VIP Hvězdný Restart

Staň se hvězdou, která jasně září za skvělých 28 dní

VIP energeticky nadupaný program pouze pro 15 žen

Nezáleží až tak na tom, jaké karty ti byly rozdány. Ale na tom, jak doboru hru umíš zahrát i se špatnými kartami-:)

Co je VIP Hvězdný Restart?

Jednoduše koukni na krátké ale výstižné intro, kde se dozvíš víc-:) Tohle intro video jsem pro tebe připravila proto, abys mě mohla lépe poznat a udělat si tak lepší představu o tom, co tě v programu se mnou čeká... Dozvíš se kolik program stojí a další důležité body. Přeju příjemné sledování a děkuju za tvůj čas.

Jsem stejně tak výjimečná jako ty-:)

Akorát ty o tom nejspíš ještě nevíš. Ale nikdy není pozdě... A proto jsi přece tady-:)

Obyčejně neobyčejná holka, která se narodila a do svých 18 let žila na malém městě. S běžnými starostmi, rodiči a jednou sestrou. 

I když vždycky jsem tušila, že jsem tak trochu jiná, než zbytek rodiny... Měla jsem zkrátka jiný pohled na svět. CHTĚLA JSEM VÍC. A zároveň tušila, že věci jsou leckdy jiné, než jak nám je okolí předkládá. Jak nás učí ve škole...

Zázraky jsou ZA - ZRAKY-:) Pojďme společně objevit, JAK TO JDE I JINAK. 

Kdysi byste mě asi nepoznali... Ano, i tohle jsem já...

Obtloustlá, vrabčí hnízdo... Je to součást mojí cesty a nestydím se za to... Naopak jsem pyšná na to, jaký kus cesty jsem ušla...

Co je cílem VIP programu Hvězdný Restart?

  • Naladit se a poznat TVOU unikátnost a jedinečnost. Tvou vnitřní sílu a tvůj Dar.
  • Napojíš se na svou vlastní energii Hojnosti, která k tobě začne chodit ze všech stran.
  • Odbourat některé tvé destruktivní vzorce, které tě stahují ke dnu a nedovolí ti ZÁŘIT. 
  • Nejen poznat tvůj Dar, ale také se s ním naučit pracovat. DOVOLIT si ho přijmout a předávat dál i nám všem.

Možná si teď řekneš...

... takových programů teď všude je. PROČ by zrovna tenhle byl pro mě právě TEN pravý? Proč bych měla zrovna do tohoto investovat? Proč zrovna tenhle to změní? Už jsem přečetla kdeco, viděla spoustu videí na toto téma, dokonce i absolvovala i nějaký ten kurz... A pořád to není "ono"...

Všechny moje kurzy a konzultace jsou založené hlavně na praxi. To znamená, že je to o KONÁNÍ. Vědět totiž neznamená umět. Je potřeba KONAT-:) Naučím tě, jak konat, zároveň si to užívat a sledovat ty krásné změny, které se začínají dít. Celých 28 dní máš mou unikátní podporu, můžeš sosat moji energii a zároveň se inspirovat dalšími podobně naladěnými a odhodlanými ženami ve skupině.

Předám ti veškeré své techniky, které mi zafungovaly a fungují i ostatním. Naučím tě je DĚLAT-:)

Budu tě inspirovat a zároveň podporovat v tom, aby sis z toho všeho utvořila SVŮJ vlastní způsob - tvůj unikátní způsob - který ti konečně zafunguje. Takzvaně šitý na míru-:)

Ukazuju a inspiruju JAK TO JDE I JINAK. Se mnou se věci opravdu dějí-:)

S pokorou, láskou, vděčností a úctou k vám všem.

VÍCE O PROGRAMU VIP HVĚZDNÝ RESTART SE DOZVÍŠ VE ZMIŇOVANÉM VIDEU

Co spolupráce se mnou přinesla dalším ženám?

Tady můžeš kouknout na záznam jednoho z mých předešlých minikurzů

... a rovnou si udělat tréniky, které při kurzu probíráme

Všechny důležité informace, cenu, náplň programu, co získáš a další najdeš už ve zmíněném intro videjku... Pokud jen trochu cítíš, že tě porgram láká... nečekej a KONEJ-:) Některá místa už jsou rozebraná.

V našem životě se neděje nic jen tak... a tak není náhoda, že ses o tomto programu dozvěděla právě teď. Proto, aby jsi kurz absolvovala, není třeba mít žádné předešlé znalosti a zkušenosti. A vůbec nevadí, že jsi třeba ještě nikdy na sobě nepracovala a třeba ani nemeditovala. Tvoje duše všechno zná-:) Jen potřebuje někoho, kdo jí to připomene.  

BUDE MI CTÍ BÝT TVÝM PRŮVODCEM

A co říkají další ženy?

Milá Markétko, poznala jsem Tě v těžkém období mého života - po úmrtí manžela. Hledala jsem cestu, která by mi vrátila chuť do života a abych znovu našla pevnou půdu pod nohama. Na internetu jsem našla Tvoje stránky s nabídkou cvičení spojenou s meditací. To bylo přesně to pravé, co jsem potřebovala. Zkusila jsem to a vyšlo to na 100%!! Našla jsem partu bezvadných holek a Tebe empatickou a úžasnou ženu. Moje duše pomalu přestávala plakat a já si připadala, že znovu život žiju a ne přežívám. Tvoje krásné cvičení a citlivá meditace udělaly své. Vrátila se mi chuť do života. Těšila jsem se na každé sezení a čas strávený s Tebou. Chci Ti tímto poděkovat za to, co pro mne i ostatní děláš. Tvoje práce má smysl a ukazuje cestu, kterou by se člověk měl anebo mohl dát. Jen těžko bych ji objevila bez Tebe. Děkuji Ti za hodiny, které jsem u Tebe prožila, za povídání, které jsme spolu vedly. Ale hlavně děkuji za to, že jsem Tě poznala, za to, že jsi a za to, že mi bylo dovoleno jít životem chvíli vedle Tebe. Znovu opakuji, jsi úžasná žena! Přeji Ti jen to dobré, ale hlavně hodně, hodně zdraví... Objímám Tě
Eva Šmídová
Markéty jsem si "náhodou" všimla na internetu před několika lety. Vydala jsem se sama za ní, do neznáma. Od té doby se potkáváme pravidelně. Dokáže popostrčit, nasměrovat, poradit a přesto Vám nechá svobodnou vůli a netlačí 🙂 Její semináře jsou pohlazením pro Duši. Člověk otvírá své srdce, odpouští, propouští a je mu líp 🙂 Markéta je nejen skvělý průvodce životem, ale bezva holka na pokec u skleničky vína :-), a to právě dělá její semináře nejen naučné, poučné, ale i zábavné 🙂
Andrea Kohoutová
Krásný den všem, kteří hledají a ještě neví co :o) Pokud hledáte rovnováhu, někdo vás štve nebo se jen necítíte spokojeni, rozhodně doporučuji konzultaci s Markétou. I když nevíte, co vlastně potřebujete, ona po krátkém rozhovoru hned ví, jak s vámi pracovat a co vám v životě chybí nebo přebývá. Malý problém nastává, když si uvědomíte, že její společnost je návyková :o) ...Sama si ale myslím, že návštěva 1x měsíčně je pořád vhodnější a levnější, než psychologové a antidepresiva... A na rovinu, i když to zní jako klišé, pocit vyrovnanosti a harmonie, se nedá měřit penězi... Markétce moc děkuji, že se rozhodla svůj dar a čas věnovat i ostatním na tomto světě, je to vzácná bytost, a já doufám, že mě na mé cestě poznání povede i nadále.
Vjerqa (Věrka)

Dovol si zářit a přijímat Hojnost

Asi se teď ptáš: KDY STARTUJEME?

Ups, VIP Hvězdný Restart skončil v květnu. Další kolo bude na podzim. Už teď se tším-:) 

Startujme už v pondělí 19. 4. 2021

Hodnota programu VIP Hvězdný Restart po sečtení:  28. 000 Kč

Speciální cena pro každou z vás: 7. 777 Kč

(možnost dvou splátek 2 x 3. 889 Kč bez navýšení)

Po uhrazení částky ti přijde email s přístupem do skupiny - POHLÍDEJ SI PROSÍM SVOU EMAILOVOU SCHRÁNKU. Často totiž emaily spadají do vedlejších složek, jako je Hromadné, Promoakce, Spam... Je to tak nastavené adminem tvé schránky. V každém případě, pokud email po zaplacení nenajdeš, URČITĚ piš, volej-:) Všechno spolu vyřešíme. Kontakty na mě najdeš dole na této stránce.

A vůbec nejrychelji se se mnou spojíš tady:

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Markéta Šírková

Sama sobě šéfem
Jsem neobyčejně obyčejná žena, matka, manželka, vizionářka. Úspěšná podnikatelka, mentorka, inspirátorka a lídr pro všechny, co chtějí na sobě s láskou máknout a konečně začít sklízet úrodu-:) Dost bylo návodů, je třeba konat. Mé učení a předávání je hlavně o praxi. Inspiruji druhé, JAK JDE ŽÍT A MYSLET JINAK. S láskou, pokorou, úctou ale taky určitou dávkou ráznosti a přísnosti. Vím, co dělám a předám ti své know-how v praxi. Miluju SVOBODU. I ty ji můžeš mít. Zamiluj se do sebe-:)