Sdílená bolest – poloviční bolest

Povím vám příběh z minulé neděle…..

Sdílená bolest – poloviční bolest. Sdílená radost – dvojnásobná radost.

🌞Bylo krááásně a tak jsem si vyrazila na cyklo procházku s naším Barnym. Já jedu na kole, on běží vedle mě. Samozřejmě ne po silnici, máme tu v okolí spoustu krásných cyklotras. Na závěr bývá koupačka v místním bahňáčku (Barny – ne já-:) a já zase „povinné“ občerstvení v místní hospůdce. Pěkně venku na terásce… Prostě letní pohodička.

A jak si tady tak sedím u stříčku, začala se se mnou bavit paní v důchodovém věku. Intuitivně cítila, že se mi může vypovídat se svou momentální bolestí a smutkem, který právě prožívá.

Trpělivě jsem ji vyslechla, ukonejšila a uvědomila si znovu to, co už vím. Udělat někomu čas od času jen tak vrbu přináší úlevu a poznání nakonec oběma.

Paní pookřála, poděkovala za vyslechnutí a řekla mi, že se cítí mnohem líp. Kéž by jí to nějaký čas vydrželo.
Důležité ale je, že i já se cítím tak nějak radostnější. Je to príma pocit, když můžete někomu pomoct PROSTĚ JEN TAK😃

Pár minut naslouchání a sdílení může hodně změnit.

A tak až se s vámi dá někdo jen tak do řeči, neodmítejte ho. Třeba těch pár minut změní i váš život. Nikdy totiž dopředu nevíte, co vám dotyčný předá za poselství právě pro vás. Nic se neděje jen tak bez důvodu….

😃🌞Hezký zbytek týdne,
NAMASTE, Marketa💖

Komentáře
  1. Hanka napsal:

    Dobrý den Markéto, moc děkuji za článek. Já jsem si před časem podobným způsobem dokonce našla kamarádku. I když je mezi námi velký věkový rozdíl :-), tak se scházíme a vzájemně se podporujeme. Vlastně jsem ji potkala, když jsem se věnovala Vašemu harmonizačnímu programu :-).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů