KLUB RADOSTNÉHO ŽITÍ

Bezpečný a podporující přístav pro každou ženu, která se rozhodla začít zářit naplno.

RADost, ženství, svoboda, lehkost, naplnění, zábava, spolu. Podpora 24 / 7.

Tady na to nejsi nikdy sama!

CÍTÍŠ SE ZACYKLENÁ, OKOLÍ TĚ NEPODPORUJE?

Chceš se pohnout z místa, některé situace se ti opakují jako přes kopírák? Ať už je to vztah, peníze, zdraví, práce, podnikání.

A to i přesto, že už jsi nějakou tu práci na sobě vyzkoušela, ale nic významného se nezměnilo?

Anebo se cítíš celkem fajn, ale víš, že se v tobě skrývá ještě mnohem víc a ty to toužíš objevit a ukázat skrze sebe i světu?  

Mám pro tebe řešení-:) 

Pojď se do KLUBU naučit, jak si splnit i ta NEJVĚTŠÍ přání.

Jak z každého, i na první pohled ne zrovna RADostného dne, udělat den D!

Jako třeba Alice nebo Daniela... 

Hledala cestu z kolotoče stereotypního života. Zaměstnaná maminka. Bez RADosti. Bez uvědomění své hodnoty. Teď už je to jinak...

Začala jsem programem Otevři se RADosti, který je na 21 dnů. Sebehodnota skočila z 5 na 8 a za těch pár dnů jsem na sobě vypozorovala spoustu změn. Jsem veselejší a spokojenější, začala jsem více myslet na sebe a dokonce mám mnohem, mnohem více energie. Najednou zvládám po práci tolik věcí! Jsem na sebe pyšná. Moc děkuji za možnost seberozvoje.
Alice Matysková

Když naskočila do KLUBU, ve svých 50+ letech, byla ztracená. Rok v invalidním důchodu, bez RADostných vyhlídek do budoucnosti.

akademie poznani
Už během prvního měsíce v klubu můžu říct, že se mi život začal měnit tak rychle, že to ani nestíhám sledovat. Prostě se to děje a je to úžasný. Na základě popostrčení od Markétky jsem si odstartovala dokonce i své podnikání. Tvořím si novou cestu. Komunita žen v klubu je velkým přínosem. Cítí se to skoro jako rodina naladěná na jednu vlnu.
Daniela Ryšavá

Co kdybys už přestala skákat z jednoho kurzu do druhého. A měla veškeré život měnící VZDĚLÁNÍ, INSPIRACI, PODPORU A ZÁBAVNOU KOMUNITU na jednom místě?

Kdo si má pamatovat všechny ty skupiny a hesla pro přihlášení? 

V KLUBU najdeš vše pro Bohatý a RADostný život. Tady se to ženy učí od prvního dne v PRAXI = v režimu všedního dne. A proto se postupné změny dějí téměř okamžitě. 

3 NEJ důvody proč jsou ženy v KLUBU 

A většina z nich si své členství i prodlužuje.

Komunita

Frčíme na jedné vlně. Vytváříme jedno vysokovibrační energetické pole. Sdílíme úspěchy, nápady a dělíme se i o své strasti. 24 / 7 podpora v živém messenger chatu.

Komplexnost a přesto jednoduchost

Vše z oblasti RADostného Bytí na jednom místě. Každá si vybírá to, co právě teď potřebuje pro svůj růst nejvíce. S podporou mojí i celé komunity.

Změny se opravdu dějí

A to hned v prvních dnech po naskočení do KLUBU. Často už jen samotným odkliknutím členství se dává nová realita do pohybu.
O prodloužení členství jsem neváhala ani minutu a okamžitě řekla: ANO. Za těch 6 měsíců jsem získala větší sebevědomí, zbavila se strachů, naučila jsem se nakopávat zadek svým sabotérům a začala dělat konečně reálné akční kroky k životu svých snů. Udělala jsem zásadní rozhodnutí, skončila prakticky ze dne na den v práci, ve které mi už delší čas nebylo dobře a naplno se teď věnuju podnikání, které mi dává smysl. Protože jsem vždycky toužila mít časovou i finanční svobodu. A teď ji začínám žít.
Soňa Potůčková

Co díky KLUBU získáš?

Navýšíš své sebevědomí a propustíš strachy

Zejména strach: Být vidět. Napojíš se na své Unikátní Já = svého Génia.

Otevřeš svůj přítok hojnosti

Materiální - jak peníze, tak hojnost příležitostí, nápadů, zdraví, skvělých lidí...

Zlepšíš své vztahy

K sobě, partnerské, byznysové. Začneš se obklopovat jinými lidmi, kteří tě budou podporovat.

Nastartuješ své podnikání

Anebo si najdeš svou vytouženou práci, která tě bude bavit a přinášet peníze, které chceš.

RADost ze života

Naučíš se i v těch nepříjemných etapách svého života vidět příležitost a taky si ji vzít.

Propustíš vzorec makání a dření

Jak dělat ty správné kroky pro tebe tady a teď s větší lehkostí? Méně je leckdy více!

Můj vzkaz pro tebe

Milá ženo, jmenuju se Markéta Šírková a moc dobře vím, jaké to je stát zamrzlá na jednom bodě. Počítat každou korunu. Nemoct dopřát sobě i dětem to, po čem toužíte. A to nejen materiálně ale i zážitkově.

Před 14 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. O to víc, že tehdy jsem byla se dvěma malými dětmi zrovna na mateřské.

Ale dokázala jsem to ZMĚNIT! A teď na toto období krize vzpomínám s obrovskou vděčností.  Pojď si vzít mé 14leté know-how, založené hlavně na PRAKTICKÝCH KROCÍCH V BĚŽNÉM DNI. Pojďme to změnit SPOLU-:)

Ve své podstatě je to veeeelmi jednoduché funguje to naprosto pro všechny bez rozdílu. Akorát že většina lidí toto aplikuje OBRÁCENĚ.

Chce to jen cvik a čas přetočit to. A tak je fajn mít kolem sebe nakopávače jako jsem já a další podobně naladěné ženy, které se navzájem inspirují, podporují a díky tomu VYTRVAJÍ.

akademie poznani

Proč jsem založila KLUB?  

...a dala do něj své cenné know-how za babku, když si ho před tím ženy kupovaly samostatně, v celkové hodnotě 100.000 Kč?

Protože věřím v potenciál KAŽDÉ z vás. Věřím v TEBE. Moc ráda se propojuju se ženami, které se mnou ladí. Jediný rozdíl mezi námi je, že já jsem o pár kroků před tebou.

A tak jsem si toto energeticky nadupané místo vytvořila i tak trochu pro sebe-:) Ano, přiznávám. Dělá mi RADost sdílet to, co funguje mně, i dalším. Podobně naladěným.

Mým přáním je, aby tyto jednoduché principy objevila spousta dalších žen a naučila se je zařadit do svého běžného režimu, často bez navýšení svého času. A díky tomu začala prožívat svůj život s mnohem větší Lehkostí a RADostí. Našla naplnění a úspěch v čemkoliv, co ji zavolá.

Na co se můžeš v KLUBU těšit?

Mé osvědčené know-how pro BYZNYS i ŽIVOT na jednom místě za hubičku s mou podporou.

Transformační Programy

V momentální hodnotě 100.000 Kč (verze KRÁLOVNA). To nejlepší z mé tvorby Tělo - Duše - Mysl. Pro byznys i život. Vybíráš si na mé doporučení to, co teď potřebuješ nejvíc.

Momentální inspirace a společné výzvy

Mé autentické sdílení POUZE pro ženy v KLUBU. Zpětná vazba na vaše dotazy, reakce. Jsme na jedné lodi.

Horké křeslo - ženský kruh

Při společném setkání na zoomu máš možnost v uzavřeném ženském kruhu získat náhled na tvůj momentální problém. Osobní konzultace.

Moje energetické opečování

Tvoříme jedno pole. Celou komunitu dle potřeby energeticky dobíjím a tím se umocňuje celý proces proměny.

Messenger chat

Tady si tvoříme a umocňujeme vztahy. Inspirujeme se v běžném životě. Nalaďujeme se na RADost. Tady to frčí energeticky nejvíc-:)

Další výhody...

... a výrazné slevy na mé služby. Tvoříme si vztah a i mně se RADostněji pracuje s někým, kdo se mnou frčí na jedné vlně-:)

3 v 1 - Tělo, Duše, Mysl 

Můžeš si představit KLUB jako bohatý švédský stůl, ze kterého si každá žena vybírá podle své "chuti" to, co právě teď potřebuje na své cestě nejvíc. S podporou mojí a celé skupiny. V klidu a zábavně.

Spiritualita

Naladíš se na svou Unikátní Energetickou Esenci, stoupneš si do své autenticity.

Osobní rozvoj

Přeladíš svou MYSL z nedostatku na nadbytek a začneš ho vytvářet. A to s mnohem větší Lehkostí.

Byznys know-how

Principy energetického prodeje, díky kterým si vytvoříš svůj vlastní ZISKOVÝ byznys.

Co KLUB určitě není?

Určitě to není něco, co ti zas jen ukrojí z tvého už tak nadupaného dne! Tady se učíš, jak MYSLET jinak. Mysl je s tebou stále. Myšlenky nejde zastavit. A ty se zkrátka naučíš, jak ty myšlenky, které máš už teď, přeměnit na energii vytváření NADBYTKU a RADosti.

Neslibuju ti zázraky BEZ konání. Ale se mnou se naučíš, JAK svůj život začít žít JINAK. Na pohodu. Zábavně. A díky tomu i prosperovat.

V čem je moje Síla a přínos pro tvůj život?

Jsem jiná, svá. Učím druhé, jak si vytvořit svou vlastní cestu, která ti bude fungovat právě proto, že to začneš dělat po svém!

Ahoj Markét. Musím ti říct, že poslouchám hodně lidí a inspiruji se. Ty jsi byla pro mě jiná a chvíli mi trvalo tě přijmout - v dobrém slova smyslu. Ale musím říct, že jsi mě hodně popostrčila a navedla na novou cestu. Život se s tebou taky nepáře. Ušla jsi kus cesty a následně vedeš další ženy i muže a ukazuješ jim, že to jde kdykoli oni sami budou chtít. Že mají tu MOC. Děkuji-:)
Jana Jirásková

Pro koho to je?

Podnikatelky i nepodnikatelky

Ať už chceš ve svém životě lepší zdraví, vztahy, úspěch, lepší práci nebo ZISKOVÝ byznys, tak je DŮLEŽITÉ pracovat s tělem jako jeden CELEK. Tedy ne jen spirituálně a strategicky, ale i přeladit svou mysl, naučit se naslouchat svému fyzickému tělu a navýšit své osobní vibrace.

Podnikatelky

Speciální sekce navíc pro ženy, které vyrazily na dráhu sama sobě šéfem a chtějí si tvořit ZISKOVÝ byznys s mnohem větší Lehkostí a RADostí. Vytvoříš si svou vlastní strageii a zamiluješ si PRODEJ!

Co říkají ženy v KLUBU?

Požádala jsem členky, aby 3 slovy popsaly, co jim KLUB přináší. Tady můžeš juknout na jejich odpovědi.

Jak se přidat do KLUBU?

Naskočit můžeš KDYKOLIV. Na výběr máš ze 2 verzí: ZÁKLADKA a KRÁLOVNA. Kromě už připravených programů, frčíme LIVE inspiraci a výzvy. Vše v KLUBU zůstává i pro nové členky. 

Většina programů a dění je v uzavřených Facebook skupinách a v klubovém messengeru.

Máš mou podporu. V případě nejasností to spolu poladíme-:)

Jakou verzi si vybrat?

KLUBOVÁ ZÁKLADKA nebo KRÁLOVNA? OBĚ VERZE JSOU JAK PRO ZAČÁTEČNÍKY, TAK POKROČILÉ.

ZÁKLADKA je méně obsáhlá než KRÁLOVNA a doporučím ti ji, pokud s prací na sobě začínáš a nejsi si jistá, jestli chceš jít do opravdové hloubky na 9 měsíců.

KRÁLOVNA je 9měsíční společná cesta hluboké změny a získáváš k ní i cenné BONUSY.

Nejefektinější cesta je členství na 9 měsíců, tedy KRÁLOVNA. Ale chápu, že to není hned na začátku cesta pro všechny.  Třeba si teď na začátek, i přesto že tě to volá, nejsi jistá, jak dlouho budeš KLUB potřebovat.

Většina žen si své členství v KLUBU i po 9 měsících prodlužuje. Ale říkala jsem si, že by se některým z vás hodila i kratší a méně obsáhlá verze členství.

VERZE 1 - KLUBOVÁ ZÁKLADKA

Pro ty, co chtějí změnu, ale právě teď cítí, že jim bude stačit méně obsáhlejší a kratší verze členství.

Co získáš ve VERZI ZÁKLADKA?

Přeladíš na RADost. Zvýšíš sebevědomí. Propojíš se se svým vnitřním dítětem, ženou i mužem. Dostaneš se do vnitřní harmonie a každý den si začneš užívat víc naplno. Staneš se energičtější. Ne proto, že bys toho musela dělat víc. Ale proto, že ze svého těla i Duše propustíš strašáky, které tě brzdí a vycucávají a otevřeš se přílivu nové energie. 

K čemu máš ve verzi ZÁKLADKA přístup?

 • Programy Otevři se RADosti, Naprogramuj si svůj den, 6 KLÍČŮ pro splněná přání, Moje vnitřní rodina. Staň se magnetem na peníze. 
 • Hlavní skupina KLUBU, kde najdeš další přínosné tréninky, tipy a inspiraci pro tvůj běžný RADostný den
 • Messenger chat - staneš se součástí komunity podobně naladěných žen, v messengeru to frčí nejvíc-:) ŽIVÁ podpora a nakopnutí, společné sdílení 24 / 7
 • Horké křeslo - každoměsíční setkání LIVE. Při tomto setkání získáváš mou osobní konzultaci zdarma (pokud se zůčastníš) a propojíš se na živo s dalšími ženami v KLUBU
 • Další výhody: zvýhodněné ceny na mé další služby (např. konzultace, nové programy a transformační cesty, osobní rozbor Poznej svou Duši a další)

Celková hodnota programů 25.000 Kč / 3 MĚSÍCE / CENA: 2. 699 Kč nejvýhodněji celé NARÁZ

Nebo 2 splátky: 2 x 1.499 Kč 

VERZE 2 - KRÁLOVNA

Pro ty, co chtějí jít opravdu do hloubky, aktivovat svůj potenciál, protože už mají dost toho přešlapování na místě a chození jen po povrchu. Uvědomují si, že hluboká a trvalá změna chce čas a konzistenci.

Co získáš ve VERZI KRÁLOVNA?

Aktivuješ svou Magickou Ženskou Sílu, pročistíš své lůno a obloukovou linii srdce, naučíš se PRAKTICKY 12 vesmírných zákonů manifestace. Což tě maximálně otevře Hojnosti. Propustíš hluboko zakořeněné bloky, které tě brzdí. Naučíš se čarovat-:) Samostatná kapitola jsou peníze a jejich příliv do tvého života. Aktivuješ naplno svůj skutečný potenciál. Rozproudíš sexuální energii a skočíš si i do minulých životů, což ti přinese hlubší pochopení toho, co teď momentálně prožíváš a získáš úlevu a pocit Lehkosti. 

 • Přístup ke všemu, co v KLUBU je (včetně ZÁKLADKY), v celkové hodnotě 100.000 Kč (3 opravdu velké a hloubkové transformační programy Otevři se RADosti, Aktivuj své Bohatství, Staň se Královnou Manifestace) 
 • Hlavní skupina KLUBU, kde najdeš další přínosné tréninky, tipy a inspirci pro tvůj běžný den
 • Messenger chat - staneš se součástí komunity podobně naladěných žen, v messengeru to frčí nejvíc-:) ŽIVÁ podpora a nakopnutí, společné sdílení 24 / 7
 • Horké křeslo - každoměsíční setkání LIVE. Při tomto setkání získáváš mou osobní konzultaci zdarma (pokud se zůčastníš) a propojíš se na živo s dalšími ženami v KLUBU
 • Další výhody: zvýhodněné ceny na mé další služby (např. konzultace, nové programy a tranformační cesty, osobní rozbor Poznej svou Duši a další)

Celková hodnota programů 100.000 Kč / 9 MĚSÍCŮ / CENA: 12.591 Kč nejvýhodněji celé NARÁZ (+ 3 x BONUS v hodnotě 4.399 Kč)

Nebo na měsíční splátky: 9 x 1.499 Kč (+ 1 x BONUS v hodnotě 2.000 Kč)   

BONUS PRO ČLENKY NA 9 MĚSÍCŮ

BONUSY ti dávám proto, že spolupráce se ženami, které mají rozhodnutí udělat už opravdovou změnu a znají mou práci, takže jsou naladěné na podobnou notu, mi dělá obrovskou RADost a tobě přinese mnohem lepší výsledky!  

3 x BONUS PLATBA CELÉ NARÁZ V CELKOVÉ HODNOTĚ 4.399 Kč

 • 1 x osobní konzultace ZDARMA (v hodnotě 2.000 Kč)
 • 10 měsíc členství ZDARMA (v hodnotě 1.499 Kč)
 • Zvýhodněná cena oproti splátkám 900 Kč

1 x BONUS PLATBA NA 9 SPLÁTEK V CELKOVÉ HODNOTĚ 2.000 Kč

 • 1 x osobní konzultace ZDARMA (v hodnotě 2.000 Kč)

Další BONUSY pro všechny členky KLUBU

Energetické opečování

Všechny ženy, které momentálně frčí v KLUBU mají můj pravidelný energetický dopping.

HORKÉ KŘESLO = Ženský kruh

Pravidelné měsíční setkávání, při kterém můžeš využít 1:1 konzultace ZDARMA. Společně se podíváme na to, co tě teď nejvíc brzdí.

SLEVA na další mé služby a programy

Cenové zvýhodnění 10 - 40% z vybraných služeb: Poznej svou Duši, Osobní Náhled a další dle aktuální nabídky

V KLUBU na tebe právě teď čeká už

0
ŽEN

Momentálně je otevřeno pro nové členky-:)

Co přináší KLUB ženám, které už v něm frčí?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
akademie poznani
Jednak Ti stoprocentně věřím, neuvěřitelně mě inspiruješ a dodáváš sílu, energii, umocňuješ ve mně pocit, že zvládnu všechno. Je až neskutečné, jak se umíš na mě napojit a přesně víš, co cítím, jaká jsem, proč dělám určité věci a tím, že to víš, dokážeš mi pomoci, poradit, "uzdravit". Už mnohokrát jsem se po zkušenostech s Tebou přesvědčila, že prostě Tvoje "návody"😉 fungují. A to je pro mě rozhodující. Nejen teoretizovat, ale prakticky vést klienta k jeho posunu, růstu, pochopení situace i svého myšlení. To je to, co na Tobě oceňuji, co potřebuji a co každý průvodce neumí. Jsem ráda, že se známe, že jsme se kdysi propojily a můžeme se k sobě vracet. Děkuji.
Radka Mrázková
Markét mění životy 😊 Kdyby mi někdo na začátku letošního roku řekl, že za půl roku budu dělat svůj první živý webinář a na něm zvát na svůj první online kurz, tak mu řeknu, že se zbláznil 🤣 Pravda je taková, že mi Markét od základu změnila život. Donutila mě vystoupit z mé komfortní zóny, začít se učit nové věci a nebát se ukázat. Díky jejím programům jsem udělala kvantový skok ve svém podnikání. Markét, jsem vděčná, že jsem Tě potkala ♥️
Vendy Kamená
Markét, ty jsi vlastně od začátku byla můj velký vzor. Kdysi na akci jsi dělala meditaci na vnitřní dítě a to byl můj úplně první zážitek s meditací...hodně silný. Od té doby jsem víc začala otevírat své nitro (do té doby zamčené na několik západů) a poznávat sebe. Z chudinky a role oběti jsem se postupně stala silnější a silnější hlavně v sobě. Prodej jako takový jsem dříve vůbec nedávala, dělalo mi to šílené problémy, stejně jako určit na škále, na kolik se cítím být úspěšnou podnikatelkou. Ještě nedávno to bylo tak na 3 nebo 4, letos na 10. Prodej a ten strach z něj pořád nemám na 100% pročištěný, pořád tam cítím trochu obavy, ale je to mnohem lepší, než dříve, kdy jsem neuměla ani odpovědět, co to vlastně prodávám a modlila se, aby se mě na nic už neptali. Nebo jsem je zahltila nevyžádanými informacemi. Díky tvé meditaci teď v minikurzu jsem si uvědomila nejen strach u prodeje, ale i strach z komunikace...pořád jsem ještě asi nezačala úplně důvěřovat lidem a jsem dost ostražitá, koho si propustím k tělu. Na tom mám hodně co zlepšovat. Takže určitě posun tam je veliký a s každým dalším krokem z komfortní zóny se je to lepší a lepší. Je to sice výzva, ale výzvy jsou od toho, aby se překonávaly 😉
Tereza Hrstková

Ještě nějaké otázky?

Je KLUB pro mě vhodný, i když nemám předešlé zkušenosti se spirituální prací na sobě?

Ano, tady se to právě naučíš. V bezpečném prostoru, obklopená dalšími podobně naladěnými ženami. Navíc, program OTEVŘI SE RADOSTI je právě pro začátečníky nebo mírně pokročilé. Takže tím si začneš a pak budeš plynule pokračovat dál.

Nerada platím kartou, mám strach, že se mi bude strhávat něco, co nechci

Pokud máš tento strach, tak je to jen program nedostatku. Platba kartou je zcela bezpečná a efetkivní cesta. Ty nemusíš na nic myslet, členství se strhává samo. POUZE po dobu tvého členství. Je to tak nastavené automaticky. POKUD tvé členství vyprší, dojde k automatickému zastavení plateb - nemusíš se NIKDE ODHLAŠOVAT.

Jak poznám, čím mám začít?

Jakmile naskočíš dovnitř, dostaneš se na rozcestník. Tam ti ve videu vysvětlím CO A JAK, aby sis materály v KLUBU procházela co nejefektivněji pro tebe. Tady a teď. Každý máme jiný výchozí bod. Navíc, máš mou podporu, takže se samozřejmě můžeš ptát.

Jak poznám, jestli to dělám správně?

Jednoduše-:) Prvním ukazatelem je, že se zkrátka začneš CÍTIT lépe ty sama. Začneš se chovat sebevědoměji, vnímat signály, které ti chodí každý den, ale ty jsi je neviděla a tím se ti budou otevírat další dosud nepoznané příležitosti. A ty si je budeš umět vzít! Navíc, s podporou mojí a všech dalších žen pojedeš na úplně jiné energii.

Jak je to časově náročné? Budu to stíhat?

Nejsou žádné deadliny. Většina mého učení, tedy know-how, je o tom, jak využít ten čas, který máš tak či tak, ALE jinak! To znamená, že ve většině případů to není o sáhodlouhém koukání se na videa, ale o AKCI, kterou se naučíš zařazovat do běžného dne. KLUB nejde nestíhat. KLUB se prostě žije v realitě běžného dne!

Je KLUB pro mě, i když teď chci primárně rozjet své podnikání?

Ano, určitě! Aby jsi byla úspěšná v čemkoliv, je potřeba pracovat se svým vnitřním nastavením. Můžeš znát profi marketingové strategie, ale když budeš ty sama vibrovat na energii NEDOSTATKU, tak ti stejně nepomůžou. A navíc, postupně budu do KLUBU přidávat i další materiál zaměřený čistě na podnikání.

Je KLUB pro mě, když právě teď chci nejvíce zlepšit své zdraví?

Ano, je! Protože nemoc je primárně momentální stav tvé mysli a tvého vnitřního nastavení. Jakmile se začneš přelaďovat na jinou frekvenci, zlepší se i tvé zdraví.

Už jsem toho spoustu absolvovala, nejsem nováček. Ale nic moc se zatím nezměnilo. Proč by mělo tady?

Protože moje učení je autentické, rebelské, vymykající se standardům. Je to o prožitku a AKCI! PRAXE a konání= rychlejší výsledky na pohodu. A hlavně, přináší VÝSLEDKY i druhým. 

Vypadá to, že je tam toho opravdu hodně. Nebudu se v tom ztrácet a cítit se zahlcená?

Ano, v KLUBU je toho opravdu hodně-:) Pamatuj, KLUB je švédský stůl. Vybíráš si na mé doporučení jen to, co právě teď potřebuješ nejvíce. A pokud si budeš chtít členství prodoužit, máš možnost při plynulém prodloužení využít částky, za kterou jsi naskočila. Ztrácet se nebudeš, protože máš mé doporučení a podporu. A to je právě i to, co KLUB učí = umět si vybrat a nebrat úplně vše. To je totiž program nedostatku, který se díky tomuto také přeprogramovává.

Ještě stále nějaké otázky?

Prostě mi napiš, nejlépe rovnou přes messenger-:)