Podnikej Profi online

Jdi za svým snem-:)

😃Kdykoliv a odkudkoliv...

Budujeme si mezinárodní byznys v největším

 

ekonomickém trendu společnosti.

PODNIKEJ PROFI online je komunita lidí, kde si předáváme know how, jak podnikat profi s konkrétním dodavatelem a již připraveným eshopem, který láme světové rekordy.

Představ si, že jsi pánem / paní svého času i financí, SVOBODNĚ podnikáš, je ti jedno, kde se zrovna nacházíš - Tvůj obchod funguje, ať jsi kdekoliv, dokonce nikomu neplatíš nájem, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance a pracovní dobu...

ZNÍ TO MOC RŮŽOVĚ, ŽE-:) ... tady totiž platí heslo:

Uvidíš, až Uvěříš.

Doména eshopu je stejná pro všechny - je totiž dodavatele, na kterého máme naše online obchody napojeny.

Vybudovaný byznys je TVŮJ MAJETEK, lze ho prodat nebo dědit.

Nepotřebuješ zaměstnance, pracovní dobu a ostatní starosti s tím spojené.

Trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní eshopy, všímáš si? Právě takový můžeš mít taky, jen si ušetříš čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd. Tenhle eshop je totiž už plně připraven k podnikání ze dne na den.

Jak je to možné?

Je napojený přímo na dodavatele a už je v něm i to zboží, které naši klienti nakupují online a my nemáme starosti ani s doručením. O sklad a tedy i o to doručení se stará také náš dodavatel.

Co je na tom nejkrásnější? Nemusíš mít jenom jeden svůj eshop, ale i pobočky eshopů. V tomto podnikání si můžeš budovat tzv. frenčízu. Přidaná hodnota je tedy i v možnosti expandovat byznys (nejen v ČR, SK, ale i v dalších zemích.)

Jaké obsahuje zboží?

Je tam přes 250 položek, od světových patentovaných technologií po jednoduché, velmi efektivní antiaging věcičky. Přehled portfolia eshopu a informace o dodavateli jsou přehledně zpracované, řekni si o něj a pořádně nastuduj. Přístup do Podnikej Profi není pro každého, vybíráme si čím dál víc kvůli udržení úrovně tohoto podnikání. Pokud jsi člověk, který většinou hledá nějaký háček, tak garantujeme, že ho najdeš a tím pádem si ušetřeme čas a každý si půjdeme svou cestou. Rádi totiž spolupracujeme s lidma, kteří vidí příležitosti a chtějí to v životě někam dotáhnout.

😃Je lepší pracovat na svém vlastním snu po dobu 3-5 let nebo na snu někoho jiného po dobu 40 let?

 

Porozumění konceptu je klíčové

Klienti, odběratelé daného podnikatele (majitele eshopu) nechodí nakupovat do kamenného obchodu, ale do ONLINE ESHOPU. Vzniká tedy OBRAT a daný dodavatel, který zaštiťuje celou logistiku ohledně eshopu, dodávky, portfolia atd., si vezme svoji část zisku a podnikatel získává zase svůj podíl.

Asi jako tak, když se rozhodnete otevřít restauraci a jste dva majitelé - jeden se stará o marketing a navyšování obratů (což jsme MY), druhý se zabývá spíše těma starostma ohledně kuchyně, skladu, zaměstnanců, výplat atd. (to je ten náš dodavatel - obchodní partner) a zisky si mezi sebou rozdělí. Čím vyšší obrat, tím vyšší zisky - jako v každém podnikání.

Další síla obchodu spočívá v tom, že si daný podnikatel může (nemusí), budovat pobočky dalších eshopů - ZDARMA.V klasickém případě by to bylo hodně náročné, především finančně a časově, nehledě na další starosti s tím spojené. V našem konceptu je to jednoduché.

Nikdo neříká, že je to snadný, ale koncept je jednoduchý. Jinak je to podnikání jako každé jiné, pouze je chytřejší.

SPOLUPRACUJEME S KAŽDÝM?

NE! Vše je zdarma a protože si svého vzácného času vážíme, velmi nám záleží na kvalitě a pointě toho, aby bylo jasné, že si budujeme seriózní byznys. Není čas ztrácet čas a proto nedáme know how a přístup jen tak každému.

Naše heslo je:

"VŠECHNO JDE, KDYŽ SE CHCE"

... a trochu paradoxně zároveň postupem času pochopíš, proč CHTÍT neznamená MÍT a jaké je skutečné tajemství úspěchu.

Je to podnikání...

...jako každé jiné, kromě toho, že tady člověk může začít zdarma, což není moc normální, až to takzvaně "nevoní" a hodně lidí to tímpadem nebere vážne... Tady se ukáže, kdo zvládne uvidět "neviditelné" :) 

Klíčový rozdíl každopádně spočívá v chytrosti projektu a síly do jakých měřítek ho můžeš vybudovat.

 

Zisky z obratu eshopu se vyplácí TÝDNĚ-:)

Celkově tuto příležitost lze využít buď jako snadnou "brigádu" - sem tam si něco přivydělat nebo to vzít vskutku vážně a vybudovat si stabilní byznys. Nejsou zde ŽÁDNÉ povinnosti ve smyslu vstupních poplatků, povinné kupování nesmyslných balíčků a tak podobně.

Nejčastější otázka: 

Jde o tu pyramidu - o to MLM?

MLM z 90.let, které lidi stále pamatují ve stylu: prodávat, nahánět, uhánět, vybírat od lidí poplatky, upisovat někoho pod sebe, pyramida atd.

Nic takového v tomto duchu není součástí našeho konceptu. Bude to tak na první dojem v někoho očích, kdo ještě není vzdělaný, možná vypadat, protože na network marketingu to založené je, stejně jako prakticky vše v dnešní době. Jenže tady jde o jiný princip, než si většinou lidé myslí.

Network marketing děláme běžně každý den a díky Podnikej Profi se lze naučit, jak je možné tento byznys 21.století uchopit v tom správném duchu. Tedy stát se Profi Podnikatelem a NE PRODEJCEM. Je v tom vážně VELKÝ ROZDÍL.

POZOR-:) tady se neschováváme za společnost, ale poctivě budujeme právě svoji vlastní značku - své jméno. Náš dodavatel je skvělý obchodní partner, díky kterému eticky budujeme globální byznys (celosvětový). Žádné zastaralé formy a neetické prodejní způsoby MLM nejsou součástí tohoto projektu! Čím víc člověk ví, tím víc je překvapen. Žijme přítomností, už je rok 2019-:)  

 

Co se s Podnikej Profi můžeš naučit?

Pokud směňuješ svůj čas za peníze, je to nevýhodný obchod, protože ten čas za peníze zpátky už nekoupíš.

  • Jak NEPRODÁVAT klasickým konvenčním způsobem a díky tomu se stát úspěšným podnikatelem
  • Jak efektivně využít Facebook pro růst svého obchodu (tento obchod ale není pouze ONLINE, může být, ale nemusí, každý to uchopí dle svého, jak mu nejvíce vyhovuje, učíme se online i offline možnosti)
  • Jak funguje tvoje MYSL a jak ji můžeš využít ve svůj prospěch celkově v životě
  • Jakým způsobem a zdarma můžeš vybudovat globální byznys
  • Co znamená atraktivní marketing a jak ho uchopit v praxi
  • Jak si vybudovat obraty, které ti zaručí příjem, který si chceš měsíčně nastavit
  • Jak si to celé úspěšně vybudovat zároveň při zaměstnání nebo na mateřské
  • Jak si úspěšně budovat svou vlastní značku (své jméno) 

Asi se teď ptáš....

 

"JE TOTO PODNIKÁNÍ VHODNÉ PRO KAŽDÉHO?"

Ano, pro muže i ženy, kteří již podnikají nebo zkušenost s podnikáním nemají a chtějí začít.

Je to také velmi ideální pro maminky na mateřské a celkově pro všechny, kteří se třeba touží vymanit ze zaměstnání, které je nenaplňuje. Nebo i pro ty, kteří si chtějí při své práci jenom pohodlně přivydělat.​

Podnikej Profi je skvělý odrazový můstek a pomocník nejen při startu podnikání.

Pokud jsi na projekt narazil/a úplnou náhodou - i když náhoda neexistuje-:) - a chceš vědět víc, napiš na email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz.

Přidej taky své své PROČ - proč chceš podnikat? A pošli zároveň odkaz na Tvůj facebook. Bez facebooku nedoporučujeme vůbec začínat. Jde to i offline, ale síla tohoto podnikání je online-:) A vždycky je co se učit... I sociální sítě je potřeba naučit se používat ke svému rozvoji a ne ke své zhoubě... popřemýšlej o tom-:)

A kdo Tě programem bude provázet?

Máma 2 dětí a taky lektorka jógy, duchovní průvodce, Mistr Reiki a online podnikatelka. Žena proškolená životem a neustálým studiem. Zní to jako klišé, ale jsem vděčná za všechny překážky, které mi do života chodí, protože vím, že mě posouvají dál-:) Zakladatelka projektu Virtuální studio jógy - LIVE Jóga ŠIVA a programu POZNEJ SAMA SEBE.
Markéta Šírková, www.akademiepoznani.cz