Andělská Reiki

Prohlub své propojení s anděly a duchovními průvodci

Jak vidím Andělskou Reiki já?

Mohlo by tě ještě zajímat...

Andělská Reiki je velmi silné a zároveň jemné napojení na andělskou říši. Kladla jsem si otázku: "Potřebuji tuto aktivaci? Vždyť jsem ve vědomém spojení s anděly každý den. Slyším jejich rady, cítím jejich vedení, slyším šustění jejich křídel a také je vidím."

Ale jelikož na mě neustále toto téma - andělské Reiki - někde vyskakovalo, nakonec jsem uposlechla a požádala o zasvěcení. A moje propojení se svými rádci a ochránci se NĚKOLIKANÁSOBNĚ zesílilo!

Ano, každé zasvěcení je pro nás duchovním růstem a pokaždé se více propojujeme s astrálními bytostmi. Ale toto andělské zasvěcení je OPRAVDU ANDĚLSKÉ.

Takže toto zasvěcení doporučuji všem, koho osloví či nějakým způsobem láká. K aktivaci do tohoto systému není třeba mít předešlé zkušenosti, zasvěcení do jiných energií.

A co ještě?

Po tomto zasvěcení se více propojíte s vaším andělem strážným. Pokud dychtíte po silnějším a vědomém napojení, dostávání a porozumění odpovědí, je pro vas andělská Reiki to pravé právě teď.

Andělé jsou součástí našeho života - od zrození po smrt. Jejich úkolem je pomáhat každému z nás. Ať už o pomoc vědomě žádáte či nikoliv. Ovšem, pokud dáte svému andělu strážnému najevo, že s ním chcete spolupracovat, pokud je vaše spolupráce vědomá, může vám váš anděl strážný pomáhat efektivněji. Vznikne velmi silné oboustranné pouto. Škoda, že více z nás nedá šanci svým andělům strážným, aby nám pomohli.

Pokud se naučíte s touto energií pracovat, pak zjistíte, že máte k dispozici ty nejlepší pomocníky, kteří vás nikdy nezklamou, neopustí, za každé situace vás milují, a pomohou vám, kdykoliv je požádáte.

Co vyzařuješ, to taky přitahuješ

Jak poléčit stará zranění, které tě brzdí v RADosti a Bohatství?

Naladěním do energií Andělské Reiki získáš oporu a harmonii. Přestaneš se cítit sama a budeš rozhodnější.

Je to hlavně o tobě-:) 

Předám ti zasvěcení, budu ti oporou. Ale je třeba, abys tuto energii začala používat dle návodu, který po zasvěcení ode mě dostaneš.

Je třeba se naučit pustit si lásku a blahobyt do svého života. To jen my sami si jej od sebe odháníme.

Pro koho je toto učení vhodné?

 • Akademie poznani
  Jak už zmiňuji, je to DAR pro všechny na Zemi
  Není třeba mít žádná předešlá zasvěcení.
 • Akademie poznání
  Pro všechny, koho to osloví-:) Láká tě to? Cítíš touhu, když to čteš? Pak je to právě TEĎ pro tebe!
 • Akademie poznani
  Pro každého, kdo touží poznat své opravdové schopnosti, zaktivovat mimosmyslové vnímání, intuici
 • Akademie poznání
  Pro každého, kdo chce žít RADostnější, Bohatší a zdravější život v Lehkosti v harmonii sama se sebou

Ke všem kurzům získáváte

 • Akademie poznani
  Podrobná skripta, zasílám emailem
 • Akademie poznání
  Certifikát na vyžádání
 • Akademie poznani
  Mou časově neomezenou podporu
  Můžeš se ptát na vše, co tě zajímá z oblasti Reiki a Shambally i několik let po zasvěcení. Své žáky nenechávám na holičkách-:)

Jak zasvěcení probíhá?

 • Akademie poznání
  Na dálku, z pohodlí tvého domova. Ve 2 po sobě jdoucích dnech
  Na dálku zasvěcuji úspěšně už 10 let. Záleží jen na tobě, jakou cestu si zvolíš.
 • Akademie poznání
  Napiš mi nebo lépe rovnou zavolej
  Domluvíme si termín a zároveň máš možnost se zeptat.

O čem jsou jednotlivé stupně? 

Akademie poznání

1. Stupeň - Andělské léčení

Při zasvěcení vám budou příslušnými anděly léčeny vaše šrámy na duši i fyzické tělo. Tam, kde je momentálně nejvíce třeba. Naučíte se, jak léčit sami sebe pomocí andělů, poté i druhé. Andělská energie je uzdravující, hojivá. Působí na všechno, co je v našich životech „ nemocné“. Budete do energie Andělů zasvěceni prostřednictvím  duhového mostu. Dozvíte se více o hierarchii andělů, jak s jednotlivými z nich pracovat. Automatické písmo, test Duše (jaký typ duše jste - např. nová duše, elementární bytost, vesmírná bytost, andělská duše..., vysvětlení všech pojmů).
Akademie poznání

2. Stupeň - Andělská Reiki - Uživatel

Napojení na samotnou Andělskou Reiki. Pokračující, prohlubující andělské léčení. Naučíte se příslušné symboly, potřebné k léčení. Např. Symbol "Boží Světlo" - velmi silný, léčí ve 12D. Dále např. Symboly zázraků, energii a léčení pomocí Fialového plamene,.... Energie sedmi paprsků a mnoho jiného.
Akademie poznání

2. Stupeň - Andělské Reiki - Mistr

Tento stupeň je POUZE pro Mistry Učitele Reiki. Dojde k dalšímu navýšení energetického kanálu a naučíš se, jak předávat zasvěcení dál-:) Pokud jsi Mistr Učitel, tak absolvuješ 2 zasvěcení Andělské Léčení + Andělské Reiki Mistr.

Co říkají moji žáci?

Krásný den, již dlouho se zajímám o něco, co mě začalo naplňovat a rozhodla jsem se pro to nejlepší a to je Reiki. Hledala jsem dlouho na internetu, a když jsem otevřela stránky Markétky, měla jsem jasno-její oči totiž jsou čisté, plné lásky a upřímnosti. Dvě osobní setkání a zasvěcení do dvou stupňů Reiki bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Nejen přístup, nenásilná komunikace, ale upřímnost ke všemu a pohlazení po duši, toho všeho se mi dostalo. Nyní se chystám na třetí stupeň a to, co jsem od Reiki očekávala, se plní den ode dne víc a více. Ano chce to trpělivost a hlavně praktikovat, zkoušet, učit se! Jen tak se člověk dostane k vyšším cílům a může pomoci nejen mnoha lidem, ale i našemu světu. Děkuji Markétko a těším se na další stupeň.
Simona Kratochvílová
Dobrý den Markéto, děkuji moc za zasvěcení do Reiki. Celý den byl pro mě svým způsobem jedinečný. Mimo jiné, hned jak jsem vystoupila v Českém Brodě z autobusu před vlakovým nádražím, leželo přede mnou na chodníku pírko. Pak jsem ale byla velmi překvapená ve vlaku, když další malinké leželo na zemi pod protější sedačkou. Děkuji moc za zaslání tohoto studijního materiálu. Jenom po celou dobu několikrát denně myslím na to, že Vám dlužím poděkování. Měla jste pravdu, že upozaďuju své záležitosti. Ještě se mám co učit. Hodně se toho během jednoho týdne událo. Prožívám, užívám si ale také hodně přemýšlím. Myslím hodně na Vás a přeji Vám vše dobré. Ještě jednou díky. Přeji krásný den.
Iva
Zdravím vás Markétko, můžu vám jen z celého srdce poděkovat, protože to, co jsem zažila, bylo něco pro mě zvláštního, krásného i něco, co se potřebovalo ještě vyčistit. Neskutečně moc jsem cítila , jak mnou procházejí vlny energie a podle pocitu a vnímání můj osobní Anděl byl celou dobu se mnou a držel mě za ruku. Aspoň takhle jsem to cítila. A nakonec mě držel v ojetí a objal mě i svými křídly. Je to něco nádherného. Opravdu ještě jednou vám z celého srdce děkuji.
Jana Grossová
Dobrý den Markétko, Děkuju za mejlík. Jak jsem teď v tom procesu čištěni po Shamballe, předtím Andělské Reiki a teď 24denni změna myšleni (eBook: Jak se naučit ovládat své myšlenky), říkám si afirmace, soustředím se na čakry, tak se musím s vámi podělit. Začínám mít vevnitř sebe ohromnou radost, a jak bych to řekla, mám pocit, že nic není nemožné. Každý den je prostě zázrak života, děkuju moc Markétko, díky vám k tomu všemu pomalu přicházím. Helka
Helena Škvorová
Dobrý den, nejdříve bych Vám chtěla moc poděkovat. Absolvovala jsem u Vás Roh hojnosti a moje finanční situace se hodně zlepšila. Nebýt tohoto zasvěcení, nemohla bych si dovolit, mimo jiné, přijmout kočky, které se k nám nastěhovaly a se kterými jsme střídavě jezdili téměř rok na veterinu (operace, ...). Stálo to desítky tisíc, což bychom si před zasvěcením nemohli dovolit, a kočky by byly nejspíš utraceny.
Lenka Kelarová

S každým vážným zájemcem proberu detaily při úvodním telefonickém rozhovoru. Vzájemně zjistíme, jestli spolu ladíme a zodpovím tvé dotazy-:)

Co je ještě dobré vědět?

Akademie poznání

Zavěcení na dálku - Jak probíhá?

Nevíš, jakou cestu si vybrat? Koukni na bližší informace o tom, jak můžeš kurz absolvovat. Čeká na tebe krátké videjko. Po zhlédnutí už budeš vědět-:) Anebo se ptej. Ráda ti poradím.
Více informací
Akademie poznání

Osobní Transformační Meditace

Vhodný doplněk k tvému zasvěcení. Podpoří a umocní celý proces a urychlí tak tvůj růst a odblokování. Ke každé meditaci na míru navíc získáváš Osobní poselství jen pro tebe na tady a teď.
Více informací

Kolik zasvěcení stojí?

Je potřeba absolvovat oba 2 stupně. První stupeň je léčení andělskou energií, kdy proběhne velmi intenzivní propojení s anděly a dalšími světelnými Bytostmi. Druhý stupeň je andělská Reiki samotná. Na oba stupně dostaneš navíc tučná skripta, která ti pomůžou s tímto systémem pracovat. POUŽITÍ JE VEEELMI SNADNÉ-:) Zasvěcení obvykle probíhá ve dvou po sobě jdoucích dnech.

UŽIVATEL:

1. + 2. stupeň Andělské léčení + Andělská Reiki: 4.600 Kč

MISTR

1. + 2. stupeň Andělské léčení + Andělská Reiki: 5.500 Kč (předávání zasvěcení dál)

*Pokud jsi si zakoupila VIP vstupenku na workshop, dostala jsi SLEVOVÝ KÓD na - 20%. Vlož tento KÓD ve spodní části formuláře a cena se ti poníží (platí od 1. 6. do 5. 6. 2024)

Kdo tě bude zasvěcením provázet?

Markéta Grandis Šírková

Úspěšná podnikatelka, spirituální mentorka pro byznys i život. Lídr pro všechny, co chtějí na sobě s láskou máknout a konečně začít sklízet úrodu jen díky pochopení Daru své vlastní energie. Život tě začne maximálně bavit-:) Začneš přitahovat Bohatství všeho druhu v lehkosti. Mé učení je hlavně o praxi. Dost bylo návodů, pojďme společně konat. Inspiruji druhé, JAK JDE ŽÍT A MYSLET JINAK. S láskou, pokorou, úctou ale taky určitou dávkou ráznosti a přísnosti. Vím, co dělám a předám ti své know-how v praxi. Miluju SVOBODU. I ty ji můžeš mít. Zamiluj se do sebe-:)

Do energií zasvěcuji už od roku 2009, kdy jsem se sama stala Mistrem Reiki a nadále dalších energetických systémů. Zasvěcuji od začátku stejně tak osobně jako na dálku.

Tady můžeš juknout na další energetické systémy

Reiki učení

Energetický systém, který nejen aktivuje tvé energetické kanály, ale s mou podporou se naučíš, jak Reiki používat pro sebe i druhé.
Více informací

Shamballa 1024 / 12 D a Kristova Shamballa

Další stupeň tvého růstu a tvých schopností. Několikanásobně navýší tvé vibrace. Stáváš se silnější.
Více informací

Reiki Roh Hojnosti

Hojnost je přebytek. Času, peněz, lásky. Jedině pokud máš přebytek pro sebe, tak můžeš nesobecky rozdávat dál.
Více informací

Ra Sheeba

Toužíš po propojení mužského a ženského principu? Aktiuj v sobě spojení energie Boha Ra a Bohyně Isis.
Více informací

Reiki Kundalini

Další navýšení tvých vibrací a tedy i tvé síly Tvůrce. Tato energie pomáhá vyrovnat mužskou a ženskou energii.
Více informací

Boží Pečeť

Boží pečeť činí z člověka novou bytost - pokud tento proces přijme. Energie jsou naprosto odlišné od Reiki.

IMARA Reiki

Tato energie je skutečným paličem karmy. Vibruje na vyšší frekvenci než klasická Reiki a je BEZ symbolů.
Více informací

Dračí Reiki

Rok 2024 vje vibračně pod energií Draka. Energie DRAČÍ Reiki je o Síle, autenticitě, propouštění starého, aby mohlo přijít nové.
Více informací

Unicorn Healing Energy

Aktivuj svůj potenciál naladěním do magické energie Jednorožce
Více informací
akademie poznani

Psychická Reiki

Aktivace tvé intuice a mimosmyslového vnímání. Zasvěcením se naladíš na své Dary.
Více informací

Pyramida Světla

Tento systém je pro všechny bez předešlých zkušeností. Můžeš používat pro sebe i druhé-:)
Více informací
Koso Rays, Reiki, shamballa, planetární léčení

Koso Rays

ZDARMA! Energie Nové Země. Mocné planetární léčení. Spirituální systém jiné planety s vysokou vibrací.
Více informací

Máš dotazy?

Zavolej mi na tel.: 734 442 601

Napiš mi email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz