Mentoring / Terapie

Druh terapie nebo mentoringu volím vždy intuitivně dle momentální situace. To, co je v daný moment nejvíce třeba. Tedy nejvíce přínosné pro klienta v momentě, kdy spolu pracujeme. Často pracujeme s energií vnitřního dítěte a také s vyrovnáním mužské a ženské energie.

Využívám variablně vícero technik, které jsem převzala od svých Mistrů a lídrů a intuitivně si je poupravuji podle potřeby. Za 13 let práce a zkušeností jsem vytvořila své osvědčené know-how a nadále se vzdělávám dál. Cílem je zejména aktivovat podvědomí a přeprogramovat negativní a destruktivní vzorce myšlení, které nám brání jít dál. 

Navíc si ode mě ještě odnášíte snadné ale účinné úkoly a návody, které vás zaručeně posunou, pokud je budete praktikovat. 

Mentoruju ve všech oblastech života: seberealizace, podnikání, peníze, sebeláska, zdraví, vztahy...

Samotná terapie probíhá ve stavu alfa - stav, kdy je aktivnější pravá hemisféra - neplést s hypnózou. Ve stavu alfa jste při vědomí, vše si pamatujete a vše vnímáte. Jen vaše mozkovév vlny jsou zpomalené a levá hemisféra - ta rozumová - jde do pozadí. Stává se aktivnější naše podvědomí a tam jsou ukryté odpovědi na vše, co nás trápí a nedaří se.

Při osobní návštěvě platíte na místě. Pokud si domluvíme termín na dálku, probíhá platba předem na účet. Obvyklá doba terapie / mentoringu je 60 - 120 minut (v průměru to většinou bývá 90 min). Dopředu se nedá jednoznačně říct, kolik času nám společná práce zabere. Pokud se totiž ponoříme do podvědomí, nejde jen tak lusknutím prstu skončit, protože už uplynula hodina...

Po skončení bude na vás, za jak dlouho budete chtít opět přijít. Nicméně z mé zkušenosti je přínosné terapii opakovat cca po 3 týdnech až měsíci. Říkám na rovinu předem, že jedním sezením se nemůže napravit to, co máte v sobě několik let ukryto. Vždy ale dojde k uvolnění a zlepšení stavu. Je to jako když loupete cibuli-:) Pěkně jedna slupka po druhé...

Jak vypadá terapie nebo mentoring se mnou v praxi?

  • Na úvod vždy proběhne konzultace (délka je různá, podle potřeby).
  • Už během konzultace se na tebe napojím a vnímám vše, co vyzařuješ... řeč těla, energii, jaká slova používáš, jak přemýšlíš, cítím a vnímám všemi smysly i to neviditelné.
  • Samotnou konzultací se začíná aktivovat podvědomí a při stavu alfa se tak lépe ponoříme ke kořeni.
  • Poté si lehneš nebo pohodlně sedneš a necháš se vést mým hlasem - vše ti vysvětlím ještě před začátkem.
  • Společně se ponoříme do stavu alfa - zpomalené mozkové vlny, příjemný stav podobný před usnutím.
  • Všechno vnímáš ale rozum a ego jde stranou - napojíš se sama na sebe, na své podvědomí. Nemusíš si dělat hlavu s tím, že by ti to nešlo. POD MÝM VEDENÍM SE TO PODAŘÍ KAŽDÉMU-:) Pravda, každý dosáhne jiného stupně alfa, ale to už je vedlejší.
  • Ve stavu alfa setrváš pod mým vedením tak dlouho, jak je třeba. NIC ZÁMĚRNĚ NEPROTAHUJU. Někdy celá terapie i s úvodní konzultací trvá 60 minut, jindy 90 až 120...Dopředu se striktně čas nedá stanovit.
  • Pokud se propojíme na dálku, většinou probíhá vše přes whatsapp formou videohovoru. Dopředu dostaneš instrukce, jak si připravit telefon, tak abych viděla tvou horní polovinu těla - obličej a dýchání. Vše probíhá stejně jako při osobní návštěvě.
  • Ve správný čas tě uvedu zpět do bdělého stavu beta. Nechám tě naplno se probrat, napít, protáhnout a společně ještě doprobereme a dovysvětlím, co je třeba. 
  • Obvykle dostaneš snadný úkol, který tě bude bavit splnit-:) 

Ceník:

blesková konzultace 30 minut - 1000 Kč

60 minut - 1500 Kč

90 minut - 2500 Kč

120 minut -  3000 Kč

Objednací doba je různá, dle momentální vytíženosti. Pracuji i na dalších projektech a s některými klientkami spolupracuji pravidelně i několik měsíců. Dokud samy nepocítí, že mají dost-:) A dokud i já cítím, že je naše spolupráce přínosná.

Všechny své služby z oblasti mentoringu a terapie poskytuji také úspěšně i na dálku. A to už 13 let-:)

Jaké jsou zkušenosti mých klientů?

Krásný den všem, kteří hledají a ještě neví co :o) Pokud hledáte rovnováhu, někdo vás štve nebo se jen necítíte spokojeni, rozhodně doporučuji konzultaci s Markétou. I když nevíte, co vlastně potřebujete, ona po krátkém rozhovoru hned ví, jak s vámi pracovat a co vám v životě chybí nebo přebývá. Malý problém nastává, když si uvědomíte, že její společnost je návyková :o) ...Sama si ale myslím, že návštěva 1x měsíčně je pořád vhodnější a levnější, než psychologové a antidepresiva... A na rovinu, i když to zní jako klišé, pocit vyrovnanosti a harmonie, se nedá měřit penězi... Markétce moc děkuji, že se rozhodla svůj dar a čas věnovat i ostatním na tomto světě, je to vzácná bytost, a já doufám, že mě na mé cestě poznání povede i nadále.
Vjerqa (Věra)
Milá Markétko, poznala jsem Tě v těžkém období mého života - po úmrtí manžela. Hledala jsem cestu, která by mi vrátila chuť do života a abych znovu našla pevnou půdu pod nohama. Na internetu jsem našla Tvoje stránky s nabídkou cvičení spojenou s meditací. To bylo přesně to pravé, co jsem potřebovala. Zkusila jsem to a vyšlo to na 100%!! Našla jsem partu bezvadných holek a Tebe empatickou a úžasnou ženu. Moje duše pomalu přestávala plakat a já si připadala, že znovu život žiju a ne přežívám. Tvoje krásné cvičení a citlivá meditace udělaly své. Vrátila se mi chuť do života. Těšila jsem se na každé sezení a čas strávený s Tebou. Chci Ti tímto poděkovat za to, co pro mne i ostatní děláš. Tvoje práce má smysl a ukazuje cestu, kterou by se člověk měl anebo mohl dát. Jen těžko bych ji objevila bez Tebe. Děkuji Ti za hodiny, které jsem u Tebe prožila, za povídání, které jsme spolu vedly. Ale hlavně děkuji za to, že jsem Tě poznala, za to, že jsi a za to, že mi bylo dovoleno jít životem chvíli vedle Tebe. Znovu opakuji, jsi úžasná žena! Přeji Ti jen to dobré, ale hlavně hodně, hodně zdraví... Objímám Tě
Eva Šmídová
Markéty jsem si "náhodou" všimla na internetu před několika lety. Vydala jsem se sama za ní, do neznáma. Od té doby se potkáváme pravidelně. Dokáže popostrčit, nasměrovat, poradit a přesto Vám nechá svobodnou vůli a netlačí 🙂 Její semináře jsou pohlazením pro Duši. Člověk otvírá své srdce, odpouští, propouští a je mu líp 🙂 Markéta je nejen skvělý průvodce životem, ale bezva holka na pokec u skleničky vína :-), a to právě dělá její semináře nejen naučné, poučné, ale i zábavné 🙂
Andrea Kohoutová
Dobrý den, Nevím co napsat jiného než DĚKUJI. Zní to prostě, ale to co bych popisoval mnoha větami, to řekne mnohem výstižněji. Děkuji vám za ochotu pomoci cizím lidem. To je dneska velká vzácnost. Mám o čem přemýšlet. S tím vzkazem se zdráhám uvěřit, ale přesto se budu snažit řídit ať již vaší nebo Hančinou radou. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů ve vaší snaze pomáhat lidem.
Petr M.

Jaké možnosti příjmu nabízí dnešní doba?

Zamiluj se do sebe

úspěšný online program

Inspirace a tréninky zdarma

Platební údaje:

Číslo účtu: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100, KS 308   text: jméno, příjmení

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601