování skript a v případě dotazů využiji vaší nabízené podpory. Děkuji moc a už teď se těším na další spolupráci s vámi-:)
Renata Gorová
Dobrý den, ozývám se až teď. Zasvěcení do Shambally před 4 dny bylo naprosto senzační. Cítila jsem se naprosto skvěle už při samotném procesu. Po tom, co jsem nahlédla do skript, už chápu, jak jste to myslela s tím, že je třeba mít nejdříve Reiki a pak až další. Že Reiki je základ. Bez Reiki bych opravdu Shamballe až tolik neporozuměla. Cítím se skvěle, vyrovnanější, silnější a víte co? Plní se má přání-:) Děkuji za předání.
Radka Koutná

1 st. (256 symbolů) - léčení sebe, duchovní růst

2 st. (512 symbolů) - léčení druhých, zvířat, květin - na dálku, duchovní růst

3 st. (768 symbolů) - zasvěcení do léčivých energií archanděla Metatrona, fialový plamen, silný duchovní růst

4 st. (1024 symbolů) - mistrovský stupeň, čištění karmy, silný duchovní růst, předávání Shambally dál (pro tento stupeň je třeba mít praxi se zasvěcováním jiných) 

Cena: (na dálku)

Mistr Uživatel:

1. - 4. stupeň - 1 500 Kč (každý jednotlivý stupeň) 

Zvýhodněná cena za celý komplet: 4. 900 Kč  (sleva 1. 100 Kč, platí při platbě celého balíčku)

Při tomto zasvěcení dostanete všechna 4 zasvěcení - čtvrtý stupeň je Mistrovský, maximální navýšení vaší energie v rámci systému Shamballa 1024, tuto energii používáte pro sebe i druhé - nedostáváte znalost předávat  tento systém učení dál - zasvěcovat 

Cena za všechny 4 stupně Mistr Učitel komplet:

1. - 4. stupeň Mistr Učitel - 6. 000 Kč

4. stupeň Mistr Učitel samostatně - 3 000 Kč

Při tomto zasvěcení získáváte Mistrovksý stupeň Mistr Učitel, kdy můžete nejen působit na druhé a podporovat je, ale také předávat - zasvěcovat - dál.

Skripta, certifikát obdržíte emailovou poštou, následná doživotní podpora po iniciaci.

Zasvěcení probíhá většinou na dálku. Lze také osobně. Cena zasvěcení osobně je však odlišná. Odvíjí se od celkové délky Vaší návštěvy (obvykle cca 2 hodiny). 

Zasvěcení na dálku - Jak probíhá

Pokud si zakoupíte komplet 1 - 3 stupeň, pak zasvěcení probíhá zpravidla ve 2 zasvěceních s týdenní mezerou. Lze samozřejmě i prodloužit interval, pokud to tak budete cítit. Dejte mi včas vědět a určitě se domluvíme podle vašich potřeb. Nicméně, zakoupený komplet zasvěcení je třeba využít nejpozději do 6 měsíců od zakoupení. Veškeré informace s vámi ráda proberu telefonicky ještě před zasvěcením, abyste měli jasnou představu, do čeho jdete-:) Částku za nevyužité zasvěcení nevracím, ale můžete si vybrat nějakou jinou službu na dálku jako kompenzaci. 

Shamballa 12D

Opět se jedná o vysoce léčebný systém. Cokoliv vyslovíte, to se děje. Budete-li si říkat: "Já jsem zničen/a, unaven/á" nebo "to nedokážu", potom to bude tak rychle, že to ani nezpozorujete. A naopak, Budete-li si říkat: "Jsem šťastná, spokojená", tak to tak taky bude. Stále dávejte pozor, jaká slova vyslovujete!!! Týká se to i hovorů o druhých.

Po zasvěcení budete opět procházet velmi silnou očistou a duchovním růstem. Budete lehce opouštět staré věci, které již nepotřebujete.

Jedná se o 12 aktivací (zasvěcení), které probíhá ve 2 až 4 termínech (záleží na duchovním stupni jedince). Předpokladem je absolvování Shamballa 1024.

Cena: 4 500 Kč Mistr Uživatel / 5 500 Kč Mistr Učitel

Skripta, certifikát, následná podpora

Zasvěcení na dálku - Jak probíhá

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601

Platební údaje:

Číslo účtu: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100, KS 308   text: jméno, příjmení