Už teď se mi po ní stýská-:)

Po čem? Po knížce, kterou jsem včera dočetla…

Každá knížka ve vás zanechá něco jiného. Přinese jiné poznání, uvědomění. Některá nás zaujme víc a jiná zase v daný moment míň. To ale neznamená, že v nás nic nezanechala.

Někdy si zkrátka máme přečíst knihu třeba jen kvůli jedné větě nebo odstavci. Ale ta věta v nás otevře něco, co bychom hledali ještě hodně dlouho…

Přečetla jsem toho už opravdu hodně. Ale poslední kniha ve mně zanechala příjemné pocity na dlouhou dobu. A vím, že si některé pasáže budu v duchu připomínat každý den😃.

Jak že se ta kniha jmenovala? Dalajlámova kočka. Nenechte se mýlit. Příběh sice vypráví kočka, ale je to krásný příběh z lidské říše, ne zvířecí😃.

Je psaná jednoduše, příjemně. Tak, aby zaujala i ty, kteří jsou na cestě duchovního rozvoje nováčci. Ale i ty, kteří třeba čtení moc nemusí. A své si tam najdou i ti, kdo už toho spoustu přelouskali😃 Jako třeba já.

😃Pamatujte ale, že všechno, co si přečtete, je převážně jen teorie – hluboká pravda. Ale čtením to ještě neuvedete v pohyb. Teprve po tom, co začnete načtená moudra zařazovat do denního režimu, do praxe života, se začne také měnit váš život-:)

🙏Chcete vyzkoušet meditaci? Zkoušeli jste, ale nedaří se vám to? Ke knížce je zřízena také webová stránka, na které si můžete stáhnout zdarma návod na meditaci😃 Návod najdete na webu: www.dalajlamovakocka.cz.

Tak honem do knihovny, knihkupectví. Čeká na vás krásný příběh, který vás určitě osloví a poradí co a jak-:) A já si jdu zatím objednat druhý díl. Těším se na další setkání-:)

😃Příjemné čtení. Budu ráda, když se se mnou a ostatními o své poznatky podělíte dole v komentářích-:)

🙏 NAMASTE, Markéta

Markéta Šírková
Naučím tě, jak žít Bohatý život v Lehkosti. V nadbytku času, peněz i zdraví. Vím, jaké to je stát zamrzlá na jednom bodě. Dokola se opakující situace - vztahové, zdravotní. Počítání peněz a šetření. Před 13 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. O to víc, že tehdy jsem byla se dvěma malými dětmi zrovna na mateřské. Ale udělala jsem ROZHODNUTÍ a našla cestu, JAK TO ZMĚNIT-:)   Za poslední roky se můj příjem zpětinásobil, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna . A to jen díky tomu, že jsem pochopila vesmírné zákony a aktivovala svou Magickou Ženskou Sílu, kterou máš i ty! Tyto jednoduché principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Aktivuj své Bohatství

VIP Program

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře
  1. Petra napsal:

    Dobrý večer Markétko, mám velikou radost, že se Vám kniha Dalajlámova kočka líbila. Já přečetla už všechny tři díly a jsem nadšená. Dlouho mě žádná kniha, v tomhle případě série knih nezaujala. Mohu jen doporučit. 🙂

    • marketa.sirkova@gmail.com napsal:

      Petro, já mám zase radost, že se našel někdo další, kdo ji četl a oslovila ho Pokud vám mohu doporučit, v poslední době mě ještě opravdu zaujala kniha A objevíš poklad, který v tobě dřímá (Laurent Gounelle). Kdyžtak dejte vědět, jak se vám líbila-:)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů