Propoj se s Duší

Meditační rituál, který tě dostane do souladu s tvou Duší a navede tě na správnou cestu tady a teď.

Celý proces propojení je umocněný krásnou a léčivou energií Jednorožce, která je do rituálu vložena.

Ztrácíš víru v sebe, v proces. Zdá se ti, že se ti některé situace opakují a ty nerozumíš PROČ? Nic se neděje jen tak. Většinu sis už předem naplánovala.

Získej nasměrování a zažij krásný pocit vědomého spojení s tvou Duší. Je to nepopsatelný zážitek, který tě rozvibruje, pohladí a navede na ty správné kroky tady a teď. 

Co ti to přinese?

Hlubší poznání sebe sama

Kdo jsem? A co je mým skutečným záměrem? Jak se má Duše chce každý den projevit skrze fyzické tělo?

Získáš víru

Která tě bude provázet v následujícíh dnech a pomůže ti ukotvit změnu, po které toužíš, více do hloubky. Vytráš!

Pocit celistvosti a souladu

Jsme spirituální Bytosti ve fyzickém těle. Cílem je dostat do souladu Tělo i Duši. Protože jedině tak naplníš to, co sis jako Duše nalánovala, abys vyrostla a zároveň si to tady užila víc na plno!

Větší pochopení současné situace a lidí kolem tebe

Pokud naplno pochopíš, že vše, co v tomto životě prožíváš, sis už dávno před tím naplánovala, přestaneš s tím bojovat. Přijde úleva a lehkost.

Co ode mě dostaneš?

2 meditační NOVĚ vychannelované rituály 

Probuzení tvé Duše

V tomto rituálu si zvědomíš, že ať už teď prožíváš naprosto cokoliv, tak VŠECHNO je v pořádku. Zaplaví tě vlna hlubokého pochopení. Odpadne tlak, trápení, strach.

Setkání s tvou Duší

V této meditaci se setkáš s tvou Duší. Promluvíš si s ní. Získáš od ní odpovědi na tvé otázky. A hlavně zažiješ pocit souladu, celistvosti, vnitřní harmonie. A tento pocit ti už nikdo nevezme! Uchováš ho ve svém srdci.

V čem jsou tyto meditace jiné?

A PROČ jsou tak účinné?

Do každé meditace je navíc vložena léčivá energie Jednorožce...

... která působí až do hloubky Tvé Duše a začne měnit některé tvé vnitřní programy.

Vysoké vibrace

Každou meditaci vytvářím ve změněném stavu vědomí. Zprávy tak ke mně chodí skrze channeling přímo z Akáši.

Pracovní list

Který ještě umocní celkový proces propojení

K meditacím navíc získáváš navíc návod, jak tento rituál využít co nejefektivněji.

Pojď si vzít, co ti už dávno patří!

BONUS

BONUS 1

Jsem Mistr Reiki a dalších energetickcýh systémů. Do jednotlivých meditací je vložen nejen silný záměr ale i léčivá energie Jednorožce (Unicorn Healing Energy)

BONUS 2

Návod JAK NA TO a pracovní list, který umocní celý proces spojení.

BONUS 3

Chceš se poznat ještě víc do hloubky? S tímto rituálem získáváš ode mě slevový kód na 500 Kč na osobní rozbor POZNEJ SVOU DUŠI. Přístup ke kódu získáš po zakoupení meditačního rituálu. Je to jen na tobě, jestli si ho vybereš-:)

Co o mých meditacích říkají jiné ženy?

akademie poznani
Ahoj Markétko, mockrát děkuji za úžasnou meditaci💖Je překrásná, tvůj hlas prostupuje celým mým tělem, krásně podkresleno hudbou. Ty jsi prostě výjimečná čarodějka😊Včera jsem díky tomu dostala momentální nápad, díky kterému jsem prožila intenzivní pocit radosti a volnosti.
Radka Mrázková
Meditace na míru byla naprosto úžasná! Doporučuji všemi deseti. Sama jsme si na začátku říkala, že se mi uvolní nějaké bloky, někam se posunu a bude mi lépe. ALE! Toto jsem nečekala! Pročistily se mi vztahy s bývalým partnerem a co už půl roku viselo ve vzduchu, se vyřešilo jakoby mávnutím proutku. Vztah sama k sobě jsem si upevnila a po pracovní stránce jsem nechala jít spolupráce které mě nedělaly šťastnou. A v závěru jsem někoho potkala. Takže celý život vzhůru nohama! A to v pozitivním smyslu-:) Děkuji.
Nikyta Crazies
Díky, dnes jsem šťastná a prožívám štěstí, jsem sama sebou a cítím víru!💖Můj život je plný energie, prožitku a nádherných pocitů😊, že právě teď kráčím správnou cestou svého naplněného života. Děkuji Marky
Renata Russwurmová

Kdo tě bude meditacemi provázet?

Akademie poznání

Markéta Grandis Šírková

Spirituální průvodkyně žen k Bohatému životu v Lehkosti.

Před 14 lety jsem se díky rodinné krizi vydala na aktivní cestu Sebepoznání. Pochopila jsem, že úspěch není to, čeho dosáhneš. Ale JAK toho dosáhneš. Vydřený úspěch totiž ve finále není úspěch. Jsem žena jako ty a teď už vím, že není třeba udřít se až do důchodu.

Pokud pochopíš svou unikátní ženskou SÍLU, která v tobě dřímá, začneš žít opravdu Bohatý život v Lehkosti. Přestaneš tlačit a díky tomu k tobě začne tak nějak samo přicházet bohatství všeho druhu.

Jsem Mistryně Energetických záležitostí a s Láskou ti předám vše, co i já sama používám.

Kolik tě to bude stát?

2 x aktivační meditace umocněná energií Jednorožce + pracovní list, doporučení JAK na to + slevový kód na osobní rozbor POZNEJ SVOU DUŠI 

Pokud už osobní rozbor POZNEJ SVOU DUŠI ode mě máš, pak mám pro tebe ZVÝHODNĚNOU cenu tohoto zbrusu NOVÉHO rituálu. Stačí ve formuláři zakliknout druhou možnost. 

CENA: 1.111 Kč.

Máš dotazy?

Nejrychleji přes messenger: Markéta Grandis Šírková

Whatsapp / tel.: 734 442 601

Napiš mi email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz