Nastartuj svůj byznys 2023!

3 klíče: Jak zažít kvantový skok ve tvém byznyse

Jak úspěšně podnikat BEZ strategií - KDEKOLIV zrovna jsi, třeba i z lesa...

Bez tlaku, byznys plánů, tabulek a přesto mít nadstandartní zisky a ještě se u toho i bavit? 

POJĎ SI NASÁT MÉ KNOW-HOW 3denní tak trochu čarodějný byznys minikurz ZDARMA

Neslibuju ti zázraky BEZ konání. Rozhodně si svůj úspěch nevymedituješ-:) Ale dozvíš se, JAK si svůj byznys, a sním i prodej, nejen zamilovat, ale i prosperovat. 

Jak podnikat bez tlaku, stresu, strachu z toho, co budou říkat ostatní? Jak a proč si zamilovat prodej?

Pro koho?

Pro ženy s podnikatelskou Duší, které mají VELKÉ CÍLE a jsou odhodlané si za nimi jít "i kdyby čert na koze jezdil"-:) A chtějí už konečně VELKÉ peníze ze svého byznysu. 

Jak pracovat méně, ale za to chytře a zábavně? Propustit tlak a dřinu a přitom být úspěšná a vytvářet NADBYTEK peněz i času na všechno, po čem toužíš-:)
Jak násobit své zisky, ať už podnikáš v čemkoliv. Zábavnou cestou? Bez tlaku na výkon, stresu, honění, srovnávání se s druhými. Bez byznys plánů a tabulek... Jak a proč si tvořit svůj vlastní BRAND?
Jak si uvědomit svou unikátní esenci, kterou máš JEN TY... a díky ní si vytvářet prosperitu ve všech oblastech tvého žvota?

To všechno se dozvíš na 3 denním tak trochu čarodějném minikurzu zDARma.

A nejen dozvíš - prožiješ si svůj ÚSPĚCH a zasadíš kořeny Bohatého života.

Bortím generačně předávané vzorce makání a dření.  

Kdy a kde?

UŽ PROBĚHLO ve dnech 27. 3. - 30. 3. 2023. Můžeš si koupit ucelený záznam k zopakování.  

Jaké 3 klíče ti prozradím?

Každý můj workshop je hlavně PRAKTICKÝ. Sdílím, JAK všechno snadno zařadit do běžného denního režimu.

1. TY JSI ZNAČKA

Co to je a JAK se stát svou vlastní značkou? A proč je to tak důležité pro tvůj byznys? PRAKTICKÉ CVIČENÍ: JÁ JSEM ZNAČKA, prožitkový rituál

2. STAŇ SE KRÁLOVNOU PRODEJE

Co je to vlastně prodej? A jak si ho zamilovat? Aniž bys někoho obtěžovala, nabízela, zahlcovala? Které tvé vnitřní programy ti brání v úspěšném podnikání, tedy prodávání? PRAKTICKÝ RITUÁL: PROPUSŤ SVÉ STRACHY Z PRODEJE

3. STAŇ SE HOJNOSTÍ

Jak se postavit do své autentické Síly a stát se Hojností? A tím pádem si začít zhmotňovat svůj vysněný život v Lehkosti? BEZ tlaku, uštvání... a výčitek? PRAKTICKÝ RITUÁL NA AKTIVACI BOHATSTVÍ

A teď si možná řekneš...

Zase další workshop... další rady a návody... už mám toho všeho plný zuby!

Tak právě proto máš být TADY A TEĎ! 

Protože moje předávání je autentické, rebelské, vymykající se standardům. A HLAVNĚ je to o prožitku a AKCI! Ne jen o koukání na videa. PRAXE a konání= rychlejší výsledky na pohodu.

Nebudu se tady sáhodlouze rozepisovat, abych tě "nalákala" se minikurzu zúčastnit. Buďto si jdeš ten poklad, který předávám, vzít anebo ne-:) Je to na tobě! Stejně jako vše ve tvém životě. 

Když to funguje mně a dalším - po svém, tak proč by to nefungovalo tobě? Po tvém!

Online podnikání

Kdo jsem já a proč tě zrovna já můžu provázet?

Žena, ve spoustě ohledech stejná jako ty, která během 1 roku po 13 letech rostoucího ale tak trochu tlačícího podnikání, navýšila až pětinásobně svůj ZISK! Je to realita a můžeš si ji vytovřit i TY!  Vím moc dobře, co to je mít mysl nastavenou na nedostatek anebo na dostatek = mně to takhle stačí. Byly doby, kdy jsem počítala každou korunu.

Před 14 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. Tehdy navíc jako máma dvou malých dětí, 2 a 4 roky, ještě na rodičáku.

Tam někde v hloubi Duše jsem věděla, že se to dá změnit. Udělala jsem rozhodnutí a vydala se na dráhu podnikatelky.

Pracovala jsem se svým vnitřním nastavením. Vzdělávala se v oblasti zdraví, energií. Stala jsem se Mistrem několika energetických systému - Reiki, Shamballa a další...lektorkou jógy, byznys mentorkou.

Studovala jsem atraktivní online marketing, budování Brandu a vše s tím spojené. Absolvovala Email marketing academy a zaplatila si programy a vzdělávání v oboru od těch nejlepších. 

Z toho všeho jsem si vytvořial svou vlastní cestu Bohatého života, tak jak chci PRÁVĚ JEN JÁ

Vždy jsem šla podle sebe. A to i přesto, že mě okolí zrazovalo. Ale hlavně jsem vždy téměř hned vše převáděla do praxe. Protože jedině konáním se věci mění.

Za poslední 2 roky se můj příjem zpětinásobil, stala jsem se podnikatelkou sedmimístných obratů, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna.

A tyto "jednoduché" principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Online podnikání

V čem je moje síla a přínos pro tebe?

Jsem jiná, svá. Učím druhé, jak si vytvořit svou vlastní cestu.

Ahoj Markét. Musím ti říct, že poslouchám hodně lidí a inspiruji se. Ty jsi byla pro mě jiná a chvíli mi trvalo tě přijmout - v dobrém slova smyslu. Ale musím říct, že jsi vážně akční a "drsoňka" v dobrém, jelikož se život s tebou taky nepáře. Ušla jsi kus cesty a náseldně vedeš další ženy i muže a ukazuješ jim, že to jde kdykoli oni sami budou chtít. Že mají tu MOC. Děkuji-:)
Jana Jirásková

Jaká je cena minikurzu?

Cena: 1.289 Kč (vše tvé na 1 rok k zopakování + 1:1 konzultace + BONUSY prac. listy, aktivační meditace)

Délka konzultace je do 20 min a je na tobě, aby ses ozvala a domluvila si termín

Proč si jiné ženy koupily záznam?

Koupit si záznam workshopu předem byla pro mě supr příležitost, jak se vracet a leckdy i dokola si opakovat některé důležité věci z workshopu, a to ještě i několik týdnů poté.
Jana Kameníková
Chvíli jsem váhala, jestli si vstupenku koupit nebo jen využít možnosti zdarma. Ale něco mi říkalo ano. A nelituju toho. K tréninkům jsem se potom ještě dlouho vracela. A ty bonusové materiály k tomu, paráda!
Irena Javorníková
Je to už několikátý workshop, který jsem s Markétou absolvovala. Jsem i v jejích placených programech. Mám ráda nové cesty. A tak když byla možnost zakoupit si i VIP vstup s celým záznamem pro zopakování kdykoliv, neváhala jsem.
Mirka Slavotínská

Co jiné mé workshopy přinesly dalším ženám?