Měla jsem dny, kdy to stálo za prd...

Jednoho dne se mi zbortil svět...

Do té doby, než přišel den D, jsem si žila celkem pohodově. Měla jsem prakticky všechno... Nový dům, zdravé děti, manžela, peníze... A pak přišel ten den, který nasměroval můj život úplně jiným směrem.

Přišlo to najednou jako rána z čistého nebe... Psal se rok 2009... Rána, kterou jsem si nikdy nedokázala představit, že by potkala mě... Ztratila jsem veškerou jistotu. Dluhy z manželovy strany, o kterých jsem neměla ani ponětí, přišly z čistajasna. A najednou se valily ze všech stran... Děti 2 a 4 roky... Já na mateřský... A co teď? Přijde exekutor a my zůstaneme bez střechy nad hlavou? Nezbylo než se dát do akce. Prostě jsem se rozhodla, že se nedám a půjdu svou cestou. A to je to - UDĚLALA JSEM ROZHODNUTÍ.

Za všechny své eskapády jsem teď opravdu VDĚČNÁ-:) Protože mě udělaly jinou, silnější, sebevědomější a úspěšnější. Je to ale jen proto, že jsem se rozhodla to nevzdat.

ŠLA JSEM ZA SVOBODOU-:) A to ty můžeš taky. Každý z nás má na výběr. A je jen na nás, jestli té příležitosti využijeme anebo ji necháme odejít a budeme "chudinkovat" a utápět se v sebelítosti a osočování.

Já vím, že ty taková nejsi. Protože ty máš na víc-:) 

NE VŽDYCKY JSEM VYPADAL TAK, JAK VYPADÁM TEĎ...

Ano, takhle jsem kdysi taky vypadala...

Poznáváš mě?

A takhle vypadám dnes...

Jakmile na sobě začneme pracovat, začne se měnit i náš zevnějšek-:)

Ty jsi moje inspirace-:) Dělám to pro Tebe.

Inspirací pro vznik kurzu jsi mi byla právě TY ŽENO-:) Každý den jsem ve spojení se spoustou z vás. Jste manželky, maminky, podnikatelky, velmi často samoživitelky... Řešíte víceméně podobné problémy... A tak jsem uposlechla pobízení svého vnitřního hlasu a připravila program právě pro nás ŽENY-:)  

Kámen úrazu u nás žen je víceméně v tom, že NEVÍME, JAK TO VŠECHNO UDĚLAT. Často i máme informace, ale jsou nám k prdu.... Protože nám nikdo neřekl, co s nimi... A to je naprosto klíčové. 

Dávám VELKÝ důraz na praxi. Vědět totiž neznamená umět a chtít neznamená mít.

 

Nejsi v tom sama. Je nás víc a jde to změnit-:)

I Ty si zasloužíš cítit se skvěle-:)

I Ty si zasloužíš Hojnost-:) 

Tento úspěšný program můžeš teď získat v rámci projektu Dej a bude ti dáno ZDARMA-:) Bližší info dole na stránce.

Tvůj úspěch je odrazem tvého vnitřního nastavení

 

Proč? Protože.........

 

Co vyzařuješ, to si taky přitahuješ....

Intenzivní kurz SEBELÁSKY pro všechny ženy, matky, podnikatelky

 • Už máš dost toho, jak se plácáš v nedostatku
  Makáš, snažíš se, jsi udřená a výsledek nula nula prd...
 • Se chceš konečně cítit šťastná, spokojená a sebevědomá
  Když můžou jiný, tak proč ne ty?
 • Máš spoustu plánů, ale kvůli malému sebevědomí se ti je nedaří rozjet
  Už tě fakt štve, jak si nevěříš. Přitom víš, že to tam někde je i pro tebe... Ale kde?
 • Máš v sobě spoustu strašáků, které tě brzdí a nevíš, jak se jich zbavit
  Nedokážeš si naprogramovat svou mysl... Jsi otrokem svých negativních přesvědčení.
 • Říkáš si: Proč já? Proč jiným se daří a já stále nic?
  Kdy už to konečně přijde? A mám na to?
 • Chceš se naučit milovat sama sebe, svou ženskost
  A víš vůbec, co to opravdu je ženská energie? Jak a kde je, jak s ní pracovat?
 • Už tě štve, jak se tě dotkne každá výtka
  Jseš naštvaná sama na sebe, že se za sebe nedokážeš postavit
 • Meditace je slovo, které nepraktikuješ, ale rádi by ses to naučila
  Zkoušelas to už několikrát, ale pořád se ti to nedaří...
 • Už sis toho spoustu přečetla, nastudovala, ale POŘÁD se nic nezměnilo
  Číst a studovat nestačí. Se mnou se naučíš, jak to DOOPRAVDY dělat - v praxi.

Jak se mé kurzy účastníkům líbí ?

Markét, tento kurz mi dal hodně. Uvědomila jsem si, že musím více zapracovat na své trpělivosti a vnitřním míru. Díky Tobě! Tělo si pomalu zvyká a vím, že se budu jen zlepšovat. Děkuju za tento kurz, moc. Online kurzy s Markétou jsou super. Chvílema mám pocit, že je u nás v obýváku a kontroluje mě -:) Závěrečná meditace je většinou přesně to, co potřebuji, prostě energie "na živo" fakt fungují. A jako bonus: jsme skvělá skupinka 🙂 PS: Když nemůžeš, tak přidej 🙂
Andrea Kohoutová, st.
S kurzem jsem začala, abych se odreagovala, oprostila od stresu a myslela víc na sebe. Kurz byl moc prima a hlavně jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací. Baví mě to o moc víc! Díky tobě Markétko, moc děkuji a jsem ráda, že mám tu čest tě znát-:) Všem přeji pohodový večer.
Jiřina Štromajerová

Co ti online kurz přinese?

 • Díky jednoduchým technikám se naučíš KONEČNĚ milovat sama sebe...
 • ... a tím začne růst tvé Sebevědomí a Sebeláska 
 • Dozvíš se, jak funguje zákon přitažlivosti. ALE HLAVNĚ SE S NÍM NAUČÍŠ PRACOVAT TAK, ABYS KONEČNĚ TU HOJNOST ZÍSKÁVALA KAŽDÝ DEN
 • Dozvíš se, proč je důležité PŘIJÍMAT a taky se to naučíš 
 • Naučíš se jednoduchou techniku ODPUŠTĚNÍ - začneš se tak zbavovat bordelu ve své duši a uděláš místo pro LÁSKU, HOJNOST, RADOST
 • Zbavíš se stresu
 • Získáš klidnou a spokojenou mysl 
 • Naučíš se pracovat se svými STRACHY a budeš se jich postupně zbavovat
 • ZÍSKÁŠ NOVÉ SEBEVĚDOMÉ JÁ

Své štěstí máš na dosah... Víš co? Leží ti u nohou... Jen se naučit ho zvednout...

Co tě čeká a nemine

DO KURZU MŮŽEŠ NASKOČIT KDYKOLIV 

TEĎ NA OMEZENOU DOBU NAVÍC ZA ZVÝHODNĚNOU CENU "ZA HUBIČKU"

Kurz trvá 3 týdny. Během těchto týdnů se budeme společně setkávat v uzavřené FB skupině. Odkaz na skupinu ti přijde emailem. Celé 3 týdny se budeme soustředit na témata: Sebeláska, Vnitřní dítě, Odpuštění, Hojnost, Umění přijímat. Témata důležitá v běžném životě i pro tvůj byznys.
Do kurzu můžeš naskočit KDYKOLIV. Všechno už je pro tebe připraveno ve formě videií, pdf souborů. A také čas od času, minimálně 1x za měsíc proběhne ve skupině LIVE trénink - ŽENSKÉ KRUHY.. Sdílení, motivace, společná LIVE meditace.
Budeš dostávat zábavné úkoly, které tě povedou k dalšímu poznání sebe sama. Budu na tebe PŘÍSNÁ. Není to pro srágorky-:) Jdeš do toho proto, abys KONEČNĚ něco změnila.
Facebooková skupina ti bude podporou a taky útočištěm společně naladěných lidí. Tady se můžeš ptát, budu odpovídat pro všechny. Tvůj dotaz je inspirací i pro druhé-:) Žádná otázka není divná.
Praxe vhodná pro život. Vše, co se dozvíš, můžeš ihned zavést do praxe-:) A to je na tom to nejdůležitější! To je to, co ti začne velmi rychle měnit život.
Ke všem videím se můžeš vracet dle libosti. Podle chuti a nálady-:)
Budeme společně meditovat, čistit se a potom si společně s ostaními ženami ve video konferenci přes ZOOM sdělovat své zážitky. To je totiž úžasná inspirace pro další ženy. A tebe to naučí se více otevřít.
Pokud se zúčastníš příležitostných LIVE tréninků, čeká tě ODMĚNA-:) Ráda rozdávám dárky, které vám dělají radost. Naučíš se tak přijímat-:)

A POZOR ABSOLVOVÁNÍM KURZU TO NEKONČÍ

Ve skupině budou i po skončení kurzu probíhat příležitostné LIVE tréninky a setkávání, abychom viděly, jak se nám všem vede-:)

Tak na co ještě čekáš?

Nemáš zřízený Facebook???

 • Opravdu? Tak to musíš napravit. Zřízení profilu trvá 5 minut a konečně začneš žít online!  Ráda ti s tím poradím. Upřímně, nebudeš první, kdo si kvůli mému kurzu otevřel Fb účet... 

Pro koho je kurz vhodný?

 • Pro začátečníky i pokročilé - takové, co cítí, že chtějí znát víc, než se jen učit z videií bez podpory a hlavně bez praxe. Stále je na čem pracovat  
 • Pro všechny všechny ženy, matky, podnikatelky - pokud podnikáš,  jsou informace a praxe z tohoto kurzu pokladem, který hned zúročíš ve svém byznyse. Chceš mít přece zisky-:) Tak se je musíš naučit přijímat!
 • Pro ty z vás, kteří se chtějí naučit meditovat a správně dýchat

Pro koho není kurz vhodný?

 • Pro ty, co nechtějí makat na sobě. Není totiž makat jako makat-:) Já tě sice povedu, ale velký kus práce musíš udělat ty. A jenom ty. Bez tvé účasti to zkrátka nejde. Takže jestli jsi nemakačenko a věčný teoretik, tak se buďto hecni a konečně to dotáhni nebo do toho radši nechoď
 • Zkrátka pro ty, kdo se sice chtějí něco naučit, ale neustále čekají, že to za ně udělá někdo jiný… Mám pro tebe zprávu - neudělá-:)

Takže – na co ještě čekáš?

Ten správný čas právě nastal-:)

Tady a Teď.

S láskou a vděčností, Markéta

Jaká je cena kurzu?

 PLNÁ CENA JE 2. 990 Kč

2.990 Kč

Ale dobrá zpráva-:) Ty ho teď můžeš získat JEN za pouhých 1.290 Kč

UŠETŘÍŠ ÚŽASNÝCH 1. 700 Kč

1. 290 Kč

A TO JEŠTĚ NENÍ VŠE-:)

Pokud podnikáš a chceš se hnout z místa a mít konečně super ZISKY, pak je tu pro tebe ještě další kurz, který můžeš zakoupit současně s tímto jako zvýhodněný balíček.

ONLINE KURZ JSEM ÚSPĚŠNÁ BYZNYS ŽENA - JAK PODNIKAT CHYTŘE A MÍT ZISKY

V tomto kurzu ti předám své UNIKÁTNÍ podnikatelské know-how, za které jsem já sama platila desetitisíce a strávila stovky hodin dalším samostudiem. Předám ti to jak jinak než opět praxí, abys to všechno mohla hned z fleku uplatnit a to vlastně bez nákladů... Soustředím se hlavně na onlone podnikání, jak si efektivně vybudovat svou vlastní značku = svůj brand, Facebook atributy,.....a mnoho dalšího, co pomohlo a pomáhá mně-:)

Vaše další zkušenosti s mými online kurzy-:)

Ahoj Markét, teda musím říct, že jsem šla do tohohle projektu trochu s nedůvěrou. Nebo jsem spíš byla hrozně zvědavá, jak to bude fungovat. A teď jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Protože je to opravdu něco jiného než si jen tak sama čerpat informace z knížky nebo podle předtočeného videa na youtube. Dokážeš se na nás skvěle naladit a je to prakticky stejné, jako bysme byly spolu v místnosti. I to tvoje povzbuzování-:) Navíc, teď, když jsem členem skupiny, mám přístup úplně ke všemu, co se tam nabízí a taky tvou zpětnou vazbu. Jsi bezva lektorka a vůdce-:) Každý čtvrtek se na naši společnou lekci těším-:) Děkuju ti za tento úžasný nápad-:)
Jana Koutná
Ahojky Markéto, proběhlý kurz byl skvělý. Přihlásila jsem se, protože jsem potřebovala nakopnout a nějak začít něco dělat se sebou. Připadám si tak vyčištěná a lehká. Děkuji za krásná a naučná videa. Po každé jsem tak příjemně unavená a zároveň nabuzená. Motivační výhry jsou skvělý nápad a vždy jsem si to plně užila. Ještě hloubám nad víkendem s jógou, uvidím co s tím :-). Jste super, jen tak dál. Namasté Andrea
Andrea Brusová

Potřebuješ s něčím pomoct nebo poradit?

Markéta Šírková

Sama sobě šéfem
Jsem neobyčejně obyčejná žena, matka, manželka, vizionářka. Úspěšná podnikatelka, mentorka, inspirátorka a lídr pro všechny, co chtějí na sobě s láskou máknout a konečně začít sklízet úrodu-:) Dost bylo návodů, je třeba konat. Mé učení a předávání je hlavně o praxi. Inspiruji druhé, JAK JDE ŽÍT A MYSLET JINAK. S láskou, pokorou, úctou ale taky určitou dávkou ráznosti a přísnosti. Vím, co dělám a předám ti své know-how v praxi. Miluju SVOBODU. I ty ji můžeš mít. Zamiluj se do sebe-:)