O mně

😃Můj příběh...

 

"Nic není náhoda. Vše se děje z nějakého, pro Vás důležitého, důvodu."

Vlastně ani to, že jste otevřeli tyto stránky není rozhodně náhoda. Poradil vám to váš  vnitřní hlas. Ten, kterého někdy poslechneme, ale bohužel pro nás, častěji ignorujeme.

Jmenuji se Markéta Šírková a slibuji, že pokud budete vy sami chtít, naučím vás vašemu vnitřnímu hlasu naslouchat. Společně objevíme váš speciální skrytý Dar. Ano, i VY ho máte. Společně nalezneme tu vaši správnou cestu.

Přišli jste sem, protože ve vašem životě něco chybí...

A nejspíše ani nedokážete pojmenovat, CO. Nejste v tom sami😃. Toto slýchám od svých klientů velmi často.

Přišli jste, protože cítíte, že to chce změnu.

Co vám nabízím?

Teď vám v krátkosti popíšu můj příběh. Více o mně se dozvíte v e-booku ZDARMA: Z kancelářské myši úspěšnou podnikatelkou a matkou. 

Jmenuji se Markéta Šírková a jsem stejně tak výjimečná jako VY! Moje cesta za objevením mého Daru byla stejně tak složitá, jako je ta vaše. Akorát, že já jsem se ji rozhodla podstoupit dříve nežli vy. A proto teď mohu plnit svůj úkol a předávat vám své znalosti potřebné k nalezení vašeho štěstí, uspokojení, seberealizace a harmonie.

Když jsem to zvládla já, zvládnete to i VY. Máte přece mě, svého osobního průvodce. Ke každému z vás přistupuji individuálně a předávám vše, co jsem se dosud naučila a stále učím... Od této chvíle se budete učit neustále. Předám vám všechny dosud poznané triky a znalosti. Předám i reálné příklady ze svého života, na kterých uvidíte, jak to opravdu funguje.  

Co to slyším? Že vás škola nebavila? Už zase nějaké učení? Učení je mučení? Jsem už stará, nemám paměť jako za mlada, bla bla bla... Klíííííííd😉. To všechno jsou jen výmluvy. Přiznejte si to. Ujišťuji vás, že tohle je nesrovnatelně jiné učení, než když jste chodili do školy. Zaručuji vám, že tohle učení vás bude bavit! Žádné biflování. Všechno, co se naučíte, ihned použijete ve svém běžném denním režimu.

A co víc, zpětnou vazbu svých výsledků dostáváte téměř okamžitě. Po velmi krátké době ucítíte rozdíl. Budete se cítit lépe na těle i na duši.

A víte, co je na tom ještě "kouzelného"? Že nebudete dělat nic moc navíc. Jako bych vás slyšela: Jak to, jak je to možné? Jak se můžu něco naučit a něco změnit, když nebudu muset nic dělat?

Omyl, vy budete dělat. Ale zkrátka jen začnete dělat některé věci jinak. A tím se budete učit. Společně odhalíme kouzlo, které v sobě máte nejen VY. Je to kouzlo a tajemství života. Vašeho života.

Jak jsem už zmínila, má cesta k poznání také nebyla jednoduchá. Do cesty mi přicházely různé překážky (rodiče, škola, manžel...). Musela jsem odolávat "nástrahám". Ale někde tam uvnitř jsem cítila, že prostě musím jít dál, ať se děje co chce. A jsem mooooc ráda, že jsem tento pocit neignorovala, ale naopak uposlechla. A co vy? Jak dlouho už ignorujete pocit, že je třeba něco změnit?

A něco více o mně? Zde jsou základní informace (jak jsem už zmínila, více se dozvíte v e-booku ZDARMA ZDE). Narodila jsem se 4. 11. 1975 ve vodním znamení Štíra. A aby toho nebylo málo, tak ve Štíru je i můj ascendent a měsíc. Mnoho vody-:) Což mi předurčuje velkou empatii a vcítění se do všeho a všech. A i když se to někdy zdá být spíše břemenem než pomocníkem, tak jsem za to vděčná. Někdo by řekl, že je to dar.

Ne, já osobně si rozhodně nemyslím, že bych byla nějakým způsobem privilegována darem jen pro mě. Je to mé předurčení. Sama jsem si ho zvolila před příchodem na tento svět. A jelikož poslouchám svůj vnitřní hlas, naučila jsem se ho následovat. Každý z nás má možnost rozvíjet ten jeho „Dar“.

Mým úkolem je pomáhat vám tento dar najít. A tím žít lépe a radostněji.

Pokud totiž ztratíme směr svého života, začneme se točit v bludném kruhu. Je třeba najít tu správnou cestu ven.

Na mé cestě za vlastním poznáním bylo 5 důležitých mezníků:

1) Když jsem ve svých 19 letech odešla do zahraničí, konkrétně do Anglie (pobyt trval 4 roky a poté ještě rok v USA) - sběhla jsem tehdy z nedokončené VŠ, čehož dodnes nelituji. Oněch 5 let v zahraničí na vlastních nohách byly pro mě hned dvě vysoké školy najednou-:) a doteď z nich čerpám

2) Rodina - manžel, děti - má vlastní rodina, tedy zejména děti, nastartovaly můj život zcela jiným směrem. Přesněji řečeno, děti mě nastartovaly a manžel se mi snažil házet "klacky pod nohy". Ale to už je zaplať pánbůh pryč.😃 A ne proto, že by manželství skončilo, jak asi někteří z vás předpokládají. Ale proto, že manžel také pochopil... Často se mě ptáte: Jak se ti to Markéto povedlo? Ano, jde to-:) Bez manipulace, přílišného vysvětlování a už vůbec ne přesvědčování.

3) Reiki - má první vědomá cesta za energiemi, nekonečná jízdenka.

4) Joga - propojila mé tělo fyzicky i duševně. Joga umí léčit VŠE. Ale je třeba ji cvičit správně.

5) Online marketing - cesta za svobodným podnikáním. KDYKOLIV A KDEKOLIV. Proč nevyužít možností, které skýtá dnešní doba virtuálního světa? Ráda se s vámi se všemi setkávám osobně, ale jde to i na dálku, skrze média. Mně osobně online kurzy a webináře, které jsem absolvovala jako účastník, přinesly mnoho dalších poznatků a přivedly mě na nápad vrhnout se do toho také. Ano, je to torchu jiný svět. Svět virtuální. Ale díky živým přenosům, online kurzům můžu být v intenzivním kontaktu s vámi se všemi-:)  Založila jsem Virtuální studio Jógy - LIVE Jóga Šiva, kde se společně setkáváme při pravidelných živých lekcích v pohodlí vašeho domova, u vašich monitorů. 

Společně se podíváme do karet vašeho osudu a poodkryjeme minulost, současnost i budoucnost. Je totiž velmi důležité si uvědomit, že k tomu, abychom měli lepší budoucnost, je třeba dokonale pochopit dění v naší minulosti.

To nás svazuje a my nemůžeme plynule a spokojeně pokračovat dál. Určité situace jakoby se nám opakovaly a my se pohybujeme v začarovaném bludném kruhu. Věřte, že je cesta ven!

Několikaletá zkušenost z mojí práce to potvrzuje. Leckdy je to cesta nelehká a velmi hrbolatá. Záleží ale hlavně na nás samotných, jestli se do toho dáme.

A jak to tedy bylo?

 

Dá se říci, že snad již od dětství mě silně přitahovaly věci tzv. "mezi nebem a zemí", zajímalo mě vše kolem lidské psychiky a životní energie. A i když se někdy v určitých etapách mého života zdálo, že můj směr se odklání od toho duchovního, tak teď už vím, že to bylo jen proto, že jsem tyto znalosti potřebovala k lepšímu porozumění lidské bytosti jako celku a věcem s tím souvisejícím.

Jako třeba studium na střední škole potravinářské technologie. Tam jsem získala potřebné znalosti o výživě, skladbě jídelníčku, co která potravina či složka může v těle způsobit, atd. Aniž bych to tehdy tušila, čerpám z těchto informací dodnes. Jelikož znalost správného stravování je nedílnou součástí dnešní doby. Ukazujeme tím svému fyzickému tělu, jak si ho doopravdy vážíme. Tyto znalosti mi pomáhají při konzultacích s mými klienty.

Na mé cestě životem jsem se setkala s mnoha překážkami. A to nejen v podobě situací, do kterých jsem se dostala. Ale také v podobě osob, které měli tak nějak za úkol „svést mě z cesty“. Kdybych je měla vyjmenovat, bylo by jich více. Ale jak to už tak bývá - rodiče a poté manžel patří mezi ně. Ale o tom se dočtete více právě ve zmiňovaném e-booku.

I když ve skutečnosti to byla jen zkouška pro mě samotnou. Poslouchala jsem svůj vnitřní hlas a našla či spíše upevnila si svůj směr. A to přeji i vám všem. Protože to vám dává pocit jistoty, ať jste v kterékoliv životní situaci.

Netvrdím, že se denně nesetkávám s dalšími a dalšími překážkami, zkouškami a výzvami. Byly doby, kdy jsem neměla v kapse ani korunu (tehdy libru, protože jsem byla v Anglii), byla jsem v cizí zemi a nevěděla, kde ten večer složím hlavu. Ale věděla jsem jediné: MUSÍM VYTRVAT!

Stejně tak jako každý z vás, překonává svoje překážky a výzvy. Jen jste se je ještě třeba nenaučili vnímat. Žiju zcela normální život jako žena, matka a manželka. Snažím se skloubit svou práci s rodinou a také nezapomínat na relaxaci  - třeba i jen v podobě večerní duševní hygieny. Mimochodem, to doporučuju všem-:) 

Samozřejmě že mám dny, kdy jsem třeba podrážděnější nebo taky reaguju neadekvátně (jak jinak než na své nejbližší – nejjednodušší cíl). Tohle píšu jen proto, že někteří mají představu, že lidé jako já, jsou věčně se usmívající bytosti s prázdným výrazem na tváři. Ne, žiju tady a teď a tak si užívám všech slastí a strastí tohoto světa a života.

Ale právě tím, že jsem si upevnila vědomí svého pozemského cíle, žiju klidněji a s neustálým vědomí, že mi je pomáháno a že nejsem (a to ani vy ne) nikdy sama.

Jelikož mě neustále provází můj strážný anděl a duchovní průvodce. Také je máte, jen čekají na to, až je sami zkontaktujete. Tak jen do toho! Pokud budete potřebovat pomocnou ruku, jsem tu pro vás.

V současné době se zabývám alternativními způsoby života, osobním rozvojem, online marketingem, jógou, esoterikou a vlastně vším z oblasti duchovna. Vydala jsem se na cestu neustálého učení a poznávání. Své znalosti předávám dál svým žákům, klientům, ze kterých se nezřídka stali přátelé-:)

Používám při tom vše, co jsem se doposud naučila - intuici, práci s čakrami, barvami, anatomické znalosti, prvky východní medicíny (čínská, indická), automatickou kresbu, výklad karet, výživové poradenství,..... Ke každému z vás přistupuji individuálně dle potřeby a problémů a samozřejmě diskrétně!  Někdy mám pocit, že si určitými zkouškami musím projít právě kvůli vám-:)

Vždycky, když překonám nějakou svou překážku, projdu něčím těžkým, tak mi přicházejí do cesty klienti s podobným problémem. A jelikož já už to mám takříkajíc za sebou, dokážu se do vás ještě více vcítit a předat vám své vlastní zkušenosti. A tím vás nasměrovat a otevřít vám oči. A tak jsem vlastně vděčná za všechno, co mě potká.

Ne, nebudu říkat, že se vždycky raduju, když přijde nějaká ta "rána". Ale mnohem rychleji se vzpamatuju a hledám řešení, které je většinou nadosah. 

Pokud se i vy rozhodnete vydat jiným směrem, ráda se stanu vaším průvdcem-:)

Markéta Šírková,

váš osobní kouč a průvodce

Vzdělání a doplňující kurzy

1990 - 1994 Střední průmyslová škola potravinářské technologie Pardubice

1994 - 1995 VUT Brno, chemie a technologie potravin

1995 - Modrá alfa - Eva Velechovská

1996 - 1999 Anglie, studijní pobyt

2000 - 2001 USA, Chicago, studijní pobyt

2002 - 2005 Britské Velvyslanectví, Praha

2002 - 2003 Business Trainig Centre Praha, psychologické rekvalifikační kurzy (psychologie I, II, III)

2002 - 2003 Grafologie (rozbor písma) Praha, kurz akreditovaný MŠMT 

2003 - Numerologie a astrologie Praha

2005 - Narození mého syna Jakuba-:)

2007 - Narození mé dcery Viktorky-:)

2009 - Dexter Academy Centrum Regeneračního vzdělávání Praha, masérský kurz 

2009 - Dexter Academy, Reflexologie + základy TČM (čínské medicíny)

2010 - Dexter Academy, Manuální lymfodrenáž

2010 - EduSpa College Praha, Indická masáž hlavy (antistresová)

2011 - EduSpa College Praha, Baňkování, Gua Sha, čínská medicína

2011 -  Automatická kresba, kresba čaker - Irena Petráková

2011 - Reiki 1, praktikant - Irena Petráková

2011 - Reiki 2, terapeut - Irena Petráková

2011 - seminář TČM - čínská medicína, vztahy orgánů

2012 - Psychická Reiki - Irena Petráková

2012 - Pyramida světla - Irena Petráková

2012 - Reiki 3, Mistr léčitel - Irena Petráková

2012 - Shamballa 1024 Mistr - Ivana Amduat

2012 - Imara Reiki - Irena Petráková

2012 - Boží Pečeť - Irena Petráková

2012 - Shamballa 12D, Ivana Amduat

2012 - EFT (Techniky emoční svobody) - Irena Petráková

2012 - Reiki 3, Mistr Učitel - Ivana Amduat

2013 - stále probíhá - Homeopatie, Prague College of Classical Homeopathy

2013 - 2015 Medicínské minimum (akreditované MŠMT, 2leté studimu pro zdravotníky) akreditovaný Člen 1. pomoci

2014 - kurz Čchi - kung, 1. stupeň, ČCHI Institut

2014 - Reiki Kundalini, Ivana Amduat

2015 - Andělská Reiki, Ivana Amduat

2016 - Reiki Roh Hojnosti, Ivana Amduat

2016 - Instruktor jogy - Hatha joga (akreditované MŠMT), ukončeno zkouškou

2018 - Email Academy (marketing, online podnikání) 

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601