Staň se Magnetem na RADOST

21 denní program pro ženy, které chtějí od života víc než jen dřinu. Díky tvé unikátní energii si začneš do života přitahovat v LEHKOSTI  všechno, co doopravdy chceš. Vezmi si zpět své právo na Bohatství.

Proč tento kurz vznikl?

Ty jsi moje inspirace-:) Dělám to pro tebe, ženo. Jste manželky, maminky, podnikatelky... Řešíte víceméně podobné problémy. A tak jsem uposlechla pobízení svého vnitřního hlasu a připravila program právě pro nás ŽENY-:) 

Jak ti tento 21 denní program změní život?

Věděla jsi, že to, co vyzařuješ, taky do svého života přitahuješ? Jak se zbavit negativních vzorců předávaných v lásce našimi rodiči? To ti ukáže a naučí tento 21 denní program-:) 

Najdeš zklidnění

Získáš Sebevědomí

Objevíš své Dary

Naučíš se říkat NE

Zbavíš se strachů

Zlepšíš vztahy a zdraví

Měla jsem dny, kdy to stálo za prd...

Jednoho dne se mi zbortil svět... Teď jsem za to vděčná-:) 

Do té doby, než přišel den D, jsem si žila celkem pohodově. Měla jsem prakticky všechno... Nový dům, zdravé děti, manžela, peníze... A pak přišel ten den, který nasměroval můj život úplně jiným směrem.

Přišlo to najednou jako rána z čistého nebe... Psal se rok 2009... Rána, kterou jsem si nikdy nedokázala představit, že by potkala mě... Ztratila jsem veškerou jistotu. Dluhy z manželovy strany, o kterých jsem neměla ani ponětí, přišly z čistajasna. A najednou se valily ze všech stran... Děti 2 a 4 roky... Já na mateřský... A co teď? Přijde exekutor a my zůstaneme bez střechy nad hlavou? Nezbylo než se dát do akce. Prostě jsem se rozhodla, že se nedám a půjdu svou cestou. A to je to - UDĚLALA JSEM ROZHODNUTÍ.

Za všechny své eskapády jsem teď opravdu VDĚČNÁ-:) Protože mě udělaly jinou, silnější, sebevědomější a úspěšnější. Je to ale jen proto, že jsem se rozhodla to nevzdat.

Teď žiju v Hojnosti. Máme nový dům, už druhý v řadě. Moje podnikání a tedy i zisky rostou raketově nahoru. Vydělávám 5 x tolik co dřív. Ale je to taky díky tomu, že se neustále vzdělávám od nejlepších lidí z oboru, pracuju na sobě. Své zkušenosti předávám dalším odhodlaným ženám a s láskou sleduju jejich úspěchy. Děkuju-:)

A to samé přeju i tobě-:) Splnění tvých snů.

Já vím, že ty to dokážeš taky-:) 

NE VŽDYCKY JSEM VYPADALA TAK, JAK VYPADÁM TEĎ...

Vědět neznamená umět a chtít neznamená mít. Už bylo dost čtení a poslouchání teorií. Teď je čas konat-:)

I Ty máš právo cítit se skvěle-:)

Vem si ho zpět-:) Začni se taky cítit

Šťastná

Milovaná

Krásná

Úspěšná

Sama sebou

Jaká témata na tebe čekají?

Sebevědomí

Přijímání

Vnitřní dítě

Odpuštění

Hojnost

Strachy

Meditace

Tvá energie

Jak můžu vstoupit do kurzu?

Naskočit můžeš kdykoliv. Teď  navíc za zvýhodněnou cenu-:)

  • Celý kurz probíhá v uzavřené Facebookové skupině. Vše je seřazené srozumitelně do lekcí. Pokud Facebook nemáš, přístup se dá zřídit během 5 minut-:)
  • Vyplň objednávkový formulář (viz červené tlačítko nebo přímo níže na stránce)
  • Uhraď platu (kartou nebo převodem)
  • Do emailu ti přijdou instrukce a odkaz na výukovou skupinu. Rozklikneš a počkáš na přijetí
  • Postupuješ podle doporučených kroků a svého tempa
  • V případě dotazů jsem tu pro tebe

Jaká je cena kurzu?

 HODNOTA KURZU A TRANSFORMACE PRO TEBE

7. 990 Kč

Ale dobrá zpráva-:) Ty ho teď můžeš získat do 30. 9. JEN za

5. 224 Kč

Vaše zkušenosti s mými online kurzy-:)

Hotovo! Kurz dokončen. Dám si ještě opakovací kolo-:) Co ale nejvíc chci, je dát velkéééé dííííky TOBĚ MARKÉT!!! Velice děkuji za tento kurz, je pro mě tou největší radou. Bylo minimálně 5 momentů, které otevřely mou mysl. Děkuji-:)
Lucie Rolko
Markét, dobré ráno. Dnes mi na základě včerejšího kurzu přišel AHA moment. Nakopla jsi mě, vystupuji z komfortní zóny. No a shodou okolností mi přistálo něco do cesty, tak věřím, že to vyjde-:) Takže už žádný stres, sebelítost. Jde se do akce. Díkes-:)
Renáta Gwen Štréglová
Moc děkuji Markét, uvědomila jsem si, že se opravdu musím ohlížet hlavně na sebe a to, co mě dělá šťastnou a tomu přizpůsobit svůj následující život. Krásný pocit z meditace-:)
Týnka BK
Děkuji moc. Jsou to věci, které znám už spoustu let, ale stále dokola jsem na to zapomínala. Píšu schválně minulý čas, protože tentokrát po tvém kurzu se to konečně učím v praxi a měním si život.
Adéla Urbanová
Kurz se mi moc líbí-:) Nabíjí mě pozitivní energií a začínám si více uvědomovat, co doopravdy chci a jakým směrem jít. Zároveň co nechci a díky tomu víc poznávám sama sebe. Neplýtvat energií tam, kde nedokážu vidět cestu k cíli.
Petra Janečková
Moje milá Markétko, jsi pro mě velikou inspirací. A ano, pořád je co čistit Těch programů a třináctých komnat za ty roky a generace je velmi mnoho. Ale díky tobě už vím JAK. Každičkou chvilku si na tebe vzpomenu a zvědomuju si svá přání. Děkuji ti-:)
Radka Vaňková

Potřebuješ s něčím pomoct nebo poradit?

Markéta Grandis Šírková

NAUČÍM TĚ, JAK ZÍSKAT BOHATSTVÍ VŠEHO DRUHU JEN DÍKY TOMU, ŽE JSI. DÍKY TVÉ UNIKÁTNÍ ENERGII.
Úspěšná podnikatelka, spirituální mentorka pro byznys i život. Lídr pro všechny, co chtějí na sobě s láskou máknout a konečně začít sklízet úrodu jen díky pochopení Daru své vlastní energie. Život tě začne maximálně bavit-:) Začneš přitahovat Bohatství všeho druhu v lehkosti. Mé učení a předávání je hlavně o praxi. Dost bylo návodů, pojďme společně konat. Inspiruji druhé, JAK JDE ŽÍT A MYSLET JINAK. S láskou, pokorou, úctou ale taky určitou dávkou ráznosti a přísnosti. Vím, co dělám a předám ti své know-how v praxi. Miluju SVOBODU. I ty ji můžeš mít. Zamiluj se do sebe-:)