Terapie / konzultace

Druh terapie či konzultace volím vždy při návštěvě samotné, v závislosti na tom, co je momentálně nejvíce třeba. Tedy nejvíce přínosné pro klienta - pro Tebe - v momentě, kdy mě navštíví. 

Při konzultaci využívám náhledu karet, svých znalostí nabytých studiem, zkušeností, emptie, intuice. Samotná terapie probíhá ve stavu alfa - stav, kdy je aktivnější pravá hemisféra - neplést s hypnózou. Ve stavu alfa jste při vědomí, vše si pamatujete.

Poradím Ti a budu vést v oblasti:

  • osobního rozvoje (najít Tvé pravé já, milovat sama sebe)
  • podnikání (zejména online)
  • financí (najdeš svůj zlatý důl)
  • vztahy (partnerské, rodinné, pracovní)
  • zdraví (fyzické i duševní)

😃Téměř všechny své procedury z oblasti konzultací poskytuji také na dálku. A to už 8 let-:)

Jaké jsou zkušenosti mých klientů?

Markéty jsem si "náhodou" všimla na internetu před několika lety. Vydala jsem se sama za ní, do neznáma. Od té doby se potkáváme pravidelně. Dokáže popostrčit, nasměrovat, poradit a přesto Vám nechá svobodnou vůli a netlačí :-) Její semináře jsou pohlazením pro Duši. Člověk otvírá své srdce, odpouští, propouští a je mu líp :-) Markéta je nejen skvělý průvodce životem, ale bezva holka na pokec u skleničky vína :-), a to právě dělá její semináře nejen naučné, poučné, ale i zábavné :-)
Andrea Kohoutová
Dobrý den, Nevím co napsat jiného než DĚKUJI. Zní to prostě, ale to co bych popisoval mnoha větami, to řekne mnohem výstižněji. Děkuji vám za ochotu pomoci cizím lidem. To je dneska velká vzácnost. Mám o čem přemýšlet. S tím vzkazem se zdráhám uvěřit, ale přesto se budu snažit řídit ať již vaší nebo Hančinou radou. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů ve vaší snaze pomáhat lidem.
Petr M.
Krásný den všem, kteří hledají a ještě neví co :o) Pokud hledáte rovnováhu, někdo vás štve nebo se jen necítíte spokojeni, rozhodně doporučuji konzultaci s Markétou. I když nevíte, co vlastně potřebujete, ona po krátkém rozhovoru hned ví, jak s vámi pracovat a co vám v životě chybí nebo přebývá. Malý problém nastává, když si uvědomíte, že její společnost je návyková :o) ...Sama si ale myslím, že návštěva 1x měsíčně je pořád vhodnější a levnější, než psychologové a antidepresiva... A na rovinu, i když to zní jako klišé, pocit vyrovnanosti a harmonie, se nedá měřit penězi... Markétce moc děkuji, že se rozhodla svůj dar a čas věnovat i ostatním na tomto světě, je to vzácná bytost, a já doufám, že mě na mé cestě poznání povede i nadále.
Vjerqa (Věra)

Po celou dobu návštěvy provádím vše s vaším souhlasem, předem vás detailně informuji o celém procesu.  

Při každé návštěvě, a zejména u té první, proběhne na úvod konzultace - rozhovor, který je nutný ke stanovení dalšího postupu. Buďte prosím upřímní, abych vám mohla co nejlépe pomoci.

Obvykle se jedná o tyto druhy terapií:

Vnitřní dítě - naše opravdové Já

Vnitřní dítě je nedílná součást našeho já. Většina z nás má bohužel tendenci vnitřní dítě opomíjet a zapomínáme na něj. Přitom je to kus nás samých. Naše vnitřní dítě se často krčí někde v koutku naší duše a zoufale volá o naši pozornost. Setkání s naším vnitřním dítětem je velmi osvobozujícím momentem. Pochopení, smíření a šťastnější budoucnost.

Čas: cca 90 min  - 120 minut (cena dle ceníku)

 

Vnitřní muž versus Vnitřní žena

Máte problémy ve vztazích? Nemůžete najít "toho pravého" partnera či partnerku? Necítíte se sami se sebou spokojeni? Nevíte, jakou cestou se vydat, protože Vás vlastně nic nebaví? Máte jednu stranu těla více oslabenou nežli druhou?

Tato metoda je vhodná pro každého na vyvážení mužské a ženské části ve Vašem těle. Každý z nás má v sobě část energie ženské a část energie mužské. Ideálně by obě tyto naše části měly být v souladu, to znamená pracovat uvnitř našeho těla 50 - 50%. To se ale nestává a převládá ve větší či menší míře energie jednoho z nich.

Sami budete překvapeni, co se ve vás skrývá.

Čas: cca 120 min (cena: 1 400 Kč)

Léčení minulými životy - regrese

Léčení minulými životy je velmi účinná metoda vedoucí k pochopení dějů, které se nám odehrávají v životě současném. Není se čeho obávat. Je ale zapotřebí dodržet určitá pravidla, aby si účastník přenesl do současnosti pouze pochopení, které má spojitost s minulými životy. Emoce zůstávají v minulosti.

Léčení minulými životy provádím buď na vyžádání či se svolením tento proces zapojuji do běžné návštěvy dle potřeby.

Před každým sezením žádám o ochranu a následné úspěšné navrácení zpět do života současného.

Čas: cca 90 - 120 min (cena dle ceníku)

EFT - Techniky Emoční Svobody

Forma psychologické akupunktury bez použití jehel

EFT je zkratka pro Emotional Freedom Techniques, volně přeloženo jako Techniky emoční svobody.  Jedná se o formu psychologické akupresury, tedy bez použití jehel. Je to účinná léčebná metoda, složená z jednoduchých technik, které nám pomohou se emočně osvobodit.  Odstraňuje jak omezení fyzická tak psychická. 

Zjednodušeně tedy metoda EFT pracuje na velmi jednoduchém principu fungování našeho těla, založeném na průtoku energie a energetické rovnováze. Pomocí poklepů nebo masáže určitých bodů na těle dochází ke stimulaci průtoku energie. Tím dochází k harmonizaci těla i duše, odstranění bloků. Je třeba si uvědomit, že náš život a naše zdraví záleží ve velké míře na nás samotných.

Tuto jednoduchou metodu se může naučit každý z nás. Můžeme tak pracovat sami na sobě. V případě těžších traumatických zážitků je však vhodné spolupracovat s odborníkem.

Čas: 90 - 120 min (cena dle ceníku).

Platební údaje:

Číslo účtu: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100, KS 308   text: jméno, příjmení

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601