Mentální Restart 24

Program, který rozstřelí ZÁBAVNOU cestou tvé strachy a podvědomé brzdící programy na padrť!

Zejména strach Být vidět... Co si o mně budou ostatní myslet? Jak budu vypadat?

Intenzivní přeprogramování tvé Mysli i Těla na Úspěch a Bohatství.  

Co je GRÓ = primární záměr programu?

Zábava

Říkáš si: Jak to? Vždyť budu pracovat se svými strachy... Jak to může být ZÁBAVA? A to je právě to, co tě chci naučit! JAK TVÉ STRACHY PROPUSTIT NATRVALO ZÁBAVNOU CESTOU. Není třeba trpět, abys dosáhla změny! Naopak, pokud bys u toho měla trpět, nebylo by to zdaleka tak účinné-:)

Časová nenáročnost

Opravdu nemusíš trávit hodiny nad nějakými úkoly a tréninky. VŠE, CO JE V PROGRAMU, SNADNO ZAŘADÍŠ DO BĚŽNÉHO DENNÍHO REŽIMU. V tom je právě to kouzlo a zábava.

Efektivita

Změnu začneš cítit prakticky HNED od začátku. Začneš si s úplně jinou energií tvořit každý den už od samého rána. A tuto energii budeš vysílat i do svého okolí, takže se každý tvůj den stane mnojem RADostnější.

Strach sídlí v podvědomí každého z nás...

Statisticky nejsilnější strach, který má snad každý člověk, je strach z vystupování na veřejnosti, stoupnout si sama za sebe. Založený na programu - nebýt jiná, nevyčnívat, protože pak mě nebudou mít rádi.

Strach být vidět. Strach, co si o mně budou ostatní myslet, jak budu vypadat?

U každého z nás má jiné pozadí, jiné kořeny. Ale všem lidem ovládá mysl a tím i konání a tvoření. A tedy i to, jaký život ve skutečnosti žiješ.

Tak schválně... proč se nemůžeš odhodlat udělat nějaký krok? I když cítíš, že tě právě toto má posunout k tvému cíli? Protože máš strach... že to nezvládneš, že to není správné rozhodnutí, že tě ostatní bdou soudit, že tě zavrhnou, nebudeš oblíbená = chtěná... 

Jde i BEZ toho, aniž bys musela trpět! Jde to ZÁBAVNĚ-:)

bohatství, radost, peníze, zdraví, blahobyt, reiki, shamballa, síla ženy

Tento intenzivní a přitom časově nenáročný a ZÁBAVNÝ 24 denní program rozstřelí tvé destruktivní vzorce na padrť a naladí tvou mysl na zcela nový způsob myšlení, které tě zavede k tvému cíli. Takovému, který právě teď chceš JEN TY!

Jak to?

Úspěch nespočívá v tom, kolik toho uděláš, ale JAK účinně a v jaké energii to děláš. Většina lidí si ani neuvědomuje, že větší část dne jim na pozadí jejich mysli jedou úplně opačné myšlenky toho, co chtějí. A pak se diví, že se lopotí a přitom skutek utek...

Teď máš příležitost to změnit!

Zejména vhodné pro ty, co mají STRACH z vystupování na veřejnosti... strach BÝT vidět... co si o mně budou druzí myslet? Což jsme vlastně v určitém bodě svého života všichni-:)

Kdo jsem a proč tento program?

Jmenuju se Markéta Šírková a posledních 13 let provázím druhé na cestě k úspěchu. Inspiruju a učím, jak jde žít a myslet JINAK. Jak dosáhnout svého cíle bez tlaku, honění, stresu. A ještě se u toho i bavit.

Ne, není to bez konání! Ale jde o to, JAK to děláš a JAKÉ myšlenky a programy jedou na pozadí tvé mysli, když něco děláš.

Opravdu se nemusíš udřít, abys dosáhla toho, co chceš.

Před 13 lety jsem si prošla opravdu VELKOU finanční a existenční krizí, která mě ale navedla na Bohatou cestu sebepoznání. 

Tenkrát jsem se rozhodla převzít plnou moc nad svým životem a začala studovat vše mezi nebem a zemí. Za tu dobu jsem si vypracovala své vlastní fungující know-how, které předávám dál. A s radostí sleduju, jak pomáhá i dalším ženám v dosažení Bohatství všeho druhu.

Naučila jsem se žít v Lehkosti a přijímat Bohatství jen PROTO, že jsem-:)

Jde to změnit! A tento program ti ukáže JAK.

Poznáváš se?

 • Absolvovala jsi už bezpočet kurzů...
  ... přečetla spoustu knih, vyslechla xy strategií, ale stále se ti nedaří dojít tam, kam chceš?
 • Anebo se ti to i daří, ale...
  ... cítíš se uštvaná, pod tlakem a nakonec se ze svého úspěchu ani moc nedokážeš radovat?
 • Máš strach udělat TEN první krok? Co si o mně budou druzí myslet?
  ... anebo ho i uděláš, ale vždycky něco stáhne zpět a ty nedokážeš pokračovat
 • Přemýšlíš, jak to někteří další dělají,...
  ... že se jim daří plnit si své sny a ještě se u toho i baví?

I ty se to můžeš naučit! Není to jen pro vyvolené.

Co ti to přinese?

 • Hlavně RADost a Lehkost
  Odpadne tlak a marná snaha
 • Otevře se kanál inspirace...
  ... a díky tomu ti přijdou nové nápady a příležitosti a ty si je budeš umět vzít
 • Propustíš hluboce zakořeněný strach
  Stoupneš si do své autentické Síly. Naučíš se, jaké kroky dělat, abys to dothla tam, kam chceš právě TY!
 • Konečně se to začne dít!
  Urychlíš splnění tvých přání ve tvém životě
 • Staneš se paní své Mysli...
  ... budeš si tvořit takový život, jaký doopravdy chceš a ne ten, který nechceš
 • Několikanásobně vyšší sebevědomí
  Vylezeš z ulity dostaneš se do fáze, kdy ti bude putna, co si kdo o tobě myslí. Prostě to uděláš!

Co tě čeká?

Jak už jsem psala, 8 tématických bloků = každý blok trvá 3 dny. Všechny techniky jsou snadno zařaditelné do běžného denního režimu. Takže říkat, že "nemám čas" je zas jen další výmluva... A těch už bylo dost ne?

1 Blok - UKOTVENÍ

Běhe těchto 3 dnů postavíme základy tvého nového Sebevědomějšího Já, aby jsi ustála každou vichřici a ještě z ní naopak i vytěžila. RITUÁL UZEMNĚNÍ-KDO JSEM? 1. čakra

2 Blok - STRACH

Během těchto 3 dnů se postavíš svému strachu. Vystoupíš z komfortní zóny - bez toho nepůjde! Ale potom to bude opravdu jízda-:) RITUÁL PROPUSŤ SVÉ STRACHY, 2. čakra

3 Blok - MYSL

Během těchto 3 dnů se naučíš vnímat své energetické nastavení a navibrovat se na takovou frekvenci která tě přibližuje k tvému cíli. RITUÁL JSEM PÁNEM SVÉ MYSLI, 3 čakra

4 Blok - KRÁLOVNA

Naučíš zvědomovat si řeč tvého těla. Díky tomu několikanásobně navýšiš intenzitu energie, kterou vyzřuješ a ještě více si stoupneš do své Síly. RITUÁL JSEM KRÁLOVNA, 4. čakra

5 Blok - RADOST

Naučíš se, jak znásobit RADost v každém dni. Bez nucení a pocitu viny. A to jak pro sebe, tak i druhé. To ti přinese LEHKOST v konání. RITUÁL RADOSTI, 5. čakra

6 Blok - SABOTÉR

Jak si zvědomit svého Sabotéra a neposlouchat jeho našeptávání? To nejsi TY! V tomto bloku se poznáte a ty se naučíš, JAK ho umlčet. RITUÁL UMLČ SVÉHO SABOTÉRA, 6. čakra

7 Blok - INTUICE

Tady se napojíš na svůj autentický kanál vědění a moudrosti. Díky tomu tak rozeznáš snadno signály, které ti každý den přicházejí a získáš Lehkost ve svém konání. Pryč s nerozhosností! RITUÁL AKTIVACE INTUICE, 7. čakra

8 Blok - UPEVNĚNÍ

Tento blok slouží k upevnění všeho, co jsi se v předešlých dnech naučila a vytvořila. Tak docílíš toho, že změny budou trvalé a nezmizí po pár dnech. RITUÁL JÁ JSEM, 1. -7. čakra

Jak to bude probíhat?

Startujeme SPOLEČNĚ už v pondělí 20. 2. 2023 v měsíční fázi NOVU. Nicméně, trénink z každého modulu si shlédneš VŽDY podle svých časových možností.

A vždy po dobu 8 x 3 dnů budeš jen ve tvém běžném dni zařazovat nové vzorce do tvé mysli.

Omezený počet míst. Žádná masová akce, abychom se mohly navzájem věnovat sobě a inspirovat. Komorní skupinka žen, které chtějí opravdu zatočit se svými strachy a bloky. 

Po celou dobu těchto 24 dnů jsi v mém energetickém poli nakopávače a podporovatelky. Což ti pomůže ještě více tvé změny ukotvit.

 • 24 dní společné cesty
  Ty, já a další ženy na jedné vlně v uzavřené FB skupině. Máme společný START, já frčím s vámi-:)
 • 8 bloků, každý z nich trvá 3 dny, celkem 24 dní
  Každé 3 dny se ti otevře trénink k danému modulu / tématu se všemi tipy a doporučenímí. Zkrátka to jen zařadíš do svého dne, aniž bys k tomu potřebovala extra čas navíc!
 • Společné sdílení - důležitá součást celého procesu
  Toto podpoří celou tvou 24 denní proměnu, vykoukneš z ulity-:)
 • Pracovat budeme jak s Myslí, tak i fyzickým a spirituálním tělem
  Opět platí, žádné složitosti náročné na čas. Je to o efektivitě ne o výkonu-:)

A to ještě není vše!

Každá účastnice ještě navíc získává 3 DÁRKY ode mě.

Oblíbenou Energetickou masáž Duše zdarma, vždy ve 21.30hod. Během společné energetické masáže doladíme to, co sis začala, aby změny proběhly v co největší pohodě. 

Co je ještě dobré vědět?

 • Budeš vystupovat z komfortní zóny a učit se nové věci nebo dělat staré nově...
  Takže pokud nejsi připravená se otevřít a sdílet s dalšími ženami ve skupině, pak tento program pro tebe není. Ale zase si uvědom, že v té komfortní zóně tě drží tvůj STRACH... a tomu je potřeba jít vstříc!
 • Jsi součástí uzavřené skupiny dalších podobně naladěných žen...
  Vše, co se ve skupině odehraje, tam i zůstává. Svým sdílením navyšuješ účinek celého procesu. Navíc, i sdílení je dávání! Je to energie RŮSTU.
 • Pro začátečníky i hooodně pokročilé. Ženy zaměstnané, podnikatelky i maminky na MD.
  Je úplně jedno, kde právě teď jsi a jaké máš zkušenosti. Náhoda neexistuje a tak ani tento program nepřistál ve tvém životě jen tak. Pokud bys už žila ten svůj vysněný život, pak bys tu nebyla...
 • Není to ale pro ty ženy, které o své změně jen mluví nebo po ní touží BEZ jakéhokoliv konání
  I když je to o jednoduchosti, tak pečení holubi do huby sami opravdu nelétají-:) Je potřeba KONAT! Tady tě nikdo nebude nutit a práskat bičem. Ale budeš mít podporu mou i celé skupiny. Nejsi v tom sama.

Co získaly ženy, které se mnou už na sobě pracovaly?

Jsem strašně ráda, že jsem se pro program rozhodla, protože to, co mi dává, několikanásobně předčí mou investici. Cítím se silnější, sebevědomější a hlavně se mi vyjasňuje mnoho věcí. Mám nápady, které mě posouvají dál a dávají mi tak motivaci, Jsem teď tak nabitá energií a chutí na sobě pracovat ještě víc. Chci být v pohodě, pak budou i moji blízcí a chci se věnovat i sobě. Market, moc děkuji.
Radka Mrázková
Marky, já ti prostě musím napsat, jak jsem šťastná a vděčná, že jsem díky tobě v tomto projektu a jak se mi díky tobě mění život před očima. Před 3 měsíci bych ani nevěřila, že až tak rychle bude můj život nabírat obrátky jiným směrem.... Ta vděčnost je prostě obrovská!!!
Hanka Víchová
Ahoj Markét. Musím ti říct, že poslouchám hodně lidí a inspiruji se. Ty jsi byla pro mě jiná a chvíli mi trvalo tě přijmout - v dobrém slova smyslu. Ale musím říct, že jsi vážně akční a "drsoňka" v dobrém, jelikož se život s tebou taky nepáře. Ušla jsi kus cesty a náseldně vedeš další ženy i muže a ukazuješ jim, že to jde kdykoli oni sami budou chtít. Že mají tu MOC. Děkuji-:)
Jana Jirásková
Bála jsem se investovat. Ale pak jsem si řekla, že peníze odejdou a zase přijdou, jelikož kurz jsem si chtěla pořídit. Poslala jsem platbu za kurz a večer mi přišla zpráva že jsem ve Sportce vyhrála přes 20.000. Takže Market dekuji, a jelikož jsem s tebou prošla pár kurzy, tak se tolik nebojím a snažím se správně vysílat 💞
Aneta Volencová

Kolik tě tento 24 denní Restart bude stát?

Startujeme SPOLEČNĚ už v pondělí 20. 2. 2023 v měsíční fázi NOVU

Cena tohoto programu je: 7. 499 Kč (313 EUR)

VIP verze - program + 1 x osobní online konzultace 60 min

Cena VIP: 9. 999 Kč / 417 EUR

Omezený počet míst. Žádná masová akce, abychom se mohly navzájem věnovat sobě a inspirovat. Komorní skupinka žen, které chtějí opravdu zatočit se svými strachy a bloky. 

VIP VERZE 

Program + 1 x osobní online konzultace 60 min

Díky této konzultaci bude tvůj 24 denní Restart ještě účinnější. Nahlédneme spolu přímo do tvé životní cesty.