Aktivuj svou

Magickou Ženskou Sílu

Jak žít v nadbytku času, peněz i zdraví? Jak zhmotni život tvých snů?

Jak přestat tlačit a tím se otevřít Bohatství a Zdraví v Lehkosti? 

Neslibuju ti vzdušné zámky bez konání. Ale dozvíš se a naučíš JAK KONAT JINAK A DÍKY TOMU ŽÍT BOHATÝ ŽIVOT V LEHKOSTI.

Oooops, workshop už proběhl... ALE

...víš co? Můžeš si pořídit záznam, který bude tvůj už NAPOŘÁD!

Momentálně zpracovávám celý workshop do uceleného mini-prográmku za "babku".

I se všemi velice účinnými Magickými rituály a pracovním listem, který dodávám navíc.

Jak se stát vědomou ženou, která získá vše, co chce?

Co se dozvíš a naučíš?

Jak naladit Tělo, Duši i Mysl na přijímání Bohatství?

 

Aktivace ženského lůna, sídla Hojnosti.

 

Akademie poznani

1. DEN - MYSL A TVÉ LŮNO

Co brání konkrétně nám ženám přijímat Bohatství s Lehkostí? PROČ afirmace, meditace, vizualizace, nástěnka vizí leckdy nefungují? Jaké jsou tvé momentální negativní vzorce myšlení a JAK je propustit?

PRAKTICKÉ CVIČENÍ NA PROPUŠTĚNÍ TVÝCH VZORCŮ

Akademie poznání

2. DEN - TVÁ MAGICKÁ SÍLA

Co to je? Kde v těle ji najdeš? Jak ji aktivovat a začít používat? A jak si díky ní začít v Lehkosti zhmotňovat tvůj život snů? Jak se stát Hojností? A jak se s ní propojit? Jak si díky tomuto pozání zlepšit zdraví a vztahy

všeho druhu? PRAKTICKÝ RITUÁL NA AKTIVACI TVÉ MAGICKÉ ŽENSKÉ SÍLY

Akademie poznání

3. DEN - HOJNOST, PENÍZE...

... a zákony MANIFESTACE. Jak spolu souvisí Sebehodnota, Hojnost a Sexuální energie? Co ti právě TEĎ brání v Bohatství všeho druhu? Jaké vzorce ohledně peněz a Bohatství je třeba propustit a JAK? PRAKTICKÝ RITUÁL NA AKTIVACI BOHATSTVÍ

Promluv si se svými penězi.

A to ještě není vše-:) Čekají tě dárek ZDARMA. Pro všechny.

DŮLEŽITÉ INFO

Pro koho je tento workshop?

Na workshopu uvítám každou ženu, která je ROZHODNUTÁ jít si za svým. Konat. Při svých hromadných akcích podněcuju všechny zúčastněné, aby se zapojovaly se svými sdíleními. Protože to je ROSTOUCÍ energie. A svým sdílením otevíráš za prvé sebe a za druhé tím předáváš uvědomění i dalším.

Takže tento workshop je pro tebe, pokud se chceš na něm také podílet. Není nutné komentovat vše! Ale pokud ti přijde AHA moment a pocit to posdílet a neuděláš to, ochuzuješ sebe i druhé. A to je spíše stagujícíc energie. A tu já nepodporuju!

Zkrátka - moje workshopy nejsou pro pouhé "čumily" a nasávače informací. Ale pro ty, co si tvoří svůj svět a díky tomu ho pomáhají tvořit i dalším skrze svou inspiraci.  A za mě je lepší říct si to takto hned na začátku, ať víš, do čeho jdeš.

A pokud to s tebou neladí, v pořádku-:) Je spousta jiných workshopů, kde můžeš být pouhým sledujícím. Ale k velkým změnám tě to nepřivede.

Já vím, že i ty můžeš konečně žít Bohatý život v Lehkosti!

 

Takto jsem vypadala.

 

Než jsem si vzala své právo na Bohatství - vem si ho také.

 

Kdo tě bude workshopem provázet?

Jmenuju se Markéta Šírková a jsem Mistryně Energetických záležitostí se specializací na finanční Bohatství. Moje vize je insirovat a vést co nejvíce dalších žen k Bohatství všeho druhu. 

Před 13 lety jsem si prošla obdobím opravdu velkého nedostatku, kdy nám díky manželovým dluhům hrozila ztráta prakticky všeho. Já v té době na mateřské, děti 2 a 4 roky. 

Tenkrát jsem se rozhodla převzít plnou moc nad svým životem a začala studovat vše mezi nebem a zemí. Za tu dobu jsem si vypracovala své vlastní fungující know-how, které předávám dál. A s radostí sleduju, jak pomáhá i dalším ženám v dosažení Bohatství.

Naučila jsem se žít v Lehkosti a přijímat Bohatství jen za to, že jsem-:)

bohatství, radost, peníze, zdraví, blahobyt, reiki, shamballa, síla ženy

Přidej se k nám! Startujeme už za:

V soukromí uzavřené FB skupinky

Po přihlášení si pohlídej svou emailovou schránku. Přijde ti email, kde získáš bližší info a hlavně odkaz na skupinu. Bez toho není možné se připojit. A to by byla vážně škoda-:) Pokud email nevidíš, projdi si všechny složky jako Promo, Spam a Hromadné. Vstupní email tam na tebe bude čekat.