Osobní Mandala

Léčivý obraz na míru právě pro Tebe

Co je Mandala?

Slovo mandala pochází ze sanskrtu a znamená kruh (kresba v kruhu). Kruh je tvar co nikde nezačíná a nekončí. Dokonalá křivka, dokonalá rovnováha. Sám vesmír je mandalou, skládající se z mnoha dalších - mezi nimi je i Země. Vše živé se skládá z buněk, které jsou mandalami. V různých formách můžeme mandalu najít zřejmě ve všech kulturách po celém světě. Vhodíte-li kámen do vody, vytvoří se soustředné kruhy - mandala. Je všude kolem nás, stačí se ji jen naučit vidět a vnímat její kouzlo a energii.

Mandala je také léčitel. Pomáhá překonat smutek, dokáže uklidnit mysl, dobít chybějící energii. Harmonizuje a působí i dlouho po dokončení. Postupně uzdravuje pouhým pohledem na ni. Jejím vlivem se čistí prostor, mizí škodlivé vibrace, všechno má tendenci vracet se k rovnováze a harmonii. Svými specifickými vibracemi pomáhají s harmonizací čaker, tedy i s léčbou psychických a fyzických obtíží.

Mandala je také osvoboditel. Pod jejím vlivem se zbavujeme strachu, stáváme se otevřenějšími novým možnostem a lépe přijímáme změnu.

Jaké Osobní Mandaly jsem nakreslila?

Jak vám bude Mandala pomáhat?

Jak vám bude mandala pomáhat? Vyhotovenou mandalu si dejte na dobře viditelné místo (někde, kde se často vyskytujete). Je dobré si v klidu sednout, soustředit se na svůj dech a několik minut se dívat na Vaši mandalu. Někdy se vám ani nebudou chtít odtrhnout oči a vrátit se zpět.

Vyhotovené mandaly posílám poštou (buď zalaminované nebo v rámečku) do 14 pracovních dnů od přijetí platby na účet. Od Vás potřebuji jméno a příjmení osoby, pro kterou je mandala určena, datum narození, fotografii (stačí poslat naskenovanou emailem, může být i staršího data).

Co říkají klientky?

Paní Markéto, jsem moc ráda, že jsem se nakonec rozhodla pro mandalu od Vás. Velmi mi pomáhá při mých zdravotních potížích. Když mě například onehdy bolely ráno záda tak, že jsem ani nemohla vstát z postele, položila jsem si Vaši mandalu pod záda, ležela na ní ještě asi 20 minut a ona mě zespoda krásně hřála. A světe div se, po té chvilce když jsem pak chtěla vstát, bylo to mnohem a mnohem lepší. Až se stydím za to, jak jsem byla před tím nedůvěřivá. Ještě jednou děkuji-:)
Hana Stroupežnická
Milá Markéto, děkuji Vám za Vaši krásnou mandalu, kterou jste vytvořila pro naši novorozenou dceru před 2 lety. Pověsila jsem jí mandalu nad postýlku a ona ji stále upřeně pozorovala a přitom se usmívala. Děkuji také za výklad a vysvětlení k mandale, které se teď ukazuje jako velmi pravdivé...v něčem bohužel... Jelikož nám přibyl před časem ještě syn, ráda bych nechala vytvořit osobní mandalu také jemu. A jsem moc zvědavá, co mi o něm napíšete-:) Předem moc děkuji za Váš čas a energii, Michaela
Michaela Jánská
Dobrý den paní Šírková, děkuji vám za vaši krásnou osobní mandalu. Pověsila jsem si ji v obývacím pokoji na dobře viditelné místo a musím se přiznat, že na ni koukám víc než na televizi, která je pod ní. Pokaždé, když se na ni zadívám, tak po chvilce cítím velmi příjemné pocity po celém těle, moje mysl se stává klidnější a já se cítím šťastnější. Dívám se na ni několikrát denně a od té doby, co ji mám, se začínám konečně cítit lépe. Děkuji.
Jana Kratochvílová

Jak si můžu svou Mandalu objednat?

 • Akademie poznání
  Klikni na červené tlačítko
  Uhraď platbu
 • Akademie poznání
  Pohlídej si svůj email, kam ti přijdou následné informace
  K vytvoření mandaly tě požádám o tvé datum narození
 • Akademie poznání
  Mandaly vypracovávám obvykle do 14 pracovních dnů
  Zasílám poštou na tebou uvedenou adresu
 • Akademie poznání
  A je to-:)

Ke všem mandalám zasílám písemný výklad a vysvětlení emailem

Každou mandalu ještě energeticky dobíjím, aby vyzařovala to nejlepší pro vás

Jaká je cena?

Osobní Mandala A4 - 1.500 Kč (+100 Kč pošta) 

Osobní nebo Rodinná Mandala A3 - 2.000 Kč (+100 Kč pošta)

A kdo ti Mandalu na míru připraví?

Jak jsem se dostala ke kresbě Mandal?

Ke kresbě mandal jsem se dostala sice úplnou náhodou a již na prahu mých třicátých narozenin. Nicméně jsem zjistila, že tyto obrázky maluji již od dětství. A tak jsem nejprve začala cíleně malovat mandaly pro své blízké, známé. Později i širší okolí a veřejnost. Věnuji se převážně kresbě osobních mandal (tzv. na míru každého z vás) a také léčivé mandaly. Při každé kresbě se napojuji na Vyšší Já, mou ruku vedou moji a vaši duchovní průvodci a pomocníci. Každý obrázek je jiný tak jako je jiný každý z nás. Léčivý účinek mandaly pocítíte vždy, když se na ni podíváte.

Máš dotazy?

Tel: 734 442 601

Email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Komerční Banka, 78 - 90 29 66 02 57 / 0100, KS 308, Text: jméno