Jsem Mistryně Energetických záležitostí

Mým velkým Darem je umění odhalit během krátké chvíle příčinu tvého nezdaru. A naučit tě, jak to "spravit".

Markéta Šírková

Moje vize 

Pomoct i dalším ženám k získání Bohatství. V Lehkosti. Protože to jde i jinak!

Co společně spravíme? 

Akademie poznání

Tvou finanční situaci.

Naučím tě, jak vytvářet PŘEBYTEK, abys už konečně nemusela šetřit a dopřát sobě i rodině všechno, po čem toužíš.
Akademie poznání

Vybudujeme ZISKOVÉ podnikání

Přestaneš směňovat čas za peníze. Jde to i jinak-:) V Lehkosti. Opravdu se nemusíš dřít až do důchodu!
Akademie poznání

Zlepšíme tvé vztahy

Partnerské, rodinné, pracovní. Ale hlavně vztah k sobě samé! Ty jsi tím nejdůležitějším člověkem ve tvém životě. Je čas to pochopit.
Akademie poznání

Zdraví

Jakmile pochopíš, že tvé fyzické zdraví je jen odrazem toho, co se ti děje uvnitř tebe, staneš zdravější a spokojenější. Konečně se vyspíš-:)

Nezáleží až tak na tom, jaké karty ti byly rozdány v době narození. Ale na tom, jak dobrou hru umíš zahrát i se špatnými kartami-:)

Jsem stejně tak výjimečná jako ty!

Akorát ty o tom nejspíš ještě nevíš. Jsem pár kroků před tebou a díky tomu ti můžu předat své tipy a svou inspiraci. Nikdy není pozdě na změnu-:)

Vždycky jsem tušila, že jsem tak trochu jiná, než zbytek rodiny. Měla jsem zkrátka jiný pohled na svět. CHTĚLA JSEM VÍC. A zároveň tušila, že věci jsou leckdy jiné, než jak nám je okolí předkládá. Jak nás učí ve škole...

Naučím tě, jak si práci na sobě zařadit do běžného denního režimu. Budeš to MILOVAT-:) Začneš využívat čas, který máš tak či tak, ale JINAK. Chytře. Ve prospěch svého růstu. Jak tě naučím vyčarovat život snů?

V životě jsem si vyzkoušela spoustu profesí 

Od 15 let jsem nárazově brigádničila, kde se dalo. Chtěla jsem své peníze. V 18cti jsem si vyzkoušela své první podnikání. Pronajala jsem si na léto karavan a prodávala domácí langoše. Prodávala jsem v trafice, brigádničila na směny v pekárně. Pracovala v kanceláři jako asistentka. Vedla své soukromé kurzy angličtiny. Pracovala jsem na prestižní pozici po boku obchodního attaché na Britském velvyslanectví. Ale touha po Svobodě mě nakonec zavedla k podnikání. Jsem paní svého času i peněz.

Dřív byste mě asi nepoznali

Jaký je můj bříběh? 

Až do mých 32 let jsem žila vcelku pohodovým životem. Vyrostla jsem na malém městě, Pardubice. Po střední škole jsem šla zkusit štěstí na školu vysokou, kde jsem hned v prvním semestru zjistila, že to není cesta pro mě. A tak jsem sbalila své saky paky a vydala se na zkušenou do světa. Konkrétně do Anglie. Tam jsem přes všemožná úskalí zůstala téměř 4 roky a pak jsem si ještě odskočila na rok do Ameriky.  Výsledek? Skvělá znalost angličtiny a mnoho životních zkoušek.

Po návratu jsem se usadila v našem hlavním městě v teplé pozici zaměstnance. Díky zkušenostem ze zahraničí jsem získala lukrativní místo na Britském Velvyslanectví, kde jsem setrvala cca 4 roky. Poslední rok mě to ale začalo "tlačit". Neviděla jsem smysl v tom pracovat na někoho, žádat o dovolenou. Vadilo mi nebýt paní svého času a vlastně ani peněz. Jak zaměstnanec si nikdy nemůžeš vydělat víc, než co ti určí tabulky... 

Přišlo manželství, jedno dítě, druhé dítě a s tím i zesílila má touha být sama sobě šéfem. Děti ve mně probudily mé spirituální Dary. A tak jsem se ještě před skončením rodičovské vydala na cestu podnikání. Chtěla jsem být se svými dětmi, jak nejvíc to půjde.

A pak přišla ta rána... Zlomový den D!

V roce 2009 mezi vánočními svátky mi manžel oznámil, že je bankrot. A tedy že nám hrozí exekuce. Dětem tehdy byly 2 a 4 roky. No byl to šok! Ale rozhodla jsem se ihned jednat. Věřila jsem, že musí být cesta ven. A rozjela jsem své podnikání naplno.

Postupně jsem si zpracovávala jeden blok za druhým. Současně s tím absolvovala všemožné akreditované i neakreditované kurzy a vzdělávací programy. Rostla jsem. A s tím rostla i má HOJNOST.

Dnes vím, že investice do mě byla to nejlepší, co jsem kdy mohla udělat pro sebe i svou rodinu. Žiju spokojený život v Bohatství. Mé příjmy jsou 5 x vyšší než dřív. A to vše jen díky tomu, že jsem udělala ROZHODNUTÍ a vydala se za hlasem svého srdce. A navíc mám tu čest sledovat, jak díky mému učení rostou i druzí.

 

Vše, co jsem se naučila, teď předávám dalším ženám.

0
Žen už se mnou rozkvetlo

Vaše Nejky-:)

Staň se Magnetem na RADost

Online program pro ženy, které už chtějí konečně skoncovat s rolí oběti a stát se tvůrcem svého života. Jak zatočit se vzorcem makání a dření?
Více informací

Osobní Transformační Meditace

Šitá na míru jen a jen tobě na to, co si teď nejvíc řešíš-:) Odblokuješ své momentální strachy a překážky a začne k tobě proudit Bohatství.
Více informací

Práce s energií Reiki a Shamballa

Nauč se "čarovat". Aktivuj svůj Dar. Ukážu ti JAK-:) Zlepšíš své zdraví a začneš si přitahovat vše, po čem toužíš. Naučíš se "čarovat".
Více informací

Individuální konzultace

Čas vymezený jen a jen pro tebe. Díky mým Darům a intuici najdeme příčinu tvých potíží. Pročistíme je a ty tak získáš Lehkost a RADost. Naučím tě, jak na to.
Více informací

Proč pracovat právě se mnou?

Jednak Ti stoprocentně věřím, neuvěřitelně mě inspiruješ a dodáváš sílu, energii, umocňuješ ve mně pocit, že zvládnu všechno. Je až neskutečné, jak se umíš na mě napojit a přesně víš, co cítím, jaká jsem, proč dělám určité věci a tím, že to víš, dokážeš mi pomoci, poradit, "uzdravit". Už mnohokrát jsem se po zkušenostech s Tebou přesvědčila, že prostě Tvoje "návody"😉 fungují. A to je pro mě rozhodující. Nejen teoretizovat, ale prakticky vést klienta k jeho posunu, růstu, pochopení situace i svého myšlení. To je to, co na Tobě oceňuji, co potřebuji a co každý průvodce neumí. Jsem ráda, že se známe, že jsme se kdysi propojily a můžeme se k sobě vracet. Děkuji.
Raka Mrázková
Markét, přinášíš mi možnost srovnání si myšlenek. Jsi prostě dobrý "kouč" a pro to si k tobě jdu. Získat nadhled! A pro to máš geniální dar!
Lucie Maršíková

A tohle je vážně moje SRDCOVKA

DEJ A BUDE TI DÁNO

Co je smysluplnější? Dát hladovému rybu, on se nají a pak má znovu hlad... Nebo ho naučit rybařit, aby už nikdy neměl hlad?