VS Jóga Šiva

 

Virtuální studio

Živé lekce

kdekoliv a odkudkoliv

 

😃Protáhněte se s námi online živě

Proč vstoupit do Virtuálního studia Jóga Šiva? 

Všechny lekce probíhají  ŽIVĚ - žádná předtočená videa

 

Co dala jóga mně?

Jóga je pro mě úžasná zkušenost a výzva. Díky józe se učím překonávat sama sebe, tím se stávám silnější, klidnější a vyrovnanější. A tak dosáhnu toho, co opravdu chci-:)

Ten klid a zároveň síla, která se rozlévá mým tělem po každé lekci, je nepopsatelný slovy. To se musí jen prožít!

                                                                      JÓGA PLNÍ MÉ SNY-:)

 

 

 • Váš život je jeden velký frmol - v našem virtuálním studiu Jóga Šiva šetříte čas jen pro vás.
  Lítáte mezi prací, domácností, dětmi a manželem? Znám to taky-:) Mám doma 2 taková "zlatíčka"-:) A na sebe už tolik času nezbývá. Natož když do toho ještě musíte započítat čas na přesun do fitka nebo studia.
 • Dali jste si závazek že budete cvičit PRAVIDELNĚ, ale jste věčnými začátečníky, nikdy u toho nevydržíte?
  Navštívili jste už sem tam nějakou tu lekci. Přemýšlíte o tom, že začnete cvičit podle videí na youtube, možná jste si už nějaká vybrali. Ale ruku na srdce - už jste podle nich cvičili? A kolikrát? Nemůžete se "dokopat" k pravidelnosti. A PRÁVĚ V TOM VÁM POMŮŽE NAŠE VIRTUÁLNÍ STUDIO-:)
 • Cvičila bych ráda, ale..... stydím se před ostatními.
  Před vaším monitorem se stydět nemusíte-:) Odhodíte tak nejistotu a cvičení vám půjde jako po másle-:)
 • Pravidelné živé meditace a očistné techniky.
  I vy to můžete umět-:)
 • Získáte nové přátele, se kterými budete sdílet své cvičební úspěchy.
 • Máte mou podporu i mimo vysílací časy.
  Jsem tu pro vás-:) Máte dotaz? Ptejte se!

 

Co to vlastně je to Virtuální studio Jóga Šiva?

Je to místo ve virtuálním světě, kde se budeme pravidelně scházet na lekce v ŽIVÉM přenosu.

Místo, kde najdete nové přátele, povzbuzení, motivaci, podporu. Probíhají zde nejen lekce jógy, ale také ŽIVÉ meditace, hromadné očistné kúry s podporou celé skupiny a mnoho dalšího....-:)

A také místo, kde se budete cítit spokojeně, klidně, uvolněně a šťastně-:)  

Místo, kde se jako první dozvíte o plánovaných akcích, víkendech, společných očistných kúrách. Zkrátka vám nic neunikne-:)

Je libo INDIVIDUÁLNÍ LEKCI? Není problém-:) Jak jinak než opět NAŽIVO. Domluvíme si den a čas a sejdeme se u monitoru-:)

Jelikož je pro mě opravdu důležitý OSOBNÍ přístup ke každému z vás, tak přesto, že ve Virtuálním světě je místa dost, naše Virtuální studio má kapacitu max. 40 osob. Jedině tak mohu s vámi se všemi zůstat v plném kontatku...  Kapacita studia se pomalu plní, tak neváhejte a vstupte-:) 

Proč zrovna Jóga Šiva?

 

Šiva je největší duchovní Mistr a zjevitel učení jógy na Zemi. Bůh, který dokázal ničit, ale to jen proto, že zničením vznikne něco nového, prospěšnějšího..... A to je přesně to, co si přeji, aby VS Jóga Šiva přinesla vám! Nový směr, novou radost do života. U nás postupně odhodíte všechno staré a nepotřebné a uděláte tak místo pro nové a krásné-:)

Přidejte se k nám a cvičte pravidelně z pohodlí domova-:)

😃JOGA JE ÚŽASNÁ 😃

 

Ahoj Markét, teda musím říct, že jsem šla do tohohle projektu joga na FB trochu s nedůvěrou. Nebo jsem spíš byla hrozně zvědavá, jak to bude fungovat. A teď jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Protože je to opravdu něco jiného než si jen tak cvičit podle videa na youtube. Dokážeš se na nás skvěle naladit a je to prakticky stejné, jako bysme byly spolu v místnosti. I to tvoje povzbuzování-:) A taky mě to přiměje si opravdu každý čtvrtek zacvičit! Což jsem se před tím nedokopala... Navíc, teď když jsem zaplatila členství ve skupině, mám přístup úplně ke všemu, co se tam nabízí a taky tvou zpětnou vazbu. Jsi bezva lektorka a vůdce-:) Každý čtvrtek se na naši společnou lekci těším-:) Děkuju ti za tento úžasný nápad-:)

Jana Koutná

Milá Markéto, děkuji Vám za skvělý nápad živých lekcí na facebooku! Konečně se našel způsob, jak se přinutit cvičit pravidelně a přitom na živo. Skvělé taky je, že teď, když jsem stálým členem skupiny, získávám i veškeré Vaše rady, návody, jak cvičit a taky podporu. Navštěvuju skupinu každý den a získávám informace. Začínám si pomalu ale jistě uvědomovat, že joga je opravdu něco jiného, než jsem si celou dobu myslela. Je prostě SUPER-:) Jogu jsem chtěla cvičit už dlouho, ale nějak mi stále nezbýval čas a také v mém okolí se zrovna moc nenabízí... Věřím, že se díky Vám posunu - což už se děje-:) A ta meditace na závěr, ta je prostě skvělá😃 Nikdy bych nevěřila, že se dá cvičit a meditovat online... Děkuji,

Alena Novotná

Milá Markéto, děkuji ti za tvoje lekce jogy v živém vysílání na facebooku. Nikdy bych nevěřila, že se to dá. Ale je to fakt, jako bych byla s tebou. Jak to děláš? Upřímně, kdyby to nebylo s tebou, že jsem tě už znala, tak bych do toho s někým cizím nejspéš nešla, protože bych si říkala, že to nemlže fungovat. Ale jsem moc ráda, že jsi měla tenhle nápad a těším se na každý čtvrtek v 19hod u monitoru-:) A víš co? Teď, když začal podzim a je sychravo a zima, se mi ani nechce vylézat a jsem ráda, že se jenom přesunu do vedlejší místnosti, kde mě čekáš ty v živém vysílání. Je to super a už teď se těším na další lekci-:)

Irena Zvonilová

Půlku jsem zvládla, pak už jsem nemohla, tak chvilku pauza a pokračovala jsem dál 😃 Jinak jste opravdu moc dobra a meditace byla skvělá. Některé asany byly náročnější, ale časem to půjde, věřím.

Katka Č.

Bylo to super, to mě max vyhovuje, když to navazuje a je to i silový. za mě super a díky moc😃 krásně to začíná vše povolovat 😃budu se těšit na další. hezký večer

Andrea Kohoutová

Díky joze získáte nejen hezčí tělo a křivky. Ale také klidnější a čistší mysl.

Joga posiluje, uvolňuje, protahuje a nabíjí.

Je to super. Současná doba internetu nám přináší přístup k věcem, které bychom normálně nezískaly. Jen je třeba si správně vybírat.

🙏A moje Živé lekce jogy jsou právě tím, co vám usnadní a obohatí život🙏

😃Navíc s opravdovou živou meditací na závěr....

Stanu se vaším lektorem na dálku :)

KDY? KAŽDÝ ČTVRTEK V 19.00 hod

KDE? U VAŠICH MONITORŮ😃

Milá Markéto, děkuji za Vaše lekce jogy. Nejprve jsem měla pochybnosti, jestli to zvládnu. A navíc, už jsem vyzkoušela více míst. A tak jsem byla trochu skeptická. Ale něco mě k Vám zkrátka táhlo... A tak jsem ráda, že jsem do toho s Vámi šla-:) Jste výborný učitel a dokážete motivovat. A ty Vaše meditace na závěr, no prostě pohádka. Pokaždé odcházím s čistou hlavou... Děkuji-:) Dana

Dana Kostelecká

Uf, no teda, to jsem nečekala, že to bude tak bezva. Že i já, hyperaktiva, se dokážu uvolnit. Vždycky jsem si myslela, že joga je nenáročná, pomalá,, prostě pro mě nic moc. Ale pak jsem to zkusila u Vás, musím říct, že je to makačka. Ale příjemná makačka-:) Teď už teda rozhodně nebudu říkat, že joga nic nedělá. To tedy dělá! Po několika návštěvách u Vás se cítím silnější, svobodnější a klidnější. Začínám si více uvědomovat své tělo a naslouchat mu. Děkuji a už teď se těším na další lekci-:) Milada

Milada Kantorková

Jak budou tyto lekce probíhat?

 • Každý čtvrtek před 19 hod si najdete příjemnou, klidnou místnost a připravíte se na lekci
 • Spustíte počítač, notebook a podobně a připojíte se k uzavřené skupině na Facebooku. Počítač si samozřejmě nastavíte tak, abyste viděli na obrazovku :) 
 • V 19 hod. začne lekce pod mým vedením úplně stejně, jako byste byli někde ve studiu či fitku
 • Nemusíte se obávat, i když vás nevidím, tak komentuji každý krok, kde máte dýchat, jak máte dýchat, jak správně provést jednotlivé asany a na co si dát pozor. Hlavně že vidíte a slyšíte vy mě😃
 • Ze zkušeností při svých lekcích vím, kde jednotliví účastníci dělají nejčastěji chyby, takže na ně budete upozorněni při samotném cvičení a to neustále :) Stále dokola…
 • Každá lekce lekce bude navíc zakončena opravdovou řízenou meditací😃 ANO JDE TO!

Joga mě zajímá, ale jsem začátečník.

Zvládnu to? Budou tyto lekce vhodné i pro mě?

😃JÁ ŘÍKÁM ANO😃

 • Pokud s jógou začínáte nebo jste tzv. věčný začátečník, tak na vás ve zmíněné skupině čeká nahrané video. V tomto videu najdete několik základních asan, které jsou detailněji vysvětlené – prakticky i  teoreticky. Video si přehrajete a uvedené asany vyzkoušíte. A i když si třeba nebudete pamatovat jména jednotlivých asan, tak si alespoň budete při samotné lekci jistější a budete vědět, do čeho jdete :)
 • Navíc, každý člen má mou podporu i mimo lekce - takže pokud budete mít nějaký dotaz, PIŠTE😃 Ráda vám odpovím a budu s vámi ve spojení....
 • Před vstupem do skupiny mě také zajímá váš zdravotní stav, na základě vámi podaných informací vám poradím, co cvičit a na co si dát pozor....

Jak se mohu na Živé lekce jogy přihlásit?

 • Vyplníte webový formulář a zašlete přihlášku na lekce. Poté vám do vaší e-mailové schránky dorazí platební instrukce.
 • Po uhrazení částky vám bude zaslán e-mail s odkazem na skupinu, kde se přihlásíte a bude vám udělen přístup do uzavřené skupiny.
 • Od této chvíle již máte neomezený přístup do skupiny. Můžete si pouštět i předešlá videa lekcí.
 • Uhrazením částky získáváte měsíční permanentku do našeho virtuální jógového studia.
 • Pravidelní lekce jsou vždy ve čtvrtek v 19hod, nepravidelně také nedělní ranní lekce

Co získám členstvím ve skupině?

 • Po celou dobu vašeho členství se stanu vaším osobním virtuálním lektorem😃
 • Měsíční permanentku na pravidelnou Živou lekci jogy 1 krát až 2 krát týdně
 • 1 x živá řízená meditace – vždy po lekci
 • Neomezený vstup do skupiny - možnost zacvičit si také v některých mimořádných lekcích, nejčastěji o víkendu - tyto termíny vypisuji vždy podle momentální situace😃 na závěr samozřejmě meditace...
 • Přístup k předešlým videím
 • Pro začátečníky je tu připraveno samostatné video několika základních asan, dechového cvičení, takže se pak mohou plynule přiřadit k ostatním (toto video je samozřejmě dostupné všem ve skupině)
 • Součástí členství ve skupině nejsou jen lekce jogy. Ale je tu prostor na dotazy, které zodpovídám. A navíc budu přidávat další zajímavosti a poznatky z oblasti jogy a nejen jogy😃
 • Přidávám články týkající se jogy, jednotlivých asan, co dělat versus nedělat, tipy a triky jak nejlépe zvládnout pozici
 • Budu vás podporovat a společně budeme podstupovat různé očistné techniky a metody.
 • Získáte další přátele, se kterými budete sdílet své poznatky ve skupině😃

Říkáte si:

Proč platit členství, když na youtube jsou videa zdarma? 

 • Ano, to jsou. Ale mé ŽIVÉ lekce jogy probíhají úplně stejně jako když si zakoupíte permanentku do fitka.
 • Jen s tím rozdílem, že není třeba někam chodit.
 • Ano, možná patříte mezi ty, kteří naopak rádi vyrazí ven mezi ostatní.
 • Ale pak je tu také mnoho dalších, kteří už toho mají za celý den dost a dají přednost cvičení doma, obzvláště v tomto chladném a temném počasí....
 • Další rozdíl mezi videi z youtube je také ten, že si je sice můžete pustiti zdarma, kdy chcete. Ale já se setkávám se spoustou klientů, kteří tuto možnost mají, a přesto se nedokáží "dokopat" si video pustit - JÁ VÁS KE CVIČENÍ OPRAVDU "DOKOPU"😃 
 • Budete se těšit na každou lekci, protože pocity, které cvičením a meditací získáte se pro Vás stanou "návykovými" - je to ale správná droga, nebojte😃
 • Moje živé lekce online probíhají vždy NAŽIVO - cvičíme společně, ve stejný čas. Což je pro spoustu těch, kteří si stále nemohou najít čas, právě to pravé ořechové. 
 • Prostě jen místo cesty do fitka zapnete počítač ve stanovený čas, připojíte se a jste v našem virtuálním jogovém studiu online😃  
 • Na závěr každé lekce proběhne řízená živá meditace - 10 až 15min
 • Navíc členství poskytuje i mnohé výhody, návody, tipy, informace, rady a také sdílení😃
 • Na rozdíl od videí z youtube máte mou podporu a zpětnou vazbu
 • Ve skupině navíc probíhají diskuze a přidávám další živá vysílání - kromě těch jogových, kterých se můžete zúčastnit nebo si je shlédnout ze záznamu. 

😃Členstvím získáváte motivaci😃

Kolik mě členství ve skupině bude stát?

Pohádková cena za vaše zdravé tělo a klidnou mysl

Měsíční poplatek je

490 Kč 

Super zpráva - momentálně vyřizuji platební bránu, abyste mohli do skupiny vstoupit kdykoliv-:) Prozatím ale platí vstup jen na začátku měsíce.

😃Členský poplatek můžete uhradit také na 2 měsíce najednou se SLEVOU😃

Pokud budete chtít dále pokračovat, pak je zapotřebí na konci každého měsíce uhradit včas členství na další měsíc, abyste zůstali ve skupině. V opačném případě ztrácíte bohužel do této uzavřené skupiny přístup.

Vaše členství běží vždy od prvního dne daného měsíce.

Individuální lekce

Chcete pro začátek osobní přístup a lekci jen pro sebe?  Není problém-:)

Domluvíme si společný termín, cena individuální ŽIVÉ lekce je 450 Kč / 60 min. Video naší společné soukromé lekce vám zašlu elektronicky do 3 dnů po jejím uskutečnění.

Online kurz jógy s jarním detoxem

Chcete se o józe dozvědět více? Jak cvičit opravdu správně? Na co je která ásana dobrá? A na co si dát naopak pozor? 

Chcete jógu konečně pochopit a nejen slepě cvičit? Pak je pro vás tento kurz jako dělaný-:)  Zčínáme v pondělí 8. 4. 2019

Více informací

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601