Znáte zákon Dej a bude Ti dáno? Opravdu víte, jak funguje?

Štěstí lze najít i v té nejčernější době. Pokud nezapomeneme, jak vypadá světlo.

Velké děkuji všem, co se zapojili – a třeba ještě zapojí – do projektu DEJ A BUDE TI DÁNO, a tím otevřeli bránu hojnosti.

Znáte i vy tento vesmírný zákon Hojnosti? Pokud chceš brát, je třeba nejdřív dát😀 Dát jen tak, bez očekávání návratnosti. Dát ze srdce a nezištně.

 

Každý máme samozřejmě možnost vybrat si, kam naše energie a tedy i pomoc směřuje. Já jsem si vybrala cestu podpory, která mi dává smysl a navíc posiluje kolektivní vědomí. Kolektivní vědomí je totiž téma, na kterém je zapotřebí pracovat.

To, že něco nevidíme – že se to děje daleko od nás – ještě neznamená, že to neexistuje a nemá vliv na naše životy. Má, víc než si chceme připustit.  Je to stejné jako např. s počasím. Když někde tisíce kilometrů daleko vybuchne sopka, taky to k nám nějak dorazí. Ne hned, časem…

Není projekt jako projekt. Osobně jsem si tento vybrala proto, že není jen o zbytečném krmení, ale je to geniální propojení socializace, podpory a vzdělání. A to za využití lokálních zdrojů.

Dala jsem si výzvu, každý měsíc pomoct alespoň 50 dětem. Sama to samozřejmě nezvládnu. Někteří z vás už ruku k dílu přidali… Pořád nám ještě zbývá pár dní do konce….

Co vy na to, přidáte se? Více o projektu se dozvíte po kliknutí na odkaz: Dej  bude Ti dáno.

😀PS: na každého dárce čeká navíc okamžitá odměna

🙏S láskou a vděčností, díky vám všem, Markéta.

NAMASTE

Aktivuj své Bohatství

VIP Program

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů