Mentální Restart 24

Program, který rozstřelí ZÁBAVNOU cestou tvé strachy a podvědomé brzdící programy na padrť!

Zejména strach Být vidět... Co si o mně budou ostatní myslet? A s tím spojený i strach o peníze. 

Intenzivní přeprogramování tvé Mysli i Těla na Úspěch a Bohatství.  

V čem je tento program jiný?

Zábava

Říkáš si: Jak to? Vždyť budu pracovat se svými strachy... Jak to může být ZÁBAVA? A to je právě to, co tě chci naučit! JAK TVÉ STRACHY PROPUSTIT NATRVALO ZÁBAVNOU CESTOU. Není třeba trpět, abys dosáhla změny! Naopak, pokud bys u toho měla trpět, nebylo by to zdaleka tak účinné-:)

Časová nenáročnost

Opravdu nemusíš trávit hodiny nad nějakými úkoly a tréninky. VŠE, CO JE V PROGRAMU, SNADNO ZAŘADÍŠ DO BĚŽNÉHO DENNÍHO REŽIMU. V tom je právě to kouzlo a zábava.

Efektivita

Změnu začneš cítit prakticky HNED od začátku. Začneš si s úplně jinou energií tvořit každý den už od samého rána. A tuto energii budeš vysílat i do svého okolí, takže se každý tvůj den stane mnojem RADostnější.

Poznáváš se?

 • Absolvovala jsi už bezpočet kurzů...
  ... přečetla spoustu knih, vyslechla xy strategií, ale stále se ti nedaří dojít tam, kam chceš? Motáš se v kruhu.
 • Anebo se ti to i daří, ale...
  ... cítíš se uštvaná, pod tlakem a nakonec se ze svého úspěchu ani moc nedokážeš radovat?
 • Máš strach udělat TEN první krok? Co si o mně budou druzí myslet?
  ... anebo ho i uděláš, ale vždycky něco stáhne zpět a ty nedokážeš pokračovat
 • Přemýšlíš, jak to někteří další dělají,...
  ... že se jim daří plnit si své sny a ještě se u toho i baví?
 • Brzdí tě strach o peníze?
  ... anebo ne přímo strach, ale nedaří se ti vytvářek nadbytek. Jedeš v programu nedostatku nebo dostatku?
 • Chceš dostat nové nápady?
  ... a navibrovat na vyšší energii?

I ty se to můžeš naučit! Není to jen pro vyvolené.

Co ti to přinese?

 • Hlavně RADost a Lehkost
  Odpadne tlak a marná snaha
 • Otevře se kanál inspirace...
  ... a díky tomu ti přijdou nové nápady a příležitosti a ty si je budeš umět vzít
 • Propustíš hluboce zakořeněný strach
  Stoupneš si do své autentické Síly. Naučíš se, jaké kroky dělat, abys to dothla tam, kam chceš právě TY!
 • Konečně se to začne dít!
  Urychlíš splnění tvých přání ve tvém životě
 • Staneš se paní své Mysli...
  ... budeš si tvořit takový život, jaký doopravdy chceš a ne ten, který nechceš
 • Několikanásobně vyšší sebevědomí
  Vylezeš z ulity dostaneš se do fáze, kdy ti bude putna, co si kdo o tobě myslí. Prostě to uděláš!

Strach sídlí v podvědomí každého z nás...

Statisticky nejsilnější strach, který má snad každý člověk, je strach z vystupování na veřejnosti, stoupnout si sama za sebe. Založený na programu - nebýt jiná, nevyčnívat, protože pak mě nebudou mít rádi.

Strach být vidět. Strach, co si o mně budou ostatní myslet, jak budu vypadat?

U každého z nás má jiné pozadí, jiné kořeny. Ale všem lidem ovládá mysl a tím i konání a tvoření. A tedy i to, jaký život ve skutečnosti žiješ.

Tak schválně... proč se nemůžeš odhodlat udělat nějaký krok? I když cítíš, že tě právě toto má posunout k tvému cíli? Protože máš strach... že to nezvládneš, že to není správné rozhodnutí, že tě ostatní bdou soudit, že tě zavrhnou, nebudeš oblíbená = chtěná... 

Jde i BEZ toho, aniž bys musela trpět! Jde to ZÁBAVNĚ-:)

bohatství, radost, peníze, zdraví, blahobyt, reiki, shamballa, síla ženy

Tento intenzivní a přitom časově nenáročný a ZÁBAVNÝ 24 denní program rozstřelí tvé destruktivní vzorce na padrť a naladí tvou mysl na zcela nový způsob myšlení, které tě zavede k tvému cíli. Takovému, který právě teď chceš JEN TY!

Jak to?

Úspěch nespočívá v tom, kolik toho uděláš, ale JAK účinně a v jaké energii to děláš. Většina lidí si ani neuvědomuje, že větší část dne jim na pozadí jejich mysli jedou úplně opačné myšlenky toho, co chtějí. A pak se diví, že se lopotí a přitom skutek utek...

Teď máš příležitost to změnit!

Zejména vhodné pro ty, co mají STRACH z vystupování na veřejnosti... strach BÝT vidět... co si o mně budou druzí myslet? Což jsme vlastně v určitém bodě svého života všichni-:) A tento STRACH má kořeny už v našem dětství. Proto budeme v jednom z modulů pracovat i s Vnitřním dítětem.

Kdo jsem a proč tento program?

Jmenuju se Markéta Šírková a posledních 13 let provázím druhé na cestě k úspěchu. Inspiruju a učím, jak jde žít a myslet JINAK. Jak dosáhnout svého cíle bez tlaku, honění, stresu. A ještě se u toho i bavit.

Ne, není to bez konání! Ale jde o to, JAK to děláš a JAKÉ myšlenky a programy jedou na pozadí tvé mysli, když něco děláš.

Opravdu se nemusíš udřít, abys dosáhla toho, co chceš.

Před 13 lety jsem si prošla opravdu VELKOU finanční a existenční krizí, která mě ale navedla na Bohatou cestu sebepoznání. 

Tenkrát jsem se rozhodla převzít plnou moc nad svým životem a začala studovat vše mezi nebem a zemí. Za tu dobu jsem si vypracovala své vlastní fungující know-how, které předávám dál. A s radostí sleduju, jak pomáhá i dalším ženám v dosažení Bohatství všeho druhu.

Naučila jsem se žít v Lehkosti a přijímat Bohatství jen PROTO, že jsem-:)

Jde to změnit! A tento program ti ukáže JAK.

Co tě čeká?

Jak už jsem psala, 8 tématických bloků = každý blok trvá 3 dny. Všechny techniky jsou snadno zařaditelné do běžného denního režimu. Takže říkat, že "nemám čas" je zas jen další výmluva... A těch už bylo dost ne?

1 Blok - UKOTVENÍ

Běhe těchto 3 dnů postavíme základy tvého nového Sebevědomějšího Já, aby jsi ustála každou vichřici a ještě z ní naopak i vytěžila. RITUÁL UZEMNĚNÍ-KDO JSEM? 1. čakra

2 Blok - STRACH

Během těchto 3 dnů se postavíš svému strachu. Vystoupíš z komfortní zóny - bez toho to nepůjde! Ale potom to bude opravdu jízda-:) RITUÁL PROPUSŤ SVÉ STRACHY, 2. čakra

3 Blok - MYSL

Během těchto 3 dnů se naučíš vnímat své energetické nastavení a navibrovat se na takovou frekvenci která tě přibližuje k tvému cíli. RITUÁL JSEM PÁNEM SVÉ MYSLI, 3 čakra

4 Blok - KRÁLOVNA

Naučíš zvědomovat si řeč tvého těla. Díky tomu několikanásobně navýšiš intenzitu energie, kterou vyzřuješ a ještě více si stoupneš do své Síly. RITUÁL JSEM KRÁLOVNA, 4. čakra

5 Blok - VNITŘNÍ DÍTĚ

Naučíš se, jak znásobit RADost v každém dni. Bez nucení a pocitu viny. A to jak pro sebe, tak i druhé. To ti přinese LEHKOST v konání. RITUÁL VNITŘNÍ DÍTĚ, 5. čakra

6 Blok - SABOTÉR

Jak si zvědomit svého Sabotéra a neposlouchat jeho našeptávání? To nejsi TY! V tomto bloku se poznáte a ty se naučíš, JAK ho umlčet. RITUÁL UMLČ SVÉHO SABOTÉRA, 6. čakra

7 Blok - INTUICE

Tady se napojíš na svůj autentický kanál vědění a moudrosti. Díky tomu tak rozeznáš snadno signály, které ti každý den přicházejí a získáš Lehkost ve svém konání. Pryč s nerozhosností! RITUÁL AKTIVACE INTUICE, 7. čakra

8 Blok - UPEVNĚNÍ

Tento blok slouží k upevnění všeho, co jsi se v předešlých dnech naučila a vytvořila. Tak docílíš toho, že změny budou trvalé a nezmizí po pár dnech. RITUÁL JÁ JSEM, 1. -7. čakra

Jak to bude probíhat?

Startujeme SPOLEČNĚ už v pondělí 25. 3. 2024 v měsíční fázi ÚPLŇKU. Nicméně, trénink z každého modulu si zhlédneš VŽDY podle svých časových možností.

A vždy po dobu 8 x 3 dnů budeš jen ve tvém běžném dni zařazovat nové vzorce do tvé mysli.

Omezený počet míst. Žádná masová akce, abychom se mohly navzájem věnovat sobě a inspirovat. Komorní skupinka žen, které chtějí opravdu zatočit se svými strachy a bloky. 

Po celou dobu těchto 24 dnů jsi v mém energetickém poli nakopávače a podporovatelky. Což ti pomůže ještě více tvé změny ukotvit.

 • 24 dní společné cesty
  Ty, já a další ženy na jedné vlně v uzavřené FB skupině. Máme společný START, já frčím s vámi-:)
 • 8 bloků, každý z nich trvá 3 dny, celkem 24 dní
  Každé 3 dny se ti otevře trénink k danému modulu / tématu se všemi tipy a doporučenímí. Zkrátka to jen zařadíš do svého dne, aniž bys k tomu potřebovala extra čas navíc!
 • Společné sdílení - důležitá součást celého procesu
  Toto podpoří celou tvou 24 denní proměnu, vykoukneš z ulity-:)
 • Pracovat budeme jak s Myslí, tak i fyzickým a spirituálním tělem
  Opět platí, žádné složitosti náročné na čas. Je to o efektivitě ne o výkonu-:)

A to ještě není vše!

Každá účastnice ještě navíc získává 3 DÁRKY ode mě.

Oblíbenou Energetickou masáž Duše zdarma, vždy ve 21.30hod. Během společné energetické masáže doladíme to, co sis začala, aby změny proběhly v co největší pohodě. 

Co je ještě dobré vědět?

 • Budeš vystupovat z komfortní zóny a učit se nové věci nebo dělat staré nově...
  Takže pokud nejsi připravená se otevřít a sdílet s dalšími ženami ve skupině, pak tento program pro tebe není. Ale zase si uvědom, že v té komfortní zóně tě drží tvůj STRACH... a tomu je potřeba jít vstříc!
 • Jsi součástí uzavřené skupiny dalších podobně naladěných žen...
  Vše, co se ve skupině odehraje, tam i zůstává. Svým sdílením navyšuješ účinek celého procesu. Navíc, i sdílení je dávání! Je to energie RŮSTU.
 • Pro začátečníky i hooodně pokročilé. Ženy zaměstnané, podnikatelky i maminky na MD.
  Je úplně jedno, kde právě teď jsi a jaké máš zkušenosti. Náhoda neexistuje a tak ani tento program nepřistál ve tvém životě jen tak. Pokud bys už žila ten svůj vysněný život, pak bys tu nebyla...
 • Není to ale pro ty ženy, které o své změně jen mluví nebo po ní touží BEZ jakéhokoliv konání
  I když je to o jednoduchosti, tak pečení holubi do huby sami opravdu nelétají-:) Je potřeba KONAT! Tady tě nikdo nebude nutit a práskat bičem. Ale budeš mít podporu mou i celé skupiny. Nejsi v tom sama.

Co získaly ženy, které tento program už absolvovaly?

Kolik tě tento 24 denní Restart bude stát?

Startujeme SPOLEČNĚ už v pondělí 25. 3. 2024 v měsíční fázi ÚPLŇKU

Cena : 2.222 Kč

Cena pro členky KLUBU : 499 Kč

Omezený počet míst. Žádná masová akce, abychom se mohly navzájem věnovat sobě a inspirovat. Komorní skupinka žen, které chtějí opravdu zatočit se svými strachy a bloky.