Aktivuj své Bohatství

a Staň se Královnou Manifestace

Proustíš své brzdy a strachy, otevřeš se Bohatství a naučíš se, JAK si svá přání zhmotnit co nejrychleji.

 

A jak jinak než s Lehkostí-:)

VIP balíček 2 navazujících Transformačních programů za zvýhodněnou cenu

Propustíš své hluboko ukryté bloky, které ti brání v úspěchu. Aktivuješ svůj Dar a Intuici.
Aktivuješ svou Magickou Ženskou Sílu a díky tomu si začneš tvořit svůj vysněný život s mnohem větší Lehkostí.
Naučíš se vytvářet PŘEBYTEK. Staneš se Hojností.

Co vyzařuješ, to taky přitahuješ

Jukni na krátké video  

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co prožívají ženy, které už do programů vstoupily? 

Jaké 2 programy tě v balíčku čekají? 

AKTIVUJ SVÉ BOHATSTVÍ

V tomto programu si zvědomíš své hluboké negativní vzorce a naučíš se je propustit. Přejdeš z role Oběti do role Vědomého Tvůrce.. Aktivuješ svůj Dar, svou Intuici a stoupneš si do své Síly. Účinné a hloubkové pracovní listy, díky kterým si "vyšťouráš" své energetické nečistoty až na úroveň Duše. Seznámíš se svou Vnitřní rodinou a naučíš se, JAK s ní spolupracovat. Vnitřní muž x Žena x Dítě.
Více informací

STAŇ SE KRÁLOVNOU MANIFESTACE

Po tom, co se naladíš na své Bohatství budeš mnohem silnější v tom pokračovat na své cestě ZHMOTŇOVÁNÍ svých přání. Tím, že se v prvním programu pročistíš od destruktivních vzorců, se staneš SILNĚJŠÍ. Tady si osvojíš 12 vesmírných zákonů Manifestace a Hojnosti. Projdeš aktivačními rituály tvé Magické Ženské Síly. Otevřeš se energii peněz. Začneš si své Bohatství mnohem rychleji zhmotňovat.
Více informací

Taky ti říkali, že trpělivost růže přináší?

Omyl, nemusíš vůbec trpět na cestě za svými sny! To je opět jen další po generace předávaný vzorec.

Možná to znáš...snažíš se, můžeš se rozkrájet a přesto se pořád nemůžeš hnout z místa? Tento ucelený komplet 2 na sebe navazujících programů ti otevře cestu k Bohatému životu v Lehkosti. 

Díky prvnímu se pročistíš, tím se staneš silnější a otevřenější nové inspiraci. Díky druhému se naučíš, JAK svá přání zhmotnit v mnohem kratším čase. 

Vše, co ti v programech předávám, praktikuju i já sama na sobě. A tyto techniky už pomohly k získání Bohatství a poznání sebe samé mnoha dlaším ženám.

Jen si to představ... 

... jaké by to bylo přestat se dřít a tlačit na sílu vůle... a místo toho si začít zhmotňovat takový život, který tě opravdu naplňuje?

Život v NADBYTKU času, peněz i spokojených vztahů. Bez sáhodlouhého čekání a tápání? A to jen proto, že konečně pochopíš a uvedeš do pohybu jednoduché Vesmírné principy? Pochopíš své Dary?

Všechny techniky jsou snadno zařaditelné do bežného denního režimu.

Jaké další výsledky mají klientky mých programů?

Silný Transformační proces se spustí často už jen tím, že se ROZHODNEŠ jít do akce!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Tohle sem musím nasdílet: po setkání s mým bohatým já při Markétiným workshopu jsem z něj byla tak nadšena, že jsem se rozhodla hned druhý den si kurz pořídit. Sice jsem si musela dát toho panáka na kuráž, ale cítila jsem, že moje vzorce jsou fakt hluboké a potřebuji je pročistit. Jak jsem to objednala, naběhly ty pocity, jak říkala Markét: kruci, měla jsem jako samo-máma tolik investovat? Zrovna před Vánoci, kdy navíc mají obě děti narozky….prostě takový ten standard, kdy člověku naběhnou výčitky ze starých vzorců. Ale do druhého dne to bylo lepší a říkala jsem si, že to tak prostě chci. A jak Markét taky říkala, že si máme každý den dělat radost, investovala jsem včera 400 CZK do losů-prostě mě to k tomu vedlo. A vyhrála jsem 5000. Takže tím mám skoro celý kurz uhrazený😁 A je to potvrzení, že Vesmír to tak chtěl a byla jsem odměněna za svoje rozhodnutí investovat do sebe.
Jana Beranová
Jsem strašně ráda, že jsem se pro program rozhodla, protože to, co mi dává, několikanásobně předčí mou investici. Cítím se silnější, sebevědomější a hlavně se mi vyjasňuje mnoho věcí. Mám nápady, které mě posouvají dál a dávají mi tak motivaci, Jsem teď tak nabitá energií a chutí na sobě pracovat ještě víc. Chci být v pohodě, pak budou i moji blízcí a chci se věnovat i sobě. Market, moc děkuji.
Radka Mrázková
Moje myšlenky pracovaly podobně jak paní Jane. Bála jsem se investovat takovou částku. Ale pak jsem si řekla, že peníze odejdou a zase přijdou, jelikož kurz jsem si chtěla pořídit. Poslala jsem platbu za kurz a večer mi přišla zpráva že jsem ve Sportce vyhrála přes 20.000. Takže Market dekuji, a jelikož jsem s tebou prošla pár kurzy, tak se tolik nebojím a snažím se správně vysílat 💞
Marika Regecová

Kdo tě bude programem provázet?

bohatství, peníze, zdraví, reiki, shamballa, podnikání

Markéta Grandis Šírková

Úspěšná podnikatelka, spirituální mentorka pro byznys i život. Lídr pro všechny, co chtějí na sobě s láskou máknout a konečně začít sklízet úrodu jen díky pochopení Daru své vlastní energie. Život tě začne maximálně bavit-:)

Začneš přitahovat Bohatství všeho druhu v lehkosti. Mé učení je hlavně o praxi. Dost bylo návodů, pojďme společně konat. Inspiruji druhé, JAK JDE ŽÍT A MYSLET JINAK. S láskou, pokorou, úctou ale taky určitou dávkou ráznosti a přísnosti. Vím, co dělám a předám ti své know-how v praxi. Miluju SVOBODU. I ty ji můžeš mít. Zamiluj se do sebe-:)

Jak si mohu balíček objednat?

Vyplň objednávkový formulář. Uhraď platbu.
Při platbě kartou získáváš přístup hned. Převodem 1-2 dny po spárování platby.
Pohlídej si svou emailovou schránku. Stává se, že kvůli GDPR padají emaily do vedlejších složek jako je PROMO, SPAM a HROMADNÉ.

Jak to bude technicky?

Celý kurz probíhá v uzavřené FB skupině. Samostudium s pdoporou mojí a celé skupiny. Nejsi na to sama!
Naskočit můžeš KDYKOLIV. Vše je seřazené srozumitelně do lekcí. Ve skupině už na tebe čekají další podobně naladěné ženy.
V uvítacím videu se dozvíš, jak se ve skupině pohybovat co nejefektivněji pro tebe, aby ses ke svému vytpouženému cíli dostala co nejrychleji.

Jak dlouho to celé trvá?

V základu 7 - 8 měsíců. Celý program je ti přístupný na 18 měsíců, aby sis vše mohla dle chuti projít znovu.
Je na tobě, jakou rychlostí půjdeš.
Nicméně, pro tvé nej výsledky, je dobré dodržet doporučený postup.

Pro koho je kurz vhodný?

Začátečníky i pokročilé. Speciálně pro ty, kteří už absolvovali jiné programy, ale bez efektu.
Pokud jsi připravená JÍT DO AKCE! Program je převážně praktický. Pouhé chtění a sledování videí ti velkou změnu nepřinese...
Pro ty, co se chtějí nechat nakopnout. Nejsem pečovatel ale nakopávač-:)

Jaká je cena balíčku?

Plná cena programů samostatně: 30.387 Kč  

Cena 2 v 1 ve V.I.P. balíčku - 20% : 24. 310 Kč

Možno zaplatit ve 3 splátkách BEZ navýšení-:) 3 x 8. 103 Kč

V případě zakoupení na 3 splátky BEZ navýšení ti bude po uhrazení 2 splátky otevřen program Aktivuj své Bohatství a celý Balíček se ti otevře po uhrazení všech 3 splátek. 

Nic ti neuteče! Každý si kráčí podle svého tempa.

V programech na tebe čeká už

0
ŽEN, SE KTERÝMI SE BUDEŠ NAVZÁJEM INSPIROVAT NA SVÉ CESTĚ

Co jiné kurzy přinesly mým klientkám?

Kurz se mi moc líbí-:) Nabíjí mě pozitivní energií a začínám si více uvědomovat, co doopravdy chci a jakým směrem jít. Zároveň co nechci a díky tomu víc poznávám sama sebe. Neplýtvat energií tam, kde nedokážu vidět cestu k cíli.
Petra Jančková
Děkuji moc. Jsou to věci, které znám už spoustu let, ale stále dokola jsem na to zapomínala. Píšu schválně minulý čas, protože tentokrát po tvém kurzu se to konečně učím v praxi a měním si život.
Adéla Urbanová
Moc děkuji Markét, uvědomila jsem si, že se opravdu musím ohlížet hlavně na sebe a to, co mě dělá šťastnou a tomu přizpůsobit svůj následující život. Krásný pocit z meditace-:)
Týnka BK

Máš dotazy?

Zavolej mi na tel: 734 442 601

 

Napiš mi email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz