Tvůj úspěch je zdracllem tvého vnitřního nastavení

 

Proč? Protože.........

 

Co vyzařuješ, to si taky přitahuješ....

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ano, takhle jsem kdysi taky vypadala...

Poznáváš mě?

A takhle vypadám dnes...

Jakmile na sobě začneš pracovat, začne se měnit i tvůj zevnějšek-:)

Když je žák připraven, učitel se vždycky objeví-:)

Moje cesta

Jmenuju se Markéta a jsem sama sobě šéfem už 12 let. Prošla jsem si mnoha těžkými obdobími, dostala jsem nespočet kopanců. Ale víš co? Jsem za ně VDĚČNÁ. Protože díky nim jsem tam, kde jsem TEĎ.

Nebyla jsem vždycyk taková jako teď. Pamatuju si, že ve škole jsem byla sice jedničkářka a sem tam dvojkařka... Tedy pokud se bavíme o základce-:) Na střední už to bylo jinak. Hledala jsem sama sebe, když se mělo rozhodovat o mé budoucnosti, tak jsem byla akorát v osmičce v době "sametové revoluce". Takže vědět, co chci a co mě bude bavit a živit, bylo nesmyslný. 

Nakonec jsme s rodiči vybrali střední průmyslovou školu potravinářské technologie. No, moc mě to nebavilo. Parta a zábavy mě zajímaly víc než studium... A tak to taky vypadalo-:) Ve druhém ročníku jsem v pololetí měla dokonce jednu 5. Nicméně maturitu jsem zvládla celkem dobře. Pokračovala jsem na vysokou školu. Bylo to spíš přání rodičů. Tam jsem hned v prvním ročníku zjistila, že to není nic pro mě a tak jsem se sbalila a vyrazila do zahraničí, konkrétně do Anglie. 

Tam jsem strávila bezmála 4 roky. MOC ráda na ně vzpomínám, i když byly doby, kdy jsem neměla co jíst a kde spát. Jedno jsem ale věděla jistě. Že to nevzdám, nevrátím se zpět, dokud nesplním, co jsem chtěla. První rok jsem se jen tak plácala, střídala místa pobytu. Ale potom se usmálo štěstí - tedy potom, co jsem mu vyšla naproti. Usadila jsem se v Londýně a strávila tam 3 krásné a naplněné roky. A získala jsem skvělou angličtinu. Dodnes je to můj druhý jazyk, ve kterém často přemýšlím. Leckdy mě napadne anglický výraz dříve než český.

Po 4 letech jsem cítila, že je konec... vrátila jsem se do Čech a chystala se usadit. Ale nakonec jsem ještě na rok vycestovala do Ameriky. Další životní zkoušky mé osobnosti. V USA jsem se mimo jiné ocitla i před soudem... kvůli bouračce... Oni to tam řeší hned soudně. Sumasumárum těch cca 5 let v zahraničí byla MOJE VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA. Neskutečné sebepoznání. Dodnes z nich čerpám a vůbec nelituju, že jsem nedokončila a pak už nikdy nepokračovala na klasické vysoké škole.

Po návratu jsem nastoupila klasicky do zaměstnání jako asistentka, takže administrativa. První zaměstnání moc dlouho nevydrželo, paradoxně jsem odešla proto, že jsem neměla, co dělat... A tak jsem nastoupila jinam. Vyhrála jsem místo v konkurzu na Britském velvyslanectví a tam jsem strávila 4 roky. V té době mě vůbec nenapadlo, že bych měla podnikat. Zpočátku mě práce bavila. Moje milovaná angličtina, denně ve styku se zahraničními klienty, byznys večírky, pracovní cesty do zahraniční... No práce snů... Jenže po nějaké době mě to přestávalo naplňovat...  Kancelářina, ikdyž okořeněná zajímavými schůzkami, mi nějak nedávala smysl. CHTĚLA JSEM VÍC.

Když teď hodně přeskočím, tak pak přišlo seznámení s manželem... svatba.... mateřská. A právě na mateřské jsem začala hodně přemýšlet, co dál. Vracet se zpátky do kanclu není můj styl. CHCI být se svými dětmi. Chci je vidět vyrůstat, vyrazit si kdykoliv na dovolenou. A tak bylo jasné, že se musím vydat cestou podnikání.

 

Úplně do detailu to tu popisovat nebudu, abste se nenudili... Ale začala jsem kurzem masáží, to mě přesunulo k alternativním technikám, od těch k duchovnímu léčení... stala jsem se Mistrem Reiki. Najednou mě začalo bavit učení. V mých cca 30 letech jsem se stala věčnou studentkou. Vystudovala jsem další různé techniky masáží, základy čínské medicíny, klasickou školu homeopatie, medicínské minimum, lektorský akreditovaný kruz jógy... atd...  To vše se dvěma malými dětmi, manželem, který mě od mých kroků neustále zrazoval a s rodiči, kteří dodnes nechápou, co to vlastně dělám... 

Můj byznys rostl, klienti a aktivity přibývaly a já jsem začala přemýšlet - CO DÁL? Jak se neupracovat a přitom vydělávat víc, než utratím? Odpověď byla jednoduchá - JDI ONLINE. Moje vize byla jasná. Vybudovat si něco, co bude pomáhat druhým, mě naplňovat a přitom to přinášet zisky i když zrovna nepracuju. A tak jsem se začala vzdělávat v online marketingu. To bylo cca před 4 lety.

A teď své životní zušenosti, znalosti a MÉ VLASTNÍ KNOW-HOW předám moc ráda tobě-:) Jsem pořád máma, ale teď už dvou puberťáků... a to mi věř, že někdy je to těžší než malí caparti. Jsem kouč, poradce osobního rozvoje, pořádám online i offline kurzy a setkání. A propojila jsem svůj život s anti-agingem. Málokdo totiž ví, že je také medicínksý anti-aging. Kvalitní stárnutí. Tak třeba věděli jste, že tělo začíná stárnout už od 20cátého roku věku? Důležitá je prevence-:)

I TY TO MŮŽEŠ DOKÁZAT. NEJSI V TOM SAMA, MÁŠ MĚ A PODOBNĚ NALADĚNOU KOMUNITU LIDÍ V KURZU. 

Připravila jsem pro Tebe

Online kurz Jsem úspěšná byznys žena

 • Už chceš KONEČNĚ pořádně rozjet svůj byznys a začít vydělávat
 • Už tě nebaví otáčet každou korunu a kde nic tu nic
 • Chceš být sama sobě šéfem. Rozhodovat si o svém čase a svých financích
 • Máš v sobě strachy, které ti brání vystoupit a jít za svým snem
 • Podceňuješ se, prodáváš se pod cenou
 • Jsi zaměstnaná a už tě nebaví se někoho doprošovat o dovolenou a plnit leckdy nesmyslné úkoly
 • Jsi maminka malých dětí a chceš trávit čas s nimi a ne někde v zaměstnání. Proto sis je přece nedělala-:) Čas letí....
 • Používáš Facebook a jiné sociální sítě, ale vlastně vůbec nevíš, JAK TO FUNGUJE
 • Už podnikáš, ale neumíš si říct o peníze
 • Říkáš o sobě, že "nejsi technický tip" a tak nemůžeš v dnešní online době uspět...
 • Se chceš naučit JAK si vybudovat svou vlastní značku
 • Chceš už konečně začít přitahovat peníze, úspěch a hojnost všeho druhu
 • Vidíš sílu v online podnikání, ale nevíš jak postupovat

Není čas zrácet čas-:)

Co ti online kurz přinese?

 • Získáš větší SEBEVĚDOMÍ a díky tomu si dokážeš říct (nejen) o peníze
 • Naučíš se hlavně PRAKTICKY, jak přtahovat HOJNOST všeho druhu, takže i ÚSPĚCH 
 • Dozvíš se a taky naučíš, JAK SI VYBUDOVAT SVOU VLASTNÍ ZNAČKU 
 • Jak úspěšně podnikat ONLINE (sociální sítě, zejména Fb a jiné online aktivity jako vybudování databáze, práce s webem, automatická rozesílka)
 • Doporučení a znalost dalších aplikací, se kterými mám osobní zkušenost, které ti pomůžou v budování ONLINE byznysu
 • Předám ti zkrátka své unikátní a vyzkoušené podnikatelské know-how a naučím tě to všechno používat 
 • 3 týdny online vzdělávání HLAVNĚ V PRAXI... budeš dostávat i domácí úkoly, které tě budou bavit
 • Pokud nestíháš, můžeš kouknout ze záznamu. Ale já doporučuju najít si čas a být s námi LIVE. Máš tak možnost okamžitých dotazů a komentářů. Energie se přenáší i přes obrazovku-:)
 • V osobním rozvoji budeme pracovat na těchto tématech: Sebehodnocení, Peníze, Hojnost, Vděčnost, Sebedisciplína
 • Máš mou podporu po celou dobu kurzu a kurz je ti otevřen časově neomezeně 

Co řekli jiní o mých předešlých kruzech?

Markét, tento kurz mi dal hodně. Uvědomila jsem si, že musím více zapracovat na své trpělivosti a vnitřním míru. Díky Tobě! Tělo si pomalu zvyká a vím, že se budu jen zlepšovat. Děkuju za tento kurz, moc. Online kurzy s Markétou jsou super. Chvílema mám pocit, že je u nás v obýváku a kontroluje mě -:) Závěrečná meditace je většinou přesně to, co potřebuji, prostě energie "na živo" fakt fungují. A jako bonus: jsme skvělá skupinka 🙂 PS: Když nemůžeš, tak přidej 🙂
Andrea Kohoutová, st.
S kurzem jsem začala, abych se odreagovala, oprostila od stresu a myslela víc na sebe. Kurz byl moc prima a hlavně jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací. Baví mě to o moc víc! Díky tobě Markétko, moc děkuji a jsem ráda, že mám tu čest tě znát-:) Všem přeji pohodový večer.
Jiřina Štromajerová

Co tě čeká a nemine

DO KURZU MŮŽEŠ NASKOČIT KDYKOLIV a jít si podle svého tempa

Kurz trvá 3 týdny. Odkaz na skupinu ti přijde emailem. Čekají tam na tebe kromě mě i další byznys ženy-:)
Celé 3 týdny se budeme soustředit na témata: Umění přijímat, Sebehodnota, Hojnost. Jak vybudovat SVOU VLASTNÍ ZNAČKU, práce na na sociálních sítích - co dělat a co naopak ne. Typy na další aplikace a techniky vhodné k vybudování úspěšného online byznysu.
Do kurzu můžeš naskočit kdykoliv, všechno už je pro tebe připraveno ve formě videií, pdf souborů, pracovních listů. TY JSI PANÍ SVÉHO ČASU.
Kurz je hlavně o PRAXI. Budeš dostávat úkoly, které pro tebe bude radost plnit-:) Jen vědět totiž neznamená umět. Je třeba konat.
Facebooková skupina ti bude podporou a taky útočištěm společně naladěných lidí. Tady se můžeš ptát, budu odpovídat pro všechny. Tvůj dotaz je inspirací i pro druhé-:) Žádná otázka není divná.
Praxe vhodná pro život. Vše, co se dozvíš, můžeš ihned zavést do praxe-:) A to je na tom to nejdůležitější! To je to, co ti začne velmi rychle měnit život.
Ke všem videím se můžeš vracet dle libosti. Podle chuti a nálady-:)
Budeme společně meditovat, čistit se a potom si společně s ostaními ženami ve video konferenci přes ZOOM sdělovat své zážitky. To je totiž úžasná inspirace pro další ženy. A tebe to naučí se více otevřít.
Pokud se zúčastníš příležitostného LIVE tréninku, čeká tě odměna-:) Ráda rozdávám dárky, které vám dělají radost. Naučíš se tak přijímat-:)
PŘEDÁM TI VŠE, CO POMOHLO A POMÁHÁ MNĚ-:)

Nemáš zřízený Facebook?

 • Opravdu? Tak to musíte napravit. Zřízení profilu trvá 5 minut a konečně začnete žít online!  Ráda ti s tím poradím-:) Upřímně, nebudeš první, kdo si kvůli mému kurzu otevřel Fb účet... 

Reference z předešlých kurzů

Virtuální jogové studio na FB byl ten nejlepší nápad, jsem za to moc ráda a děkuji Ti za něj, Markéto. Vyhovuje mi, že nemusím nikam jezdit a ztrácet čas přesouváním. Týden mám celkem nabitý, takže kapacitně už bych to nezvládala. Pro mě nejlepší volba cvičit doma, ve svém prostředí, ale zároveň v příjemné společnosti "facebookových přátel"😉. Navíc mě joga pod vedením Markéty začala moc bavit, cvičím od samého začátku a co je pro mě přínosem, že se zlepšuji. Například "prkno" v mém podání na začátku se nedá srovnat s tím, jak ho zacvičím nyní 😃. Také jsme už vyzkoušeli ranní lekce jogy. Nikdy bych nevěřila, že moje ztuhlé tělo po ránu se dokáže tak skvěle rozcvičit a celý den pak jsem jak znovuzrozená. Ještě bych ráda dodala, že mi to moc pomáhá, můžeme cokoli s Markétou konzultovat a skvělé jsou i závěrečné meditace po každé lekci. To člověka opravdu zklidní a zrelaxuje. Všem doporučuji!
Radka Mrázková
Ahojky Markéto, proběhlý kurz byl skvělý. Přihlásila jsem se, protože jsem potřebovala nakopnout a nějak začít něco dělat se sebou. Připadám si tak vyčištěná a lehká. Děkuji za krásná a naučná videa. Po každé jsem tak příjemně unavená a zároveň nabuzená. Motivační výhry jsou skvělý nápad a vždy jsem si to plně užila. Ještě hloubám nad víkendem s jógou, uvidím co s tím :-). Jste super, jen tak dál. Namasté Andrea
Andrea Brusová
Ahoj Markét, teda musím říct, že jsem šla do tohohle projektu trochu s nedůvěrou. Nebo jsem spíš byla hrozně zvědavá, jak to bude fungovat. A teď jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Protože je to opravdu něco jiného než si jen tak sama čerpat informace z knížky nebo podle předtočeného videa na youtube. Dokážeš se na nás skvěle naladit a je to prakticky stejné, jako bysme byly spolu v místnosti. I to tvoje povzbuzování-:) Navíc, teď, když jsem členem skupiny, mám přístup úplně ke všemu, co se tam nabízí a taky tvou zpětnou vazbu. Jsi bezva lektorka a vůdce-:) Každý čtvrtek se na naši společnou lekci těším-:) Děkuju ti za tento úžasný nápad-:)
Jana Koutná

Pro koho je kurz vhodný?

 • Pro začátečníky i pokročilé - takové, CO CHTĚJÍ MAKAT, když mají správné vedení-:)
 • Pro všechny všechny ženy, matky, podnikatelky - pokud podnikáš,  jsou informace a praxe z tohoto kurzu pokladem, který hned zúročíš ve svém byznyse. Chceš mít přece zisky-:) Tak se je musíš naučit přijímat!
 • Pro ty, co chtějí Svobodu, Úspěch a jsou odhodlaní pro to něco udělat

 

Pro koho není kurz vhodný?

 • Pro ty, co se sice chtějí něco naučit, ale neustále čekají, že to za ně udělá někdo jiný… Pokud jsi terotický nasávač a nemakáš, tak to pro tebe opravdu NENÍ-:)

Takže – na co ještě čekáte?

Ten správný čas právě nastal-:)

Tady a Teď.

Není čas ztrácet čas, Markéta Grandis

Tento kurz je doplňujícím a nadstavbovým kurzem po absolvování kurzu JSEM ŠŤASTNÁ ŽENA - JAK ZÍSKAT SEBEVĚDOMÍ A HOJNOST. Ať už chceš podnikat v čemkoliv, je třeba nejprve pořešit a pročistit vnitřek a to se naučíš právě ve zmíněném kurzu. Můžeš zakoupit současně za zvýhodněnou cenu jako balíček.

Info ONLINE kurz Jsem štastná žena - Jak získat Sebevědomí a Hojnost

Jaká je cena kurzu?

Plná cena balíčku Byznys žena + Šťastná žena 

11. 850 Kč


PRÁVĚ TEĎ UŠETŘÍŠ 5. 860 Kč

Dobrá zpráva-:)

Dostupný POUZE v balíčku s kurzem Jsem šťastná žena. Cena za BALÍČEK


5. 990 Kč

Milá Markéto, děkuji Vám za skvělý nápad živých lekcí na facebooku! Konečně se našel způsob, jak se přinutit cvičit pravidelně a přitom na živo. Skvělé taky je, že teď, když jsem stálým členem skupiny, získávám i veškeré Vaše rady, návody, jak cvičit a taky podporu. Navštěvuju skupinu každý den a získávám informace. Začínám si pomalu ale jistě uvědomovat, že joga je opravdu něco jiného, než jsem si celou dobu myslela. Je prostě SUPER-:) Jogu jsem chtěla cvičit už dlouho, ale nějak mi stále nezbýval čas a také v mém okolí se zrovna moc nenabízí... Věřím, že se díky Vám posunu - což už se děje-:) A ta meditace na závěr, ta je prostě skvělá. Nikdy bych nevěřila, že se dá cvičit a meditovat online... Děkuji, Alena Novotná
Alena Novotná

Potřebuješ s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601