Jak na zdravé a štíhlé tělo bez bolesti?

Bez drastických diet a omezování?

Jde to i jinak-:) S mnohem větší Lehkostí a RADostí!

Moje tělo je můj chrám. A tak i přesto, že jsem spirituální mentorka, moc dobře si uvědomuju, že abych mohla žít svůj život naplno, je potřeba pečovat o obě svá těla. Spirituální i fyzické.

Pojď se nechat inspirovat... 

Jak to jde i JINAK? S Lehkostí a RADostí?

I takhle jsem kdysi vypadala já...   

Podívej se na mé krátké sdílení-:)  

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Poznáváš se v něčem?  

 • Jsi věčná dietářka...
  ... čas od času se ti podaří shodit pár kil, ale nejde ti to od srdce a za čas se znovu vrátí?
 • Jsi skvělý teoretik a příležitostný praktik...
  ... mohla bys dělat výživovou poradkyni, díky tomu, co sis za ty roky načerpala za znalosti, ale nějak jsi stále nenašla tu cestu ke zdravému a štíhlému tělu pro sebe?
 • Miluješ léto, ale...
  ... vždycky, když se přiblíží, ještě víc si uvědomuješ, jak nejsi spokojená se svým tělem?
 • Už nevěříš, že právě pro tebe je cesta?
  ... protože věříš, že bez vůle, drilu a dodržování konkrétního jídelníčku to prostě nedáš?
 • Rezignovala jsi...
  ... že bolest a celulitida už k tobě prostě patří?
 • Žiješ v přesvědčení, že...
  ... být štíhlá a zdravá vyžaduje hooodně práce na sobě a ty jsi spíš lenoška?

Nemusíš být štíhlá jako proutek. Nějaký ten špíček a oblejší křivky jsou normální.

ALE...

Pokud to přeroste určitou mez a začne to ovlivňovat i tvé zdraví, duševní i psychické, tak je na čase s tím začít něco dělat!

akademie poznani

Můj malý-velký příběh za zdravým tělem...

... od mých nácti začal můj souboj s "figurou". Psaly se 80desátá léta minulého století a tehdy se u nás ještě nic nevědělo o nějaké bulimii nebo anorexii...

Nemůžu říct, že jsem měla jedno nebo druhé, spíše něco mezi tím. Střídaly se u mě období, kdy jsem si veeeelmi hlídala jídelníček, cvičila jako blázen... měla supr figuru. A pak přišla zase doba, kdy jsem se přejídala, byla téměř bez pohybu. Tedy obodobí kynutí-:) A v těchto etapách jsem i ztrácela chuť cokoliv dělat...

Hodně se toho změnilo paradoxně s příchodem dětí. Nějak jsem to všechno přestala vnímat. A začala jíst tak, jak jsem cítila a začala se více do hloubky zajímat o spiritualitu. No a díky dětem jsem měla nadmíru přirozeného pohybu. 

Postupem času jsem se stala také lektorkou jógy, kterou jsem sama pravidelně praktikovala. No jo, ale stejně, s přibývajícím věkem - momentálně jse mi 47 let -  a odrůstajícími dětmi se můj metabolismus začal zpomalovat...

 

 

Ano, stárnutí je přirozené. Rohodně s ním nebojuju a užívám si každý věk! Ale existují cesty, na přírodní bázi, které dokáží udržet tělo a tím i ducha v mnohem "mladší" kondici! 

A to aniž bych se musela mořit x hodin týdně v posilovně nebo na nějaém tréninku.

Pozor! Neříkám, že jsem absolutně bez pohybu. Denně chodím na 1 až 2 hodiny do lesa, kondiční procházka, ne žádné lážoplážo... A když je chuť, proložím i minilekcí jógových cviků (cca 15 min), zejména na bolavá záda.

Našla jsem si svůj směr v oblasti jídla - Intermitten fasting - který vlastně mám tendenci praktikovat od dětství, ale díky přejatým společenským programům, že "se má nějak jíst", jsem své tělo neposlouchala.

No a hlavně si více hlídám, JAKÉ palivo do svého těla dávám! A díky chytrému BTS programu, na který můžeš juknout i ty, jsem našla svou cestu ke ZDRAVÉMU A ŠTÍHLÉMU tělu.

bohatství, síla ženy, reiki, shamballa, zdraví

A co nastartovalo mou proměnu?  

BTS - Body Transformation System

Dva lidé stejné výšky a hmotnosti mohou mít dvě naprosto odlišné postavy. Složení těla je poměr tuků a svalů a nejde až tak o to, kolik nám váha ukáže kilogramů, nýbrž jde o to, jaká je kompozice našeho těla a hlavně, JAK SE CÍTÍME.

Body Transformation System je exkluzivní kolekce vědecky navržených produktů s extraktem z kořene a listů pampelišky, které podporují zdravé trávení, normální metabolismus tuků, rychlost metabolismu v klidovém režimu a zároveň podporuje celkové zdraví a kondici. 

BTS nejen k zeštíhlení...    

Ale i pro hubeňoury, kteří si chtějí vytvarovat postavu a nabrat svaly...

Halvní hrdina BTS je TRIM   

Trim získal prestižní ocenění jako Nejlepší produkt pro řízení hmotnosti v r. 2018.

První na světě jako kombinace 2 technologií, která brání ukládání tuku, snížení tvorby tukových buněk, zlepšení svalového tonusu a obnovení mladistvé pokožky.

Technologie - CLA pro urychlení redukce tuku

Bylo klinicky prokázáno, že CLA (konjugovaná kyselina linolová) rostlinného původu snižuje tělesný tuk. CLA nejen podporuje metabolismus, ale především pomáhá blokovat přechod tuku z krevního řečiště do tukových buněk.

Technologie Collagen/HA Matrix® Technology - pro zlepšení svalového tonusu a obnovu mladistvé pokožky

Multipatentovaná technologie Collagen/HA Matrix Technology doplňuje hladiny kolagenu a HA (kyseliny hyaluronové) ve vysoce vstřebatelné formě, obnovuje mladistvou pokožku a podporuje kondici kloubů a svalů.

Nejpopulárnější druhy TRIMU

Benefity TRIMU

 • Podporuje metabolismus tuků.
 • Zabraňuje ukládání buněčného tuku.
 • Podporuje redukci tukových buněk.
 • Zlepšuje svalový tonus.
 • Obnovuje mladistvou pleť.
 • Podporuje zdraví kloubů, svalů a pojivové tkáně.
 • Podporuje zdravé vlasy, nehty, dásně a oči.
 • Nula cukru.
 • Obsahuje Collagen/HA Matrix Technology.
 • 1 lžíce (15ml) denně.
 • Několik lahodných příchutí - čokoláda, vanilka,
  kokos s limetkou, mango.

Výsledky s BTS   

Trim, Fiber (vláknina) a Ignite je základní známé kombo jako základní balíček BTS - Body Transformation System, který se řadí na přední místo nejlepších programů pro Transformaci těla ve světe. Já osobně k tomu doporučuji rovnou i Třibiotika.

Jak snadno a nejvýhodněji objednat?   

Pokud tě tento pomocník pro formování postavy, zlepšení celkového zdraví Tělo - Duše - Mysl láká, pak mi napiš-:) Pomůžu ti získat ho za tu NEJ cenu. Jednotlivé slevy se dají sčítat a právě teď jsou veeeelmi příznivé-:) 

Nejrychelji se se mnou spojíš přes messenger Marketa Grandis Šírková

1. PŘES ODKAZ S PROMO KODEM

Kliknutím na tlačítko se přesuneš do eshopu, kde zároveň získáváš SLEVU 10€ jako nový zákazník. Sleva bude automaticky odečtena - uvidíš to v sumarizaci před platbou. V tomto případě jukni o kousek níž na krátký videonávod. A teprve poté klikni na tlačítko CHCI OBJEDNAT. BEZ promokódu ti nebude načtena sleva 10€.

2. PŘES ZPRÁVU NA FB / MESSENGER

V tomto případě získáváš nejen slevu 10€ ale zároveň ti poradím s tvojí objednávkou. Co si vybrat PRÁVĚ PRO TEBE a jak to celé nakombinovat s dalšími SLEVAMI, abys získala tu úúúplně NEJ cenu-:)  

I přesto, že je společnost MODERE v oboru na trhu již 30 let, tak do ČR si razí cestu cca poslední rok a nachází své spokojené uživatele. A právě díky vysoké spokojenosti se veeeelmi rychle rozrůstá a tak se v roce 2023 můžeme těšit na českou verzi eshopu, na které se už teď pracuje. Všem neanglicky mluvícím moc ráda pomůžu s objednávkou-:)

V tomto případě zvol možnost 2 - Přes zprávu na messengeru-:)

Nápomocný videonávod pro tvůj první nákup  

Nebo můžete kliknout na www.modere.eu a pak do okénka s dotazem od koho máte promo kod, tak ho tam vložit: 4027347

Bez tohoto kodu by nebyla sleva 10€ na první nákup a další výhody.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

POZOR! Právě teď můžeš tyto pomocníky ve zdraví získat ještě VÝHODNĚJI než kdykoliv před tím!

Chytni si tu NEJ cenu pro tebe-:)

Pomůžu ti získat tyto skvělé pomocníky za VIP cenu, za jakou si je kupuju i já sama! NAPIŠ si, nejlépe přes messenger: Markéta Grandis Šírková 


Zkušenosti dalších uživatelů   

Další a další zpětné vazby jsou v Kolagenovém Matrixu®. FB skupina, kde uživatelé sdílí své zkušenosti nejen s BTS, ale i z oblasti zdraví. NAPIŠ SI O PŘÍSTUP-:) 

Celá myšlenka "JDU DO SEBE" se nese v duchu komplexnosti Tělo - Mysl - Duše a jednoduše toho, že "co zasadíš, to sklidíš"... co dáváme do svého těla se dřív nebo později ukáže venku.

Zúčastnit se můžete všichni, kteří máte chuť dostat se do formy (fyzicky, mentálně, duševně) nebo pokud již tak činíte, tak pokračovat ve spojitosti s těmito pomocníky a jako BONUS extra být i součástí celoročního losování o hodnotné ceny ve FB skupině Kolagenový Matrix®, kde najdete více info i k dalšímu losování.

Malá ochutnávka toho, co všechno se dá zlepšit...

Více se dozvíš po kliknutí na jedno z tlačítek... a pokud chceš další sdílení, inspiraci a edukaci v oblasti zdraví, NAPIŠ SI o přístup k nám do FB skupiny Kolagenový Matrix. Reálná sdílení dalších uživatelů... 

Něco o dodavateli...

Tady pár základních bodů k dodavateli, který mimo jiné má v eshopu vysoce kvalitní kolagen s kyselinou hyaluronovou více info najdete v Kolagenovém Matrixu® a pak tu najdete shrnutí základních benefitů produkům tvořící BTS.

Dodavatel e-shopu je vědecko-výzkumná společnost Modere, která je na trhu už více než 30 let a uvádí na trh certifikované čisté produkty.

 • Bez kontroverzních chemikálií
 • NETESTUJÍ NA ZVÍŘATECH
 • BPA free, GMO free, bez parabenů, PEGů atd.
 • RECYKLOVATELNÉ OBALY
 • CERTIFIKOVANÁ ČISTOTA A KVALITA - PROCES 10 KVALITY
 • Preference obnovitelných zdrojů energie - výrobní závod ze 100% poháněný větrnou energií

Složky, které se v produktech nepoužívají

Technologie Collagen/HA Matrix®

Tento kolagen pocházející z jednoho zdroje kombinuje vysoce vstřebatelný kolagen s kyselinou hyaluronovou a chondroitin sulfátem, a to v koncentracích, které zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky. Výhody, které přináší jeho užívání pro klouby, pleť atd. jsou klinicky prokázané.

Pošlu ti nejen informaci o produktech a JAK co nejvýhodněji nakoupit. Ale zároveň, pokud budeš chtít, dostaneš přístup do uzavřené FB skupiny, kde další uživatelé sdílejí své zkušenosti.

Reálné a autenitcké výsledky + další edukativní info z oblasti zdraví.

ANEBO...

Nejrychleji přes messenger: Markéta Grandis Šírková

Zavolej mi na tel: 734 442 601

Napiš mi email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz (i když přiznávám, nejsem moc emailová😂)