Aktivuj své Bohatství

Komplexní program na propojení Duše, Těla a Mysli.

Jak propustit hluboké negativní vzorce, které ti brání v Bohatství?

 

Přestaň se motat dokola a řekni svých strachům navždy sbohem!

Propusť své hluboko ukryté bloky, které tě brzdí v úspěchu a RADosti.
Půjdeme opravdu do hloubky. Protože to je ta nejefetkivnější cesta.
Aktivuj své Bohatství a unikátní Dary, které máš jen TY! A začni žít v Lehkosti.

Taky se ti někdy zdá..,

...že se snažíš, můžeš se rozkrájet a přesto se pořád nemůžeš hnout z místa? Už nevíš, co bys měla udělat pro to, abys konečně došla ke svému cíli? Nebo naopak nemůžeš najít sílu a dokopat se k tomu, abys podnikla ty správné kroky? Tak právě v tom ti pomůže tento program-:)

Vše je rozděleno do 3 základních témat: Mysl, Tělo a Duše. V každém tématu na tebe čekají nejen výuková videa, ale i praktické úkoly, pdf pracovní listy a Transformační prožitkové rituály, díky kterým dojde k rovnováze všech 3 aspektů.  A díky tomu, si AKTIVUJEŠ svou VLASTNÍ SÍLU a začneš si v Lehkosti přitahovat vše, po čem toužíš.  

Vše, co ti v programu předávám, praktikuju i já sama na sobě. A tyto techniky už pomohly k získání Bohatství a poznání sebe samé mnoha dlaším ženám.

Jen si to představ... 

... jaké by to bylo přestat se dřít a tlačit na sílu vůle... a místo toho si začít zhmotňovat takový život, který tě opravdu naplňuje?

Život v NADBYTKU času, peněz i spokojených vztahů. Bez sáhodlouhého čekání a tápání? A to jen proto, že konečně pochopíš a uvedeš do pohybu jednoduché Vesmírné principy? Pochopíš své Dary?

Co se naučíš?

Všechny techniky jsou snadno zařaditelné do bežného denního režimu.

 • JAK funguje TVÉ podvědomí
  Vyšťouráš si i ty velmi hluboké negativní vzorce, o kterých nemáš na vědomé úrovni ani tušení. A přesto tě brzdí.
 • JAK tyto negativní podvědomé vzorce propustit
  Předám ti své UNIKÁTNÍ a osvědčené techniky, které ti zaberou jen pár minut. Přesto fungují a pročistí tě do hlubin tvé Duše.
 • JAK pečovat o své fyzické tělo
  Opět jednoduché energetické cviky, které tě během pár minut navibrují na vyšší frekvence a díky tomu se snáz splní tvé sny.
 • Aktivace tvé Intuice
  Probudíme tvou Intuici a upevníme spojení. Skončíš s nerozhodností!
 • Setkáš se svou Duší a poznáš její Dary
  Jednoduchý rituál na Aktivaci tvé Duše. Naučíš se s ní komunikovat. Pracovní list.
 • JAK komunikovat se svou Vnitřní rodinou
  Hloubková aktivace tvé Vnitřní ženy, Vnitřního muže a Vnitřního dítěte. Jak porozumět tomu, co ti sdělují v každodenním životě?
 • JAK bezpečně navštěvovat své minulé životy
  Spousta bloků totiž leží ve tvé dávné minulosti. A ty se můžeš třeba i rozkrájet, ale bez tohoto poznání se jich nezbavíš.
 • Aktivace Potenciálu a tvé Síly
  Získáš JISTOTU v sebe samu. Budeš rozhodnější a půjdeš si za svým bez ohledu na to, co říká okolí.

V čem je tento program tak výjimečný?

Jako jediný svého druhu zahrnuje práci s Duší, Fyzickým Tělem a Myslí.

Co vyzařuješ, to taky přitahuješ

Díky programu přeladíš nejen své fyzické i energetické tělo na frekvenci Bohatství.

I ty máš právo žít Bohatý život jen za to, že jsi. Pojď si ho spolu se mnou vzít zpět!

Jaké výsledky mají klientky mých programů?

Silný Transformační proces se spustí často už jen tím, že se ROZHODNEŠ jít do akce!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Tohle sem musím nasdílet: po setkání s mým bohatým já při Markétiným workshopu jsem z něj byla tak nadšena, že jsem se rozhodla hned druhý den si kurz pořídit. Sice jsem si musela dát toho panáka na kuráž, ale cítila jsem, že moje vzorce jsou fakt hluboké a potřebuji je pročistit. Jak jsem to objednala, naběhly ty pocity, jak říkala Markét: kruci, měla jsem jako samo-máma tolik investovat? Zrovna před Vánoci, kdy navíc mají obě děti narozky….prostě takový ten standard, kdy člověku naběhnou výčitky ze starých vzorců. Ale do druhého dne to bylo lepší a říkala jsem si, že to tak prostě chci. A jak Markét taky říkala, že si máme každý den dělat radost, investovala jsem včera 400 CZK do losů-prostě mě to k tomu vedlo. A vyhrála jsem 5000. Takže tím mám skoro celý kurz uhrazený😁 A je to potvrzení, že Vesmír to tak chtěl a byla jsem odměněna za svoje rozhodnutí investovat do sebe.
Jana Beranová
Jsem strašně ráda, že jsem se pro program rozhodla, protože to, co mi dává, několikanásobně předčí mou investici. Cítím se silnější, sebevědomější a hlavně se mi vyjasňuje mnoho věcí. Mám nápady, které mě posouvají dál a dávají mi tak motivaci, Jsem teď tak nabitá energií a chutí na sobě pracovat ještě víc. Chci být v pohodě, pak budou i moji blízcí a chci se věnovat i sobě. Market, moc děkuji.
Radka Mrázková
Moje myšlenky pracovaly podobně jak paní Jane. Bála jsem se investovat takovou částku. Ale pak jsem si řekla, že peníze odejdou a zase přijdou, jelikož kurz jsem si chtěla pořídit. Poslala jsem platbu za kurz a večer mi přišla zpráva že jsem ve Sportce vyhrála přes 20.000. Takže Market dekuji, a jelikož jsem s tebou prošla pár kurzy, tak se tolik nebojím a snažím se správně vysílat 💞
Marika Regecová

Jaké tréninkové moduly tě čekají?

Program je bohatý a hloubkový, převážně praktické tréninky, transformační rituály a pracovní listy.

Vybírám namátkou některé z nich pro představu.

Akademie poznání

TRANSFORMACE VĚDOMÍ X PODVĚDOMÍ

Hlavním cílem tohoto modulu je zvědomit si svou roli Oběti a uvědomit si, co to je být VĚDOMÝM TVŮRCEM. Co to je vědomí Oběti, Pracovníka, Spolutvůrce a Vědomý Tvůrce? Účinné a hloubkové pracovní listy, díky kterým si "vyšťouráš" své energetické nečistoty až na úroveň Duše.
Akademie poznání

TEORETICKÁ I PROŽITKOVÁ NÁVŠTĚVA TVÉHO PODVĚDOMÍ

Seznámíš se se svou Obětí a naučíš se ji propustit. Zároveň projdeš silnými aktivačními rituály Tvého Daru, Tvé Intuice a Tvé vlastní Síly. Na základě toho si zvědomíš svůj Dar a začneš ho KONEČNĚ používat. Začneš žít a konat v Lehkosti. Každý rituál je podpořený silnou Transformační energií pro každého z vás.
Akademie poznání

MOJE VNITŘNÍ RODINA

Seznámíš se do HLOUBKY se svou Vnitřní ženou, Vnitřním mužem a Vnitřním dítětem. I když jsi to v minulosti někdy absolvovala, tak věř, že z mé zkušenosti to chce s těmito archetypy pracovat opravdu DO HLOUBKY. Naučíš, se jak získávat odpovědi. Díky tomu se změní vztah k sobě samé, přestaneš být udřená. Zlepší se tvůj partnerský vztah. Pročistíš rodinné vztahy. Součástí jsou opět pracovní listy, díky kterým se konečně pohneš z místa!
Akademie poznání

PRÁCE S FYZICKÝM TĚLEM

Tvoje Duše k tobě mluví skrze fyzické tělo. Tady si zjistíš, co ti říká. Proč se potýkám s konkrétní bolestí nebo problémem? Navštívíš minulé životy, protože leckdy je kořen problému ukrytý právě tam. Pochopíš, že fyzická bolest není trápení, ale zpráva tvé Duše. Projdeš opět účinnými Transformačními rituály. A čekají tě další pracovní listy. Zlepšíš své zdraví a pochopíš, že genetika je jen energetický přenos, KTERÝ SE DÁ ZMĚNIT.

Kdo tě bude programem provázet?

Markéta Grandis Šírková

Úspěšná podnikatelka, spirituální mentorka pro byznys i život. Lídr pro všechny, co chtějí na sobě s láskou máknout a konečně začít sklízet úrodu jen díky pochopení Daru své vlastní energie.

Život tě začne maximálně bavit-:) Začneš přitahovat Bohatství všeho druhu s mnohem větší  Lehkostí. Mé učení je hlavně o praxi. Dost bylo návodů, pojďme společně konat.

Inspiruji druhé, JAK JDE ŽÍT A MYSLET JINAK. S láskou, pokorou, úctou ale taky určitou dávkou ráznosti a přísnosti. Vím, co dělám a předám ti své know-how v praxi. Miluju SVOBODU. I ty ji můžeš mít. Zamiluj se do sebe-:)

Po tom. co jsem já sama změnila své vnitřní nastavení, se můj příjem až zpětinásobil! Přijímám teď šestimístné částky a mířím stále výš. Předávám to, co sama žiju!

A jak se daří dalším účastnicím?

Jak si mohu program objednat?

Vyplň objednávkový formulář. Uhraď platbu.
Při platbě kartou získáváš přístup hned. Převodem 1-2 dny po spárování platby.
Pohlídej si svou emailovou schránku. Stává se, že kvůli GDPR padají emaily do vedlejších složek jako je PROMO, SPAM a HROMADNÉ.

Jak to bude technicky?

Celý kurz probíhá v uzavřené FB skupině. Samostudium s pdoporou mojí a celé skupiny. Nejsi na to sama!
Naskočit můžeš KDYKOLIV. Vše je seřazené srozumitelně do lekcí. Ve skupině už na tebe čekají další podobně naladěné ženy.
V uvítacím videu se dozvíš, jak se ve skupině pohybovat co nejefektivněji pro tebe, aby ses ke svému vytpouženému cíli dostala co nejrychleji.

Jak dlouho kurz trvá?

V základu 3 měsíce. Celý program je ti přístupný po dobu 1 roku, aby sis vše mohla zopakovat.
Je na tobě, jakou ryhclostí půjdeš.
Nicméně, pro tvé nej výsledky, je dobré dodržet doporučený postup.

Pro koho je kurz vhodný?

Začátečníky i pokročilé. Speciálně pro ty, kteří už absolvovali jiné programy, ale bez efektu.
Pokud jsi připravená JÍT DO AKCE! Program je převážně praktický. Pouhé chtění a sledování videí ti velkou změnu nepřinese...
Pro ty, co se chtějí nechat nakopnout. Nejsem pečovatel ale nakopávač-:)

Jaká je aktuální cena?

Tvá zlatá jízdenka k Bohatému životu: 13. 499 Kč

Je třeba si uvědomit, že platíš za svou Transformaci. Kvantový skok. Ne za počet tréninků v programu.

Hodnota Transformace, kterou získáš, je nevyčíslitelná.

V případě zakoupení na 2 nebo 3 splátky BEZ navýšení ti Program bude zpřístupněn po uhrazení 2 splátky.

Nic ti neuteče! Každý si kráčí podle svého tempa. Splátku můžeš uhradit i mimo splátkový kalendář a tím naskočit dovnitř dříve.

0
Žen už naskočilo a čeká na tebe v programu

Na závěr jen dodávám, že pokud po některém z mých programů pokukuješ, neváhej-:) Všechno kolem nás roste a tak v brzké době poroste i cena mých služeb i programů. Navíc, jsi tu proto, že se chceš otevřít Bohatství. A to nemá rádo nerohodné a šetřivé Duše-:)  

Co jiné kurzy přinesly mým klientkám?

Kurz se mi moc líbí-:) Nabíjí mě pozitivní energií a začínám si více uvědomovat, co doopravdy chci a jakým směrem jít. Zároveň co nechci a díky tomu víc poznávám sama sebe. Neplýtvat energií tam, kde nedokážu vidět cestu k cíli.
Petra Jančková
Děkuji moc. Jsou to věci, které znám už spoustu let, ale stále dokola jsem na to zapomínala. Píšu schválně minulý čas, protože tentokrát po tvém kurzu se to konečně učím v praxi a měním si život.
Adéla Urbanová
Moc děkuji Markét, uvědomila jsem si, že se opravdu musím ohlížet hlavně na sebe a to, co mě dělá šťastnou a tomu přizpůsobit svůj následující život. Krásný pocit z meditace-:)
Týnka BK

Máš dotazy?

Zavlej mi na tel: 734 442 601

Napiš mi email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz