Jak zatočit s tukovými polštáři a zároveň posílit imunitu?

Jak na zdravé a štíhlé tělo BEZ bolesti a trápení se s dietami?

Na úvod bude nejlepší, když s tebou nasdílím svůj příběh… Právě teď je mi 47 let… a i takhle jsem kdysi vypadala-:)


Lidský život se prodlužuje, ale současně s tím přibývá lidí, kteří si svůj pokročilý věk neužívají. Trápí je různé civilizační choroby, leckdy už od brzkého věku berou nějaký ten prášek… Na tlak, na štítnou žlázu, cukrovka, alergie…

Já tu chci být dlouho a užívat si i svůj věk NAPLNO! Jde to.

A proto se starám jak o své spirituální tělo, tak o své fyzické. Jsem spirituální mentorka a vím, že moje tělo je můj chrám. To, jak vypadám a jak se cítím, záleží hodně na tom, v jakém stavu je má mysl a můj duch. A pak také na tom, jaké palivo dávám svému fyzickému tělu.

Na cestě za spirituálním zdravím mi pomáhá spousta cest. Ať už jsou to konkrétní energetická učení, jako třeba Reiki, Shamballa, RaSheeba a další. Toto učení jsem si začala osvojovat už před 11 lety a zvolila jsem si ho jako i své povolání. Jsem Mistrem a předávám zasvěcení dalším, kteří cítí, že je to pro ně cesta k růstu.

Nicméně, jak už zmiňuji výše, jen samotné spirituální učení samo o sobě nestačí. Alespoň já to tak vnímám. I svému fyzickému tělu je potřeba dávat péči. Když bych to měla k něčemu přirovnat, je to jako bychom měli auto, které promazáváme, měníme olej, ale karoserii bychom nechali rezivět…. Auto bude za čas nepojízdné. A to i když jsem se o něj starala… ale bohužel ne komplexně.

Jak říkám při svých workshopech a kurzech… není to o tom, kolik toho uděláš, ale JAK a CO uděláš. Leckdy nás pár minutová aktivita posune mnohem dál než několikahodinové trápení se s něčím zaběhlým, jen proto, že se bojíme udělat změnu.

Často taky vykonáváme něco jen pro to, abychom něco dělali. Buďme k sobě upřímní!

Já osobně miluju chytrost a kompatibilnost… a KVALITU! Právě proto, že si vážím svého fyzického těla. Samozřejmě že pouhým sezením na gauči si i skvalitním palivem – stravou a doplňky – zdravé a štíhlé tělo nevybuduju. Ale na druhou stranu není třeba se dřít v posilovně anebo začít běhat, když tě běh vůbec nebaví. Jako třeba mě! JDE TO I JINAK!

Nejsem přímo lenoška. Denně strávím hodinu až dvě většinou svižné chůze v lese. To mi hodí pár kilometříků-:)  Ale věk je prostě věk… i když je to opravdu hodně zejména o čísle. Důležité je, jak se doopravdy cítíš. Leckdy se třicátnice – čtyřicátnice chovaji, oblékaji, vypadají a vystupují jako šedesátnice. A naopak. Teď pardoooon – pokud jsi aktivní šedesátnice vypadající na 40! Gratuluju!

Jak jsem už psala, je mi čerstvýh 47, CHCI tu být dlouho – mám spoustu plánů, které si chci splnit – a CHCI svůj pokročilejší věk – ne teď, teď se ještě za pokrošilejší nepovažuju – prožít NAPLNO!

Moje Transformace s BTS

V programu BTS nejde ani tak o kilogramy, ale o úbytek v centimetrech. Díky BTS se obnoví přirozená schopnost těla zbavovat se nečistot. Čímž dochází ke zrychlení metabolismu, navýšení imunity, příliv energie a radosti ze života.

Co to znamená? 

  • s tělem, které se mi líbí – POZOR! – hlavně mně a ne někomu jinému
  • ve kterém je mi dobře
  • kdy nefuním při každém schodu nebo kopečku
  • když se ohnu, abych si zavázala botu, nemusím se ohýbat přes kila špeků
  • nemít obličej jako scvrklou švestku už v 50
  • mám chuť tvořit, něco dalšího podniknout a nejen „hnípat“ na gauči u Netflixu

No a abych se dostala k meritu věci, jak zmiňuju v úvodu, že miluju chytrost a kompatibilnost, tak MEGA důležité je i to, jaké dávám svému tělu palivo. Za svůj život jsem vyzkoušela už spoustu věcí a vždy, když něco sdílím, dělám to proto, že tomu bezmezně věřím, v daný moment jsem z toho nadšená a sama to i praktikuju! Nesnáším, když někdo káže vodu a pije víno.

Před časem mi do života vstoupily pomocníci, které mi opět změnily život! Vyrobené s péčí a láskou k přírodě, k lidskému tělu. Hlavním principem je nastartovat metabolismus. A to je opět něco, co cítím, že potřebuje spousta lidí ujasnit.

Co je to metabolismus?

Většina lidí má metabolismus spojený primárně se spalováním tuků, s hubnutím. Jenže, to je vlastně jen takový BONUS, který přichází s nastatováním metabolismu.

Správně fungující metabolismus je přirozená schopost těla zbavovat se nečistot. A díky tomu se tělu navrací jeho funkce a obnovují přirozené procesy. Zejména IMUNITA, která se se správně fungujícím metabolismem zvedá rapidně nahoru. Urychluje se trávení, spalování a tedy dochází k zeštíhlení. S tím přichází ruku v ruce i lepší nálada a chuť KONAT. Jít do akce!

Zlepšuje se pleť, vlasy a také se zmírňují nebo nadobro odchází zdravotní potíže, kterými trpíme.  Mně se díky těmto pomocníkům dokonce změnily i chutě. Přestala jsem mít chuť na sladké.  Tedy čas od času si něco uzobnu, ale rozhodně jen zřídka. Kolkrát si i říkám: „Markét, vždyť ty jsi už nejmíň týden neměla nic sladkýho-:)“ Myslím, že můj výsledek, který sdílím výše, mluví za vše! Je to nakonec vidět i ve výrazu tváře, nejen na těle…

A protože vím, co tento unikátní program BTS – Body Transformation System – přináší mně, chci ho sdílet i s dalšími z vás. Více o programu se dozvíš TADY – CO JE PROGRAM BTS? A i to, jak si ho pro sebe pořídit za tu NEJ cenu, za kterou jsem měla možnost si ho pořídit i já. NAPIŠ SI, ráda ti pomůžu! A pro pochybovače a nevěřící Tomáš – NENÍ to rozhodně žádná kávička! Pokud to chceš prozkoumat, ROZKLIKNI odkaz a uvidíš sama…

Prostě se hecni!

Napsáno s Láskou a úctou k tvému Tělu i Duši, Markéta Grandis

PS: Nejrychleji se se mnou spojíš přes MESSENGER a potom taky přes email. Ale messenger je prostě top.

Markéta Šírková
Pomáhám ženám zrealizovat své sny. Jak zpomalti a leckdy i dělat méně a přitom získávat více? Aktivuj svou Unikátní Energetickou Esenci, díky které začneš ten tvůj vysněný život už doopravdy žít a ne o něm stále jen snít! Naučím tě, jak žít Bohatý život v Lehkosti. V nadbytku času, peněz i zdraví.

Tvůj Osobní Náhled na rok 2024

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů