JARNÍ DETOX MYSLI

Dopřej si intenzivní detox tvé mysli, který tě nejen nakopne ale i naladí na RADost, lehkost, klid a zároveň ti ukáže směr, kterým se právě teď máš vydat.

Hlavní téma: STRACHY

Bojíš se udělat ten první krok, protože si nepřijdeš dost dobrá? Že toho ještě nevíš dost? A říkáš si: Co si omně budou druzí myslet?

Jsi podnikatelka, ale bojíš se být vidět a být autentická?

Máš strach o peníze? Že jich nebudeš mít nikdy dost?

Bojíš se smrti? A víš, že ve skutečnosti strach ze smrti je ve většině případech strach ze ztráty?

MÁM PRO TEBE ŘEŠENÍ-:)

Pojď si spolu v ženském kruhu propustit některé z tvých STRACHŮ, které stojí v cestě ke splnění tvých přání.

Získáš příliv nové, RADostnější energie. Přijde ti nápad, který teď nejsi schopná vidět. Pustíš si do života novou příležitost. Získáš chuť jít něco dělat.

2 čarující prožitkové dny proběhly na konci dubna 2024

PRÁVĚ TEĎ SI MŮŽEŠ POŘÍDIT ZÁZNAM ZA HUBIČKU-:)

INTERAKTIVNĚ A HLAVNĚ PROŽITKOVĚ

Zapomeň na nějaké sáhodlouhé povídání. Tady si to spolu PROŽIJEME a UŽIJEME. Tvoje Duš si bude "rochnit"-:)

Co získala Martina?

akademie poznani

Vzpomínáš si: Jak se cítíš, když si probereš skříň? Uklidíš garáž? Haraburdí na půdě? Vsadím se, že vetšina z vás si vzpomene na ten POCIT lehkosti, volnosti. Najednou se cítíš RADostnější.

Tvoje hlava, MYSL, je ta skříň. Je plná myšlenek. A spousta z nich už tam jen "zaclání" a zabírá místo. Navíc, spousta z nich ani nejsou ve skutečnosti TVOJE myšlenky, ikdyž to tak vypadá, protože je tam máš od dětství a jsou s tebou srostlé.

Jsou to myšlenky typu:

  • Nejsem dost dobrá. Ještě nevím dost, ještě to nemůžu začít dělat
  • Co když se to druhým nebude líbit?
  • Co když to bude trapný a budou se mi smát nebo si myslet, že jsem divná?

Oproti tomu jsou tam i myšlenky:

  • To by se mi líbilo mít takovou práci, která mě baví a zároveň přináší víc peněz 
  • To by bylo fajn pořídit si nové bydlení
  • To by bylo super mít víc peněz, přestat počítat, od výplaty k výplate. Vždycky okolo 10tého v měsíci čekat na 15tého, kdy mi cinkne výplata a já si zas budu moct koupit něco navíc, jen pro sebe a ne jen to, co je potřeba...
  • To bych taky chtěla umět. 

Obě tyto verze ve tvé hlavě jsou. Perou se o tvou pozornost. Je to normální a má to tak každý. ALE důležité je, KTERÝM z nich dáváš ty sama větší pozornost. To je, které většinu dne vyživuješ a podle toho si taky tvoříš to, co DOPRAVDY žiješ.

Jsi tak dobrá, jak ty sama věříš, že jsi dobrá-:) 

Teď máš příležitost vymést některé ze svých pavučin ve tvé mysli a odnést si poznání, které ti už nikdo nevezme.

Co získáš s tímto záznamem?

Převážná část tvé "práce" budeš v alfě-:) To znamená, v uvolněném relaxačním stavu, do kterého tě uvedu.

Bylo to interaktivní setkání, takže můžeš načerpat i sdílení dalších žen. Věřím, že pasivních webinářů už jsi absolvovala spoustu. TEĎ je čas na opravdovou změnu. A tu získáš skrze PROŽITEK a interaktivní sdílení

ZÍSKÁŠ NOVÝ VÍTR DO PLACHET! A toto ti už nikdo nevezme ani se to nedá zapomenout.

DEN 1

Najdeš si své NEJVÍCE brzdící STRACHY, které ti brání ve SPLNĚNÍ TVÝCH PŘÁNÍ. A propustíš je. Věřím, že si odneseš další velké AHA a to ne jen jedno-:) A zároveň zažiješ velkou úlevu. V závěru: MEDITAČNÍ RITUÁL PROPUSŤ SVÉ STRACHY / UKLIĎ SVOU MYSL.

DEN 2

Jak je možné si díky VĚDOMÉMU programování mysli vytvořit supr den, přitáhnout skvělou příležitost, konečně i víc peněz, lepší zdraví? V závěru: MEDITAČNÍ RITUÁL ZRCADLO PRAVDY, KTERÉ TI UKÁŽE SMĚR. V tomto rituálu si navíc zaletíme do vesmíru a po celou dobu ti bude průvodcem sám archanděl Michael.

NĚCO NAVÍC

Přidala jsem další cvičení, kdy nejen spálíš své strachy, ale zároveň si je přepíšeš. Takže se z tvých strachů stanou mocné mantry, které tě budou posilovat a nalaďovat na úspěch a lehkost.

Ucelený ZÁZNAM najdeš v uzavřené FB skupině. Kde se navíc můžeš zapojit do společného sdílení a získat i mou zpětnou vazbu na míru pro tebe.

JE TO DOVEDNOST, KTEROU SE MŮŽE NAUČIT KAŽDÝ. ANO, I TY!

A kdo tě rituálem provede?

akademie poznani

Jmenuju se Markéta Šírková a z minulosti vím moc dobře, co to je být ztracená. V roce 2009 jsme se díky manželovi celá rodina dostali do opravdu velkých existenčních dluhů. Já tehdy na rodičovské se dvěma malými dětmi.

Dostala jsem ránu od života. Úplně nečekaně. Ale po prvopočátečním šoku jsem se sebrala a šla si tvořit svůj život podle sebe. A ano, odpustila jsem i svému manželovi. Naopak to teď vnímám jako velký Dar, že jsme se tehdy dostali do oněch existenčních potíží.

Teď už víc jak 14 let pomáhám ženám aktivovat jejich potenciál, unikátní Dar. A mám obrovskou RADost z jejich proměny a úspěchů.

A co říkají účastnice předešlých setkání?

A jaká je cena?

2 x 60-70minut terapeutického procesu v ženském kruhu

PLNÁ CENA: 990 Kč

Právě teď cena bez členství v KLUBU: 499 Kč

Cena pro členky KLUBU: 299 Kč