Krásný den všem😀
 
Pro dnešek jen takové malé povzbuzení a zamyšlení…

Nebojte se mít opravdu VELKÉ cíle. Mít malé cíle je sobecké. A taky alibistické. Říkat: „Mně to stačí.“ Je stejné jako byste říkali: „Myslím jen sama na sebe.“ Velkými cíli totiž rostete vy a tím rostou i vaše možnosti, jak pomoci druhým.

🍀Navíc na cestě za velkými cíli budete překonávat větší výzvy a tím se budete stávat silnější, moudřejší a šťastnější.

MĚJTE VELKÉ CÍLE, VELKÁ PŘÁNÍ A VELKÁ ODHODLÁNÍ.

V současné době je jeden z mých velkých cílů projekt Dej a bude Ti dáno. Už se k němu společně s některými z vás blížíme-:)
Mějte se fajn, Markéta -:)

PS: Sledovat mě můžete pravidelně také na Facebooku. A to buďto na mém soukromém profilu Markéta Šírková anebo na mé stránce Akademie Poznání.

 
Navštívit můžete také můj youtube kanál: Markéta Šírková 
Markéta Šírková
Naučím tě, jak žít Bohatý život v Lehkosti. V nadbytku času, peněz i zdraví. Vím, jaké to je stát zamrzlá na jednom bodě. Dokola se opakující situace - vztahové, zdravotní. Počítání peněz a šetření. Před 13 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. O to víc, že tehdy jsem byla se dvěma malými dětmi zrovna na mateřské. Ale udělala jsem ROZHODNUTÍ a našla cestu, JAK TO ZMĚNIT-:)   Za poslední roky se můj příjem zpětinásobil, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna . A to jen díky tomu, že jsem pochopila vesmírné zákony a aktivovala svou Magickou Ženskou Sílu, kterou máš i ty! Tyto jednoduché principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Aktivuj své Bohatství

VIP Program

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů