Programy pro tvůj růst

Abys začala přijímat co nejrychleji opravdové Bohatství

Předám ti své úspěšné know-how, díky kterému začneš žít takový život, jaký chceš.

Aktivuj své Bohatství

Komplexní program na propojení Duše, Těla a Mysli. Jak se zbavit hlubokých negativních vzorců, které máš zakódované ve své DNA?

Taky se ti někdy zdá, že se snažíš, můžeš se rozkrájet a přesto se pořád nemůžeš hnout z místa? Už nevíš, co bys měla udělat pro to, abys konečně došla ke svému cíli? Nebo naopak nemůžeš najít sílu a dokopat se k tomu, abys podnikla ty správné kroky? Tak právě v tom ti pomůže tento program-:)

Chci vědět víc

Staň se Magnetem na RADost

Úspěšný online program pro všechny ženy, které už chtějí konečně skoncovat s rolí oběti a stát se tvůrcem svého života. Jak žít v Lehkosti? Jak zatočit se vzorcem makání a dření? 

Získej Sebevědomí a opravdovou Radost ze života už za 3 týdny-:)

Jak se stát Magnetem na RADost

Osobní Transformační Meditace

Meditace, která je šitá na míru jen a jen tobě na to, co si teď nejvíc řešíš-:) Odblokuješ své momentální strachy a překážky a začne k tobě proudit nejen Hojnost, ale naladíš se na Sebelásku a umění Přijímat. Dojde k přeprogramování tvého podvědomí. Meditace tvořím úspěšně už 10 let. Ke každé meditaci navíc Osobní Poselství jen pro tebe na tady a TEĎ.

Právě teď za hubičkovou cenu-:) Osobní Dárek pro tvůj růst.

Chci vědět víc

Myšlenkou k ÚSPĚCHU

Přestaň být otrokem svých myšlenek. Pročisti svou mysl a nastav ji na ÚSPĚCH všeho druhu. 

24 denní Harmonizace těla a mysli. 

Tvé myšlenky jsou odraze m tvého vnitřního nastavení. Jde to změnit. Ukážu ti JAK.

Chci vědět víc o programu

Co o mých programech říkají klientky?

Hotovo! Kurz dokončen. Dám si ještě opakovací kolo-:) Co ale nejvíc chci, je dát velkéééé dííííky TOBĚ MARKÉT!!! Velice děkuji za tento kurz, je pro mě tou největší radou. Bylo minimálně 5 momentů, které otevřely mou mysl. Děkuji-:)
Lucie Rolko
Ahoj Markétko, mockrát děkuji za úžasnou meditaci💖Je překrásná, tvůj hlas prostupuje celým mým tělem, krásně podkresleno hudbou. Je výjimečná a jen moje. Ty jsi prostě výjimečná čarodějka😊Včera jsem díky tomu dostala momentální nápad, díky kterému jsem prožila intenzivní pocit radosti a volnosti.
Radka Mrázková
Moje milá Markétko, jsi pro mě velikou inspirací. A ano, pořád je co čistit Těch programů a třináctých komnat za ty roky a generace je velmi mnoho. Ale díky tobě už vím JAK. Každičkou chvilku si na tebe vzpomenu a zvědomuju si svá přání. Děkuji ti-:)
Radka Vaňková

Kdo pro tebe programy přípravil?

Markéta Grandis Šírková

Úspěšná podnikatelka, spirituální mentorka pro byznys i život. Lídr pro všechny, co chtějí na sobě s láskou máknout a konečně začít sklízet úrodu jen díky pochopení Daru své vlastní energie. Život tě začne maximálně bavit-:) Začneš přitahovat Bohatství všeho druhu v lehkosti. Mé učení a předávání je hlavně o praxi. Dost bylo návodů, pojďme společně konat. Inspiruji druhé, JAK JDE ŽÍT A MYSLET JINAK. S láskou, pokorou, úctou ale taky určitou dávkou ráznosti a přísnosti. Vím, co dělám a předám ti své know-how v praxi. Miluju SVOBODU. I ty ji můžeš mít. Zamiluj se do sebe-:)

Máš dotazy?

Zavolej mi na tel.: 734 442 601

Napiš mi email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz