Staň se Královnou prodeje

6 KLÍČŮ, které tvé podnikání zavedou až k sedmimístným částkám. Pokud si to ty sama budeš přát-:)

Jak úspěšně podnikat BEZ strategií - KDEKOLIV jsi, třeba i z lesa...

Bez tlaku, byznys plánů, tabulek a přesto mít nadstandartní zisky a ještě se u toho i bavit? 

Líbí se ti má podnikatelská cesta? Chceš to dělat taky tak na pohodu, zábavně jako já? Ale přitom po svým? Teď máš možnost si to ode mě nejen "okoukat", ale tím, že ti odkryju své karty, se to i reálně naučit.

V čem je moje Síla a přínos pro tvůj byznys?

Jsem jiná, svá. Učím druhé, jak si vytvořit svou vlastní cestu, která ti bude fungovat!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pro koho je tento program?

Pro Magické ženy s podnikatelskou Duší, které mají VELKÉ CÍLE, chtějí VELKÉ PENÍZE a jsou odhodlané si za tím jít "i kdyby čert na koze jezdil"-:)

Chceš se přestat honit, dřít a začít se už konečně BAVIT a dělat si to po svým. Prostě jen proto, že to chceš!

Jak pracovat méně, ale za to chytře a zábavně? Jak si tvořit svůj vlastní BRAND = svou vlastní zančku, která ti bude prodávat? Od A do Z. Technicky i se změnou tvého vnitřního nastavení.
Jak násobit své zisky, ať už podnikáš v čemkoliv. Zábavnou cestou? Bez tlaku na výkon, stresu, honění, srovnávání se s druhými. Bez byznys plánů a tabulek...
Jak si uvědomit svou unikátní esenci, kterou máš JEN TY... a díky ní si vytvářet prosperitu ve všech oblastech tvého žvota?

Neslibuju ti zázraky BEZ konání. Ale se mnou se naučíš, JAK své kroky začít dělat JINAK. Na pohodu. Zábavně. A díky tomu i prosperovat. 

Jak podnikat bez tlaku, stresu, strachu z toho, co budou říkat ostatní? Jak a proč si zamilovat prodej?

Ahoj Markét. Musím ti říct, že poslouchám hodně lidí a inspiruji se. Ty jsi byla pro mě jiná a chvíli mi trvalo tě přijmout - v dobrém slova smyslu. Ale musím říct, že jsi vážně akční a "drsoňka" v dobrém, jelikož se život s tebou taky nepáře. Ušla jsi kus cesty a následně vedeš další ženy i muže a ukazuješ jim, že to jde kdykoli oni sami budou chtít. Že mají tu MOC. Děkuji-:)
Jana Jirásková

Jakých 6 KLÍČŮ se naučíš?

Každý můj program je hlavně PRAKTICKÝ. Učím, JAK všechno snadno zařadit do běžného denního režimu.

1. TY JSI ZNAČKA

Co to je a JAK se stát svou VLASTNÍ značkou? A proč je to tak důležité pro tvůj byznys? Jak podnikat podle tvé vlastní byznys typologie? PRAKTICKÁ CVIČENÍ A HLUBINNÉ RITUÁLY KDO JSEM?

2. ATRAKTIVNÍ ONLINE MARKETING

Od A do Z. Jakou sociální síť si máš vybrat právě TY? Jak a kdy tvořit zajímavý obsah, aby tvá aktivita na sítích nezapadla ale naopak generovala ZISK? Jak podnikat dle své BYZNYS TYPOLOGIE?

3. JAK NA ATRAKTIVNÍ VIDEA

Jednoduše a zábavně. Technicky i obsahově. Odkudkoliv s minimální investicí do vybavení? Jak tvořit videa podle tvé vlastní BYZNYS TYPOLOGIE?

4. MŮJ IDEÁLNÍ KLIENT

Jak si ujasnit svou cílovou skupinu a pro ni tvořit? Nejsi tu pro všechny! Jak tvořit kvalitní byznys vztahy? Vracející se zákaníky? MAGICKÝ RITUÁL STAŇ SE MAGNETEM PRO SVÉ IDEÁLNÍ ZÁKAZNÍKY

5. STAŇ SE KRÁLOVNOU PRODEJE

Jak si zamilovat PRODEJ? Aniž bys někoho obtěžovala, nabízela, zahlcovala? Jak si stanovit cenu?PRAKTICKÉ RITUÁLY NA ODSTRANĚNÍ STRACHU Z PRODEJE

6. STAŇ SE HOJNOSTÍ

Jak se postavit do své autentické Síly a stát se Hojností? Jak poznat tvou UNIKÁTNÍ esenci, naučit se ji používat a díky ní si tvořit úspěšný byznys? PRAKTICKÉ HLUBINNÉ RITUÁLY

A teď si možná řekneš...

Zase další program... další rady a návody... už mám toho všeho "plný zuby"! Už jsem toho absolvovala dost. I si nějaké ty programy zaplatila, ale stále nejsem podnikatelsky tam, kde bych chtěla být. 

Tak právě pro tebe je tento program jako dělaný! 

Protože moje učení je autentické, rebelské, vymykající se standardům. A HLAVNĚ je to o prožitku a AKCI! Ne jen o koukání na videa. PRAXE a konání= rychlejší výsledky na pohodu.

Nebudu se tady sáhodlouze rozepisovat, abych tě "nalákala" si program koupit. Buďto si jdeš ten poklad, který předávám, vzít anebo ne-:) Je to na tobě! Stejně jako vše ve tvém životě. 

Když to funguje mně a dalším - po svém, tak proč by to nefungovalo tobě? Po tvém!

Jaké výsledky můžeš očekávat?

... pokud budeš programem kráčet AKTIVNĚ?

 • Navýšíš své ZISKY
  ... a přitom strávíš mnohem míň času svým podnikáním. Protože to začneš dělat JINAK, efektivněji. Zbyde ti tak víc času na tvou rodinu, koníčky a cokoliv dalšího.
 • Tvý klienti tě začnou oslovovat sami
  ... díky tvé nové energii, kterou budeš vyzařovat. Začneš si vytvářet kvalitní vztahy se svými klienty, kteří budou chtít nakoupit jen proto, že jsi to TY!
 • Získáš SEBEDŮVĚRU
  ... začneš tvořit NA POHODU svou vlastní značku, díky které se pro tebe podnikání stane ZÁBAVOU.
 • Propustíš strachy
  ... co si o mně kdo myslí, to je "blbý", to nejde, to nemůžu. Přestaneš se srovnávat s ostatními.
 • Zlepšíš své vztahy i zdraví
  ... protože vše souvisí se vším. Jakmile ty začneš prosperovat a ještě se u toho budeš i bavit, stoupneš si do své SÍLY, začnou se zlepšovat i další oblasti tvého života.

No co víc si v podnikání přát? Než spokojené, opakovaně nakupující klienty, kteří si kupují od TEBE . Jen proto, že jsi to TY?

A když to ještě zlepší tvůj osobní život, protože se začneš i bavit.... Většina lidí vydělává pouze pro peníze. Aby měla dost na to, co chce.

Ty se naučíš, JAK vytvářet NADBYTEK tím, co tě baví!

Kdo jsem já a proč tě to zrovna já můžu naučit?

Vím moc dobře, co to je mít mysl nastavenou na nedostatek anebo na dostatek = mně to takhle stačí. Byly doby, kdy jsem počítala každou korunu.

Před 13 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. Tehdy navíc jako máma dvou malých dětí, 2 a 4 roky, ještě na rodičáku.

Tam někde v hloubi Duše jsem věděla, že se to dá změnit. Udělala jsem rozhodnutí a vydala se na dráhu podnikatelky.

Pracovala jsem se svým vnitřním nastavením. Vzdělávala se v oblasti zdraví, energií. Stala jsem se Mistrem několika energetických systému - Reiki, Shamballa a další...lektorkou jógy, byznys mentorkou.

Studovala jsem atraktivní online marketing, budování Brandu a vše s tím spojené. Absolvovala Email marketing academy a zaplatila si programy a vzdělávání v oboru od těch nejlepších - Renata Angelo, Mark Džirasa, Alessandra Lanzafeme, Lenka Luttonská, ... 

Z toho všeho jsem si vytvořial svou vlastní cestu Bohatého života, tak jak chci PRÁVĚ JEN JÁ

Vždy jsem šla podle sebe. A to i přesto, že mě okolí zrazovalo. Ale hlavně jsem vždy téměř hned vše převáděla do praxe. Protože jedině konáním se věci mění.

Za poslední 2 roky se můj příjem zpětinásobil, stala jsem se podnikatelkou sedmimístných obratů, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna.

A tyto "jednoduché" principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Online podnikání

Jak to vše bude pobíhat?

 • Online - v uzavřené FB skupině
  ... základní tréninky i s transformačními rituály se ti budou postupně otevírat v připravené FB skupině. Vše bude seřazeno chronoligicky do lekcí, abys měla přehled. Většinu tréninků si procházíš dle tvých časových možností s podporou mojí a celé skupiny. NENÍ TŘEBA vázat se časově na nějaká LIVE. Vše si shlédneš v souladu s tebou. Ale zároveň budeš mít "nad sebou bič", abys nejen koukala ale i KONALA!
 • BONUSOVÉ tréninky
  ... protože tě učím, JAK jednat na základě tvé unikátní esence, i já konám v souladu sama se sebou. A tudíž k už připraveným tréninkům přidám vždy něco aktuálního NA VÍC. Co mně zrovna "přiteče". I to, je samo o sobě vlastně trénink - živá ukázka mojí podnikatelské cesty PO SVÉM.
 • SPOLEČNÝ START je 17. 4. 2023, KONEC 4. 6. 2023 (7 týdnů)
  Celý program trvá 6 týdnů + BONUSOVÝ 1 týden = sebereflexe, společná sumarizace. Čeká nás společná cesta a tedy i společný růst. Což několikanásobně ještě navyšuje účinnost programu.
 • Společný chat
  ... pokud se rozhodneš pro DIAMANT verzi, čeká tě kromě 1:1 konzultací na míru i společný messenger chat. Tady se několikanásobně umocňuje vše, co si během programu budeš zpracovávat.
 • Členství po dobu 12 měsíců
  ... po skončení programu se můžeš k jednotlivým tréninkům vracet až do konce dubna 2024! V případě DIAMANT verze je ti k dispozici chat i po skončení programu.

Pokud se zapojíš opravdu aktivně, ale zároveň podle sebe, tak tvá druhá polovina roku 2023 bude GRANDIÓZNÍ!

Jak si program pořídit?

Jsou 2 verze jízdenek k tvému úspěšnému byznysu - BRONZE nebo DIAMANT

Svou verzi si vybereš příslušným tlačítkem níže

1. BRONZE

Kompletní program Staň se Královnou prodeje, díky kterému zažiješ kvantový skok ve tvém byznyse. 7 týdnů se mnou a dalšími ženami. Členství po dobu 12 měsíců. Společný START + PODPORA v živém messenger chatu, kde to frčí-:) Tady se veeelmi výrazně ještě navýší tvá energie a vnitřní nastavení. Do chatu budu přidávat spontánně svou momentální inspiraci a nadstandartní podporu.

2. DIAMANT

Nad rámec BRONZE programu ještě získáváš i přístup do úspěšného programu STAŇ SE KRÁLOVNOU MANIFESTACE, díky kterému si aktivuješ svou osobní Magickou Ženskou Sílu, naučíš se "čarovat". Podnikání technicky od budování brandu, sociální sítě + probuzení tvé autenticity. Skvělá kombinace vnitřní i vnější práce na sobě. Bez přeprogramování tvého vnitřku se budeš zbytečně brzdit. A to už přece nechceš? Členství po dobu 12 měsíců.

Kolik program stojí?

Pokud jsi účastnice Minikurzu ZDARMA Nastartuj svůj byznys 2023, počkej si na workshop. Mám pro tebe SPEŠL cenu-:) 

7 týdnů v mé energii + mé kompletní (nejen) podnikatelské know-how

V případě DIAMANT verze společná cesta po dobu  5 měsíců (balíček 2 doplňujících se programů)

Cena BRONZE: 12.499 Kč (499 EUR) / 2 splátky s mírným navýšením 2 x 6.499 Kč / 2 x 260 EUR

Cena DIAMANT: 19.499 Kč (1.020 EUR) plná cena: 29.387 Kč (1.175 EUR)

2 splátky BEZ navýšení: 2 x 9.750 Kč / 2 x 390 EUR

3 BEZ navýšení: 3 x 6.499 Kč / 3 x 260 EUR

4 splátky BEZ navýšení: 4 x 4.875 Kč / 195 EUR

DŮLEŽITÉ si uvědomit. Neplatíš za čas... ale za Transformaci a know-how, které ti začne generovat NADBYTEK!

Proč si ženy v minulosti vybraly DIAMANT verzi?

Znala jsem Markétu z online světa už nějaký čas. Nejdříve jsem si koupila program Aktivuj své Bohatství. A když se začala specializovat výhradně na podnikatelky, ani chvíli jsem neváhala a rozhodla se jít do toho. VIP verze programu byla pro mě jasná volba. Protože společný chat s dalšími ženami a Markétinou spontánností několikanásobně navyšuje hodnotu celého přínosu pro mé podnikání. A navíc, cena mezi základní verzí a VIP byla nesrovnatelně nízká-:)
Dana Nykodýmová
S Markétou jsem se seznámila při jejích workshopech, na které navazovaly její programy. Zaujala mě natolik, že i když jsem toho absolvovala už spoustu, tak jsem se rozhodla pro placený program. A rovnou VIP verzi. Investice několikanásobně předčila moje očekávání. I když Markét zrovna slovíčko "očekávání" moc nemusí-:) Zkrátka, byla to skvělá volba za skvělé peníze ve srovnání s tím, co mi to přineslo pro mé podnikání.
Irena Kolomazníková
Musím přiznat, že ve mně hlodal trochu ten červík pochybností. Jít do toho nebo nejít. Už jsi do sebe za tu dobu investovala celkem dost. A není to zas až tak vidět. Ale šla jsem podle své intuice, která se mimochodem ještě více probudila díky poslednímu workshopu s Markétou. A když už tak už, cena zas až tak rozdílná nebyla. Šla jsem rovnou do VIP verze a když jsem si to potom srovnávala s ostatními, tak teď vím, že jsem si za pakatel koupila zlato-:)
Ilona Horáková

Vyrážíme už 17. 4. 2023

Pokud jsi účastnice Minikurzu ZDARMA Nastartuj svůj byznys 2023, počkej si na workshop. Mám pro tebe SPEŠL cenu-:) 

Co jiné mé programy přinesly dalším ženám?