KLUB PROBUZENÍ | AKADEMIE ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA

Začni si už teď a doopravdy plnit i ta nejtajnější přání

Jednou pro vždy. Bez dokola se opakujícího "šťourání" se v sobě, ze kterého už jsi nejpíš otrávená.

Co takhle už jednou pro vždy přestat šetřit, koupit si to, po čem právě teď ty nebo tvoje děti toužíš, aniž bys čekala každý měsíc na 15., kdy ti přijde výplata? 

Poklad, který s námi získáš, už ti nikdo nevezme a ani to nejde zapomenout. Je to jako jízda na kole-:) Protože s námi se to už doopravdy naučíš žít. Konec teoriím!

akademie poznani
akademie poznani
akademie poznani

CÍTÍŠ SE ZACYKLENÁ, OKOLÍ TĚ NEPODPORUJE?

Máš spoustu přání, která ale zůstávají stále jen ve fázi "přání" a skutek utek?

Už jsi dokonce i nějaké ty návody: Jak si správně přát vyzkoušela, ale tobě to prostě nefunguje? A vlastně jsi už z těch všech návodů znechucená? Protože ti všichni říkají, že se v sobě musíš pořád šťourat, "aby ses pročistila"? 

Ta menší přání (jako třeba "vypřát si" místo na přeplněným parkovišti), se ti daří vyplnit, ale spousta těch větších zůstává v nedohlednu? A ty si říkáš: Kéž by tak to splnění fungovalo na všechno?

Co kdybys místo toho...

akademie poznani
 • si v lehkosti a sebevědomě začala plnit jakékoliv tvé přání? Bez čekání na AŽ, bez pocitu marnosti že to trvá, že to asi nikdy nebudeš mít. Prostě TEĎ.
 • navštívila místa, po kterých toužíš, koupila si už konečně to vysněné bydlení, auto, navýšila tok peněz do tvého života - peníze k tobě můžou přijít odkudkoliv-:)
 • měla práci, která tě baví a naplňuje a zároveň ti generuje hezký příjem
 • měla prosperující podnikání s tvými ideálními klienty, se kterými si tvoříš hezké vztahy a oni ti rádi a opakovaně platí za to, co jim poskytuješ
 • zlepšila své zdraví, cítila se skvěle ve svém těle 
 • měla naplněný a milující partnerský vztah

A HLAVNĚ už se nechceš v sobě pořád do nekonečna šťourat, jak radí většina mentorů? Jde to i BEZ toho! A mnohem líp. 

Vstup do KLUBU nebo AKADEMIE a staň se Mistryní splněných přání bez zbytečného čekání na AŽ.

Co s námi získáš?

Primárně rozstřelíme tvé sabotérské vnitřní programy mysli, které tě jen udržují ve vibraci strachu a z této vibrace opravdu nejde si svá přání plnit. To je jako jít proti proudu. 

Naučíš se JINAK myslet

I když si to neuvědomuješ, tak většinu tvého dne na svá přání myslíš negativně. Vysíláš: že to ještě není, že to trvá...A tím pádem si svá přání od sebe odpuzuješ. SPOLU TO PŘETOČÍME!

Staneš se Mistryní splněných přání

Osvojíš si nejdůležtitější KLÍČ pro splnění jakéhokoliv tvého přání. Naučíš se doopravdy, SPRÁVNĚ a v PRAXI používat zákon přitažlivosti. Jakmile se toto jednou naučíš, tak to už nejde zapomenout. Jako jízda na kole-:)

Navýšíš své sebevědomí a propustíš strachy

Zejména strach: Být vidět, Co si o mně budou druzí myslet? Tento strach je největším strachem všech lidí. Má své kořeny hluboko v lidské minulosti. A je opět jen otázkou nastavení tvé mysli. My to spolu přeladíme.

Jaké mýty spolu zbouráme?

Propustíš vzorec makání a dření

Že je něco jen za odměnu. POZOR, netvrdím, že se ti to všechno splní jen válením se na gauči! To zase prrr. Ale naučíš se, jak dělat ty správné kroky tady a teď s lehkostí, bez tlaku a leckdy až budeš zírat s oteřenou pusou, jak to jde i JINAK.

Propustíš negativní programy spojené s penězi

Peníze jsou forma energetické směny. A to, jestli je máš nebo ne a kolik jich máš, opět záleží jen a jen na nastavení tvé mysli a na tom, jak umíš v PRAXI používat zákon přitažlivosti.

Že dobré zdraví je genetika a tudíž s tím nic neuděláš

Genetika je opět jen energetický přenos. To, čemu věří tvá MYSL. To, že nějakou chorobu měli tvoji předci, ještě neznamená, že ji musíš mít i ty! Díky přeprogramování mysli zlepšíš i své zdraví.

Jako třeba Alice nebo Daniela... 

Hledala cestu z kolotoče stereotypního života. Zaměstnaná maminka. Bez RADosti. Bez uvědomění své hodnoty. Teď už je to jinak...

Začala jsem programem Otevři se RADosti. Za těch 21 dnů Sebehodnota skočila z 5 na 8 a za těch pár dnů jsem na sobě vypozorovala spoustu změn. Jsem veselejší a spokojenější, začala jsem více myslet na sebe a dokonce mám mnohem, mnohem více energie. Najednou zvládám po práci tolik věcí! Jsem na sebe pyšná. Moc děkuji za možnost seberozvoje.
Alice Matysková

Když naskočila do KLUBU, ve svých 50+ letech, byla ztracená. Rok v invalidním důchodu, bez RADostných vyhlídek do budoucnosti.

akademie poznani
Už během prvního měsíce v klubu můžu říct, že se mi život začal měnit tak rychle, že to ani nestíhám sledovat. Prostě se to děje a je to úžasný. Na základě popostrčení od Markétky jsem si odstartovala dokonce i své podnikání. Tvořím si novou cestu. Komunita žen v klubu je velkým přínosem. Cítí se to skoro jako rodina naladěná na jednu vlnu.
Daniela Ryšavá

V čem je s námi jiné?

Zapomeň na pasivní "čučení" na videa. Je to zejména ZÁBAVNÁ, PODPORUJÍCÍ A NAKOPÁVACÍ komunita podobně naladěných žen.

Vše pro Bohatý a RADostný život sebevědomé ŽENY, která si už doopravdy plní své sny. Tady se učíš od prvního dne PRAXÍ = v režimu všedního dne. A proto se postupné změny dějí téměř okamžitě. 

akademie poznani
V klubu jsem právě teď půl roku. Než jsem naskočila, byla jsem skeptická, protože jsem už před tím byla i v jiných placených klubech. Ale nakonec jsem se rozhodla vstoupit a teď jsem ráda, že jsem to udělala! Tak jako Markétka to tu v Čechách tuším nikdo jiný nedělá. A za mě je tento doteď nejlepší. Takže pokud váháš a chceš se sebou něco udělat, tak tohle je to správný místo, kde se změny dějí.
Martina Jahodová

Co to určitě není?

Určitě to není něco, co ti zas jen ukrojí z tvého už tak nadupaného dne! Tady se učíš, jak MYSLET jinak. Mysl je s tebou stále. Myšlenky nejde zastavit. A ty se zkrátka naučíš, jak ty myšlenky, které máš už teď, přeměnit na energii vytváření NADBYTKU a RADosti.

Neslibuju ti zázraky BEZ konání. Ale se mnou se naučíš, JAK svůj život začít žít JINAK. Na pohodu. Zábavně. A díky tomu i prosperovat.

3 NEJ důvody proč se ženy přidávají 

A většina z nich si své členství i prodlužuje.

Změny se opravdu dějí

A to hned v prvních dnech po naskočení do KLUBU. Často už jen samotným odkliknutím členství se dává nová realita do pohybu.

Komunita

Frčíme na jedné vlně. Vytváříme jedno vysokovibrační energetické pole. 24 / 7 podpora v živém messenger chatu.

Komplexnost a přesto jednoduchost

Vše z oblasti RADostného Bytí na jednom místě. Každá si vybírá to, co právě teď potřebuje pro svůj růst nejvíce.
O prodloužení členství jsem neváhala ani minutu Získala jsem větší sebevědomí, zbavila se strachů, naučila jsem se nakopávat zadek svým sabotérům a začala dělat konečně reálné akční kroky k životu svých snů. Udělala jsem zásadní rozhodnutí, skončila prakticky ze dne na den v práci, ve které mi už delší čas nebylo dobře a naplno se teď věnuju podnikání, které mi dává smysl. Protože jsem vždycky toužila mít časovou i finanční svobodu. A teď ji začínám žít.
Soňa Potůčková

Kdo jsem já a proč jsem tento prostor vytvořila?

akademie poznani

Jmenuju se Markéta Šírková a z minulosti vím moc dobře, co to je být ztracená. V roce 2009 jsme si celá rodina prošli opravdu velkou existenční finanční krizí. Já tehdy na rodičovské se dvěma malými dětmi.

Teď na toto období vzpomínám s obrovskou vděčností.

Už víc jak 14 let provázím další ženy ke splnění jejich vytouženého života. A mám obrovskou RADost z jejich proměny a úspěchů.

V dubnu 2023 jsem založila KLUB a AKADEMII, kde je celé mé nejaktuálnější know-how na jednom místě spolu s podporou, zábavou a podobně naladněou komunitou. Teď si to můžeš ode mě vzít i ty-:)

Proč je lepší být s námi než kráčet sama?

Ve své podstatě je to jednoduché a funguje to naprosto pro všechny bez rozdílu. Ale chce to cvik. Nějaký čas trvá, než se nové programy nahrají do tvé mysli a ukotví se.

Tvá mysl se bude bránit. Přijdou momenty, kdy to budeš chtít vzdát. A tak je fajn mít po ruce trenéra a další podobně naladěné parťačky, které tě podpoří a nakopnou právě v těch momentech, kdy to chceš vzdát. 

akademie poznani

Co najdeš uvnitř? 

Můžeš si tento prostor představit jako bohatý švédský stůl, ze kterého si každá žena dle verze členství, kterou si zvolí, vybírá podle své "chuti" to, co právě teď potřebuje na své cestě nejvíc. S podporou mojí a celé skupiny. V klidu a zábavně.

ŽENY ZAMĚSTNANÉ I PODNIKAJÍCÍ

+ Sekce PRO PODNIKATELKY - Základy Energetického podnikání v souladu s tvou unikátní energetickou esencí

Jak probíhá členství? 

Vybrat si můžeš buďto KLUB Probuzení anebo jít rovnou na vyšší level = do větší a hlubší změny a naskočit do AKADEMIE ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA.

Přidat se můžeš KDYKOLIV. Vybereš si svou verzi. Uvnitř čeká už připravený život měnící obsah, který si procházíš dle tvých časových možností. VŽDY s mou podporou a celé skupiny.

Navíc frčíme LIVE inspiraci a výzvy. Vše uvnitř zůstává i pro nové členky v INTERAKTIVNÍM záznamu. 

Většina programů a dění je na Facebooku a v klubovém messengeru. Díky messenger chatu jsi v aktivním propojení se všemi, dalšími podobně naladěnými ženami.

SPOLEČNÉ SDÍLENÍ, NAKOPÁVÁNÍ A PODPORA JE TA NEJPŘÍNOSNĚJŠÍ INGREDIENCE KLUBU. 

A k tomu se 1 x za měsíc setkáváme LIVE, v uzavřené virtuální místnosti na zoomu, v HORKÉM KŘESLE. Účast samozřejmě dobrovolná-:) Jako vše ostatní.

V čem je moje Síla a přínos pro tvůj život?

Jsem jiná, svá. Učím druhé, jak si vytvořit svou vlastní cestu a navíc to umím podat tak, že to prostě pochopíš, takže to jednoduše a automaticky začneš i dělat.

Musím ti říct, že poslouchám hodně lidí.Ty jsi byla pro mě jiná a chvíli mi trvalo tě přijmout - v dobrém slova smyslu. Musím říct, že jsi mě hodně popostrčila a navedla na novou cestu. Sama jsi ušla kus cesty, život se s tebou taky nepáře. A ty teď vedeš další a ukazuješ jim, že to jde kdykoli oni sami budou chtít. Že mají tu MOC. Děkuji-:)
Jana Jirásková

Pro koho je KLUB?

Už nechceš čekat na AŽ. Máš plný zuby toho šťourání se v sobě, alias "čištění", jak radí spousta jiných mentorů. Protože ti to nakonec stejně nepřináší tu opravdovou změnu. Chceš se to naučit už doopravdy a jednou pro vždy (alespoň pro celý tento život).

Nevodím nikoho za ručičku. Nemažu med kolem pusy. Jsem podporující průvodce. Pokud jsi připravená otevřít se PRAVDĚ, jednoduchosti a tomu, že to jde i JINAK, pak je KLUB místo pro tebe jako šité na míru.

Jakou verzi si vybrat?

KLUB nebo AKADEMII? Jaký je mezi nimi rozdíl?

KLUB Probuzení

KLUB je živá a interkaktivní skupina podobně naladěných žen. Vzájemné sdílení, podpora, tipy. Společně si procházíme tématickými výzvami a setkáváme se online v terapeutickém ženském kruhu. Nedílnou a velmi přínosnou součástí je společný KLUB messenger chat, kde získáváš nakopnutí, aby sis udržela směr a vytrvala.

AKADEMIE Šťastného života

Tady máš možnost vybrat si ze 2 verzí. Je to ucelená cesta (3 nebo 9 měsíců). Kromě všeho, co je v KLUBU, získáváš navíc přístup k mým vysoce transformačním programům, které tě provedou k tvému novému Já. Opravdovému Já. To znamená k hluboké změně, která se navíc ukotví napevno do tvého života. Zautomatizuje se.

Každá verze ti přinese navýšení sebevědomí, propustíš strachy, přeladíš svou mysl na úspěch a RADost, naučíš se v PRAXI 6 KLÍČŮ pro splněná přání a každodenní injekci podpory a inspirace v KLUBOVÉM messenger chatu.

Rozdíl mezi jednotlivými verzemi je v tom, JAK do hloubky půjdeš. Tedy jak VELKOU změnu právě teď chceš.

KLUB PROBUZENÍ

CHCI ZVÝŠIT SEBEVĚDOMÍ, OTEVŘÍT SE HOJNOSTI, PROPUSTIT NĚKTERÉ ZE SVÝCH STRACHŮ, SPŘÁTELIT SE S PENĚZI A CHYTIT NOVÝ VÍTR DO PLACHET

Nechci žádné hlubší programy, ale chci být primárně v propojení s dalšími podobně nalděnými ženami. Protože si uvědomuju, že to, kým se ve svém životě obklopuju, je velmi nápomocné a leckdy až klíčové proto, abych dosáhla toho, co chci. Abych vytrvala.

K čemu máš v KLUB přístup | Co už na tebe čeká?

 • 21 denní ucelená cesta - Naprogramuj si každý svůj den na úspěch a RADost | Naučíš se v PRAXI, v rámci běžného dne = bez extra času navíc nastavit každý svůj den na RADost a úspěch. A to i přesto, že některé dny nevypadají zrovna "růžově". 
 • 8denní harmonizace | Tělo, Duše a Mysl - meditační cesta (posílíš své fyzické i duševní zdraví, zlepšíš spánek)
 • Moje stínová rodina - vnitřní archetypy (vymaníš se z role oběti a poznáš své Geniální Já)
 • Naučíš se v PRAXI 6 KLÍČŮ pro splněná přání a díky tomu se tvá přání začnou doopravdy plnit
 • Moje momentální inspirace skrze spontánní videa a psané příspěvky v hlavní skupině KLUBU
 • 1 x měsíčně účast na společném setkání v HORKÉM KŘESLE, v uzavřeném terapeutickém ženském kruhu
 • Ve společném messenger chatu získáš každodenní nakopnutí, podporu, sdílení dalších žen a samozřejmě moji-:)    

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ: 699 Kč

(přístup k připravenému obsahu v hodnotě 10.000 Kč + nový obsah každý měsíc)

Naskočit i vyskočit můžeš KDYKOLIV (je jen na tobě, kolik měsíců ti bude společná cesta dávat smysl)

Právě teď frčíme v KLUBU SNOVOU VÝZVU aneb rozklíčuj své sny a získej odpovědi a směr.

AKADEMIE ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA | ZÁKLADKA

CHCI JÍT VÍCE DO HLOUBKY NEŽ V KLUBU. JSEM PŘIPRAVENÁ NA 3 MĚSÍČNÍ CESTU HLUBŠÍHO SEBEPOZNÁNÍ, KTERÉ MĚ NASTARTUJE K RADOSTNĚJŠÍMU A BOHATŠÍMU ŽIVOTU.

Vím, že cesta sebepoznání je ta nejefetkivnější cesta k naplnění své Duše. Chci objevit svůj potenciál a jsem připravená vyrazit. Mám už dost skákání z jednoho programu do druhého. Chci se to naučit hlavně v praxi a už doopravdy. CHCI TO ZAČÍT DĚLAT.

UCELENÁ 3 MĚSÍČNÍ ZVÝHODNĚNÁ CESTA 

Co na tebe čeká v AKADEMII ZÁKLADKA?

 • Transformační program - Otevři se RADosti- naučíš se říkat rázné a sebevědomé NE tomu, co nechceš a naopak ANO všemu, co doopravdy chceš. Začneš dávat BEZ výčitek sama sebe na první místo
 • Program - Mentální Restart peněz - propustíš některé ze svých negativních programů spojených primárně s PENĚZI a díky tomu navýšíš tok peněz do tvého života (můžou přijít opravdu odkudkoliv-:) 
 • 21 denní program - Naprogramuj si každý svůj den na úspěch a RADost
 • 8denní harmonizace Těla, Duše a Mysli (posílíš své fyzické i duševní zdraví, zlepšíš spánek)
 • Moje stínová rodina - vnitřní archetypy (vymaníš se z role oběti a poznáš své Geniální Já)
 • Naučíš se v PRAXI 6 KLÍČŮ pro splněná přání a díky tomu se tvá přání začnou doopravdy plnit
 • Moje momentální inspirace skrze spontánní videa a psané příspěvky v hlavní skupině KLUBU
 • 1 x měsíčně účast na společném setkání v HORKÉM KŘESLE, v uzavřeném terapeutickém ženském kruhu
 • Ve společném messenger chatu získáš každodenní nakopnutí, podporu, sdílení dalších žen a samozřejmě moji-:)    

UCELENÁ 3 MĚSÍČNÍ CESTA: 4.499 Kč

(přístup k připravenému obsahu v hodnotě 20.000 Kč + nový obsah každý měsíc)

Možnost 2 splátek: 2 x 2.250 Kč

AKADEMIE ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA | KRÁLOVNA

CHCI CELOŽIVOTNÍ UPGRADE. V ŽIVOTĚ, VE ZDRAVÍ, VE VZTAZÍCH, V PRÁCI I V PODNIKÁNÍ. JSEM ROZHODNUTÁ PRO VELKOU ZMĚNU UKOTVENOU NATRVALO.

Pokud se do toho chceš OPRAVDU opřítkromě všeho, co je ve verzi ZÁKLADKA, mít přístup k mým největším transformačním programům, které jdou hodně do hloubky a tedy proběhne velká trvalá změna.

UCELENÁ 9 MĚSÍČNÍ ZVÝHODNĚNÁ CESTA + BONUSY v hodnotě 3.400 Kč. 

Co na tebe čeká v AKADEMII KRÁLOVNA?

 • Vše, co ZÁKLADKA

PLUS NAVÍC

 • Transformační program Aktivuj své Bohatství - transformace vědomí, staneš se opravdovým vědomým Tvůrcem, propustíš hluboké negativní programy, aktivuješ svého Génia, práce s vnitřním mužem, ženou i dítětem - Tělo, Duše, Mysl (délka programu 4 měsíce)
 • Transformační program Staň se Královnou Manifestace - osvojíš si v PRAXI 12 vesmírných zákonů manifestace, speciální modul na téma PENÍZE, ženské lůno a oblouková linie srdce, což tě otevře maximální HOJNOSTI, rozproudíš tvou sexuální energii (délka programu 4 měsíce)
 • Vytvoři si ZISKOVÝ online byznys - SPEŠL sekce pro podnikatelky

ZVÝHODNĚNÁ CENA VERZE KRÁLOVNA / 9 měsíců: 12.590 Kč (přístup k obsahu v hodnotě 80.000 Kč

Platba CELÉ NARÁZ + 10 měsíc ZDARMA + 1:1 konzultace (celkový BONUS 3.400 Kč)

Možnost 5 splátek: 5 x 2.518 Kč

Další BONUSY

pro všechny členky KLUBU i AKADEMIE

Energetické opečování

Všechny ženy, které momentálně frčí v KLUBU mají můj pravidelný energetický dopping.

HORKÉ KŘESLO = Ženský kruh

Pravidelné měsíční setkávání, při kterém můžeš využít 1:1 konzultace ZDARMA. Společně se podíváme na to, co tě teď nejvíc brzdí.

SLEVA na další mé služby a programy

Cenové zvýhodnění 10 - 40% z vybraných služeb: Poznej svou Duši, Osobní Náhled a další dle aktuální nabídky

Co přináší KLUB ženám, které už v něm frčí?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
akademie poznani
Jednak Ti stoprocentně věřím, neuvěřitelně mě inspiruješ a dodáváš sílu, energii, umocňuješ ve mně pocit, že zvládnu všechno. Je až neskutečné, jak se umíš na mě napojit a přesně víš, co cítím, jaká jsem, proč dělám určité věci a tím, že to víš, dokážeš mi pomoci, poradit, "uzdravit". Už mnohokrát jsem se po zkušenostech s Tebou přesvědčila, že prostě Tvoje "návody"😉 fungují. A to je pro mě rozhodující. Nejen teoretizovat, ale prakticky vést klienta k jeho posunu, růstu, pochopení situace i svého myšlení. To je to, co na Tobě oceňuji, co potřebuji a co každý průvodce neumí. Jsem ráda, že se známe, že jsme se kdysi propojily a můžeme se k sobě vracet. Děkuji.
Radka Mrázková
Markét mění životy 😊 Kdyby mi někdo na začátku letošního roku řekl, že za půl roku budu dělat svůj první živý webinář a na něm zvát na svůj první online kurz, tak mu řeknu, že se zbláznil 🤣 Pravda je taková, že mi Markét od základu změnila život. Donutila mě vystoupit z mé komfortní zóny, začít se učit nové věci a nebát se ukázat. Díky jejím programům jsem udělala kvantový skok ve svém podnikání. Markét, jsem vděčná, že jsem Tě potkala ♥️
Vendy Kamená
Markét, ty jsi vlastně od začátku byla můj velký vzor. Kdysi na akci jsi dělala meditaci na vnitřní dítě a to byl můj úplně první zážitek s meditací...hodně silný. Z chudinky a role oběti jsem se postupně stala silnější hlavně v sobě. Prodej jsem dříve vůbec nedávala, dělalo mi to šílené problémy, stejně jako určit na škále, na kolik se cítím být úspěšnou podnikatelkou. Ještě nedávno to bylo tak na 3 nebo 4, letos na 10. Dříve, jsem neuměla ani odpovědět, co to vlastně prodávám a modlila se, aby se mě na nic už neptali. Nebo jsem je zahltila nevyžádanými informacemi. Díky tvé meditaci teď v minikurzu jsem si uvědomila nejen strach u prodeje, ale i strach z komunikace... Takže určitě posun tam je veliký! Je to sice výzva, ale výzvy jsou od toho, aby se překonávaly 😉
Tereza Hrstková

Ještě nějaké otázky?

Je KLUB | AKADEMIE pro mě vhodná, i když nemám předešlé zkušenosti se spirituální prací na sobě?

Ano, tady se to právě naučíš. V bezpečném vysokovibračním prostoru, obklopená dalšími podobně naladěnými ženami.

Nerada platím kartou, mám strach, že se mi bude strhávat něco, co nechci

Pokud máš tento strach, tak je to jen program nedostatku. Platba kartou je zcela bezpečná a efetkivní cesta. Ty nemusíš na nic myslet, členství se strhává samo. Pokud nebudeš chtít další měsíc pokračovat, stačí jen napsat email a veškeré platby za další měsíc budou zastaveny.

Jak poznám, jestli to dělám správně?

Jednoduše-:) Prvním ukazatelem je, že se zkrátka začneš CÍTIT lépe ty sama. Začneš se chovat sebevědoměji, vnímat signály, které ti chodí každý den, ale ty jsi je neviděla a tím se ti budou otevírat další dosud nepoznané příležitosti. A ty si je budeš umět vzít! Navíc, s podporou mojí a všech dalších žen pojedeš na úplně jiné energii.

Jak je to časově náročné? Budu to stíhat?

Nejsou žádné deadliny. Většina mého učení, tedy know-how, je o tom, jak využít ten čas, který máš tak či tak, ALE jinak! To znamená, že ve většině případů to není o sáhodlouhém koukání se na videa, ale o AKCI, kterou se naučíš zařazovat do běžného dne. KLUB nejde nestíhat. KLUB se prostě žije v realitě běžného dne!

Je členství pro mě, i když teď chci primárně rozjet své podnikání?

Ano, určitě! Aby jsi byla úspěšná v čemkoliv, je potřeba pracovat se svým vnitřním nastavením. Můžeš znát profi marketingové strategie, ale když budeš ty sama vibrovat na energii NEDOSTATKU, tak ti stejně nepomůžou. Pokud chceš mít přístup i k byznys trénikům, je potřeba si zakoupit AKADEMII.

Je členství pro mě, když právě teď chci nejvíce zlepšit své zdraví?

Ano, je! Protože nemoc je primárně momentální stav tvé mysli a tvého vnitřního nastavení. Jakmile se začneš přelaďovat na jinou frekvenci, zlepší se i tvé zdraví.

Už jsem toho spoustu absolvovala, nejsem nováček. Ale nic moc se zatím nezměnilo. Proč by mělo tady?

Protože moje učení je autentické, rebelské, vymykající se standardům. Je to o prožitku a AKCI! PRAXE a konání= rychlejší výsledky na pohodu. A hlavně, přináší VÝSLEDKY i druhým. 

Vypadá to, že je tam toho opravdu hodně. Nebudu se v tom ztrácet a cítit se zahlcená?

Ano, v KLUBU je toho opravdu hodně-:) Pamatuj, KLUB je švédský stůl. Vybíráš si na mé doporučení jen to, co právě teď potřebuješ nejvíce. A pokud si budeš chtít členství prodoužit, máš možnost při plynulém prodloužení využít částky, za kterou jsi naskočila. Ztrácet se nebudeš, protože máš mé doporučení a podporu. A to je právě i to, co KLUB učí = umět si vybrat a nebrat úplně vše. To je totiž program nedostatku, který se díky tomuto také přeprogramovává.

Ještě stále nějaké otázky?

Prostě mi napiš, nejlépe rovnou přes messenger-:)