Otevři se Hojnosti

Navibruj se na pocit Lehkosti, RADosti a Hojnosti v každém tvém dni.

Pouhých 20 minut denně, které změní život nejen tobě ale i ostatním okolo tebe.

Pojď se přeladit!

Jako třeba Martina  

Ten samý den, co jsem zakoupila tento rituál hojnosti, se mi do večera vrátila částka, kterou jsem za něj zaplatila. A včera jdu do Alberta nakoupit a na chodníku byla koruna, málem bych si jí nevšimla, už byla tma. Tak říkám super! A děkuji za ní a přijdu ke košíkům a tam leží 20 Kč a o kousek dál dalších 20 Kč. Tak jsem měla tak velkou radost a samozřejmě jsem děkovala za tak krásnou hojnost a do toho mi ještě přišla nová nabídka práce, která mě baví a přináší další peníze. Peníze a říležitosti na mě začaly vyskakovat ze všech stran. Děkuji, děkuji, děkuji
Martina Kratochvílová

Co ti to přinese?

 • Lepší náladu, zdraví a novou inspiraci
  Pokud jsi podnikatelka, tak otevřený kanál inspirace je to, co tvému podnikání dodá Lehkost a Bohatsví.
 • Lepší intuici, napojení na tvou Duši
  Začneš vidět příležitosti všude kolem tebe a dovedeš si je i vzít.
 • Urychlíš splnění tvých přání ve tvém životě
 • Propuštění bloků Hojnosti z tvého lůna
  Rozpustíš energetické stopy, které ti brání stát se Hojností
 • Lehkost, klid mysli, propustíš tlak
  Není to o dřine, té bylo už DOST!
 • Více energie na cokoliv, nové příležitosti

ZASAĎ SI SEMÍNKO STROMU HOJNOSTI

Během tohoto rituálu si zasadíš semínko stromu Hojnosti do oblasti tvé 2. čakry. Tady je ukryta tvá magická ženská síla a centrální sídlo Hojnosti. Při poslechu série těchto nahrávek ti tvé semínko naklíčí, začne růst, až se z něj stane velký košatý strom Hojnosti.  

Celý tento rituál tě přeladí zejména energeticky. Navibruje tě na RADost v každém dni. A pocit je právě ta vibrace, která určuje, jaký život ve skutečnosti žiješ.

Všichni chceme Hojnost a RADost v našem životě. Ale protože ve skutečnosti vibrujeme více na pocitu neodstatku: že to ještě nemám, že to trvá, tak si přesně to tvoříme. A ono to "pořád trvá a přád to není"...

V čem jsou tyto meditace jiné?

A proč jsou tak účinné?

 • Do každé meditace je vložena silná Transformační energie
  ... která působí až do hloubky Tvé Duše a začne měnit tvé vnitřní naprogramování.
 • Díky úvodnímu videu se navíc dozvíš moje tipy, jak celý proces ještě umocnit.

Úspěšný a RADostný život není ani tolik o tom, kolik toho uděláš. Ale s JAKOU energií dané kroky děláš.

MÉNĚ ALE S TOU "SPRÁVNOU" ENERGIÍ JE LECKDY NAOPAK VÍCE.

Pojď se díky tomuto mocnému 8dennímu rituálu přeladit na Lehkost a RADost.

Pojď se naučit dělat opravdové NIC, které ti ovšem začne generovat VÍC.  

Hojnost má mnoho podob. Pro mě je tou největší Hojností, když mi "teče" inspirace". Bez té bych stála na jednom místě. Takže tuto 8denní transformační cestu ocení každá žena, která se cítí zamrzlá na jednom bodě. A to ať už podnikatelka nebo žena zaměstnaná nebo třeba zrovna na mateřské.  

Jaké meditace na tebe čekají?

Do každé meditace je vložen záměr pro tvůj růst a transforamční a léčivá energie Unicorn Healing. 

Meditace 1

Zasazení semínka a aktivace 2. čakry, sídla Hojnosti a zároveň tvé magické ženské síly.

Meditace 2

Ze semínka vyroste pevný a košatý strom Hojnosti. Budeš naplněná silou, láskou, blažeností.

Meditace 3

Podprahová nahrávka, která podpoří a umocní celý proces. A navíc tě naučí absolutně vypnout a propojit se se Zdrojem

BONUS 1

V krátkém úvodním videu ti vysvětlím, JAK tuto sérii nahrávek použít co nejefektivněji. Nenechávám tě napospas. A zároveň upřesním, JAK vlastně meditovat. Protože spousta žen si stále myslí, že "jim to nejde".... A já ti ukážu JAK. Upřímně, naučila jsem už spoustu dalších žen využít potenciál meditace.

BONUS 2

Vše je pro tebe připravené v členské sekci. Ale pokud budeš chtít, můžeš naskočit i do uzavřené FB skupiny a messenger chatu, kde se další zúčastněné ženy navzájem podporují a sdílejí. 

Toto je absolutně NOVÁ cesta, která mi přišla skrze inspiraci (channeling) při mé práci se sebou a bylo mi sděleno tuto cestu předat dalším podobně naladěným ženám. A to sice zejména proto, aby už více žen pochopilo, že není třeba tlačit a dřít se. Vy, co jste už nějakou spolupráci se mnou podstoupily, nemusíte mít obavu, že by to bylo stejné. A vy, co mě znáte, víte, že mé programy FUNGUJÍ-:)  

Co už po pár dnech získaly jiné ženy?

Kdo tě bude provázet?

Markéta Šírková, Mistryně Energetických záležitostí. Moje vize je inspirovat a vést co nejvíce dalších žen k Bohatství všeho druhu. 

Reiki, další práci s energiemi a osobnostní a spirituální poznávání praktikuju už bezmála 14 let. Díky Reiki se mi otevřel kanál prosperity ve všech oblastech života.

Před 14 lety jsem si prošla opravdu VELKOU finanční a existenční krizí, která mě ale navedla na Bohatou cestu sebepoznání. 

Tenkrát jsem se rozhodla převzít plnou moc nad svým životem a začala studovat vše mezi nebem a zemí. Za tu dobu jsem si vypracovala své vlastní fungující know-how, které předávám dál. A s radostí sleduju, jak pomáhá i dalším ženám v dosažení Bohatství.

Naučila jsem se žít v Lehkosti a přijímat Bohatství jen proto, že jsem-:) Stejně jako třeba strom, který získává vše, co potřebuje pro svůj maximální růst, jen PROTO, že je. Ne za něco.... ne kvůli něčemu, někomu...

Kolik tě to bude stát?

Cena této silně transformační cesty se některým z vás může zdát směšně nízká... na to, co ti to přinese, ale je to cena, která mi byla poslaná opět skrze inspiraci-:)  A mým zámerěm je, aby si ji dovolilo kráčet co nejvíce žen, které to volá.

3 transformační nahrávky + 2 x BONUS

Plná cena: 1.490 Kč

Cena: 699 Kč

Cena pro členky KLUBU PROBUZENÍ: 299 Kč

Přístup po dobu 3 měsíců