Proč někdo má úspěch a jiný ne?

Znáš to? Říká se: Když dva dělají totéž, není to vždycky totéž…
Věřím, že každému z nás proběhne / proběhla v životě myšlenka:
 
Jak to, že on/ona to dokázala a já ne? Vždyť děláme to samé… a já možná dřu ještě víc… a navíc, jsem třeba i začala mnohem dřív… Tak JAK TO, že ona/ on už tam je a JÁ NE????
 
PROČ????
Toto je za mě KLÍČOVÉ… co si pořád vetšina lidí neuvědomuje a proto stojí zamrzle na místě…
Několikrát jsem psala, že:
Vědět neznamená umět… takže je třeba KONAT (a pozor: i nekonání je někdy vlastně konání… přiblížím v závěru).
A konat ještě neznamená to dostat, dojít k cíli…
‼️Je to o tom, JAKÉ kroky děláš a…. s jakou energií je děláš…protože to, co právě odlišuje ty, co konají a dojdou tam… je to, Z JAKÉ energie každý z nás danou věc = krok dělá‼️
A CO URČUJE to, z jaké energie konáme?
 
NAŠE podvědomé programy…. vytvářejí v našem těle energetické vlny, které vysíláme do všeho, co děláme, tvoříme, říkáme…
Je to vlastně něco jako naše momentální osobní příchuť-:)
Můžeš dělat ABSOLUTNĚ ty samé kroky jako někdo druhý… STEJNÉ podmínky… STEJNÉ okolnosti… a přesto nedojdeš tam, kam chceš… a přitom ten druhý ano.
JAK TO?
No protože ten druhý bude mít úplně jinou energetickou vibraci... Bude své konání dělat z energie vítěze, tvůrce, hrdiny a možná i čaroděje… zkrátka ze své UNIKÁTNÍ autentické Síly.
Kdežto ty tvoříš a konáš z energie oběti, sabotéra, prostitutky anebo dítěte…
No a tak se „snažíš“… pořád tam nejsi… pak se přestáváš snažit… a nakonec si alibisticky řekneš: Aaale, vždyť mně to vlastně takhle stačí.
A ještě se tím budeš přesvědčovat… že to vlastně ani není tak důležitý… že se dá žít i bez toho… vždyť jsou lidi, kterým „stačí“ ještě mnohem míň.
A přitom by „jen“ stačilo přijmout fakt, že jsme energetické Bytosti. Že to vlastně není žádná věda, žádné tajemno… ale holý fakt!
No a po tom, co to přijmeš, se vydat na cestu svého energetického přelaďování… na úúúplně supr osobní příchuť, které se prostě nedá odolat-:) A stane se z tebe Bytost, která si doopravdy začne tvořit JEN to, co doopravdy chce.
Je to cesta učení a vracení se k sobě. Protože tu schopnost máme VŠICHNI‼️ Ne jen vyvolení.
A taky je to cesta přeprogramovávání sebe sama. Šťourání se v sobě… ale s výsledkem opravdové změny a NE demotivace.
Pokud se to chceš naučit, naskoč do KLUBU RADostného Žití. Právě dnes se otevřely dveře… kapacita je omezená… a navíc právě teď SPEŠL příležitost pro nové členky-:)
PS: ohledně konání a nekonání…. i nekonání je přínosné. ALE záleží opět na tom, z JAKÉ energie nekonáš! To je, jestli proto, že víš, že teď to necháváš růst to, co jsi zasadila a prostě 100% víš, že přijde úroda… anebo nekonáš = prokratinuješ = jsi v paralýze…
Těším se na další ženy v KLUBU RADostného Žití-:)
Markéta Šírková
Naučím tě, jak žít Bohatý život v Lehkosti. V nadbytku času, peněz i zdraví. Vím, jaké to je stát zamrzlá na jednom bodě. Dokola se opakující situace - vztahové, zdravotní. Počítání peněz a šetření. Před 13 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. O to víc, že tehdy jsem byla se dvěma malými dětmi zrovna na mateřské. Ale udělala jsem ROZHODNUTÍ a našla cestu, JAK TO ZMĚNIT-:)   Za poslední roky se můj příjem zpětinásobil, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna . A to jen díky tomu, že jsem pochopila vesmírné zákony a aktivovala svou Magickou Ženskou Sílu, kterou máš i ty! Tyto jednoduché principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Aktivuj své Bohatství

VIP Program

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů