Proč je v pořádku chtít být Bohatá ?

Na úvod říkám, že toto sdílení píšu proto, že téma peněz je obtěžkané negativními energiemi. I já jsem si zpracovávala toto téma a tak vím, čím si ostatní procházejí. A tak jsem se vydala na misi na očistu energie peněz, abych tak posílila Bohatství dalších lidí. Byly doby, kdy jsem i já smýšlela o penězích jako o něčem, co je těžké mít… Tedy v nadbytku. Taky jsem žila ve vzorci NE-DOSTATKU. Tak schválně, co jsi slýchala v dětství ohledně peněz?

 • Peníze nerostou na stromě
 • Bez práce nejsou koláče
 • Na peníze a Bohatství se musí tvrdě makat
 • Copak kradu?
 • Zadarmo ani kuře nehrabe
 • Úspěch a peníze si musí člověk zasloužit….

Toto jsme v dětství slýchali asi všichni. Je to po generace předávaný vzorec v různých variantách. Ale všechno se dá změnit! Stále platí jedno pravidlo, můžeme tomu říkat Vesmírný zákon.

Co vyzařuješ, to taky přitahuješ. A peníze a Bohatství jsou jen odrazem tvého vnitřního nastavení.

Proto pokud chceme žít v NADBYTKU a nejen dostatku nebo dokonce nedostatku, tak jediná cesta, jak toho dosáhnout, je začít pracovat na svém vnitřním nastavení. To vůbec neznamená, že to, co nám vštěpovali naši rodiče, ať už ústně nebo svým chováním, je naše. My jsme to jen převzali, protože jsme to měli často na talíři-:)

Je to vlastně stejné jako s jídlem. V dětství jsme zvyklí na stravu z domova a když pak přijdeme někam jinam, tak ta svíčková prostě není jako ta od maminky-:) A přitom ostatní si ji vychvalují… ale my jsme zvyklí na tu naši z dětství. A pak jak rosteme, žijeme si svým životem, vymaňujeme se ve spoustě věcech z rodinných pout, najednou nám začne chutnat i ta „jiná“ svíčková… i když není podle receptu naší maminky. Zkrátka přijmeme novou chuť a leckdy si ji i zamilujeme. Poznáme sami sebe.

Prošla jsem si obdobím velkého nedostatku. V roce 2009 jsme se díky podnikání manžela dostali do finanční pasti. Já v té době se dvěma dětmi na mateřské dovolené, dětem 2 a 4 roky. Zprávu o rodinném krachu mi manžel předal na Štěpána mezi Vánočními svátky. No, byl to pro mě šok! Představa, že přijdeme o dům… Kam se s dětmi vrtneme? Ale protože jsem žena činu, během jednoho dne jsem se oklepala ze šoku a rozhodla jsem se konat. Rozjela jsem svoje podnikání.

A podnikatelská cesta mi přinesla úplně jiný náhled na peníze a Bohatství. Díky duchovnímu rozvoji jsem se pomaličku začala přesouvat z NE-DOSTATKU na DOSTATEK a později i PŘEBYTEK. Vyžadovalo to kompletní rekonstrukci mého vnitřku-:) Vystupování z komfortní zóny. Ale hnala mě velká touha.

A co že jsou to ty peníze?

Peníze jsou forma energie jako cokoliv jiného. Ve své podstatě jsou neutrální. A to, jestli jich máme nadbytek nebo naopak nedostatek, si určujeme JEN MY SAMI. Ano, čteš dobře. Nemůže za to manžel, stát, současný covid, to že žiju na vesnici, nebo cokoliv jiného. Jakmile se začneš dívat na peníze JINAK, začneš vyzařovat úplně jiné vibrace a peníze ti najednou začnou chodit do života z různých stran. Až někdy valím oči-:)

Je v pořádku chtít VÍC. I víc peněz. Protože peníze do tohoto světa patří a umožňují nám růst. Díky energii peněz můžeš prožívat svůj život více naplno. Odhodíš starosti, jak všechno poplatit. Můžeš si dovolit i dělat radost druhým a pomáhat skrze energii peněz i dalším, co jsou právě teď v nouzi. Můžeš měnit svět k lepšímu!

Spousta lidí si nechce přiznat, že chtějí víc peněz, protože by vypadali jako sobci a mamonáři. A jsme u dalšího vzorce-:) Raději chtěj míň, abys nebyla za sobce. Ty nemá nikdo rád…. A proč? Znám spoustu lidí, kteří mají finanční Bohatství. Došli si k němu cestou osobního poznání, duchovního rozvoje. A jsou to ti nejúžasnější lidi, které znám. Protože se nemusejí strachovat o to, jak všechno poplatí, užívají si život a rozdávají radost dál. Objevují nové věci, podporují druhé v jejich růstu. A každý z nich je zapojený minimálně do jednoho dalšího projektu pomoci druhým.

A jsme u dalšího skrytého vzorce…. Nejdřív mysli na ostatní a pak teprve na sebe… Blbost!!! Nemůžu spontánně od srdce dávat, když sama nemám dost. Protože pak to dávání není založené na energii čisté lásky, ale skrývají se za tím postranní myšlenky. Jako třeba budu pomáhat, protože pak mě ostatní budou mít rádi. Budu pomáhat, protože pak si připadám důležitá. Budu pomáhat, protože mi dělá dobře, jak mě ostatní potřebují…. To je dávání z energie NE-DOSTATKU a nepřináší kolektivní dobro světu.

Je to stejné jako v letadle. Když posloucháte pokyny pro případ letecké havárie, tak taky máte nejdříve nasadit masku sobě a teprve pak můžete pomáhat dalším. Protože pokud to uděláte obráceně, tak třeba ani nestihnete nikomu dalšímu pomoct anebo jen jednomu, než vám dojde kyslík…. A s maskou v první řadě můžete pomoci spoustě dalším. KDYŽ VY MÁTE DOST-:)  Čím více kyslíku máte pro sebe, tím více lidem můžete být nápomocní.

A co znamená PŘEBYTEK peněz pro mě? Co mi život v Bohatství přináší?

 • SVOBODU – nemusím čekat, až mi přijde výplata, když moje duše po něčem zatouží. Ať už je to rodinná dovolená, další vzdělávací kurz pro sebe nebo děti….nebo třeba jen si říct, že dneska zkrátka nepracuju, protože to tak necítím-.)
 • Poznávání nových míst, věcí, příležitostí.
 • Vzdělávání u nejlepších z oboru – proč se zdržovat oklikou, když můžu jít přímo ke zdroji, ke se dozvím nejvíc?
 • Zdraví – díky dostatku peněz si můžu dovolit kupovat kvalitnější potraviny a třeba i kosmetické produkty, které nezanášejí mé tělo bordelem. A to samé dopřávám své rodině.
 • Setkávání s lidmi, kteří budují svět pozitivním směrem osobního rozvoje ne cestou útlaku a diktatury-:) Společně měníme kolektivní nastavení lidstva. Bortíme zajetá dogmata a mýty.
 • Obdarovávám druhé v nouzi a přispívám k lepšímu bytí na této planetě.
 • Spokojenější mysl a tím i šťastnější život bez strachu, co a jak poplatím.

Tak co? Zasela jsem ve vás semínko uvědomění, PROČ je dobré chtít v životě víc? A proč je v pořádku chtít i víc peněz? Dalo by se povídat a psát ještě dál… Ale to si nechám zase na jindy-:)

I Ty máš právo na Bohatství všeho druhu. A to jenom tím, že jsi.

Pokud se chceš i ty přesunout z myšlení NE-DOSTATKU na DOSTATEK a PŘEBYTEK, ráda tě provedu. Tak jako jsem to udělala už se spoustou dalších, kteří si svou cestu k Bohatství už našli-:)

Na vlnu Bohatství tě naladí KLUB RADostného Žití.

 

S láskou k vaší Jedinečnosti, Markéta Grandis. marketa.sirkova@mekouzelneja.cz, tel: 734 442 601, www.akademiepoznani.cz

 

 

Markéta Šírková
Pomáhám ženám zrealizovat své sny. Jak zpomalti a leckdy i dělat méně a přitom získávat více? Aktivuj svou Unikátní Energetickou Esenci, díky které začneš ten tvůj vysněný život už doopravdy žít a ne o něm stále jen snít! Naučím tě, jak žít Bohatý život v Lehkosti. V nadbytku času, peněz i zdraví.

Tvůj Osobní Náhled na rok 2024

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů