Andělská Reiki

Všem svým žákům poskytuji časově neomezenou podporu po zasvěcení. Můžete se ptát a svěřit se se svými zážitky. Moc ráda s vámi zůstávám ve spojení-:) I vy jste mými učiteli. Je pro vás také připravena podpůrná uzavřená FB skupinka. 

Andělská Reiki

JAK VIDÍM ANDĚLSKOU REIKI JÁ?

Andělská Reiki je velmi silné a zároveň jemné napojení na andělskou říši. Musím říci, že jsem se k tomuto zasvěcení sama rozhodla až po nějaké době. A to z toho důvodu, že jsem si říkala: "Potřebuji tuto aktivaci? Vždyť jsem ve vědomém spojení s anděly každý den.

Slyším jejich rady, cítím jejich vedení, slyším šustění jejich křídel a také je vidím." Ale jelikož na mě neustále toto téma - andělské Reiki - někde vyskakovalo, na konec jsem uposlechla a požádala o zasvěcení. A musím říci, že jsem nyní velmi ráda! Napojení na andělskou říši se ještě více zintenzívnělo a při samotném zasvěcení jsem dostala dvě důležitá poselství / rady.

Ano, každé zasvěcení je pro nás duchovním růstem a pokaždé se více propojujeme s astrálními bytostmi. Ale toto andělské zasvěcení je OPRAVDU ANDĚLSKÉ.

Takže toto zasvěcení doporučuji všem, koho osloví či nějakým způsobem láká. Nezáleží na tom, zda máte či nemáte předešlé zkušenosti. K aktivaci do tohoto systému není třeba mít předešlé zkušenosti, zasvěcení do jiných energií.

Pokud se pro toto zasvěcení rozhodnete, propojíte se více s Vaším andělem strážným. Nepodařilo se Vám po několikerých pokusech stále Vašeho anděla strážné spatřit? Nepodařilo se Vám opakovaně zjistit jeho jméno? Pokud dychtíte po silnějším a vědomém napojení, dostávání a porozumění odpovědí, je pro Vas andělská Reiki to pravé právě teď.

Andělé jsou součástí našeho života - od zrození po smrt. Jejich úkolem je pomáhat každému z nás. Ať už o pomoc vědomě žádáte či nikoliv. Ovšem, pokud dáte svému andělu strážnému najevo, že s ním chcete spolupracovat, pokud je Vaše spolupráce vědomá, může Vám Váš anděl strážný pomáhat efektivněji. Vznikne velmi silné oboustranné pouto. Škoda, že více z nás nedá šanci svým andělům strážným, aby nám pomohli.

Pokud se naučíte s touto energií pracovat, pak zjistíte, že máte k dispozici ty nejlepší pomocníky, kteří vás nikdy nezklamou, neopustí, za každé situace vás milují, a pomohou vám, kdykoliv je požádáte.

Toto zasvěcení probíhá ve 2 stupních, přičemž já doporučuji zasvěcení ve 2 po sobě jdoucích dnech. Na rozdíl od běžné Reiki je toto zasvěcení jiné, není opravdu třeba větší mezery mezi stupni. Ale konečné rozhodnutí je samozřejmě jen a jen na Vás. 1.stupeň je Anělské léčení - nejprve Vás + návody, jak na to, abyste mohli pomáhat i druhým. 2. stupeň je napojení do Andělské Reiki. Běžně zasvěcuji andělskou Reiki na dálku, v pohodlí Vašeho domova, po vzájemně odsouhlaseném čase. 

1. stupeň - Andělské léčení

Pomocí energie při zasvěcení, Vám budou příslušnými anděly léčeny Vaše šrámy na duši, fyzické tělo. Tam, kde je momentálně nejvíce třeba. Naučíte se, jak léčit sami sebe pomocí andělů, poté i druhé.

Andělská energie je uzdravující, hojivá. Působí na všechno, co je v našich životech „ nemocné“.

Duha obsahuje celé spektrum barev, je barevná stejně tak, jako jsou barevní Andělé ze všech andělských hierarchií, a tak i vy budete do energie Andělů zasvěceni prostřednictvím  duhového mostu.

Dozvíte se více o hierarchii andělů, jejich rozdělení co se týká dnů v týdnu. Jak s jednotlivými z nich pracovat, jak se s nimi spojit..... Automatické písmo, - které je chopen naučit se každý z nás a jehož prostřednictvím můžeme proniknout do duchovního světa a získat cenné informace.

Součástí skript je také test k poznání své duchovní podstaty (jaký typ duše jste - např. nová duše, elementární bytost, vesmírná bytost, andělská duše..., vysvětlení všech pojmů).

Cena: 2000 Kč na dálku  (zasvěcení na dálku - Jak probíhá - info ZDE)

(skripta, certifikát emailem + následná podpora ve formě dotazů) 

2. stupeň - Andělská Reiki

Pokračující, prohlubující andělské léčení. Napojení na Andělskou Reiki. Naučíte se příslušné symboly, potřebné k léčení. Např. Symbol "Boží Světlo" - velmi silný, léčí ve 12D. Dále např. Symboly zázraků, energii a léčení pomocí Fialového plamene,.... Energie sedmi paprsků a mnoho jiného.

Cena: 2000 Kč na dálku (zasvěcení na dálku - Jak probíhá - info ZDE)

(skripta, certifikát emailem + následná podpora ve formě dotazů) 

3. stupeň - pouze pro Mistry Učitele

Předávání zasvěcení do Andělské Reiki a Léčení dál.

Cena: 3000 Kč na dálku (osobně 1 800 Kč)

Dobrý den Markétko, Děkuju za mejlík. Jak jsem teď v tom procesu čištěni po Shamballe, předtím Andělské Reiki a teď 24denni změna myšleni (eBook: Jak se naučit ovládat své myšlenky), říkám si afirmace, soustředím se na čakry, tak se musím s vámi podělit. Začínám mít vevnitř sebe ohromnou radost, a jak bych to řekla, mám pocit, že nic není nemožné. Každý den je prostě zázrak života, děkuju moc Markétko, díky vám k tomu všemu pomalu přicházím. Helka
Helka Š.

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601

Platební údaje:

Číslo účtu: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100, KS 308   text: jméno, příjmení