Zasvěcení na dálku: Ano či Ne?

Myslím na vás na všechny...

Někdo raději čte a jiný si zase poslechne informace ve videu. Já jsem kombinace obojího, podle toho, jak to v daný moment cítím-:)

A tak jsem pro vás, co jste "videoví", připravila i vysvětlení ve videu. Kde se dozvíte nejen CO a JAK, ale taky srovnání mezi na dálku a osobně a nasajete mou energii-:) 

Zasvěcení na dálku versus osobně

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Často kladená otázka, zejména u začátečníků. Pokusím se Vám tedy nyní přiblížit toto téma. V případě jakýchkoliv dalších dotazů ráda zodpovím individuálně, nejlépe telefonicky. 

Zasvěcení na dálku je stejně účinné jako osobní. Pamatujte, že se jedná o přenos energií. Je k tomu samozřejmě třeba určitá znalost a připravenost Mistra či osoby, která toto provádí. Já osobně mám se zasvěcením na dálku pouze pozitivní zkušenosti. Zasvěcení na dálku může být někdy dokonce silnější nežli osobní. Jelikož dotyčný je ve svém vlastním prostředí, lépe se uvolní.

I když vlastně, co se míry zasvěcení týká, tak vysílané energie jsou vždy stejně silné, k danému typu energetického systému. Ale jedná se tu o Váš osobní vlastní prožitek ze zasvěcení. A ten pro někoho bývá silnější než ve skupině či při osobním setkání. Takže to, jestli jste zasvěceni do určitých energií na dálku či osobně, nehraje roli v síle či míře zasvěcení. Ale jak jsem již zmínila, jde tu o prožitek ze zasvěcení.

Někdo se prostě nedokáže uvolnit a doma mu to jde lépe. Určitě se nebojte a nepochybujte. Tuto schopnost máme všichni. Něco cítit budete vždy! Dokonce se mi stalo, že jsem začala o cca 3-4 minutky dříve s napojením a dotyčná osoba mi sama od sebe druhý den říkala, že cítila, že jsem začala dřív. A to neměla žádné předešlé zkušenosti-:)) 

Jak zasvěcení na dálku probíhá?

1) Se zájemcem si ještě raději promluvím telefonicky. Probereme důvody a předám patřičné informace. Zodpovím dotazy. Dle potřeby vytestuji kyvadlem vhodnost jedince. A to ne proto, že by to někdo nemohl mít. Ale zda by to pro dotyčného nebylo příliš. Testuji zejména stupeň (u Shambally). 

2) Domluvíme oboustranně vyhovující termín.  Zašlete mi Vaše celé jméno, datum narození, fotografii (emailem).

- Zhruba 5 minut před domluveným termínem doporučuji přípravu. V tuto dobu se dotyčný/á připraví na tiché, klidné místo, o samotě.

- Můžete si zapálit svíčku (ovšem ve večerních hodinách, pokud jste v posteli, nedoporučuji. Mohli byste usnout). Můžete si také pustit nějakou relaxační hudbu.

- Zaujmete pohodlnou pozici (vleže, v sedě). Tak, abyste v ní bez rozmýšlení vydrželi třeba i 45 - 60minut. Určitě nedoporučuji mít u sebe domácí mazlíčky - jsou na energie velmi citlivé a mohli by tak narušit Váš prožitek (na míru zasvěcení to ovšem vliv nemá - to proběhne tak jako tak. Jen by mohl být přerušen váš vjem a prožitek ze zasvěcení).

- Zavřete si oči, soustředíte se na svůj dech. Pokusíte se zkrátka uvolnit. Po chvíli se Vám to určitě podaří. A budete vnímat jen Vaše vize.

3) V domluvený čas začnu se zasvěcením. Nejprve se na dotyčného napojím a poté proběhne samotné zasvěcení do zvolených energií a stupňů.

Při své práci žádám vždy o energetickou podporu a ochranu pro všechny zúčastněné.

4) Po zasvěcení zůstávám ještě nějakou dobu v napojení. Vy si prostě budete užívat stav, kterým budete procházet. Můžete také usnout, nic se neděje! Je to pod tíhou energií. Pokud neusnete, vrátíte se zpět k normálu, jakmile to budete tak cítit.

Při samotném zasvěcení můžete vnímat brnění, mravenčení, mít různé obrazce před očima, různá další vidění před Vaší třetí okem. Můžete cítit náhlé teplo, či mravenčení v určitých částech těla. Mohou Vám začít téct slzy, náhle se rozkašlat.....Reakcí je opravdu mnoho. V každém případě, pokud se Vám bude chtít, budu ráda, když se zpětně se svými zážitky ze zasvěcení podělíte-:))

PO POŽÁDÁNÍ PROBĚHNE ZASVĚCENÍ VŽDY. AŤ UŽ JSTE SE NA TO PŘIPRAVILI NEBO NE. Jde jen o to, že když si spolu domluvíme termín, tak si to dotyčný ještě i prožije.

5) Po zasvěcení, většinou max. druhý den, zasílám informační email o průběhu zasvěcení, skripta a certifikát v příloze. Skripta si pročtete, v případě dotazů mě kontaktujete a probereme odpovědi.

Po zasvěcení tedy zůstáváme v kontaktu a máte mou podporu ohledně tipů a dotazů vztahujících se k dané tématice. 

Všechny dotazy Vám ráda zodpovím také předem, nejlépe telefonicky.

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601