Víte, že naše myšlenka

je ta

Nejsilnější energie vůbec?

Otázka:

Jak to, že někomu se splní prakticky každé přání a jiný i kdyby se rozkrájel, tak to prostě nejde? Cože - že někdo má štěstí a jiný ne? Nesmysl, všechno je otázka nastavení naší mysli. Vesmír má pro každého z nás nachystáno stejně. To jen my si to neumíme vzít. 

Chceš to umět? 

A víš co?  Teď máš příležitost získat tento ebook a know-how ZDARMA v rámci projektu Dej a bude Ti dáno. 

Kdybych Ti řekla, že Ti dám návod na to, jak si za 24 dní začít plnit své sny, přitahovat do svého života jen to, co chceš - a ne to, co vlastně nechceš - byla bys ochotná na tom pracovat?  Pokud ano, ráda Tě provedu cestou, kterou už prošlo mnoho teď už spokojených žen (i mužů-:))

Základem ŠTĚSTÍ je včas vyhazovat ODPAD.
Z garáže, z bytu, z kabelky, Z HLAVY........
......a ze života vůbec......  

 

ŽE SI NEUMÍŠ VYČISTIT SVOU MYSL? TAK POJĎ SE MNOU A JÁ TĚ TO NAUČÍM😃

Není to nic složitého, prozradím Ti pár triků a "tajemství", která Tě navedou na šťastný život!!!  

 • Také Tě už štve, jak Ti do hlavy lezou myšlenky, které už vůbec nechceš mít?
 • Nedokážeš vypudit z hlavy myšlenku, která se Ti tam usídlila?
 • Nedokážeš zastavit svou mysl?
 • Cítíš se už úplně vycucnutá z toho, jak myslíš na svůj problém? Pořád kolem dokola?
 • Chceš se naučit správně si přát?
 • Chceš mít vše, po čem toužíš?
 • Chceš mít čistou hlavu?
 • Chceš najít klid na duši a ustát vše, co Tě potká?
 • Chceš znát jednoduché triky, jak se uvolnit?
 • Chceš se naučit meditovat?
  V ebooku najdeš video mé řízené meditace, oblíbené u klientů.
 • Chceš se stát silnější vůči "energetickým upírům"?

Gratuluji, jsi tu správně 🙂

I Ty se můžeš mít dobře, mít vše, co chceš...

I Ty jste jedinečná a máš velké schopnosti.

Pojďme je spolu odhalit!

Ahoj Markéto, předně bych ti chtěl moc poděkovat za rozbor duše a zdraví. Nakopl mě k pohybu. Od zítřka začnu 24 denní ebook Myšlenkou k úspěchu. Bud ti moc vděčný, když mi, jak popisuješ, pošlš energii. Moc ti za to děkuju! Pro mě teď velké poznání je, jak náročný je odpoutání se od každodenních zvyků a začít v životě něco nového...úplně cítím, jak se mozěk brání, ale já už teď věřím, že to úspěšně zvládnu. Nečekal jsem ale, že budu muset vést takový vnitřní boj. Zajímaví, jak se mozek - zřejmě ego - brání. Moc ti za tvoji pomoc děkuju Markét-:)
Lukáš Petr
Markéty jsem si "náhodou" všimla na internetu před několika lety. E-Booky píše Markéta pro všechny srozumitelnou a chápavou formou 🙂 Krásně se čtou a ještě lépe se s nimi pracuje. Nyní podstupuji 24 denní harmonizaci a jak se naučit ovládat své myšlenky 🙂 Ty mé jsou někdy totiž pěkně dotěrné 🙂 :-). Takže makám podle e-Booku a již teď vím, že to zvládnu, a když by se náhodou objevil malinký problém, tak vím, že Markéta mi s ním poradí a pomůže. Takže huráááá, jdu na sobě pracovat. Přidejte se někdo ke mně, ať se můžeme navzájem podporovat a nebojte se, Markéta na nás "dohlídne" 🙂
Andrea Kohoutová
Dobry den! Harmonizacia mi celkom šla, cely týžděň som sa citila lepšie, něviem to presně popísať, tak veselšie a optimistickejšie :)) A čo sa týká toho, ako velmi viem brať, tak asi něviem. Snažím sa byť nězávislá a samostatná (citovo i finančně), asi aby mi nikto nemohol ublížiť. Aspoň si to myslim :)) A uprimně, až ma mrazí, ako presně stě ma nižšie opísali. To je pravda, ze som az extrémně prísná :)) Tak eště raz ďakujem a prajem krásné léto!
Soňa
Dobrý den Markétko, jsem moc ráda, že jsem šla do té harmonizace, která je popsaná v ebooku. Naladění, začala jsem se vidět jako i hezkou bytost. Začínám si věřit. Jsem ráda a děkuji, cítím se dobře a spokojeně, tak nějak si věřím a začínám realizovat svůj sen. Hezky den Hela
Hela Š.
Dobrý den, harmonizace byla super. Všechno jsem poctivě nastudovala a měla jste pravdu, vůbec to nebylo časově náročné. Jen jsem zkrátka změnila některé věci a naučila jsem se pozitivně zužitkovat hluché okamžiky, jak vy říkáte, během dne. Dokonce mi díky harmonizaci přišla spousta dalších nápadů na seberealizaci. Takže můj diář je teď plný-:) Cítím se šťastnější a spokojenější. Jen nevím, jak to všechno budu stíhat...Ale je to fajn. Jsem opravdu ráda, že jsem tuto harmonizaci s vámi podstoupila a zakoupila si vás ebook. A nejen ten-:) Těším se na vaše další popostrčení.
Karolína Horská

Nyní máš možnost udělat PRVNÍ KROK...

 

Pojďme ho udělat SPOLEČNĚ 🙂

Začněte psát zde...

Znáš ten pocit, když se konečně odhodláš a uklidíš

v bytě staré harampádí?

Jaký je to skvělý pocit, když máš uklizeno okolo sebe a to i to, co není bežným okem vidět, ale ty víš, že tam bordel je a jednoho dne se zkrátka zvedneš a jdeš to uklidit?  

To samé potřebuje i Tvoje mysl-:)

Naučím Tě, jak smysluplně využít slepá místa, která máme všichni každý den. 

Začneš myslet více na to, co chceš a to se Ti taky bude dít-:) 

Věřím Ti, že to díky e-booku dokážeš😃

Co mi tento e-book přinese?

 • Získáš jedinečně know-how: Jak správně MYSLET.
  Tímto programem už prošlo mnoho úspěšných a spokojených žen i mužů.
 • Budeš dostávat pouze to, co chceš a ne to, co nechceš.
 • Taky si říkáš: Nechci být nemocná... A přitom chceš být zdravá???
 • Pryč se starým harampádím - chceš se mít přece lépe?
 • Naučíš se správně rozhodovat - PRYČ S NEROZHODNOSTÍ.
 • Naučíš se "umývat" svou vlastní duši.
  A to hlavně v praxi, teorie bez praxe je na prd-:)
 • Získáš "uklizenou" mysl.
 • Odhalím Ti své tajemství - jak SI SPRÁVNĚ PŘÁT.
 • Staneš se OPRAVDOVÝM strůjcem svého Štěstí.
  Řidičem na své cestě a ne pouhým spolujezdcem.
 • Přijde k Vám láska, pochopení, zdraví a také bohatství.
 • Naučíš se meditovat.
  V ebooku také video mé řízené meditace, oblíbené mými klienty.
 • Několik vědomých minut JEN pro sebe každý den.
 • Transformaci myšlení.
  Aktivace pravé hemisféry.
 • Intenzívní 24 - denní energetickou podporu, harmonizaci čaker.

Proč zrovna 24 dní?

V energetickém a duchovním světě (a nejen tam) platí pravidlo "jednadvaceti". Tedy každý nový návyk potřebuje k tomu, aby se natrvalo uchytil alespoň 21 dní.

Máme 7 hlavních energetických center - s každým centrem (tedy čakrou) budeme pracovat 3 dny. Z matematiky víme, že 3 x 7 = 21. Poslední 3 dny je harmonizace celého těla najednou.  

Je to vůbec možné?

Dobrý den Markéto, tak asi před týdnem jsem skončila harmonizační program, který je součástí ebooku. Jak ebook tak program mi otevřel oči a nastartoval nový směr. Teď si říkám, jak jsem tak mohla dlouho zavírat oči a žít tak, jak jsem žila? Jsem nový člověk. Začala jsem milovat sama sebe, tedy začínám-:) A štěstí mi tak nějak samo chodí do cesty. Pravda, samo ne. Teď ho totiž vidím, před tím jsem byla slepá. Díky návod, který jste mi dala se mi výrazně změnil život a to už během harmonizace samotné. určitě si ji v budoucnu zopakuji jako pravidelnou očistu. Vše je jednoduché. Ale přiznám se, že je zpočátku těžké plnit tak snadné úkoly. Asi chápete, co myslím-:) Mějte se fajn a zůstáváme v kontaktu.
Marcela Rybná

Jak to bude probíhat?

 • Po zaplacení přijde ebook přímo do Tvé emailové schránky. Pohlídej si raději poštu, je možné, že přistane v některé z Tvých vedlejších složek jako je Hromadné, Spam, Promo. Je to tak bohužel nastavené adminem Tvé schránky.
 • Pročti, připrav si dotazy, vše objasním. V momentě, kdy se cítíš připravená, domluvíme spolu oboustranně vyhovující termín začátku. Je dobré a dle mých zkušeností také NUTNÉ tuto harmonizaci provést v kuse, celých 24 dní. 
 • Podotýkám, že to vlastně ani není žádná extra práce na víc. I když přiznávám, že Tě to bude stát určité úsilí. Jedná se tu totiž o změnu něčeho, s čím žiješ už pěknou řádku let. A tak to chce odhodlání. Ale já věřím, že vytrváš! 


Jaká je cena e-booku?

590 Kč

za plných 24 dní - skripta, mé působení, podpora, dotazy...

Zanedbatelná investice pouhých 25 Kč denně do Tvé lepší budoucnosti-:)

😃PŘIDEJ SE K TĚM, CO UŽ TÍMTO PROGRAMEM ÚSPĚŠNĚ PROŠLI A TEĎ SI PLNÍ SVÉ SNY😃

Nyní na omezený čas ZDARMA v rámci projektu Dej a bude Ti dáno, jukni na odkaz-:)

K e-booku doporučuji zakoupit ještě Osobní písemný rozbor (který získáte v kombinaci s e-bookem za zvýhodněnou cenu)