Příběh mého Lumíka… aneb dokonalá pleť za 2 minuty-:)

💖Ahoj,

já jsem Lumík a ten kdo mě drží v ruce, je moje panička-:) Troufám si říct, že jsem #1 v péči o pleť. Jsme spolu sice teprve krátce, pořídila si mě před 4 měsíci. Ale už teď tvrdí, že si život beze mě dokáže jen s těží představit😃

Pomáhám jí totiž s péčí o pleť, kterou dokážu dokonale vyčistit a vyhladit už za 2 minuty! A víte co? Je to pro mě brnkačka.

Moji rodiče mě vyrobili fakt chytře. Nejenže díky speciální technologii čistím pleť a póry do hloubky, ale dokážu vyhladit a výrazně zmírnit vrásky. To, kvůli čemu jiná chodí na předražené procedury, já zvládám v domácím prostředí – a klidně i během sprchování. Moje panička je totiž na odličování líná – teda pořád to říká. A tak vím, že jí právě to, že jsem voděodolný, maximálně vyhovuje-:)

A nejsem ani náročný na údržbu. Když udělám, co mám, stačí mě jen umýt. Mám svou vlastní nabíječku, ale na jedno nabití dokážu makat až 1 měsíc! Takže další úspora-:) Pleť navíc i příjemně promasíruju a moje panička už vůbec neví, co to jsou černé tečky nebo pupínky.

Kdybych měl o sobě napsat 10 věcí, které na sobě chválím, byly by to tyto:

  1. Skvěle a do hloubky čistím póry – pryč s černými tečkami a pupínky
  2. Odstraňuju dokonale make-up – a to klidně ve sprše – jsem voděodolný
  3. Působím na geny – dokážu zminimalizovat vrásky
  4. Udělám peeling a vyhladím pleť
  5. Rozzářím váš obličej i dekolt
  6. Vaše pleť bude odolnější, zdravější a mladší
  7. Tonizuju, hydratuju
  8. Snadno se udržuju, můžeš si mě vzít všude s sebou – na jedno nabití vydržím až 1 měsíc
  9. Vaši pleť krásně promasíruju – působím na akupresurní body
  10. Budete se těšit na každý moment se mnou-:)

Tady se můžeš juknout na krátký test srovnání s jinými technologiemi, které naopak narušují pokožku.

Co jsem se tak doslechl, tak začínáme být my Lumíci celkem dost oblíbený a slavný, protože si nás začíná zamilovávat spousta dalších žen, kterým usnadňujeme každodenní péči o pleť a vracím jejich obličeji mladost bez chirurgických zákroků.

Chceš si tohohle pomocníka taky pořídit? Napiš mi a já ti ho pomůžu získat za luxusní VIP cenu a ještě k tomu s BONUSY tak, jako jsem si ho pořídila já.

Tak se mějte a s některými z vás nashle u vás doma-:) Nebo třeba i v salóně. Hodím se i do kosmetického studia-:)

Váš Lumík, #1 v péči o pleť

🙏NAMASTE

marketa.sirkova@mekouzelneja.cz, tel: 734 442 601

PS: Zajímáte se o své zdraví? Mohlo by vás zajímat Zelený čaj jako prevence rakoviny a účinný detox….aneb co ještě možná nevíte o zeleném čaji.

Markéta Šírková
Naučím tě, jak žít Bohatý život v Lehkosti. V nadbytku času, peněz i zdraví. Vím, jaké to je stát zamrzlá na jednom bodě. Dokola se opakující situace - vztahové, zdravotní. Počítání peněz a šetření. Před 13 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. O to víc, že tehdy jsem byla se dvěma malými dětmi zrovna na mateřské. Ale udělala jsem ROZHODNUTÍ a našla cestu, JAK TO ZMĚNIT-:)   Za poslední roky se můj příjem zpětinásobil, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna . A to jen díky tomu, že jsem pochopila vesmírné zákony a aktivovala svou Magickou Ženskou Sílu, kterou máš i ty! Tyto jednoduché principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Aktivuj své Bohatství

VIP Program

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů