Osobní písemný rozbor duše a zdraví

 • Nemůžete se hnout z místa?
 • Cítíte, že Vám v životě něco chybí a nevíte CO?
 • Chcete se posunout a nevíte JAK?
 • Chcete vědět, co se ve Vás skrývá za talent?
 • Jako by Vás stále něco brzdilo?
Dobrý večer Markéto :-) posílám pozdrav a znovu poděkování za Váš písemný rozbor duše a zdraví :-), který jste mi dělala již v květnu. Musím Vám říci, že si ho občas znovu pročítám a musím zase konstatovat - jakou jste měla pravdu ve všem, co jste napsala. Snažím se na své cestě setrvat, řídit se Vašimi radami a tedˇse snažím trochu pracovat s čakrami. Tak tedy mějte krásné dny a přeji také já Vám hodně sil :-) Vraťka Vosecká
V. Vosecká

Odpovědí Vám bude

Unikátní Písemný rozbor zdraví a duše 

Pokud chcete udělat ve svém životě změnu,

pak je tato unikátní osobní pomoc právě pro Vás.

Co dostanete?

Detailní rozbor zdraví a duše šitý pouze Vám na míru

Písemně zpracovaný rozbor Vaší duše a fyzického zdraví (20 - 25 stran informací jen a jen o Vás)

Co se dozvíte????

Hezký den, paní Šírková, Velmi děkuji za osobní rozbor. Zejména mi pomohla doporučená afirmace, kterou se snažím co možná nejvíc opakovat. Od té doby cítím, že se věci mění. Pozitivní myšlení určitě dělá mnoho. Dbám i na Vaše doporučení a snažím se bez výčitek najít čas i na sebe a snad jej i lepe rozvrhnout. Velmi mi Váš rozbor pomohl a mohu tak říct, že jste mě nasměrovala správným směrem. Děkuji za Váš čas a úsilí, které do této práce vkládáte.🙂 Mějte se krásně, Barbora B.
Barbora B.
 • Kde se skrývají kořeny Vašich problémů (většinou si je neseme již od dětství).
 • Jaké je Vaše fyzické zdraví (na co máte tzv. zaděláno, co Vám hrozí).
 • Dostanete doporučení a jednoduchý návod na práci na Vás samých, který bude stavebním krůčkem ke ZMĚNĚ.
 • Součástí rozboru je informativní numerologický vhled do současného roku.
 • Andělské poselství přímo pro Vás.
 • Afirmace (pozitivní výroky) vhodné na každý den.
 • Pouze pro ty, kteří si požádají – nežádejte prosím pro Vaše známé, příbuzné atd.
Dobrý den paní Šírková, chci Vám moc poděkovat. Sdělení, která jste mi napsala, jsou velmi hluboká a pravdivá. Jsem moc vděčná za Váš rozbor. Některé věci jsem tak trochu tušila, ale odmítala jim věřit. Díky Vám jsem pochopila, že je to opravdu tak a mé pocity jsou správné. Velmi mi pomohla Vaše afirmace: Klidná, čistá, tichá a jasná mysl. Zvolnila jsem a zjistila, že věci lze i odložit a řešit později a také, že není nutné klást na sebe ve všem takové nároky. Hodně se mi tím ulevilo. Také došlo k celkovému uvědomění, že ve svém životě musím být skutečně na prvním místě já a není v tom nic sobeckého.(I když možná potrvá déle, než to člověku přejde do krve). Velmi ráda bych Vás navštívila na osobní konzultaci. Velice Vám za vše děkuji,
Alena Nováková
Dobrý večer, moc děkuji. Je to jako kdybyste mě znala. Všechno, co jste napsala, sedí do poslední tečky. Nemám slov. Ale vidím, že spoustu věcí si dělám já sama. I se vztahem mých rodičů je to přesné. Až mě samotnou to překvapilo, jak k tomu přistupuji. Nevím, kdo jsem, kam patřím ani jak mám postupovat dál. Snažím se najít samu sebe, ale nedaří se mi to. Také už vím, proč mám problémy s kolegyněmi. Oni jsou vlastně ale jenom mým zrcadlem a já si je přitáhla k sobě. Jsem na sebe hrozně tvrdá a neústupná, ale pokud se to týká ostatních tak je to pro mě pochopitelné. Tímto si u Vás objednávám knížku Mé kouzelné já. Prosím o zaslání poštou. Ještě jednou Vám moc děkuji S přáním krásného dne,
Martina P.
Dobrý večer, paní Šírková, chci Vám poděkovat za zaslaný rozbor mé duše a těla. Potřebovala jsem nějaký čas na to, abych všechny ty informace vstřebala. Celý rozbor je výstižný a působí na mě tak, že mám udělat změnu. Tento pocit jsem měla již asi před rokem. Ráda bych si objednala Vaši knihu Mé kouzelné Já... Očekávám, že mi Vaše kniha pomůže najít způsob, jak co nejlépe na sobě pracovat. Ještě jednou Vám za vše děkuji. S pozdravem Emilie
Emilie
Dobrý večer, milá Markét, velmi děkuji za bohatý a krásný výklad :-) Musím si ho přečíst vícekrát, abych všechno postupně vstřebala :-) Ve spousty věcech jste mě utvrdila, jelikož všechno Vámi psané vnitřně vím. Vím a věřím, že k nalezení sama sobě mám dobře našlápnuto :-) a velmi ráda se s Vámi opět spojím a sdělím Vám své životní posuny :-) Ještě jednou děkuji :-) Mějte se krásně.
Dita

Je lepší znát a moci s tím něco udělat než se točit v kruhu. Vždy je cesta ven! A VY máte tu moc to změnit. Rozbor se tak stane startovacím mezníkem mezi minulostí a šťastnější budoucností.

Vydejte se za poznáním a šťastnějším životem😃

Je lepší odrazit se ode dna a nemarnit čas řešením důsledků – zaměřte se na příčinu.

Je třeba si uvědomit, že záleží na Vás samotných. Každý máme svůj život ve svých rukách – i když Vám to tak leckdy nepřipadá.

Mým úkolem je Vás vést a nasměrovat tak, abyste našli ten svůj smysl života a zbavili se tak zátěží, které s sebou táhnete.

Život je nepředvídatelný a může se v něm přihodit ledacos. Jsme myslící bytosti a naše hlavní síla spočívá v myšlenkách. Hlavní je mít velkou touhu, nepochybovat a příležitost přijde sama. Na nás je ji rozpoznat a nenechat uniknout. Tak jednoduché a přitom leckdy tak těžce proveditelné.

Mým cílem je upozornit každého zájemce na možnou příčinu Vašich problémů, ať už jsou jakékoliv. Tak budete moci lépe pochopit, co se Vám děje a proč se Vám to děje. Budete se moci lépe odrazit ode dna. Nemá cenu marnit čas řešením pouhých důsledků. Zaměřte se na příčinu problému.

Při vypracování rozboru (stejně jako při každé mé práci) využívám karty, intuici a veškeré nastřádané znalosti z dlouholeté praxe z oblasti ezoteriky a dalších věd. A hlavně mou ruku vedou všudypřítomní andělé, kterým naslouchám.

Cena rozboru samostatně

690Kč

Speciální nabídka

V kombinaci s ebookem MYŠLENKOU K ÚSPĚCHU získáte balíček poznání sama sebe za SUPER cenu 

 • V rozboru se dozívte cenné informace o sobě
 • V ebooku pak dostanete úspěšný návod na to, jak to změnit k lepšímu. Speciální 24 denní harmonizační program s mou podporou-:)

 

A ještě upozornění

Pokud jste už v minulosti ode mě Písemný rozbor obdrželi, neobjednávejte ho prosím znovu. Informace v rozboru jsou dlouhodobého charakteru a tak nemá cenu dělat ho znovu...

CHCETE ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT?

STAČÍ OBJEDNAT ROZBOR😃

(nebo balíček rozbor a e-book)