Znáte ten pocit, že už jste „to“ prožili? Pak máte DÉJÁ VU-:)

😃Vsadím se, že to zná každý z vás. Co?

No přeci ten pocit, že místo, které jste právě teď navštívili, už tak nějak znáte… A to i přesto, že jste tam, podle vás, nikdy před tím nebyli. Anebo situaci – spíše tedy moment, kterou zrovna prožíváte, že jste už prožili

Je to těžce uchopitelný mžik, který vámi projede. Přichází nečekaně, bez varování. Jmenuje se DÉJÁ VU (dežaví). A máme ho opravdu všichni.

Klasická psychologie popisuje tento jev jako stav, kdy má člověk z ničeho nic intenzivní pocit něčeho už dříve prožitého, viděného nebo slyšeného. A to vše v souvislosti se současným životem.

Existují ale doložené zprávy a materiály o minulých životech. Chápu, že spoustě z vás může zmínka o předešlých existencích připadat bláznivá. Ale….

Jak už víme, všechno kolem nás, i my, jsme stvořeni z energie. Tedy i naše duše je energie. Věčná, nikdy nekončící… Putuje a načerpává nové zkušenosti.

Na to, jaký život momentálně žijeme, co nám do cesty přichází, má velký vliv právě naše minulost – astrální minulost. Je to otázka karmy.

Karma, velmi zjednodušeně řečeno, zákon akce a reakce. Co zaseješ, to taky sklidíš… a to se všemi důsledky. Z fyziky to známe všichni. Ale to už je z jiného soudku. O karmě zas někdy příště😃.

Pokud vás téma minulých životů zajímá, doporučuji krásnou knihu: Putování po čtrnácti životech, Anna Farianová. Autorka vypráví svých 14 minulých životů. U některých se zastaví jen na okamžik, jiné rozvede více. Celá kniha je opravdu zážitkem. Je psaná formou vyprávění, takže žádné naučné řeči….

Já si své minulé životy navštěvuji podle potřeby a díky nim jsem pochopila spoustu věcí. Jako např. to, proč jsem se svým manželem, i přesto, že je to tedy někdy dost těžké s ním být. Proč jsem se narodila právě svému otci. Proč je se mnou opakovaně můj syn a manžel v trojúhelníku…. Nebo proč mám neustále potíže s pravým ramenem, aniž bych s ním doopravdy něco měla.

Návštěva minulých životů je účinná metoda, která vám zodpoví spoustu PROČ. Pomohla už několika mým klientům, které jsem minulými životy provedla…. Pokud budete chtít, ráda se stanu i vaším průvodcem😃.

O karmě a minulých životech se mimo jiné učíme také v ONLINE KURZU JÓGY S DETOXEM, který začínáme 8. 4. – můžete se stále hlásit😃

Máte i vy nějaký nevšední zážitek – déjá vu? Podělte se o něj s ostatními v komentářích pod článkem-:)

😃Mějte se moc krásně,

Markéta

Markéta Šírková
Naučím tě, jak žít Bohatý život v Lehkosti. V nadbytku času, peněz i zdraví. Vím, jaké to je stát zamrzlá na jednom bodě. Dokola se opakující situace - vztahové, zdravotní. Počítání peněz a šetření. Před 13 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. O to víc, že tehdy jsem byla se dvěma malými dětmi zrovna na mateřské. Ale udělala jsem ROZHODNUTÍ a našla cestu, JAK TO ZMĚNIT-:)   Za poslední roky se můj příjem zpětinásobil, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna . A to jen díky tomu, že jsem pochopila vesmírné zákony a aktivovala svou Magickou Ženskou Sílu, kterou máš i ty! Tyto jednoduché principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Aktivuj své Bohatství

VIP Program

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře
 1. Hanka napsal:

  Dobrý den Markéto, děkuji za článek. Intuice mi říká, že jsme se s manželem znali už v minulých životech, ale náš vztah nikdy nedopadl moc dobře. Teď se sice rozvádíme, ale občas si píšeme přátelské dopisy a doufám, že už se nám jednou provždy podaří zakopat válečnou sekeru. On bohužel o převtělování nechce ani slyšet, podle něj je to hodně temné učení.

  • marketa.sirkova@gmail.com napsal:

   Milá Hanko,

   děkuji za komentář a sdílení svého názoru. Reinkarnace je těžké téma pro většinu lidí… Vy to víte, vám to dává pochopení PROČ jste tu a PROČ se vám to děje… Každý si k tomu musí dojít sám-:) Takzvaně „dozrát“-:) Přeju, ať všechno dopadne tak nejlíp, jak to jen jde! Markéta

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů