JARNÍ DETOX MYSLI

Terapeutický ženský kruh umocněný vlivem úplňku

Hlavní téma: STRACHY

Pojďme spolu v ženském kruhu propustit některé z tvých STRACHŮ, které stojí v cestě ke splnění tvých přání.

Získáš příliv nové, RADostnější energie. Přijde ti nápad, který teď nejsi schopná vidět. Pustíš si do života novou příležitost. Získáš chuť jít něco dělat.

2 čarující prožitkové dny proběhly na konci dubna 2024

PRÁVĚ TEĎ SI MŮŽEŠ POŘÍDIT ZÁZNAM ZA HUBIČKU-:)

INTERAKTIVNĚ A HLAVNĚ PROŽITKOVĚ

Zapomeň na nějaké sáhodlouhé povídání. Tady si to spolu PROŽIJEME a UŽIJEME. Tvoje Duš si bude "rochnit"-:)

Dopřej si intenzivní detox tvé mysli, který tě nejen nakopne ale zároveň i naladí na RADost, lehkost, klid a zároveň ti ukáže směr, kterým se právě teď máš vydat.

Pokud tě to láká, ale už v tom termínu něco máš, nebo jsi propásla DEN 1, tak si můžeš už teď pořídit ZÁZNAM. Byla by škoda o to přijít-:) Záznam ze DNE 1 je už teď k dispozici ve skupině-:)

Co získala Martina?

akademie poznani

Vzpomínáš si: Jak se cítíš, když si probereš skříň? Uklidíš garáž? Haraburdí na půdě? Vsadím se, že vetšina z vás si vzpomene na ten POCIT lehkosti, volnosti. Najednou se cítíš RADostnější.

Tvoje hlava, MYSL, je ta skříň. Je plná myšlenek. A spousta z nich už tam jen "zaclání" a zabírá místo. Navíc, spousta z nich ani nejsou ve skutečnosti TVOJE myšlenky, ikdyž to tak vypadá, protože je tam máš od dětství a jsou s tebou srostlé.

Jsou to myšlenky typu:

  • Nejsem dost dobrá. Ještě nevím dost, ještě to nemůžu začít dělat
  • Co když se to druhým nebude líbit?
  • Co když to bude trapný a budou se mi smát nebo si myslet, že jsem divná?

Oproti tomu jsou tam i myšlenky:

  • To by se mi líbilo mít takovou práci, která mě baví a zároveň přináší víc peněz 
  • To by bylo fajn pořídit si nové bydlení
  • To by bylo super mít víc peněz, přestat počítat, od výplaty k výplate. Vždycky okolo 10tého v měsíci čekat na 15tého, kdy mi cinkne výplata a já si zas budu moct koupit něco navíc, jen pro sebe a ne jen to, co je potřeba...
  • To bych taky chtěla umět. 

Obě tyto verze ve tvé hlavě jsou. Perou se o tvou pozornost. Je to normální a má to tak každý. ALE důležité je, KTERÝM z nich dáváš ty sama větší pozornost. To je, které většinu dne vyživuješ a podle toho si taky tvoříš to, co DOPRAVDY žiješ.

Jsi tak dobrá, jak ty sama věříš, že jsi dobrá-:) 

Teď máš příležitost vymést některé ze svých pavučin ve tvé mysli a odnést si poznání, které ti už nikdo nevezme.

Jak to bude probíhat?

Převážnou část našeho setkání budeš v alfě-:) To znamená, v uvolněném relaxačním stavu, do kterého tě uvedu.

Záměrně volím cestu setkání na ZOOMU, protože toto nebude jen o mně. Ale mají příležitost zapojit se i další zúčastněné ženy. Věřím, že pasivních webinářů už jsi absolvovala spoustu. TEĎ je čas na opravdovou změnu. A tu získáš skrze PROŽITEK a interaktivní sdílení

Navíc ti tak můžu dát i já zpětnou vazbu na tvou otázku, náhled na tvou konkrétní situaci, aby ses už přestala točit k kruhu. 

ZÍSKÁŠ NOVÝ VÍTR DO PLACHET!

Pokud jsi ještě nebyla nikdy na ZOOMU, nemusíš mít obavy. Vše ti vysvětlím-:) Je to snadné a věřím, že v dnešní online době tuto znalost oceníš.

DEN 1 - MYSL

Najdeš si své NEJVÍCE brzdící STRACHY, které ti brání ve SPLNĚNÍ TVÝCH PŘÁNÍ. A propustíš je. Věřím, že si odneseš další velké AHA a to ne jen jedno-:) V závěru: MEDITAČNÍ RITUÁL PROPUSŤ SVÉ STRACHY / UKLIĎ SVOU MYSL.

DEN 2 - PROGRAMOVÁNÍ

Jak je možné si díky VĚDOMÉMU programování mysli vytvořit supr den, přitáhnout skvělou příležitost, konečně i víc peněz, lepší zdraví? V závěru: MEDITAČNÍ ZRACADLO PRAVDY PRO PODPORU TVÝCH SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

ZÁVĚREČNÉ SDÍLENÍ A ZPĚTNÁ VAZBA

Po rituálu si nasdílíme své poznatky, otázky. A můžeš získat mou zpětnou vazbu na tady a teď-:) Sdílení je samozřejmě dobrovolné.

JE TO DOVEDNOST, KTEROU SE MŮŽE NAUČIT KAŽDÝ. ANO, I TY!

Záznam bude k dispozici pro zopakování po dobu 10 dnů.

BONUS

2 x ženami oblíbená Energetická masáž Duše

V hodnotě 1000 Kč ZDARMA. Proběhne vždy v den vysílání ve 21.30hod. Pokud jsi ještě toto energetické opečování neabsolvovala, veškeré info ti předám včas. JE TO SNADNÉ a ty u toho nemusíš dělat NIC, jen ležet a otevřít se tomu.

akademie poznani
Celkově moc příjemné. Vždy po těchto masážích ožiju, i když jsem před tím unavená a všechno mě bolí.
Radka Mrázková
akademie poznani
Konečně jsem se po dlouhé době vyspala! Jako miminko. Od rána se cítím opravdu nabitá-:) Děkuju.
Jana Kovandová

Co ještě?

ANO, vše proběhne na ZOOMU a ne jen pasivně ve FB skupině. Ale skrze FB skupinu ti předám detailnější info, abys NIC nepropásla. Dostaneš vše samozřejmě i emailem. Ale z mé zkušenosti klientky často email ve své schránce nevidí, protože nejsou zvyklé chodit do vedlejších složek, kam obvykle email doputuje.

Navíc pak ve skupině můžeme sdílet své poznatky a procesy i několik dní po.

A ještě něco...

Ber prosím na vědomí, že z mé strany získáš nadstandartní podporu, aby ses k nám do ženského kruhu připojila včas. Je na tobě, jak si pohlídáš veškeré informace k připojení, které dostaneš s předstihem. ROZHODNĚ to nenechávej na poslední chvíli. Nenesu zodpovědnost za to, že se nepřipojíš-:) Záznam bude k dipsozici k zopakování po dobu 10 dnů. 

A kdo tě rituálem provede?

akademie poznani

Jmenuju se Markéta Šírková a z minulosti vím moc dobře, co to je být ztracená. V roce 2009 jsme se díky manželovi celá rodina dostali do opravdu velkých existenčních dluhů. Já tehdy na rodičovské se dvěma malými dětmi.

Dostala jsem ránu od života. Úplně nečekaně. Ale po prvopočátečním šoku jsem se sebrala a šla si tvořit svůj život podle sebe. A ano, odpustila jsem i svému manželovi. Naopak to teď vnímám jako velký Dar, že jsme se tehdy dostali do oněch existenčních potíží.

Teď už víc jak 14 let pomáhám ženám aktivovat jejich potenciál, unikátní Dar. A mám obrovskou RADost z jejich proměny a úspěchů.

A co říkají účastnice předešlých setkání?

A jaká je cena?

2 x 60-90minut terapeutického procesu v ženském kruhu + BONUS v hodnotě 1000 Kč

Cena bez členství v KLUBU: 499 Kč

Cena pro členky KLUBU: 299 Kč 

Veškeré informace k připojení dostaneš skrze FB skupinu a email. Do FB skupiny dostaneš přístup ihned po přihlášení. DOPORUČUJU naskočit dovnitř hned-:)

Pokud se přihlašuješ na poslední chvíli, vyber platbu kartou nebo online bankovní převod. Ať tvá platba dorazí včas-:)