DRAČÍ Reiki

Nalaď se na energii, která tě postaví do tvé Síly!

Rok 2024 je ve znamení DRAKA. Pojď si pro sebe tuto Sílu ještě více podpořit pro svůj růst.

Co je DRAČÍ Reiki?

Toto se ti bude líbit...

Dle čínského horoskopu přecházíme v roce 2024 vibračně pod energii DRAKA.  Ten je považován za symbol RADosti, štěstí, síly a lásky. Dá se tak očekávat pozitivní rok pro všechny, kteří jsou ochotni propustit vše staré a nefungující. A tím udělat místo pro nové.

Tato vibrace DRAKA podporuje pozitivní změnu nejen jednotlivců, ale i celé planety. Můžeme se těšit na upěvnění, uzemnění a stabilitu.

Ti, co jsou připraveni na vzestup, čeká mnohem větší příležitost k růstu ve všech oblastech života. Nicméně, opakuji, že to platí PRO TY, CO JSOU OCHOTNI PUSTIT STARÉ A JÍT NOVOU NEPOZNANOU CESTOU. 

Zasvěcením do těchto energií tuto proměnu ještě více zintenzivníš a podpoříš, aby proběhla co nejsnáz pro tebe.

A co ještě?

DRAK oplývá Silou, zdravím a energií. Nemá rád pokrytectví a klepy. A podporuje všechny v jejich AUTENTICITĚ, opravdovosti. To znamená, že zasvěcením se začneš ještě více propojovat se svým autentickým Já. Budeš ohazovat masky, které ti byly předány minulými generacemi.

A díky tomu v sobě aktivuješ nekonečný potenciál PRAVDY, SÍLY a s tím plynoucí HOJNOSTI. 

Co vyzařuješ, to taky přitahuješ

Jak poléčit stará zranění a křivdy, které tě brzdí v RADosti a Bohatství?

Naladěním do energií DRAČÍ Reiki získáš Sílu, prolomíš temnotu, zamáváš svým stínům a tím otevřeš cestu novému.

Další informace o DRAČÍ Reiki 

Není to žádná novinka. Tento energetický systém má svou historii. A teď v roce 2024 přichází čas, kdy ho můžeme využít několikanásobně více.

Silová linie země, Leylines (Lejlajns), je nazývaná dračí stopou. Energetické body těla, jsou nazývané dračí body. Přibývající a ubývající bod měsíce v horoskopu je dračí síla. Ona prozrazuje odkud člověk pochází, jakou silou je vybaven a kam půjde. Draci mají mocné síly, které v nás dřímají . Čím častěji je budeme následovat, tím více se v nás probudí vnitřní síla, naše osobní moc. Moc je ve své podstatě neutrální energie. 

Důležité je, za jakým účelem tuto Sílu člověk použije. Jestli ji ovládá nebo jestli ona ovládá jeho. V DRAČÍM Reiki se s touto silou opět spojujeme. Toužíme se vrátit zpátky k naší duchovnosti, vnímat věci, které se skrývají za clonou. Dračí reiki je jedna z cest, která vám pomůže vytáhnou ze tmy na světlo zatím nepoznané a tím několikanásobně obohatit život svůj ale i dalších.

Naučíš se pracovat se symboly:

 • Změny a transformace a aplikovat je ve svém životě
 • Vyrovnání elementů v těle, duši i duchu
 • Na zesílení či aktivaci spojení mezi tělem, Vyšším Já a vnitřním dítětem
 • Na sjednocení dvou různých sil do jednoty
 • Sjednocuje, posiluje, vyrovnává a dokončuje – tělo – duši – ducha
 • Nechá rozsvítit vaše srdce
 • Síla, moc, klid, moudrost, život, mír a světlo – mistrovský

O čem jsou jednotlivé stupně? 

1. STUPEŇ uživatel i Mistr

 • Seznámení s dračí říší, s různými druhy a energií draků a s jejich posláním v dnešní době.
 • Práce s dračí energií a se symboly. Předání 9 symbolů.
 • Návod, jak s draky pracovat, jak jim sloužit a k čemu využívat jejich energii.
 • Vyrovnání čaker a celého energetického systému člověka.
 • Vyrovnání elementů v těle, na duši i na duchu.
 • Čištění bloků v našem těle s pomocí dračí energie.
 • Vytvoření dračího hlasu.
 • Meditace (Dračí cesta, Setkání s osobním drakem, Let na drakovi atd).

2. STUPEŇ uživatel i Mistr

 • Spojení s draky Ohně, Země, Vody, Vzduchu a Zlatého draka.
 • Předání symbolů všech těchto draků a práce s těmito symboly.
 • Výuka zasvěcovacích technik - POUZE Mistr Učitel Reiki Usui.
 • Druhý stupeň je plynulým pokračováním celé linie.
 • Absolvují ho jak uživatelé tak Mistři (Mistrům bude při zasvěcení předána technika zasvěcení druhých.
 • Ideální rozestup mezi jednotlivými zasvěceními je 4 - 7 dnů.  
 • Stupeň je obohacený o další chanelling paní Shihan Chisara, kdy dochází k jeho dalšímu navýšení intenzity těchto energií

Je to hlavně o tobě-:) 

Předám ti zasvěcení, budu ti oporou. Ale je třeba, abys tuto energii začala používat dle návodu, který po zasvěcení ode mě dostaneš.

Pro koho je toto učení vhodné?

 • Pro všechny, koho to volá a má už nějaké předešlé zasvěcení
  Ať už do Reiki (Reik 1 + Reiki 2), Shmabally nebo jiné, kde se pracuje s energií NA DÁLKU
 • Láká tě to? Cítíš touhu, když to čteš? Pak je to právě TEĎ pro tebe!
 • Pro každého, kdo touží poznat své opravdové schopnosti, zaktivovat svou Sílu

Ke všem kurzům získáváte

 • Podrobná skripta. Osobní zpráva, chanelling, přijatá při zasvěcení.
  Certifikát na vyžádání. Vše zasílám emailem.
 • Transformační meditaci na ukotvení zasvěcení
 • Skripta TČM - Tradiční Čínská Medicína
  Informace ve skriptech ti rozšíří obzory a tvé energetické působení bude tak ještě efektivnější.
 • Mou časově neomezenou podporu
  Můžeš se ptát na vše, co tě zajímá z oblasti Reiki a Shambally i několik let po zasvěcení. Své žáky nenechávám na holičkách-:)

Jak zasvěcení probíhá?

 • Na dálku, z pohodlí tvého domova.
  Na dálku zasvěcuji úspěšně už 10 let. Záleží jen na tobě, jakou cestu si zvolíš.
 • Napiš mi nebo lépe rovnou zavolej
  Domluvíme si termín a zároveň máš možnost se zeptat.

Co říkají moji žáci?

Krásný den, již dlouho se zajímám o něco, co mě začalo naplňovat a rozhodla jsem se pro to nejlepší a to je Reiki. Hledala jsem dlouho na internetu, a když jsem otevřela stránky Markétky, měla jsem jasno-její oči totiž jsou čisté, plné lásky a upřímnosti. Dvě osobní setkání a zasvěcení do dvou stupňů Reiki bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Nejen přístup, nenásilná komunikace, ale upřímnost ke všemu a pohlazení po duši, toho všeho se mi dostalo. Nyní se chystám na třetí stupeň a to, co jsem od Reiki očekávala, se plní den ode dne víc a více. Ano chce to trpělivost a hlavně praktikovat, zkoušet, učit se! Jen tak se člověk dostane k vyšším cílům a může pomoci nejen mnoha lidem, ale i našemu světu. Děkuji Markétko a těším se na další stupeň.
Simona Kratochvílová
Dobrý den Markéto, děkuji moc za zasvěcení do Reiki. Celý den byl pro mě svým způsobem jedinečný. Mimo jiné, hned jak jsem vystoupila v Českém Brodě z autobusu před vlakovým nádražím, leželo přede mnou na chodníku pírko. Pak jsem ale byla velmi překvapená ve vlaku, když další malinké leželo na zemi pod protější sedačkou. Děkuji moc za zaslání tohoto studijního materiálu. Jenom po celou dobu několikrát denně myslím na to, že Vám dlužím poděkování. Měla jste pravdu, že upozaďuju své záležitosti. Ještě se mám co učit. Hodně se toho během jednoho týdne událo. Prožívám, užívám si ale také hodně přemýšlím. Myslím hodně na Vás a přeji Vám vše dobré. Ještě jednou díky. Přeji krásný den.
Iva
Zdravím vás Markétko, můžu vám jen z celého srdce poděkovat, protože to, co jsem zažila, bylo něco pro mě zvláštního, krásného i něco, co se potřebovalo ještě vyčistit. Neskutečně moc jsem cítila , jak mnou procházejí vlny energie a podle pocitu a vnímání můj osobní Anděl byl celou dobu se mnou a držel mě za ruku. Aspoň takhle jsem to cítila. A nakonec mě držel v ojetí a objal mě i svými křídly. Je to něco nádherného. Opravdu ještě jednou vám z celého srdce děkuji.
Jana Grossová
Dobrý den Markétko, Děkuju za mejlík. Jak jsem teď v tom procesu čištěni po Shamballe, předtím Andělské Reiki a teď 24denni změna myšleni (eBook: Jak se naučit ovládat své myšlenky), říkám si afirmace, soustředím se na čakry, tak se musím s vámi podělit. Začínám mít vevnitř sebe ohromnou radost, a jak bych to řekla, mám pocit, že nic není nemožné. Každý den je prostě zázrak života, děkuju moc Markétko, díky vám k tomu všemu pomalu přicházím. Helka
Helena Škvorová
Dobrý den, nejdříve bych Vám chtěla moc poděkovat. Absolvovala jsem u Vás Roh hojnosti a moje finanční situace se hodně zlepšila. Nebýt tohoto zasvěcení, nemohla bych si dovolit, mimo jiné, přijmout kočky, které se k nám nastěhovaly a se kterými jsme střídavě jezdili téměř rok na veterinu (operace, ...). Stálo to desítky tisíc, což bychom si před zasvěcením nemohli dovolit, a kočky by byly nejspíš utraceny.
Lenka Kelarová

Co je ještě dobré vědět?

Zavěcení na dálku - Jak probíhá?

Nevíš, jakou cestu si vybrat? Koukni na bližší informace o tom, jak můžeš kurz absolvovat. Čeká na tebe krátké videjko. Po zhlédnutí už budeš vědět-:) Anebo se ptej. Ráda ti poradím.
Více informací

Kolik zasvěcení stojí?

Celá série obsahuje 2 zasvěcení, přičemž rozestup mezi jednotlivými stupni je podobně jako u Andělské Reiki v řádech dnů (1 - 7). Rozestup mezi zasvěceními volím vždy po dohodě s každým zájemcem zvlášť. 

UŽIVATEL: 1 + 2 stupeň: 4.600 Kč

MISTR: 1. + 2. stupeň: 5.500 Kč (pro Mistry Reiki Učitele, předávání zasvěcení dál)

Co je energie Jednorožce?

Unicorn energy healing systém. Říká se, že jednorožec pouhým dotykem svého rohu probudí člověka k životu a vyléčí mnoho nemocí. 

Jejich podoba je jemnohmotná, téměř neviditelná. Pokud ale naše srdce vibruje čistotou a láskou, můžeme je spatřit. Zasvěcení do energie Jednorožců je krásným spojením s těmito až magickými energiemi.

Při zasvěcení se velmi často stává, že se s jedním nebo více jednorožci setkáte, obdržíte od nich nejen léčení, ale také poselství. Unicorn healing je energie podobná andělským energiím. Pro citlivé a senzitivní osoby je nádherným zážitkem.

Unicorn healing se předává jedním zasvěcením, kromě toho obdržíte Meditační cestu Jednorožce, symbol Jednorožce pro aktivaci 3. oka a návody na použití energie při léčení.  

Samotné zasvěcení do UNICORN HEALING ENERGY = léčebný systém Jednorožce si můžeš zakoupit kliknutím na tlačítko-:)

 

ZAKOUPIT UNICORN HEALING ENERGY

Kdo tě bude zasvěcením provázet?

Markéta Grandis Šírková

Úspěšná podnikatelka, spirituální mentorka pro byznys i život. Lídr pro všechny, co chtějí na sobě s láskou máknout a konečně začít sklízet úrodu jen díky pochopení Daru své vlastní energie. Život tě začne maximálně bavit-:) Začneš přitahovat Bohatství všeho druhu v lehkosti. Mé učení je hlavně o praxi. Dost bylo návodů, pojďme společně konat. Inspiruji druhé, JAK JDE ŽÍT A MYSLET JINAK. S láskou, pokorou, úctou ale taky určitou dávkou ráznosti a přísnosti. Vím, co dělám a předám ti své know-how v praxi. Miluju SVOBODU. I ty ji můžeš mít. Zamiluj se do sebe-:)

Do energií zasvěcuji už od roku 2009, kdy jsem se sama stala Mistrem Reiki a nadále dalších energetických systémů. Zasvěcuji od začátku stejně tak osobně jako na dálku.

Tady můžeš juknout na další energetické systémy

Reiki učení

Energetický systém, který nejen aktivuje tvé energetické kanály, ale s mou podporou se naučíš, jak Reiki používat pro sebe i druhé.
Více informací

Shamballa 1024 / 12 D a Kristova Shamballa

Další stupeň tvého růstu a tvých schopností. Několikanásobně navýší tvé vibrace. Stáváš se silnější.
Více informací

Reiki Roh Hojnosti

Hojnost je přebytek. Času, peněz, lásky. Jedině pokud máš přebytek pro sebe, tak můžeš nesobecky rozdávat dál.
Více informací

Ra Sheeba

Toužíš po propojení mužského a ženského principu? Aktiuj v sobě spojení energie Boha Ra a Bohyně Isis.
Více informací

Reiki Kundalini

Další navýšení tvých vibrací a tedy i tvé síly Tvůrce. Tato energie pomáhá vyrovnat mužskou a ženskou energii.
Více informací

Boží Pečeť

Boží pečeť činí z člověka novou bytost - pokud tento proces přijme. Energie jsou naprosto odlišné od Reiki.
Více informací

IMARA Reiki

Tato energie je skutečným paličem karmy. Vibruje na vyšší frekvenci než klasická Reiki a je BEZ symbolů.
Více informací
akademie poznani

Vlastnost

Aktivace tvé intuice a mimosmyslového vnímání. Zasvěcením se naladíš na své Dary.
Více informací
akademie poznani

Unicorn Healing (Jednorožec)

Aktivuj svůj potenciál naladěním do magické energie Jednorožce
Více informací

Pyramida Světla

Tento systém je pro všechny bez předešlých zkušeností. Můžeš používat pro sebe i druhé-:)
Více informací
Koso Rays, Reiki, shamballa, planetární léčení

Koso Rays

ZDARMA! Energie Nové Země. Mocné planetární léčení. Spirituální systém jiné planety s vysokou vibrací.
Více informací

Máš dotazy?

Zavolej mi na tel.: 734 442 601

Napiš mi email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz