"Není důležité znát svou budoucnost.

Důležitější je poznat a pochopit svou minulost a umět naplno prožívat přítomnost.
Od toho se odvíjí naše spokojená budoucnost."

S láskou, Markéta

 • Cítíte se zmatení, motáte se jako v začarovaném kruhu a nevíte, jak dál?
 • Nejste spokojeni s tím, jakým směrem se ubírá váš život?
 • Děláte všechno, co se dá, ale stále se vám nedaří tak, jak byste si představovali?
 • Nedaří se vám nalézt ten správný směr?
 • Je vám už 30 a více a stále jste nepřišli na to, v čem jste dobří? Co by vás opravdu bavilo?
 • Nejste spokojení sami se sebou? Se svým tělem? Se svým zdravím?
 • Žijete celkem fajn, ale stále jako by vám něco chybělo a nevíte co? Prostě to nedokážete pojmenovat?
 • Necítíte se dostatečně milovaní?
 • Stále se vám nepodařilo nalézt toho správného partnera, který by vás miloval se vším všudy a vy jeho?
 • Anebo partnera máte, ale už dlouhodobě nejste spokojení a nevíte, co s tím?
 • Nedaří se vám nalézt toho správného partnera a opravdovou lásku?
 • Pracujete tvrdě a poctivě a přitom se stále cítíte chudí?
 • Připadá vám, že vám někdo stále "hází klacky pod nohy"?
 • Potřebujete ujištění, že jdete správným směrem a nadhled nestranné osoby?

Pak jste tu správně

Nabízím Vám konzultaci, díky které budou zodpovězeny vaše dotazy a získáte tak nový vhled do Vaší životní situace.

Využijte této příležitosti a váš život se tak stane šťastnější a bohatší. Tak, jako se to již stalo mnohým před vámi :).

Paní Markéto, děkuji vám za výstižný náhled do mého života. Ano, je pravda, že některé věci jsem věděla, ale tak nějak je vlastně vědět nechtěla. A to, že jste je dokázala výstižně pojmenovat, mě přimělo k tomu, si je uvědomit naplno a začít to měnit. A také děkuji za vaši dodatečnou zprávu s doporučeními a úkoly, které jsem začala plnit téměř okamžitě-:) Věřím, že se mj život začne odvíjet jiným směrem, vlastně už se odvíjí. Jsem moc ráda, že jsem vás poznala-:)
Dana Broukalová
Dobrý večer Markéto, po našem rozhovoru věci začínají být více konkrétní a konečně pracuji sama za sebe a zdokonaluji se na své cestě. Už mě netíží, zda vyjdou jiné projekty. Soustředím na to, co mi jde nejlépe. Jsem si vědomá mé kvalifikace a zaměřím se výhradně na to. Ohromně mi setkání s Vámi (i když jen na dálku) dělá dobře. Jste úžasná a moc příjemná a moc si vážím tohoto rozhovoru. Laura
Laura
Dobrý den paní Šírková, už je to nějaký ten pátek, co jsem vás navštívila. Musím přiznat, že jsem si nechtěla moc vaši věštbu - když tomu tak budu říkat - připustit. Měla jste pravdu, nechtěla jsem to vidět a ni slyše. Ale z nějakého důvodu jsem to slyšet měla. A teď už to vím-:) Jsem moc ráda, že jsem vás navštívila. Dala jste mi nový smysl do života. Otevřela dveře do mojí lepší budoucnosti. Plním úkoly, které jste mi dala a myslím, že mi to celkem jde. Jsem na sebe pyšná! Začínám se přijímat taková, jaká jsme a ne taková, jakou by mě okolí chtělo mít. A víte, co? Začíná mi být opravdu jedno, co si kdo o měn myslí. A to je super. Také se mi začalo více dařit po pracovní stránce, změnila jsem zaměstnání, jak jste viděla v kartách a začala realizovat svůj vlastní projekt. A to je prostě nádhera. Před tím jsem nevěřila, že by to v 50 letech bylo možné. A to jen díky vám. Děkuji vám za vše a někdy opět na viděnou-:)
Milena Sedláčková

Opravdu je to možné?

Přečtěte si zkušenosti mých klientů:

Dobrý večer, milá Markét, velmi děkuji za bohatý a krásný výklad :-) Musím si ho přečíst vícekrát, abych všechno postupně vstřebala :-) Ve spousty věcech jste mě utvrdila, jelikož všechno Vámi psané vnitřně vím. Vím a věřím, že k nalezení sama sobě mám dobře našlápnuto :-) a velmi ráda se s Vámi opět spojím a sdělím Vám své životní posuny :-) Ještě jednou děkuji :-) Mějte se krásně.
Dita
Dobrý den, děkuji za tip, určitě si rád přečtu. Také moc děkuji za středeční výklad, byla to pro mě velmi obohacující zkušenost a velmi rád ji někdy opět zopakuji. Zdraví Vás a hezkou neděli přeje Petr
Petr Š.

Troufám si říct, že znám svůj úkol a poslání v tomto životě. V tomto životě vykládám karty už 12 let.

Můj úkol:

Pomoci také vám nalézt váš vnitřní Dar, vaše kouzlo. Odhalit a pojmenovat skryté příčiny vašich nezdarů. Nalézt štěstí, lásku, spokojenost a hlavně porozumění.

Lidstvo se odnepaměti zabývá otázkou, kým vlastně je, jaký je jeho původ a jaká tajemství ukrývá jeho existence na této planetě. Tážeme se karet, protože se něco chceme dozvědět. Nedostáváme však odpověď na určitou otázku od karty jako od nějakého kusu papíru s pěkným obrázkem. Karty jsou pomocný prostředek, médium.

Odpověď nakonec obdržíte od sebe samých ze svého nitra. Jen k tomu zkrátka potřebujete prostředníka. Tedy alespoň ze začátku, než se naučíte naslouchat svému vnitřnímu hlasu sami😃.

Není až tak důležité znát svou budoucnost, ale uvědomit si naplno svoji minulost a současnost.To, že porozumíte více současnému dění kolem vás, vám pomůže k lepší budoucnosti.

Mým úkolem je odkrýt vám to, co sami nevidíte nebo jen nechcete vidět. Pomoci vám pochopit PROČ. Přináším vám poznání a pochopení. Jakmile totiž získáme poznání, můžeme se tak snáze rozhodnout, jakým směrem se máme dále vydat. Jaké kroky máme udělat.  

Karty vás tak mohou přimět, abyste si ještě důkladněji promysleli obě strany daného problému (či tématu). Zohlednit všechna pro a proti a také pochopit a poznat nejen (ale hlavně) sami sebe. Naši budoucnost můžeme v určité míře utvářet a ovlivňovat sami.

Jedná se o jeden z nejvznešenějších životních cílů. Musíme vědět, kam chceme směřovat, jaká jsou naše přání a čeho se naopak obáváme.  Karty vás mohou nejen navést na "správnou cestu", ale také vás varovat před různými nebezpečnými situacemi. Záleží pak jen na každém z vás, jak s těmito informacemi naložíte.

 

Ke svým výkladům používám zejména vykládací karty Madam Lenormand

I když za sebe mohu říci, že není ani tak důležité, jaké karty to jsou (už jsme úspěšně vykládala z různých druhů), ale jak se dokážete napojit a číst výklad. A také ho správně interpretovat😃.  Při výkladu dle potřeby používám také kyvadlo, andělské karty na doplnění.

Trochu z historie karet Madam Lenormand 

Tyto karty se již po staletí těší velké oblibě. Jejich popularitu (bez mála dvě stě let) lze vysvětlit především slávou jejich stvořitelky madam Marie Anny Adelaidy Lenormand (též přezdívaná Pařížská Sibylla). Byla to snad nejproslulejší vykladačka karet na přelomu 18. a 19. století ve Francii (k jejím klientům patřil i sám Napoleon a jeho žena Josefína).

Co výkladem / konzultací u mě získáte?

 • Jasnější náhled na váš život - půjdeme do hloubky, nalezneme kořeny vašich potíží
 • Budete odcházet s pochopením své současné situace.
 • Postavíme základy na nalezení SAMA SEBE.
 • Získáte větší jistotu, co dál, ztratíte svou nerozhodnost - KONEC TÁPÁNÍ.
 • Dozvíte se také informace o Vašem zdraví - dostanete doporučení co s tím.
 • Uvědomíte si své talenty a skryté Dary - Ano, i VY je máte.
 • Běžně kombinuji více technik, takže pokud budete souhlasit (a většinou to tak je-:)), rovnou na místě jednou z technik pročistíme některé vaše bloky a vy si tak navíc odnesete návod na jednoduchou ale účinnou duševní očistu.
 • Dostanete doporučení / úkoly, jak postupovat dál. Sumarizaci našeho sezení vám zasílám emailem.
 • Konzultace / výklady poskytuji jak osobně tak na dálku - po telefonu - volám vždy já vám - vy telefon neplatíte.

Můžete si vybrat konzultaci z těchto čtyř možností

 • Výklad / konzultace osobně - osobní setkání je vždy nejpřínosnější. Nejen že společně rozklíčujeme vaši situaci, ale také rovnou můžeme některé bloky odbourat jednou z uvedených technik😃. Délka osobního výkladu / konzultace obvykle trvá 60 - 120 minut.  
 • Výklad / konzultace po telefonu (volám já vám v předem domluvený čas a den, vždy po připsání částky) - tato forma konzultace je adekvátní osobnímu setkání, jen nedojde na praktické pročištění, které lze jen na místě. Dostanete ale návody, jak na to😃. Výklad / konzultace po telefonu v délce 60 minut.
 • Expres výklad po telefonu - máte urgentní dotaz? Řešíte momentální situaci a potřebujete odpovědi co nejdříve? Expresní výklad probíhá max. do pracovních 2 dnů. Volám já vám. Délka výkladu / konzultace max. do 25 minut  
 • Emailem - tento výklad je dle mé zkušenosti nejméně přínosný, jelikož se dozvíte fakta, ale už je spolu nemůžeme rozvést, abyste si uvědomili další pozadí. Každá otázka má totiž svoje "ale". Nicméně, na uvědomění některých skutečností to bohatě stačí😃 
 • Běžná objednací doba osobního či telefonického výkladu je 3 dny až 10 dní, záleží na momentální situaci a také vaší flexibilitě. Dopolední termíny bývají k mání dříve. Pokud máte urgentní situaci, hlaste to prosím předem, ozvu se vám na domluvu termínu co nejdříve😃.
 • Pokud máte jen pár rychlých dotazů a jste v urgentní situaci, která nepočká, nabízím Expres výklad / konzultaci max. do 2 dnů
 • Výklad emailem vypracovávám do 14 pracovních dnů a zasílám na Vámi zadaný email.

Máte dotazy, nejste si jistí jaký výklad zvolit? Nebo mě zkrátka jen před Vaší objednávkou chcete slyšet a zjistit, jak si takříkajíc "sednem"? Chcete upřesnit některé informace k nabízenému výkladu? Máte potíže se objednat?

ÚPLNĚ V POHODĚ😃. Ráda vám na vaše dotazy ohledně volby výkladu odpovím telefonicky na tel. č: 734 442 601. Pokud to zrovna neberu, věnuji se jinému klientovi, zavolám vám zpět😃

Berte prosím na vědomí, že k vypracování písemného výkladu budete požádání o zaslání vašeho celého jména a data narození. Tyto informace potřebuji ke správnému napojení na vás a tudíž k co nejpřesnějším odpovědím😃 S vašimi údaji zacházím obezřetně, jen s vaším svolením. Vaše data jsou u mě v bezpečí. Děkuji za vaši důvěru.

Co za své poznání zaplatím?

 • Výklad / konzultace - osobně / po telefonu / emailem: 1 000 Kč / 60 minut
 • Expres výklad / konzultace po telefonu (nejpozději do 2 dnů): 590 Kč / max. do 25 minut
 • Osobní výklad / konzultace většinou trvá 60 - 120 minut, délku konzultace volím vždy po dohodě s vámi

Připadá vám to moc? Zvažujete, zda se vám to vyplatí? Projděte si některé Recenze a zkušenosti ostatních klientů, kteří své štěstí a svou cestu již objevili před Vámi😃.

Vážím si vaší důvěry 

Jak se na výklad objednat?

 • Nejlépe telefonicky. Nejrychlější a nejefektivnější domluva termínu. Pokud to neberu, tak se právě věnuji jinému klientovi. Zavolám vám zpět hned, jakmile to bude možné-:)
 • Emailem - v tomto případě ale může má odpověď trva až 3 dny. 

 

Platební údaje:

Číslo účtu: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100, KS 308   text: jméno, příjmení

Při osobní návštěvě platíte na místě v HOTOVOSTI. 

Telefonické výklady platba předem na účet.

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601