ÚPLŇKOVÝ TERAPEUTICKÝ ŽENSKÝ KRUH

Toltécký rituál DAR ODPUŠTĚNÍ

Neschopnost odpustit je často důležitým faktorem, proč se cítíme zacyklení, nerozhodní, prožíváme neradostné vztahy, trpíme opakovanými chorobami. A je to i jedním z faktorů, proč nemáš víc peněz-:)   

Pojď to změnit. Zažij pocit úlevy, lehkosti, přijetí a otevři se Hojnosti. 

Potkaly jsme se opět společně v uzavřeném virtuálním prostoru

INTERAKRIVNÍM ŽENSKÉM KRUHU

TEĎ SI MŮŽEŠ ZAKOUPIT ZÁZNAM A ZAŽÍT ÚLEVU A LEHKOST

Vyhraď si zhruba 90 minut JEN A JEN pro tebe.

Proč je proces odpuštění důležitý?

Troufám si říct, že je to téma nás všech tady na Zemi. Bývá zpočátku opravdu těžké odpustit někomu, kdo mi ublížil. A tak si v sobě neseme negativní energetickou stopu, která se postupně rozlézá do celého těla jako jedovatý had.

Také se často setkávám s tím, že mi klientky tvrdí, že už odpustily. Ale přitom jen potlačily tuto negativní otravující emoci hlouběji do svého těla. A tam nepoznaná a odstrčená narůstá a otravuje naši mysl a tím i život, který žijeme.

A právě proto je velmi důležité se naučit odpouštět. A to ve všech úrovních našeho Těla, Duše, Mysli. Jakmile to začneš dělat, opravdu do hloubky, VĚDOMĚ, pak zažiješ pocit opravdové úlevy, lehkosti a odšpuntování.

Znáš to rčení: Hřeje si na hrudi jedovatého hada? Tak to je právě ono-:) My sami si ten jed v sobě držíme, protože naše ego ho nechce pustit. 

A neméně důležitým aspektem je ODPUŠTĚNÍ SOBĚ SAMÝM!

Na našem terapeutickém LIVE setkání zažiješ nejen hlubší pochopení tématu ODPUŠTĚNÍ, ale provedu tě samotným procesem toltécké techniky skrze meditační rituál. 

Propustíš jednoho z tvých jedovatých hadů, kterého si ty sama hřeješ na hrudi. Ano, píšu jednoho, protože jich máme v sobě celkem dost. A je tedy dobré je propouštět postupně.   

Navíc vložím do celého našeho terapeutického setkání mocnou a léčivou energii Jednorožce (Unicorn Healing Energy). Což několikanásobně navýší léčebný proces propuštění.

Toltécká cesta ODPUŠTĚNÍ

Uvedu tě do hlubokého stavu alfa, aby tak celý proces odpuštění proběhl více do hloubky a ne jen po povrchu. Tedy DOOPRAVDY.

Důležitým faktem je zmínit, že o odpuštění ŽÁDÁME. A To ve 3 krocích 

  • ŽÁDÁME O ODPUŠTĚNÍ TY, KTERÝM JSME UBLÍŽILI MY
  • ŽÁDÁME O ODPUŠTĚNÍ TY, KTEŘÍ UBLÍŽILI NÁM
    Ano, čteš správně-:) I tady MY žádáme o odpuštění je.
  • ŽÁDÁME O ODPUŠTĚNÍ SOBĚ SAMÝM
    Toto bývá nejsilnější část procesu.
Nejsilnější bylo odpuštění v kroku 2 a 3. A taky vyplulo, že se viním i za finanční situaci v rodině. No je to citový mazec-:) Markét, měla jsi krásně připravené, jak nás dostat do absolutního uvolnění a pak se v tom stavu dobře pracovalo.
Ilona Říhová, účastnice LIVE setkání

ZÍSKÁŠ NOVÝ VÍTR DO PLACHET!

ÚVOD CO JE TO ODPUŠTĚNÍ

Na začátku ti vysvětlím více do hloubky, co je odpuštění a proč je tak důležité. A už i tu se můžeš zapojit i ty se s vým sdílením. Vše je INTERAKTIVNÍ.

MEDITAČNÍ RITUÁL

Provedu tě léčivým procesem s podpůrnou energií Jednorožce. Zažiješ úlevu, jako by z tebe spadla jedna z obručí. A kdo ví? Třeba i více než jedna... Je to proces-:)

ZÁVĚREČNÉ SDÍLENÍ A ZPĚTNÁ VAZBA

Bylo to INTERAKTIVNÍ setkání. Takže tam neuvidíš pouze mě, ale i další ženy, které se zapojily se svým sdílením, na které jsem dávala zpětnou vazbu-:)

TENTO PROCES SI PAK MŮŽEŠ PRAKTIKOVAT I SAMA. Je to snadné a účinné.

A určitě je fajn praktikovat takto vědomě i opakovaně. Ale i to ti vysvětlím při našem setkání. 

BONUS

Oblíbená Energetická masáž Duše

V hodnotě 500 Kč ZDARMA.  Informaci, jak si dárek vybrat dostaneš v emailu po zakoupení. Je to snadný-:) A ženy to milují, protože se po tom vždycky cítí líp. 

A kdo tě rituálem provede?

akademie poznani

Jmenuju se Markéta Šírková a z minulosti vím moc dobře, co to je být ztracená. V roce 2009 jsme se díky manželovi celá rodina dostali do opravdu velkých existenčních dluhů. Já tehdy na rodičovské se dvěma malými dětmi.

Dostala jsem ránu od života. Úplně nečekaně. Ale po prvopočátečním šoku jsem se sebrala a šla si tvořit svůj život podle sebe. A ano, odpustila jsem i svému manželovi. Naopak to teď vnímám jako velký Dar, že jsme se tehdy dostali do oněch existenčních potíží.

Teď už víc jak 14 let pomáhám ženám aktivovat jejich potenciál, unikátní Dar. A mám obrovskou RADost z jejich proměny a úspěchů.

A co říkají ženy?

A jaká je cena?

90minut terapeutického procesu v ženském kruhu + BONUS v hodnotě 500 Kč

Cena bez členství v KLUBU: 399 Kč (místo 899 Kč)

Cena pro členky KLUBU: 299 Kč