Jak se postavit do své síly a najít v čem jsi dobrá právě jen ty?

Jak zvládat běžný život, rodinu, práci a přitom žít v nadbytku peněz, času, ve zdraví a harmonii?

Zkus se zasnít.

Jaké by to bylo, přestat tlačit, honit se… Dovolit si VŠE, co zrovna teď chceš… bez čekání a šetření?

Nasdílím ti pro inspiraci svůj malý velký příběh. Moje cesta proměny. Z nedostatku k nadbytku-:)

Byly doby, kdy jsem počítala každou korunu. Díky podnikání manžela jsme se v roce 2009 dostali do opravdu VELKÉ existenční krize. Já tehdy na rodičovské dovolené, děti 2 a 4 roky. Doteď si pamatuju Vánoce toho roku, přesně 26. 12. 2009 na Štěpána, mi manžel oznámil, že jsme bankrot.

Zbortil se mi tenkrát svět! 

Moje myšlenkové pochody jely naplno. Střídaly se stavy úzkosti a paniky, pláč a vztek. Jak to mohl dopustit? Copak tak zralý chlap nedokáže včas zareagovat a nechá to zajít tak daleko? A co bude s dětmi?

To ale bylo mé staré Já-:) Teď už jsem jinde a i podobné situace bych řešila jinak. Tedy alespoň bych k nim hned od začátku zaujala jiný postoj.

No nicméně, tenkrát jsem udělala rozhodnutí, že se vydám na dráhu podnikatelky. Pravda, plán jsem měla předpřipravený už několik měsíců. Věděla jsem, že do zaměstnání se vracet nechci, protože chci být se svými dětmi. A ne je jako spousta uštvaných matek ráno hodit do školky a pozdě odpoledne si je zase vyzvednout.

No tak svůj byznys rozjedu dřív, řekla jsem si.

Sedla jsem ke kompu a hned druhý den začala rozesílat nabídku svých služeb. Tehdy ještě sociální sítě rozjeté nebyly. Manžel měl spoustu odrazujících řečí: „Teď mezi svátky to stejně nikdo nebude číst. Každej bude mít po vánocích přeplněnou schránku a toho tvýho emailu si nikdo ani nevšimne…“ bla bla bla… Jela jsem si svoje.

Začala jsem konat a hned první měsíc jsem měla celkem slušný výdělek, na tu dobu a s časovým omezením, že mám 2 malé děti… uspokojivý a zároveň povzbudivý. Bylo to něco okolo 20 tisíc. Když jsem k tomu přičetla rodičák, tak se to dalo-:) S vidinou toho, že je to start. A navíc za minimum času, ve srovnání s tím, že bych se někde nechala zaměstnat.

No a tak se začala moje dráha podnikatelky. Neustále jsem se rozvíjela. Užívala si čas s dorůstajícími dětmi, které samozřejmě chodily do školky, ale proto, že chtěly. Většinou jsem je vyzvedávala po obědě. Podle toho, jak chtěly ony.

Současně s mým podnikáním začalo moje desetileté studium z oblasti péče o tělo, alternativní cesty ke zdraví, spiritualita. Velkým zlomovým momentem pro mě bylo setkání s Reiki a dalšími energiemi. To bylo jako návrat domů-:) Dar, který mi otevřel mé schopnosti. I ty ho máš.

Ale i přesto, že jsem neustále rostla, mému podnikání se dařilo, tak jsem si po čase začala uvědomovat, že začínám být zaměstnancem ve svém vlastním podnikání. Zkrátka, že SMĚŇUJU ČAS ZA PENÍZE. A cítila jsem, že i když nevím JAK, tak že musí být cesta, aby to bylo jinak.

No a protože jsem velmi intuitivní a díky práci s energiemi jsem se naučila „čarovat“, začaly mi do cesty chodit další příležitosti, které mi otevřely dveře k Bohatému život v Lehkosti. Totiž dělat to, co mě naplňuje, pomáhá druhým a navíc to ještě generuje pohádkový příjem. Můj byznys jede na vibracích DEJ A BUDE TI DÁNO.

Hodně mi taky pomohlo poznání mé Duše, mých unikátních Darů a talentů. Začala jsem směřovat svou energii tím správným směrem pro mě a díky tomu mi přibylo více času na užívání si života JEN TAK,

Zjistila jsem, že není třeba se dřít do úmoru a pak se vlastně ani neradovat z výsledku, protože odpadneš. NepřišlI jsme sem dřít. Přišli jsme se sem bavit, učit se a růst. 

A tak teď předávám své učení dalším ženám, už je to bezmála 13 let. A když se na to tak zpětně podívám, tak jsem opravdu VDĚČNÁ za to, že pro mě tenkrát manžel vytvořil tu situaci bankrotu. Protože díky tomu jsem přehodila výhybku a byla ochotná vykročit novým směrem. Přejít na nový způsob myšlení a konání. Poznala jsem sama sebe, svou Magickou Ženskou Sílu.

A jak to bylo dál?

Vždycky jsem byla vizionář. I když si okolí ťukalo prstem na čelo. A vlastně nikdy jsem neměla úplnou podporu a porozumění mých blízkých. Ale má vize je silná. A tak podle ní kráčím vpřed navzdory všem! I když teď už mě mé okolí nezrazuje. Naopak, stala jsme se pro ně inspirací.

V době, kdy jsem došla k poznání, že směňuju čas za peníze, jsem se otevřela online marketingu a začala ho studovat. Protože proč nevyužít pokroku dnešní doby? Proč to nechávat ležet ladem? Taky nebudeme chodit ke kováři jako za stara, aby nám vytrhl zub. Ale půjdeme moderně k zubaři-:)

Tvořím svou vlastní Spirituální byznys cestu a tu předávám dál. Mám 2 podnikatelské nohy, jak s oblibou říkám.

Jedna je Spirituální mentoring – tvorba programů VÝHRADNĚ pro ženy a spolupráce s nimi. Druhá je Spirituální Network Marketing.

Jsem majitelka plně vybaveného eshopu se zdravými produkty a technologiemi, které sama používám. A nejen já, některé dávám i svým dětem na podporu imunity a celkového zdraví. Protože i přesto, že náš věk se prodlužuje, tak ale většina starších lidí je odkázaná na nějaké prášky a tím se ochuzují o kvalitní život v pokročilém věku.

A já si chci svůj život užít naplno bez omezení a to samé dopřávám spoustě dalším ženám, které sdílejí podobný pohled na svět.

Velký průlom nastal, když jsem v roce 2019 začala objevovat své hluboko ukryté vzorce ve spojení s Hojností a penězi. Jsou to po generace a generace předávané způsoby myšlení, které nás brzdí a stahují k zemi. Stala jsem se HOJNOSTÍ. Můj příjem se zpětinásobil. Dostala jsem se na šestimístné částky a mířím dál k sedmimístným!

Tím, že jsem propustila staré vzorce, změnil se můj pohled na svět a vím, že MŮŽU DOKÁZAT PRAKTICKY VŠE, CO PO ČEM MÁ DUŠE TOUŽÍ! Stejně jako ty a tvá Duše.

Otevírám cestu dalším ženám. Podnikatelkám i nepodnikatelkám k Bohatému a zdravému životu v Lehkosti.

Pozor! V Lehkosti neznamená BEZ konání. Ale díky opravdovému pochopení vesmírných zákonitostí a jejich aplikací v běžném životě dělám ty správné aktivity v daný moment. A v tom je ta Lehkost. Odměnou mi je nejen navýšení finančního toku, ale i zpětná vazba a krásné vztahy s dalšími ženami.

Věřím, že každá žena má svou unikátní Magickou Ženskou Sílu, která v ní byla po generace potlačená. Stačí ji jen probudit a rozvíjet ji.

Pokud se chceš posunout vpřed mílovými kroky, ráda tě provedu. Ať už toužíš po odstartování podnikání, navýšení obratů, zlepšení zdraví, nalezení sama sebe nebo zlepšení vztahů.

Jednoduše mi napiš, nejlépe když se se mnou spojíš přes messenger a propojíme se na Facebooku či Instagramu.

To, že jsi žena, ještě neznamená, že máš čekat na to, co přinese domů tvůj manžel za peníze. Ty jsi schopná si vytvořit své vlastní Bohatství. Vím to, protože jsem si to sama vyzkoušela. Vše, co předávám, žiju!

Jen ještě dodatek. Nejsem typ mentora, který vede lidi za ručičku. Jsem inspirátorka a průvodce. Mám Dar Pravdy a Moudrosti a dokážu během chvilky najít tvou bolavou patu. A to leckdy není příjemné-:)

Ale jak vždycky s oblibou říkám. Něco nového a úžasného je většinou doprovázeno bolestí. Stejně jako samotný porod. Ale když to překonáš, pak přijde něco ÚŽASNÉHO! Jsem nakopávač a právě proto mě mé klientky vyhledávají. Ne abych je konejšila, ale abych jim ukázala novou cestu a nechala jim ochutnat ten JINÝ Bohatý život v Lehkosti.

A jen pro zajímavost, i takhle jsem kdysi vypadala-:) Takže vidíš, že vše je jen cesta a vše se dá změnit!

S Láskou ke všem Bytostem, Markéta Grandis Šírková

www.akademiepoznani.cz

Facebook Markéta Šírková 

Tel: 734 442 601

email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Markéta Šírková
Naučím tě, jak žít Bohatý život v Lehkosti. V nadbytku času, peněz i zdraví. Vím, jaké to je stát zamrzlá na jednom bodě. Dokola se opakující situace - vztahové, zdravotní. Počítání peněz a šetření. Před 13 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. O to víc, že tehdy jsem byla se dvěma malými dětmi zrovna na mateřské. Ale udělala jsem ROZHODNUTÍ a našla cestu, JAK TO ZMĚNIT-:)   Za poslední roky se můj příjem zpětinásobil, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna . A to jen díky tomu, že jsem pochopila vesmírné zákony a aktivovala svou Magickou Ženskou Sílu, kterou máš i ty! Tyto jednoduché principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Aktivuj své Bohatství

VIP Program

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů