Individuální konzultace

Osobně i online. Pro byznys i život. Dopřej si službu na míru pro tebe a tím si svá přání splnit mnohem rychleji.

Pojďme spolu otevřít cestu k tvému Bohatšímu a RADostnějšímu životu. 

Proč je to dobré?

Ať už jsou tvé potíže jakékoliv, vychází to z tvého vnitřního nastavení.

Společně to poladíme-:) Pokud tápeš, nejsi si jistá a neznáš mou práci (ještě jsme se nepropojily), využij 15minutovou úvodní konzultaci ZDARMA.

Protože i pro mě je důležité spolupracovat s těmi, se kterými nám to ladí. A to právě můžeme zjistit při úvodním rozhovoru. Ať už chceš osobní konzultaci nebo jakoukoliv jinou formu spolupráce.

Občas je fajn nechat do sebe a do dění kolem tebe nakouknout někoho dalšího, zvenku. Někoho, kdo dokáže vidět celou situaci JINAK a navést tě na jinou cestu, díky které najdeš řešení. 

I ten sebúspěšnější sportovec má svého trenéra, který ho inspiruje k jeho růstu. Já sama si čas od času na své cestě vybírám někoho zvenku. A vím, jak přínosné to pro mě je.

Důležité je, aby daná osoba s tebou "ladila". A to je i mým cílem. Vím, že tu nejsem pro všechny. Ale zároveň vím, že díky mé 14 leté praxi dokážu nakouknout pod pokličku a nasměrovat.  A proto se s každou ženou nejprve propojíme na cca 10-15 minutový hovor, kdy zjistíme, jak to mezi námi ladí.

Jsem expert na nalézání příčiny problému. Společně ho nejen najdeme, ale i propustíme a díky tomu získáš nový směr, vnitřní klid a sílu ke změně.

Co ti spolupráce se mnou přinese?

 • Hlavně najdeš směr a sílu, jak to změnit
 • Zlepšíš si vztahy
  ... zejména vztah k sobě samé
 • Získáš Sebevědomí a RADost ze života
 • Zjistíš, co tě brzdí. Zbavíš se strachů
 • Víc času i peněz
  Naučím tě, jak si přitahovat v Lehkosti vše, po čem toužíš
 • Katapultuješ své podnikání
  a začneš vytvářet PŘEBYTEK peněz
 • Zlepšíš své zdraví

Jaká témata s klientkami zpracovávám?

Prakticky všechno. Peníze, podnikání, práci, zdraví, vztahy. Ale primárně TEBE.

Protože vše je otázka tvého úhlu pohledu. Už od dětství ti byly podsouvány určité cesty. S láskou ti je předávali rodiče a možná prarodiče. A ty, aniž by sis to uvědomovala, podle nich žiješ. Přebíráš jejich způsoby myšlení, životní postoje. A přitom TO NEJSI DOOPRAVDY TY.  

Ale ty sama to nevidíš. Právě proto, že v tom žiješ od dětství, leckdy od prenatálu.

Jak spolu budeme individuálně pracovat?

 • Rozebereme tvou současnou situaci
  Na základě správně volených otázek si zvědomíš některé své bloky
 • Potom tě uvedu do stavu alfa - aktivujeme tvé podvědomí
  Vše vnímáš, jen tvůj rozum a ego předá vládu tvé intuici
 • Propustíme a pročistíme tvé bloky
  Už tě nebudou brzdit
 • Pocítíš velkou úlevu
  ... a zaplaví tě příval nové čisté energie
 • Dostaneš tipy, jak si pracovat i sama
  ...abys nebyla odkázaná jen na pomoc někoho jiného
 • Na závěr dostaneš jednoduchý úkol...
  ...díky kterému ještě víc vyrosteš

Mým cílem není vypěstovat si na mně závislost, ale PODPOŘIT tě ve tvém růstu a vést tě ke Svobodě-:)

Logika a rozum jde do pozadí a otevírá se tvé opravdové Já. U každé ženy je to jiné. Někdy zabrousíme i do minulých životů, jindy se zase podíváme na tvou vnitřní rodinu (vnitřní muž, žena, dítě). Dopředu nelze říct, kam nás to zavede. Ale určitě nás to zavede tam, co je pro tebe nejpřínosnější. Loupeme cibuli-:) Slupku po slupce.

Některá žena využije jendnorázovou konzultaci, jiná naopak dlouhodobjěší konzistentní spolupráci. 

Nikdy nikomu nenutím další setkání. Rozhodnutí je na každé ženě, jak se to s ní cítí.

I já jsem si tím vším prošla, takže vím, jak se cítíš.

Proč se v om plácat sama, když to jde i RYCHLEJI a SNÁZ? Zkrátím tvou cestu.

Co je dobré si uvědomit?

Ve skutečnosti neplatíš za čas se mnou strávený, ale je to investice do tvé proměny, pro Bohatší a RADostnější život.

Vybírat si průvodce jen podle ceny, je už samo o sobě ukazatel toho, že si v sobě neseš program NEDOSTATKU.

Mě osobně nejvíce katapultovalo, když jsem šla do spolupráce s někým, ke komu mě to táhlo a jehož cena byla vyšší. A to i přesto, že jsem sama ještě v nadbytku nežila. Protože už to samo o sobě - ten fakt, že jsem vystoupila z komfortní zóny a šla čelit strachu o peníze - mě otevřelo NADBYTKU.

Leckdy je cena prvním krokem k tvé transformaci. 

Co o spolupráci se mnou říkají klientky?

akademie poznani
Jednak Ti stoprocentně věřím, neuvěřitelně mě inspiruješ a dodáváš sílu, energii, umocňuješ ve mně pocit, že zvládnu všechno. Je až neskutečné, jak se umíš na mě napojit a přesně víš, co cítím, jaká jsem, proč dělám určité věci a tím, že to víš, dokážeš mi pomoci, poradit, "uzdravit". Už mnohokrát jsem se po zkušenostech s Tebou přesvědčila, že prostě Tvoje "návody"😉 fungují. A to je pro mě rozhodující. Nejen teoretizovat, ale prakticky vést klienta k jeho posunu, růstu, pochopení situace i svého myšlení. To je to, co na Tobě oceňuji, co potřebuji a co každý průvodce neumí. Jsem ráda, že se známe, že jsme se kdysi propojily a můžeme se k sobě vracet. Děkuji.
Radka Mrázková
akademie poznani
Za poslední měsíce se u mne díky tobě změnilo tolik věcí! 53 let jsem byla zavřená v krabici se starými vzorci. Myslet hlavně na ostatní, pomáhat, pečovat .... a na sebe kašlat. Díky tobě jsem konečně poznala tu pravou cestu, kterou teď jdu. Jsem rozhodnější, myslím víc na sebe, rozhoduji se pro své nejvyšší dobro, jsem veselejší, svobodnější, už se necítím svázaná nikým a ničím. Přitahuji si nové lidi. Učím se mít se ráda se vším všudy. Teď se konečně cítím být NĚKÝM, Martinou s velkým "M". Až díky tobě jsem na cestě poznání a uvědomění. Děkuji ti, že jsi mě vzala za ruku a já ji přijala. Je to paráda!
Martina Kalivodová
Když jsem rozjížděla své podnikání, měla jsem velkou vizi. Ale i když mě má cesta bavila, neustále jsem se potácela v nedostatku peněz. Díky tobě jsem se naučila, jak žít jinak a moje podnikání se rozjelo do vysokých obrátek. Chodí mi čím dál víc peněz, už se nemusím ohlížet na to, co kde utratím. Mé zisky z podnikání vzrostly během pár měsíců na trojnásobek! Tvé návody opravdu fungují. Děkuju!!!!
Alena Peclová

Z jakých konzultací můžeš vybírat?

S.O.S. Bleskovka

Do 30 minut
Krátká konzultace po telefonu. Vhodná pro případ, kdy potřebuješ získat velmi rychlý nadhled a udělat rychlé rozhodnutí v tíživé situaci. Realizace do 48 hodin po objednání, většinou ještě tentýž den.
Do 30 min - 1000 Kč
Akademie poznani
Pokud chceš intenzivněji zapracovat na nějakém tématu. Propustit bloky, získat jiný pohled na danou situaci a vykročit novým směrem. Realizace během 1 týdne.
1 x 70min - 2.000 Kč
Akademie poznani
Pokud cítíš, že jsi opravdu zacyklená, prospěje ti opakovaná navazující konzultace. Protože při každém setkání dojde k průlomu, ale pokud chceš svou změnu ukotvit více do hloubky, chce to čas a konzistenci. Tyto 3 zvýhodněné konzultace si můžeš vybrat během 3 měsíců. Záleží na tobě, jestli si to rozložíš nebo vybereš vše v 1 měsíci.
3 x 70min - 4.500 Kč

Investice do sebe je ten nejlepší Dárek, jaký si můžeš dát-:)

Vím, o čem mluvím. Od té doby, co jsem si dovolila investovat do sebe, začaly se dít opravdu VELKÉ změny k lepšímu. A veškerá investice se mi vrátila zpět několikanásobně. 

S mojí podporou už našlo svůj směr

0
Klientů

Kdo tě bude provázet?

Markéta Grandis Šírková

Úspěšná podnikatelka, spirituální mentorka pro byznys i život. Lídr pro všechny, co chtějí konečně začít sklízet úrodu jen díky pochopení Daru své vlastní energie. Život tě začne maximálně bavit-:)

Začneš přitahovat Bohatství všeho druhu v lehkosti.

Mé učení je hlavně o praxi. Dost bylo návodů, pojďme společně konat. Inspiruji druhé, JAK JDE ŽÍT A MYSLET JINAK. S láskou, pokorou, úctou ale taky určitou dávkou ráznosti a přísnosti. Vím, co dělám a předám ti své know-how v praxi. Miluju SVOBODU. I ty ji můžeš mít. Zamiluj se do sebe-:)

Máš dotazy?

Případně email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

NEBO přes formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů