Online kurz jógy s detox kúrou

Jsi věčný jógový začátečník? Nebo tě jóga už nějaký čas volá, ale zatím jsi nezačala?

Pojď se naučit jógu a vše, co k ní patří, správně! Z pohodlí tvého domova. 

Získej štíhlejší a zdravější tělo, klidnou mysl a více chuti do života.

Budeme se také dotýkat tématu: ženský cyklus, menopauza 

Jak se dostat do kondice a lepší nálady už během 4 týdnů?

Procházíš právě teď menopauzou a chceš zmírnit její projevy a začít si toto období naopak užívat? Nebo máš jiné potíže spojené s menstruací?

Jsi unavená, možná i vyhořelá, bez energie, bez chuti do života?

Bolí tě záda, máš stažené nebo naopak oslabené svaly? Připadáš si "rozkydlá"?

Trpíš na migrény nebo máš menstruační bolesti?

Nedokážeš se uvolnit, vypnout, v hlavě ti hučí jako v úlu, špatně spíš?

Už několikrát tě napadlo, že se pustíš do jógy, ale nemáš v okolí žádné studio, kam by ses to šla naučit? Nebo to prostě jen nestíháš?

Pojď se to naučit online, z pohodlí tvého domova!

Díky tomuto kurzu aktivuješ svou léčivou vnitřní Sílu.

Možná se ptáš...

Můžu tě jógu naučit online, když tě nevidím? ANO! Dostaneš ode mě za prvé propracované materiály, kde se dozvíš CO a JAK dělat a taky CO a JAK nedělat. A to jak ve skriptech, která jsou doplněná o detailní rozpis jednotlivých asan, tak ve videiích. Z mé zkušenosti, když jsem byla sama někdy na hromadné offline lekci, ŽÁDNÉ tyto informace nezazněly a ženy to i přesto, že měly v místnosti lektorku, často nepraktikovaly "správně", v souladu se svým tělem. A TO JE MÝM ZÁMĚREM ZMĚNIT! Naučit tě to tak, aby to bylo přímo pro tebe.

Při našich LIVE setkáních navíc vše připomínám, jako miminku-:) Není to první běh tohoto kurzu. Můžeš si přečíst, jak se předešlý kruz líbil Andree.  

Co získala s kurzem Andrea?

Online kurz jogy byl skvělý! Všechny materiály jsou výborně zpracované a vlastně i šité na míru. Potřebovala jsem nakopnout a začít se sebou něco dělat. Jóga, je skvělá. Děkuji za krásné a naučná videa o asánách a historii jógy a další. Člověk zjistí, jak málo má tělo rozpohybované. Po každém cvičení jsem tak příjemně unavená a zároveň nabuzená. A benefitem pro mě bylo i to, že jsem se nemusela nikam přesouvat.
Andrea Brusová

Co se naučíš?

Primárně se naučíš dostat do souladu Tělo - Duši - Mysl. Pokud jsi právě teď jako já v období premenopauzi nebo už jsi menopuzou prošla, ale stále cítíš výkyvy nálad, "návaly" nebo jiný diskomfort spojený s tímto obdobím, pak ti předám svou cestu, JAK SI TOTO OBDOBÍ NAOPAK ZAČÍT UŽÍVAT.

 • Historii jógy, význam a její benefity pro Tělo i Duši
  Toto ti pomůže lépe pochopit, o čem jóga doopravdy je a tím pádem se ti bude i lépe cvičit.
 • 44 ásán | léčebných a aktivačních pozic na protažení i zpevnění celého těla
  Dostaneš upozornění a tipy, JAK to dělat správně. Čemu se vyhnout. Doporučení pro ty, co mají určitá omezení.
 • Pozdrav Slunci | mocnou a univerzální aktivaci těla
  Můžeš ji praktikovat každý den ideálně hned po ránu. Zabere pár minut a přitom tě naladí na supr den.
 • Pranajáma | dechová cvičení
  Jak správně dýchat nejen při praktikování jógy ale i v běžném dni? Jak si díky dechu zmírnit bolesti, únavu, zklidnit se nebo naopak nakopnout?
 • Trátak | očistná technika mysli, díky které se staneš imunní vůči negativním názorům druhých
  Naučí tě koncentrovat pozornost do jednoho bodu = mnohem lepší a snažší výsledek v čemkoliv.
 • Mudry | aktivační body | joga prstů
  Jak si jednoduše rozproudit energii a ulevit od bolesti a tlaku pouhým spojením konkrétních prstů a aktivací energetikcýh drah na ruce?
 • Relaxační a povzbuzující meditace
  Na závěr každého našeho LIVE setkání (celkem 4)

Co ti kurz přinese do života?

Po skočení kurzu budeš vědět, JAK správně provádět ásany. Čemu se například ve tvém případě vyhnout, aby sis své zdraví nezhoršila.

Díky praktikování Pozdravu Slunci si vytvoříš příjemný nový zvyk, který ti zabere jen pár minut a naladí tě na supr den. A díky detox kúře nastartuješ své spalování, zlepšíš trávení a shodíš pár kil.

Získáš mnohem více energie, pročistíš svou mysl a otevřeš se tak novým příležitostem. Získáš chuť dělat i to, co jsi už dlouho odkládala, ale přitom tě to strašilo v hlavě-:)

A navíc si i rozšíříš své znalosti z oblasti anatomie, historie jogy a buddhistické filozofie života a života ženy. Být ženou je DAR.

A kdo ví, třeba tam i narazíš nějakou novou spřízněnou Duši, se kterou by ses jinak nepotkala-:)

Pdf materiály ti zůstávají napořád (pokud si je stáhneš). Materiály ve FB skupině máš k dispozici po dobu 6 měsíců.

BONUS

3denní detox kúra za pár kaček + 4 x Energetická masáž Duše v hodnotě 2.000 Kč vždy po LIVE setkání

Díky detox kúře si pročistíš svá střeva, nastartuješ spalování, zlepšíš trávení, navýšíš imunitu a budeš se cítit celkově skvěle. A jako třešnička na dortu, budeš mít už hned po těch 3 dnech o pár centimetrů míň (nejen) v pase. Já sama tuto kúru praktikuju už od svých 13 let!

Jak si ženy užívají Energetickou masáž?

(1 masáž je v hodnotě 500 Kč, ty ji máš v rámci kurzu 4 x ZDARMA)

akademie poznani
Děkuji za včerejší energetickou masáž. Konečně jsem se po dlouhé době vyspala. Jako miminko-:) A dnes se už od rána cítím opravdu nabitá. Dokonce jsem se pustila do věcí, které už dlouho odkládám. Mám nevysvětlitelnou touhu zbavit se všeho, co nepotřebuju. A tak to dělám. Určitě si to brzy zopakuju. Ještě jednou díky-:)
Jana Kovandová

Jak to bude probíhat?

Celkem 4 týdny | 4 hlavní tématické bloky. Každý týden dostaneš do emailu předem skripta s ilustrativními návody + video tréninky. Stručné, jasné, výstižné.

K dispozici je ti také uzavřená FB skupina. Pokud FB nemáš, tak to pro tebe není-:) Ve skupině bude probíhat společné sdílení, moje momentální inspirace z oblasti (nejen) jogy ale i těla a mysli. Prostor pro tvé dotazy-:)

1 x týdně večer se sejdeme LIVE, kdy si společně zacvičíme online celou lekci a probereme ještě detailněji jednotlivé ásany. To jsou celkem 4 LIVE setkání s jogou a meditací. 

3denní detox kúru si střihneme hned na začátku. Nic extra k tomu potřebovat nebudeš. A to málo, co bude třeba, se dozvíš včas.

Kdy začínáme?

KURZ BYL Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ PŘESUNUT NA PODZIM 2024 (ZÁŘÍ / ŘÍJEN). Teď máš možnost získat kurz v PŘEDPRODEJI-:) 

PŘESNÝ DATUM SPOLEČNÉHO STARTU BUDE UPŘESNĚN DO 30. 8. 2024. V KURZ NA TEBE UŽ TEĎ ČEKÁ 10 ŽEN, KTERÉ SI CHYTLY PŘEDPRODEJNÍ CENU. LIMITOVANÝ POČET MÍST 25. ŽÁDNÁ MASOVÁ AKCE, ALE KOMORNÍ UZAVŘENÁ SKUPINA PODOBNĚ NALADĚNÝCH ŽEN. 

Co je ještě dobré vědět?

Pokud ještě nemáš, doporučuju pořídit jogamatku (cvičební podložku | nemusí být nutně na jogu, ale je to lepší a není to žádná velká investice)

Pokud  tě to láká, ale máš pochybnosti, jestli je to pro tebe vhodné, NAPIŠ MI. Nejlépe přímo přes mesenger Markéta Grandis Šírková.

Pro koho je a není kurz?

Pro každou ženu, kterou to osloví. Primárně začátečnice a pokročilé, které už s jogou přišly do kontaktu, ale nejsou si jisté, zda cvičí správně.

Není to pro protřelé jogínky, které už praktikují jogu naplno roky. Respektive, přidat se můžeš, ale nejspíš už budeš většinu toho znát.

A pokud máš nějaké závažnější zdravotní omezení - ať už pohybové nebo jiné - tak mi nejprve určitě napiš! Podíváme se spolu na to, jestli se přidat nebo ne.

Jak si minulý online kurz užila Radka?

akademie poznani
Ahoj Markéto, po tvých lekcích jógy vždy tak nějak ožiju, i když jsem třeba před tím unavená, všechno mě bolí a říkám si, jestli vůbec mám ještě dost sil, pak to nějak přejde a po cvičení se vždy cítím výborně. Takže i za to velký dík. Energetické masáže byly celkově moc příjemné a vždy jsem si je užila.
Radka Mrázková

Kdo tě bude kurzem provázet?

akademie poznani

Jmenuju se Markéta Šírková a od roku 2009 se věnuju alternativním cestám Bytí (Reiki, Shamballa, práce s myslí, Akášické záznamy a jiné).

Lektorkou jogy jsem od roku 2017 a od té doby ji nejen praktikuju pravidelně já sama, ale zařazuju ji i do svého učení pro další ženy.

Prošla jsem si v životě velkou existenční krizí, právě v roce 2009, v té době se 2 malými dětmi (2 a 4 roky). A to odstartovalo mou dráhu podnikatelky. SVOBODNÝ A RADOSTNÝ ŽIVOT V HOJNOSTI.

Naučila jsem se žít v Lehkosti a přijímat Bohatství jen proto, že jsem-:)

Jaká je cena kurzu?

4 týdny | detox kúra | podpora | BONUS v hodnotě 2.000 Kč

SPEŠL CENA PŘEDPRODEJ

1) DO 20. 8. CENA: 1. 699 Kč

2) DO 16. 9. CENA: 2. 199 Kč

________________________________

OD 17. 9. PLNÁ CENA: 3. 299 Kč

________________________________

ČLENKY KLUBU PROBUZENÍ CENA: 1. 199 Kč

Po přihlášení si pohlídej svou emailovou schránku. Přijde ti email, kde získáš bližší info a hlavně odkaz na skupinu. Bez toho není možné se připojit. A to by byla vážně škoda-:) Pokud email nevidíš, projdi si všechny složky jako Promo, Spam a Hromadné. Vstupní email tam na tebe bude čekat.