Reiki Roh Hojnosti

KDO Z NÁS BY SE NECHTĚL MÍT DOBŘE A ŽÍT V HOJNOSTI?

A to jak materiální tak zejména hojnosti duševní?

Každý z nás by se chtěl mít co nejlépe. Ale umíte si říci nejen o peníze, ale také o vše, co vlastně chcete? O vše, co byste si přáli? Většině z nás brání stud či ostych říci si o cokoliv. Ale věřte, že i VY si to zasloužíte! Aktivace do energií Roh Hojnosti pomáhá zejména odblokovat spouštěče těchto negativních myšlenek, že si něco nezasloužíme. 

Povědomí o této energii bohužel během několika posledních století slábla. Nicméně, poslední dobou si čím dál více žen začíná uvědomovat svou důležitost. To je sice cesta vpřed, ale samo o sobě to nestačí. Je třeba nejen pochopení, ale převedení tohoto procesu do opravdového života.

Vesmír nám nabízí všem stejně a to s láskou. Je jen na nás, zda to umíme přijmout.

Znáte ten pocit, kdy víte, že si něco přejete či byste zkrátka něco chtěli a přesto se stydíte si o to říci, požádat? Máte pocity provinění, že třeba obtěžujete nebo že se nehodí přát si pro sebe to dobré? Pak je tato energie právě pro Vás.

Žít v bohatství, o kterém jste snili, uskutečnit své vysněné cíle, ať už jsou jakékoliv, být milován. Co Vám brání? Odpověď je jednoduchá - Vaše negativní myšlenky. Tyto myšlenky jsou často založeny na karmických blocích. Naladěním do energií Roh Hojnosti můžete vyčistit svou duši od velké části těchto bloků.

Ovšem pozor - není to jen léčivý prostředek za účelem získání financí a materiálního zabezpečení. Zadarmo nic nedostanete. Je třeba s danou energií pracovat. Velký kus práce je udělán samotnou aktivací (zasvěcením). Dále je ale třeba, abyste pokračovali sami a prohlubovali účinek zasvěcení.

Spousta z nás nesní nutně o tom, že musí mít tolik peněz, aby je mohl přehazovat vidlemi. Jde tu také o štěstí a blahobyt duše. UMĚNÍ PŘIJÍMAT A DÁVAT. 

Zasvěcením do Rohu Hojnosti se spojujeme s vyššími vibračními energiemi, odstraňujeme karmické blokády v této oblasti.

Je třeba se naučit pustit si lásku a blahobyt do svého života. To jen my sami si jej od sebe odháníme.

Proč tento název Roh Hojnosti?

Roh hojnosti je symbolem bohatství a všeobecné hojnosti z dob antiky. Pochází z řecké mytologie, kde je o něm několik pověstí. V novověku je roh hojnosti zobrazován v umění (malířství, sochařství) jako proutěný košík ve tvaru rohu. V USA dokonce existuje tradice spojující roh hojnosti se Dnem díkuvzdání.

Láká Vás tato energie? Něco Vám našeptává: To chci! Vězte, že stačí jen požádat a celé umění je Vaše. 

ZASVĚCENÍ JE PRO VŠECHNY, bez jakýchkoliv předešlých zkušeností.

Cena: 1000 Kč (na dálku)

Zasvěcení na dálku - Jak probíhá

UVIDÍTE, ŽE SE NEODTRHNETE A JEŠTĚ SE TOHO SPOUSTU NAUČÍTE!

Platební údaje:

Číslo účtu: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100, KS 308   text: jméno, příjmení

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601