Jsem Mistryně Energetických záležitostí

Ukážu ti, jak se postavit do tvé Síly a díky tomu násobit RADost, zdraví i peníze.

Markéta Grandis Šírková

Moje vize 

Na základě svého prožitého know-how podporovat a provázet další ženy na jejich cestě k RADostnému a Svobodnému životu.

Protože to jde i jinak!

I toto jsem kdysi byla já...

Nezáleží až tak na tom, jaké karty ti byly rozdány v době narození. Ale na tom, jak dobrou hru umíš zahrát i se špatnými kartami-:)

Jsem stejně tak výjimečná jako ty!

Akorát ty o tom nejspíš ještě nevíš. Jsem pár kroků před tebou a díky tomu ti můžu předat své tipy a svou inspiraci. Nikdy není pozdě na změnu-:)

Vždycky jsem tušila, že jsem tak trochu jiná, než zbytek rodiny. Měla jsem zkrátka jiný pohled na svět. CHTĚLA JSEM VÍC. A zároveň tušila, že věci jsou leckdy jiné, než jak nám je okolí předkládá. Jak nás učí ve škole...

Naučím tě, jak změny ve tvém životě zařadit do běžného denního režimu. Budeš to MILOVAT-:) Začneš využívat čas, který máš tak či tak, ale JINAK. Chytře. Ve prospěch svého růstu. Jak tě naučím vyčarovat život snů?

A tím se několikanásobně rychleji rozjede i tvé podnikání.

V životě jsem si vyzkoušela spoustu profesí 

Od 15 let jsem nárazově brigádničila, kde se dalo. Chtěla jsem své peníze. V 18cti jsem si vyzkoušela své první podnikání. Pronajala jsem si na léto karavan a prodávala domácí langoše. Prodávala jsem v trafice, brigádničila na směny v pekárně. Pracovala v kanceláři jako asistentka. Vedla své soukromé kurzy angličtiny. Pracovala jsem na prestižní pozici po boku obchodního attaché na Britském velvyslanectví. Ale touha po Svobodě mě nakonec zavedla k podnikání. Jsem paní svého času i peněz.

Jaký je můj bříběh? 

Až do mých 32 let jsem žila vcelku pohodovým životem. Vyrostla jsem na malém městě, Pardubice. Po střední škole jsem šla zkusit štěstí na školu vysokou, kde jsem hned v prvním semestru zjistila, že to není cesta pro mě. A tak jsem sbalila své saky paky a vydala se na zkušenou do světa. Konkrétně do Anglie. Tam jsem přes všemožná úskalí zůstala téměř 4 roky a pak jsem si ještě odskočila na rok do Ameriky.  Výsledek? Skvělá znalost angličtiny a mnoho životních zkoušek.

Po návratu jsem se usadila v našem hlavním městě v teplé pozici zaměstnance. Díky zkušenostem ze zahraničí jsem získala lukrativní místo na Britském Velvyslanectví, kde jsem setrvala cca 4 roky. Poslední rok mě to ale začalo "tlačit". Neviděla jsem smysl v tom pracovat na někoho, žádat o dovolenou. Vadilo mi nebýt paní svého času a vlastně ani peněz. Jak zaměstnanec si nikdy nemůžeš vydělat víc, než co ti určí tabulky... 

Přišlo manželství, jedno dítě, druhé dítě a s tím i zesílila má touha být sama sobě šéfem. Děti ve mně probudily mé spirituální Dary. A tak jsem se ještě před skončením rodičovské vydala na cestu podnikání. Chtěla jsem být se svými dětmi, jak nejvíc to půjde.

A pak přišla ta rána... Zlomový den D!

V roce 2009 mezi vánočními svátky mi manžel oznámil, že je bankrot. A tedy že nám hrozí exekuce. Dětem tehdy byly 2 a 4 roky. No byl to šok! Ale rozhodla jsem se ihned jednat. Věřila jsem, že musí být cesta ven. A rozjela jsem své podnikání naplno.

Postupně jsem si zpracovávala jeden blok za druhým. Současně s tím absolvovala všemožné akreditované i neakreditované kurzy a vzdělávací programy. Rostla jsem. A s tím rostla i má HOJNOST.

Studovala jsem atraktivní online marketing, budování Brandu a vše s tím spojené. Absolvovala Email marketing academy a zaplatila si programy a vzdělávání v oboru od těch nejlepších. A z toho všeho vytvořila své vlastní fungující know-how.

Dnes vím, že investice do mě byla to nejlepší, co jsem kdy mohla udělat pro sebe i svou rodinu. Žiju spokojený život v Bohatství. Mé příjmy jsou 5 x vyšší než dřív. A to vše jen díky tomu, že jsem udělala ROZHODNUTÍ a vydala se za hlasem svého srdce. A navíc mám tu čest sledovat, jak díky mému učení rostou i druzí.

 

Vše, co jsem se naučila, teď předávám dalším ženám.

0
ŽEN PROŠLO MÝMI ONLINE PROGRAMY PRO BYZNYS A ŽIVOT
0
SHLÉDNUTÍ NA YOUTUBE KANÁLU
0
KLIENTŮ SE MNOU PROŠLO ZASVĚCENÍM DO REIKI A DALŠÍCH SYSTÉMU

Vaše Nejky-:)

KLUB RADostného Žití

Mé know-how pro byznys i život na jednom místě za výhodnou cenu.
Více informací

Aktivuj svou Magickou Ženskou Sílu

Žij v souladu se svou Duší. Aktivuj své Dary, pročisti své lůno a nauč se 12 vesmírných zákonů manifestace.
Více informací

Čarujeme s energií Reiki a Shamballa

Co je to Reiki, Shamballa a další? Jak si díky tomu zlepšit zdraví, partnerství, finanční situaci?
Více informací

Jak navýšit svůj příjem?

Jak přestat směňovat čas za peníze? Pojď objevit Social Retail. Ať už jsi zaměstnanec nebo podnikatelka.
Více informací

Co získaly ženy naší spoluprací?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč pracovat právě se mnou?

Jednak Ti stoprocentně věřím, neuvěřitelně mě inspiruješ a dodáváš sílu, energii, umocňuješ ve mně pocit, že zvládnu všechno. Je až neskutečné, jak se umíš na mě napojit a přesně víš, co cítím, jaká jsem, proč dělám určité věci a tím, že to víš, dokážeš mi pomoci, poradit, "uzdravit". Už mnohokrát jsem se po zkušenostech s Tebou přesvědčila, že prostě Tvoje "návody"😉 fungují. A to je pro mě rozhodující. Nejen teoretizovat, ale prakticky vést klienta k jeho posunu, růstu, pochopení situace i svého myšlení. To je to, co na Tobě oceňuji, co potřebuji a co každý průvodce neumí. Jsem ráda, že se známe, že jsme se kdysi propojily a můžeme se k sobě vracet. Děkuji.
akademie poznani
Raka Mrázková
Markét, přinášíš mi možnost srovnání si myšlenek. Jsi prostě dobrý "kouč" a pro to si k tobě jdu. Získat nadhled! A pro to máš geniální dar!
Lucie Maršíková

Chceš se na něco zeptat?

Můžeš využít formulář. PŘIPIŠ své tel. číslo. Protože tak se s tebou spojím nejrychleji. Nejsem milovník psaní emailů. Přes telefon máš navíc možnost se zeptat na vše, co tě zrovna napadne a získat svou odpověď hned!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů