Individuální konzultace 1 : 1

osobně i online

Jsem expert v nalézání příčiny problému. Společně ho pročistíme a díky tomu začneš žít radostnější a spokojenější život v Lehkosti. Pochopíš sama sebe a svou Jedinečnost.

Jsem Mistryně Energetických záležitostí

 • Cítíš, že stojíš zamrzlá na jednom bodě?
 • Opakují se ti dokola ty samé situace a ty nevíš, jak z nich ven?
 • Přepadne tě z ničehonic pocit, blbá nálada "bez příčiny"? 
 • Už nějaký čas se plácáš v práci, která tě nebaví, ve vztahu, který nedokážeš ukončit, cítíš se nedoceněná...
 • Toužíš po tom, mít víc peněz, zbavit se dluhů, koupit sobě a dětem cokoliv, třeba i jen pro radost...
 • Máš své sny a cíle, ale nevíš, jak je zrealizovat?
 • Máš podnikatelský záměr nebo si i buduješ podnikání, ale výsledek pořád nic moc? 

Tak přesně v tomhle ti pomůžu-:) I já jsem si tím vším prošla. Už 13 let si buduju úspěšně své podnikání, studuju všechno mezi nebem a zemí, vzdělávám se od nejlepších z oboru a díky své inutici vytvářím své vlastní ucelené programy a postupy, které fungují-:) Ale hlavně KONÁM. A to je to, co se se mnou naučíš. Protože nasávání informací je skvělý, ale bez konání to ztrácí význam.  

Investice do sebe je ta nejlepší investice, kterou si můžeš dát-:) Proč se v tom plácat, když to jde i snáz a rychleji!

Společně nahlédneme do tvého podvědomí a zpracujeme to, co je v daný moment nejvíce třeba. Často pracujeme s energií vnitřního dítěte a také s vyrovnáním mužské a ženské energie, protože to jsou stavební kameny našich "problémů". Navštívíme minulé životy, protože tam často leží "zakopaný pes".

Za 13 let práce a zkušeností jsem vytvořila své úspěšné know-how a nadále se vzdělávám dál. Mými Mistry, učiteli a lídry byly světové osobnosti jako Mark Dzirasa, Renata Angelo, Tony Robins, Maria Forleo, Lenka Lutonská, Alessandra Lanzafame... Já sama jsem investovala do svého růstu spoustu času a taky spoustu peněz. A investuju neustále-:) 

Navíc si ode mě ještě odnášíte snadné ale účinné úkoly a návody, které vás zaručeně posunou, pokud je budete praktikovat. 

Při osobní návštěvě platíte na místě v hotovosti. Pokud si domluvíme termín na dálku, probíhá platba předem na účet. Obvyklá doba konzultace je 60 - 120 minut (v průměru to většinou bývá 90 min). Dopředu se nedá jednoznačně říct, kolik času nám společná práce zabere. Pokud se totiž ponoříme do podvědomí, nejde jen tak lusknutím prstu skončit, protože už uplynula hodina...

Po skončení bude na vás, za jak dlouho budete chtít opět přijít. Nicméně z mé zkušenosti je přínosné terapii opakovat cca po 2 až 4 týdnech. Můžeš využít zvýhodněných Jednorázové konzultace nabo se do toho opřít a zvolit V.I.P. individuální spolupráci pro tvůj raketový růst. Po každém sezení dojde k pročištění daného tématu. Ale upřímně, máme jich v sobě mnooooho. S každou návštěvou se budete cítit lepší, celistvější, silnější a naučíte se, jak si pomáhat sami. A o to mi zejména jde. 

Mým cílem není vypěstovat si na mně závislost. Ale pomoci vám k vaší Svobodě-:)

Jak vypadá individuální konzultace se mnou v praxi?

 • Pokud se ještě neznáme, tak si dáme společný cca 10 - 15 minutový hovor zdarma, kdy zjistíme, jestli spolu ladíme-:)
 • Na úvod vždy proběhne konzultace (délka je různá, podle potřeby).
 • Na konzultaci se připravuju už cca 15 minut předem. Nalaďuju se na tvou energii, upravuju prostředí, vysílám záměr Úspěchu. Jo... může se ti to zdát šílený, ale až se mnou něčím projdeš, tak pochopíš-:)
 • Při konzultaci vnímám vše, co vyzařuješ... řeč těla, energii, jaká slova používáš, jak přemýšlíš, cítím a vnímám všemi smysly i to neviditelné.
 • Samotnou konzultací se začíná aktivovat podvědomí a pak obvykle při stavu alfa se tak lépe ponoříme ke kořeni problému. 
 • Poté si lehneš nebo pohodlně sedneš a necháš se vést mým hlasem - vše ti vysvětlím ještě před začátkem.
 • Společně se ponoříme do stavu alfa - zpomalené mozkové vlny, příjemný stav podobný před usnutím.
 • Všechno vnímáš ale rozum a ego jde stranou - napojíš se sama na sebe, na své podvědomí. Nemusíš si dělat hlavu s tím, že by ti to nešlo. POD MÝM VEDENÍM SE TO PODAŘÍ KAŽDÉMU-:) 
 • Ve stavu alfa setrváš pod mým vedením tak dlouho, jak je třeba. NIC ZÁMĚRNĚ NEPROTAHUJU. Někdy celá terapie i s úvodní konzultací trvá 60 minut, jindy 90 až 120...Dopředu se striktně čas nedá stanovit.
 • Pokud se propojíme na dálku, většinou probíhá vše přes whatsapp formou videohovoru. Dopředu dostaneš instrukce, jak si připravit telefon, tak abych viděla tvou horní polovinu těla - obličej a dýchání. Vše probíhá stejně jako při osobní návštěvě.
 • Ve správný čas tě uvedu zpět do bdělého stavu beta. Nechám tě naplno se probrat, napít, protáhnout a společně ještě doprobereme a dovysvětlím, co je třeba. 
 • Obvykle dostaneš snadný úkol, který tě bude bavit splnit-:) 

Kolik mě to bude stát?

Jednorázová konzultace

SOS Bleskovka 30 min / po telefonu
Nejpozději během 36 hodin po připsání částky
1 500 Kč
Samostatná konzultace 60 / 90 / 120 min
Osobně i na dálku, obvykle během 1 týdne
2 000 Kč / 3 000 Kč / 4 000 Kč

⭐V.I.P. individuální spolupráce pro Raketový růst⭐

Intenzivní 1 : 1 program v délce 3 měsíců
26 000 Kč 
6 online setkání / každé 2 týdny (60 - 90 min) - konzultace, práce s podvědomím, čištění vzorců, energetická injekce
Podpora mezi jednotlivými konzultacemi - jsme ve spojení (telefon, messenger a pod.)
Energetické opečovávání a čištění po celé 3 měsíce, vždy podle toho, co je třeba
Moje osvědčené know-how a techniky po celou dobu jen ty a já
Sestavený na míru pro tvůj rychlý a efektivní posun
Možnost 2 splátek bez navýšení

Otázky?

Vše probereme při bezplatném seznamovacím telefonickém rozhovoru, kdy zjistíme, jestli spolu ladíme. Moje práce s tebou je hlavně o praxi. Čtení a poslouchání webinářů už bylo dost. Je čas konat-:) Vše, co učím je snadno zařaditelné do každodenního procesu. JDE TO I JINAK-:)

Mým cílem není vytvořit si na mně závislost. Ale PODPOŘIT VÁS VE VAŠEM RŮSTU. Tedy naučit vás, jak si spoustu věcí pročistit sami.

Jaké jsou zkušenosti mých klientů?

Za poslední měsíce se u mne změnilo tolik věcí, že teď zpětně musím říct, že to je fičák. 53 let jsem byla zavřená v krabici se starými vzorci. Myslet hlavně na ostatní, pomáhat, pečovat .... a na sebe kašlat. Martina zařídí, Martina udělá, Martina ..... Hurá, všichni máme Martinu a Martina? Ta nemá nikoho, ona se s tím vypořádá, je tak empatická, šikovná, hodná ona je tu pro nás. Houbeles, už nejsem!!! Díky tobě jsem konečně na rozcestí poznala tu pravou cestu, kterou teď jdu. Jsem rozhodnější, myslím víc na sebe, rozhoduji se pro své nejvyšší dobro, jsem veselejší, svobodnější, už se necítím svázaná nikým a ničím, pochopila jsem spoustu věcí a znamení z dřívější doby a lépe chápu znamení kolem sebe. Přitahuji si nové lidi. Učím se mít se ráda se vším všudy. Někdy mám pocit, že zářím, jindy zase, že jde ze mne šedý dým, který ze mě čistí bordel. Nikdy jsem nestála v koutě, to bych taky nemohla být ta pečovatelka, ale teď se konečně cítím být někým, tedy Martinou. Celý život vím, že jsem jiná. Poslední tři roky jsem cítila obrovskou potřebu vědět víc, přicházely ke mně knížky, o kterých jsem ani nevěděla, že existují, ale až díky tobě jsem na cestě poznání a uvědomění. Děkuji ti, že jsi mě vzala za ruku a já ji přijala. Tak takhle to cítím. Mohla bych tu psát donekonečna. Je to paráda.
Martina Kalivodová
Markéto, v únoru jsem si tě přitáhla, výsledky pod tvou inspirací obrovské. Velké díky-:) Navedla jsi mě na cestu a zapracovala jsem u sebe pod tvým vedením na čem je nejvíc třeba, tady a teď. Energetická masáž je bomba. Tvé opečování duše v průběhu programu, je velmi příjemné a nakopávající.
Ester Zachariáš
Krásný den všem, kteří hledají a ještě třeba ani neví co-:) Pokud hledáte rovnováhu, někdo vás štve nebo se jen necítíte spokojeni, rozhodně doporučuju konzultaci s Markétou. I když nevíte, co vlastně potřebujete, ona po krátkém rozhovoru hned ví, jak s vámi pracovat a co vám v životě chybí nebo přebývá. Malý problém nastává, když si uvědomíte, že její společnost je návyková-:) Sama si myslím, že návštěva 1 x měsíčně je pořád vhodnější a levnější, než psychologové a antidepresiva. A na rovinu, i když to zní jako klišé, pocit vyrovnanosti a harmonie se nedá měřit penězi. Markétce moc děkuji, že se rozhodla svůj dar a čas věnovat i ostatním na tomto světě. Je to vzácná bytost a já doufám, že mě na mé cestě poznání povede i nadále.
Věra (Vjerqa)
Markéty jsem si "náhodou" všimla na internetu před několika lety. Vydala jsem se sama za ní, do neznáma. Od té doby se potkáváme pravidelně. Dokáže popostrčit, nasměrovat, poradit a přesto Vám nechá svobodnou vůli a netlačí 🙂 Její semináře jsou pohlazením pro Duši. Člověk otvírá své srdce, odpouští, propouští a je mu líp 🙂 Markéta je nejen skvělý průvodce životem, ale bezva holka na pokec u skleničky vína :-), a to právě dělá její semináře nejen naučné, poučné, ale i zábavné 🙂
Andrea Kohoutová

Transformační Osobní meditace

Zamiluj se do sebe

úspěšný online program

Jaké možnosti příjmu nabízí dnešní doba?

Platební údaje:

Číslo účtu: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100, KS 308   text: jméno, příjmení

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601