Staň se Královnou prodeje

6 KLÍČŮ, které tvé podnikání zavedou až k sedmimístným částkám. Pokud si to ty sama budeš přát-:)

Jak úspěšně podnikat BEZ strategií - KDEKOLIV jsi, třeba i z lesa...

Bez tlaku, byznys plánů, tabulek a přesto mít nadstandartní zisky a ještě se u toho i bavit? 

STARUJEME UŽ 17. 4. 2023


Chceš ZIKSKOVÝ byznys

Ať už začínáš nebo to máš rozjeté, ale stále jsi nepřišla na to, JAK to máš dělat efektivně právě TY, aniž bys ztrácela čas nad aktivitami, které ti ZISK netvoří. A možná jsi i vyčerpaná a uhoněná, protože trávíš xy času vytvořením své byznys cesty a přestáváš vidět světlo na konci tunelu. Přitom tam někde uvnitř víš, že BY TO MOHLO JÍT I JINAK. Ale JAK?

PRODEJ je slabá stránka tvého byznysu

Při představě, že "se máš prodat", ti naskakuje husí kůže, cítíš tlak, cítíš se trapně a říkáš si: to nedám. Protože máš hluboko v sobě zakořené podvědomé vzorce, že prodej není pro každého. A možná si v sobě neseš negativní obraz "prodejce". Máš předešlou nepříjemnou zkušenost.

Neumíš atraktivně definovat svůj produkt /službu

A tím pádem ho neumíš dostat mezi lidi. Aby pochopili, co všechno jim spolupráce s tebou - nebo tvůj produkt - může přinést. Jak jim může změnit život. Což je VELKÁ škoda, protože já věřím, že to tak je! Že máš něco skvělého. Jen to umět předat a prodat. I to se dá naučit!

Chceš hodně peněz, protože....

... peníze znamenjí Svobodu. Spoustu dalších nepoznaných možností, za které se ale platí. Takže bez peněz je nepoznáš. A chceš dopřát Bohatý život po všech stránkách i dětem a dalším tvým blízkým. Chceš dávat s pocitem Hojnosti a ne obavou, že když teď dáš, tak nezbyde na tebe, na to, co chceš pro svůj růst.

Jak to vím?

Protože i já jsem kdysi v začátcích svého podnikání něčím takovým procházela. Prodej nebyl pro mě něco, co jsem uměla a v čem jsem se cítila dobře. Ale naučila jsem se to. A teď je pro mě moje podnikání ZÁBAVOU i včetně prodeje-:) Dá se to opravdu dělat JINAK! 

  Na rozdíl od jiných programů, Královna Prodeje kloubí dohromady technické a byznysové know-how spolu s tvým vnitřním nastavením na ÚSPĚCH. Tohle know-how už ti nikdo nevezme! Naopak, vše, co se tady naučíš, ti začne měnit život HNED, protože to budeš hned aplikovat do svého byznysu.


Pro koho je tento program?

Pro všechny ženy, začínající i ostřílené podnikatelky, které si chtějí tvořit život PO SVÉM. A uvědomují si, že ten opravdový Bohatý život neznamená jen hodně peněz, ale i uspokojení a RADost z toho, co dělají. Bez tlaku, honění se a šetření.

Prostě jen proto, že to chceš! Ať už podnikáš v čemkoliv, MLM, služby, produkty, výroba... primárně online.

Jak pracovat méně, ale za to chytře a zábavně? Jak si vytvořit takové podnikání, které tě bude nejen Bohatě živit, ale i BAVIT?
Jak mít IDEÁLNÍ klienty, kteří se k tobě rádi vracejí? A to jen proto, že jsi to TY? I když někdo jiný nabízí něco podobného, ale ne s tvou energií?
Jak se zbavit předsudků spojených s PRODEJEM a dokonce si ho i zamilovat? Postavit se do své unikátní Síly a vykašlat se na to, co si o tobě kdo myslí?

Jaké výsledky můžeš očekávat?

... pokud budeš programem kráčet AKTIVNĚ?

 • Navýšíš své ZISKY
  ... a přitom strávíš mnohem míň času svým podnikáním. Protože to začneš dělat JINAK, efektivněji. Zbyde ti tak víc času na tvou rodinu, koníčky a cokoliv dalšího.
 • Klienti tě začnou oslovovat sami
  ... díky tvé nové energii, kterou budeš vyzařovat. Začneš si vytvářet kvalitní vztahy se svými klienty, kteří budou chtít nakoupit jen proto, že jsi to TY!
 • Získáš SEBEDŮVĚRU - zamiluješ si PRODEJ
  ... začneš tvořit NA POHODU svou vlastní značku, díky které se pro tebe podnikání stane ZÁBAVOU.
 • Propustíš strachy
  Zejména strach: z prodeje a co si o mně kdo myslí, to je "blbý", to nejde, to nemůžu. Přestaneš se srovnávat s ostatními.
 • Zlepšíš své vztahy i zdraví
  ... protože vše souvisí se vším. Jakmile ty začneš prosperovat a ještě se u toho budeš i bavit, stoupneš si do své SÍLY, začnou se zlepšovat i další oblasti tvého života.
 • Pokud zvolíš verzi DIAMANT....
  ... tak navíc několikanásobně urychlíš svou cestu k cíli, po kterém toužíš PRÁVĚ JEN TY! A to ne proto, že pomalu je špatně. Ale proto, že se naučíš kouzlo MANIFESTACE. Leckdy zbytečně zdržujeme sami sebe a přitom máme své Bohatství na dosah. Jen si ho neumíme vzít.

No co víc si v podnikání přát? Než spokojené, opakovaně nakupující klienty, kteří si kupují od TEBE . Jen proto, že jsi to TY?

A když to ještě zlepší tvůj osobní život, protože se začneš i bavit.... Většina lidí vydělává pouze pro peníze. Aby měla dost na to, co chce.

Ty se naučíš, JAK vytvářet NADBYTEK tím, co tě baví!

Neslibuju ti zázraky BEZ konání. Ale se mnou se naučíš, JAK své kroky začít dělat JINAK. Na pohodu. Zábavně. A díky tomu i prosperovat. 

Jak podnikat bez tlaku, stresu, strachu z toho, co budou říkat ostatní? Jak a proč si zamilovat prodej?

V čem je moje Síla a přínos pro tvůj byznys?

Jsem jiná, svá. Učím druhé, jak si vytvořit svou vlastní cestu, která ti bude fungovat!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Ahoj Markét. Musím ti říct, že poslouchám hodně lidí a inspiruji se. Ty jsi byla pro mě jiná a chvíli mi trvalo tě přijmout - v dobrém slova smyslu. Ale musím říct, že jsi vážně akční a "drsoňka" v dobrém, jelikož se život s tebou taky nepáře. Ušla jsi kus cesty a náseldně vedeš další ženy i muže a ukazuješ jim, že to jde kdykoli oni sami budou chtít. Že mají tu MOC. Děkuji-:)
Jana Jirásková

Jakých 6 KLÍČŮ se naučíš?

Každý můj program je hlavně PRAKTICKÝ. Učím, JAK všechno snadno zařadit do běžného denního režimu.

1. TY JSI ZNAČKA

Co to je a JAK se stát svou vlastní značkou? Tady se PRAKTICKY naučíš, jak si vyšperkovat svou "výlohu", díky které si k sobě budeš přitahovat své IDEÁLNÍ a opakující se zakázníky. PRAKTICKÁ CVIČENÍ A HLUBINNÉ RITUÁLY KDO JSEM?

2. ATRAKTIVNÍ ONLINE MARKETING

Od A do Z. Jakou sociální síť si máš vybrat právě ty? Jak a kdy tvořit zajímavý obsah, aby tvá práce nebyla jen promarněným časem, ale naopak generovala ZISK? PRAKTICKÁ CVIČENÍ A HLUBINNÉ RITUÁLY

3. JAK NA PROSPERUJÍCÍ VIDEA

Podmínkou úspěšného byznysu je BÝT VIDĚT. Jak na efektivní videa, v souladu s tebou? Technicky i obsahově. Odkudkoliv s minimální investicí do vybavení? PRAKTICKÁ CVIČENÍ A HLUBINNÉ RITUÁLY: JAK PŘEKONAT STRACH BÝT VIDĚT?

4. MŮJ IDEÁLNÍ KLIENT

Jak si ujasnit svou cílovou skupinu a pro ni tvořit? Nejsi tu pro všechny! Jak tvořit kvalitní byznys vztahy? Vracející se zákaníky? MAGICKÝ RITUÁL STAŇ SE MAGNETEM PRO SVÉ IDEÁLNÍ ZÁKAZNÍKY

5. STAŇ SE KRÁLOVNOU PRODEJE

Jak si zamilovat PRODEJ? Aniž bys někoho obtěžovala, nabízela, zahlcovala? Jak si stanovit cenu?PRAKTICKÉ RITUÁLY NA ODSTRANĚNÍ STRACHU Z PRODEJE

6. STAŇ SE HOJNOSTÍ

Jak se postavit do své autentické Síly a stát se Hojností? Jak poznat tvou UNIKÁTNÍ esenci, naučit se ji používat a díky ní si tvořit úspěšný byznys? PRAKTICKÉ HLUBINNÉ RITUÁLY

Tento program můžeš za zlomek ceny upgradovat na DIAMANT verzi, dozvíš se níže-:) 

A teď si možná řekneš...

Zase další program... další rady a návody... už mám toho všeho "plný zuby"! Už jsem toho absolvovala dost. I si nějaké ty programy zaplatila, ale stále nejsem podnikatelsky tam, kde bych chtěla být. PROČ by mi zrovna toto mělo přinést změnu?

Protože moje učení je autentické, rebelské, vymykající se standardům. Je to o prožitku a AKCI! PRAXE a konání= rychlejší výsledky na pohodu. A hlavně, přináší VÝSLEDKY i druhým. 

Markét, ty jsi vlastně od začátku byla můj velký vzor. Kdysi na akci jsi dělala meditaci na vnitřní dítě a to byl můj úplně první zážitek s meditací...hodně silný. Od té doby jsem víc začala otevírat své nitro (do té doby zamčené na několik západů) a poznávat sebe. Z chudinky a role oběti jsem se postupně stala silnější a silnější hlavně v sobě. Prodej jako takový jsem dříve vůbec nedávala, dělalo mi to šílené problémy, stejně jako určit na škále, na kolik se cítím být úspěšnou podnikatelkou. Ještě nedávno to bylo tak na 3 nebo 4, letos na 10. Prodej a ten strach z něj pořád nemám na 100% pročištěný, pořád tam cítím trochu obavy, ale je to mnohem lepší, než dříve, kdy jsem neuměla ani odpovědět, co to vlastně prodávám a modlila se, aby se mě na nic už neptali. Nebo jsem je zahltila nevyžádanými informacemi. Díky tvé meditaci teď v minikurzu jsem si uvědomila nejen strach u prodeje, ale i strach z komunikace...pořád jsem ještě asi nezačala úplně důvěřovat lidem a jsem dost ostražitá, koho si propustím k tělu. Na tom mám hodně co zlepšovat. Takže určitě posun tam je veliký a s každým dalším krokem z komfortní zóny se je to lepší a lepší. Je to sice výzva, ale výzvy jsou od toho, aby se překonávaly 😉
Tereza Hrstková

Když to funguje mně a dalším - po svém, tak proč by to nefungovalo tobě? Po tvém!

Kdo jsem já a proč tě to zrovna já můžu naučit?

Vím moc dobře, co to je mít mysl nastavenou na nedostatek anebo na dostatek = mně to takhle stačí. Byly doby, kdy jsem počítala každou korunu.

Před 13 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. Tehdy navíc jako máma dvou malých dětí, 2 a 4 roky, ještě na rodičáku.

Tam někde v hloubi Duše jsem věděla, že se to dá změnit. Udělala jsem rozhodnutí a vydala se na dráhu podnikatelky.

Pracovala jsem se svým vnitřním nastavením. Vzdělávala se v oblasti zdraví, energií. Stala jsem se Mistrem několika energetických systému - Reiki, Shamballa a další...lektorkou jógy, byznys mentorkou.

Studovala jsem atraktivní online marketing, budování Brandu a vše s tím spojené. Absolvovala Email marketing academy a zaplatila si programy a vzdělávání v oboru od těch nejlepších - Renata Angelo, Mark Džirasa, Alessandra Lanzafeme, Lenka Luttonská, ... 

Z toho všeho jsem si vytvořila svou vlastní cestu Bohatého života, tak jak chci PRÁVĚ JEN JÁ

Vždy jsem šla podle sebe. A to i přesto, že mě okolí zrazovalo. Ale hlavně jsem vždy téměř hned vše převáděla do praxe. Protože jedině konáním se věci mění.

Za poslední 2 roky se můj příjem zpětinásobil, stala jsem se podnikatelkou sedmimístných obratů, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna.

A tyto "jednoduché" principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Online podnikání

Jak to vše bude pobíhat?

 • Online - v uzavřené FB skupině
  ... základní tréninky i s transformačními rituály se ti budou postupně otevírat v připravené FB skupině. Vše bude seřazeno chronologicky do lekcí, abys měla přehled. Máme společný START i KONEC. Na tréninky se nemusíš nijak časově vázat. Shlédneš si je dle tvých časových možností s podporou mojí a celé skupiny. NENÍ TŘEBA vbýt LIVE a stresovat se. Ale zároveň budeš mít "nad sebou bič", abys nejen koukala ale i KONALA!
 • Společný chat
  ...Budeš navíc součástí messenger chatu, kde to frčí. Inspirace, sdílení, navyšování energie, vztahy s dalšími ženami, které mají podobný CÍL.
 • BONUSOVÉ tréninky
  ... protože tě učím, JAK jednat na základě tvé unikátní esence, i já konám v souladu sama se sebou. A tudíž k už připraveným tréninkům přidám vždy něco aktuálního NA VÍC. Co mně zrovna "přiteče". I to, je samo o sobě vlastně trénink - živá ukázka mojí podnikatelské cesty PO SVÉM.
 • SPOLEČNÝ START je 17. 4. 2023, KONEC 4. 6. 2023 (7 týdnů)
  Celý program trvá 6 týdnů + BONUSOVÝ 1 týden = sebereflexe, společná sumarizace. Čeká nás společná cesta a tedy i společný růst. Což několikanásobně ještě navyšuje účinnost programu.
 • Členství po dobu 12 měsíců
  ... po skončení programu se můžeš k jednotlivým tréninkům vracet až do konce dubna 2024! V případě DIAMANT verze je ti k dispozici chat i po skončení programu.
 • Pokud zvolíš DIAMANT verzi...
  ...tak získáváš současně prakticky ZDARMA přístup do programu STAŇ SE KRÁLOVNOU MANIFESTACE, díky čemuž si krásně propojíš nejen technické věci spojené s úspěšným byznysem a nastavíš mindset... ale navíc se naučíš kouzlo MANIFESTACE. A tím se (nejen) tvá podnikatelská cesta ještě více urychlí a umocní. Můžeš kráčet oběma těmito programy současně a přitom nebýt přehlcená. Program Královna Manifestace si procházíš samostatně, s mojí podporou, dle tvých časových možností.

Pokud se zapojíš opravdu aktivně, ale zároveň podle sebe, tak tvá druhá polovina roku 2023 bude GRANDIÓZNÍ!

Jak si program pořídit?

Jsou 2 verze jízdenek k tvému úspěšnému byznysu - BRONZE nebo DIAMANT

Svou verzi si vybereš příslušným tlačítkem níže

O čem je Královna Manifestace?

Královna Manifestace

Jak si svůj vysněný život zhmotnit mnohem rychleji díky aktivaci své Magické Ženské Síly? Jak přestat tlačit a lpět a naopak konat s Lehkostí a RADostí?

Více informací

Kolik program stojí?

DŮLEŽITÉ si uvědomit. Neplatíš za čas... ale za Transformaci a know-how, které ti začne generovat NADBYTEK!

BRONZE verze platba CELÉ naráz nebo na 2 splátky

DIAMANT verze platba CELÉ naráz nebo na 2, 3 anebo 4 splátky - vyber si-:) U verze na splátky si pročti podmínky-:)

BRONZE verze 7 týdnů v mé energii + mé kompletní (nejen) podnikatelské know-how 

V případě DIAMANT verze společná cesta po dobu 6 měsíců  

Workshop cena BRONZE verze

Cena BRONZE celé naráz: 9.999 Kč (399 EUR) (PLNÁ cena: 12.499 Kč / 534 EUR)

2 splátky s mírným navýšením: 2 x 5.199 Kč / 2 x 208 EUR

7 týdnů byznys know-how, energetické a technické nastavení, podpora ve společném messenger chatu

Workshop DIAMANT cena

Cena DIAMANT celé naráz: 15.599 Kč (624 EUR) (PLNÁ cena: 29.387 Kč / 1.175 EUR)

2 splátky BEZ navýšení: 2 x 7.800 Kč / 2 x 312 EUR

3 splátky BEZ navýšení: 3 x 5.200 Kč / 3 x 208 EUR

4 splátky BEZ navýšení: 4 x 3.900 Kč / 4 x 156 EUR

6 měsíců společné cesty, byznys know-how, energetické a technické nastavení, podpora ve společném massenger chatu 

DŮLEŽITÉ:

Diamant verze - při úhradě CELÉ naráz získáváš přístup k oběma programům ihned. Při volbě "na splátky" se ti po úhradě 1. splátky otevřou dveře do programu Staň se Královnou prodeje, společný START 17.4. a po úhradě 2. splátky se ti otevře program Staň se Královnou Manifestace, který si začneš procházet dle tvých časových možností. Takže o nic nepřicházíš-:)

Součást verze DIAMANT - pomůže ti přeprogramovat do hloubky tvé podvědomí na ÚSPĚCH

Jak to bude celé probíhat?

Někdo rád čte, někdo radši koukne na video... vyber si-:)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč si ženy v minulosti vybraly DIAMANT verzi?

Znala jsem Markétu z online světa už nějaký čas. Nejdříve jsem si koupila program Aktivuj své Bohatství. A když se začala specializovat výhradně na podnikatelky, ani chvíli jsem neváhala a rozhodla se jít do toho. VIP verze programu byla pro mě jasná volba. Protože společný chat s dalšími ženami a Markétinou spontánností několikanásobně navyšuje hodnotu celého přínosu pro mé podnikání. A navíc, cena mezi základní verzí a VIP byla nesrovnatelně nízká-:)
Dana Nykodýmová
S Markétou jsem se seznámila při jejích workshopech, na které navazovaly její programy. Zaujala mě natolik, že i když jsem toho absolvovala už spoustu, tak jsem se rozhodla pro placený program. A rovnou VIP verzi. Investice několikanásobně předčila moje očekávání. I když Markét zrovna slovíčko "očekávání" moc nemusí-:) Zkrátka, byla to skvělá volba za skvělé peníze ve srovnání s tím, co mi to přineslo pro mé podnikání.
Irena Kolomazníková
Musím přiznat, že ve mně hlodal trochu ten červík pochybností. Jít do toho nebo nejít. Už jsi do sebe za tu dobu investovala celkem dost. A není to zas až tak vidět. Ale šla jsem podle své intuice, která se mimochodem ještě více probudila díky poslednímu workshopu s Markétou. A když už tak už, cena zas až tak rozdílná nebyla. Šla jsem rovnou do VIP verze a když jsem si to potom srovnávala s ostatními, tak teď vím, že jsem si za pakatel koupila zlato-:)
Ilona Horáková

Vyrážíme UŽ 17. 4. 2023

Co jiné mé programy přinesly dalším ženám?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ještě nějaké otázky?

Je tento program pro mě vhodný, i když nemám ještě rozjeté podnikání, ale už mám v hlavě ujasněné co a jak?

Ano, tady se naučíš gró online byznysu. Věřím, že to tvoje podnikání vystřelí mnohem rychleji k ziskům.

Jsem už teď dost časově vytížená, ale chci své podnikání rozjet. Dá se to stíhat?

Ano-:) Veškerá má práce a předávání je právě o tom, jak začít využívat čas, který máš tak či tak, ale JINAK. Většinu tréninků snadno zařadíš do běžného denního režimu.

Jak přesně bude vypadat podpora?

V BRONZE verzi je živý chat, kde opravdu pofrčí energie nás všech. Moje momentální nápady, sdílení šité "na míru" skupiny dle vaší zpětné vazby. A samozřejmě v rámci Fb skupiny. V DIAMANT verzi máš mou podporu ještě i v rámci Fb skupiny Staň se Královnou Manifestace.

Podnikání už rozjeté mám. Nějaké programy jsem už absolvovala. Ale stejně se nemůžu hnout z místa. V čem je tento program JINÝ?

Tak za prvé je jiný v tom, že já dělám všechno JINAK-:) A to sice tak, aby to ladilo se mnou. Protože jedině když se v tom cítíš dobře, je to podle tebe, tak to může mít opravdový úspěch. Rostoucí a ne progresivní. A za druhé - všechny moje programy a sdílení jsou založené na AKCI! Protože jedině konáním se věci mění. No a za třetí, budeš po celou dobu v mojí "nakopávací" energii, která už zvedla ze židlí spoustu dalších. A ještě se u toho budeš i bavit.

Pro jaké druhy podnikání je tento program sestavený?

Je to fuk-:) Ať už podnikáš prakticky v čemkoliv. Témata v programu jsou klíčové pro každý byznys. a naonec, jak už jsem říkala na minikurzu, je to taky hodně o tvém vnitřním nastavením. To se díky programu změní a tím pádem se ti začne dařit nejen ve tvém podnikání ale i v dalších oblastech života.

Je tento program pro mě, když chci podnikat VÝHRADNĚ offline?

Ano i ne. Velká část programu je věnovaná online cestám. Nicméně, další část je zase na druhou stranu o vnitřním nastavení, o prodeji jako takovém... V tomto případě mi zavolej nebo ještě lépe napiš přes messenger a ujasníme si to spolu. Mým cílem určitě je, aby tam byly jen ty ženy, pro které to má být přínosem.