Jak si zajistit zdravou a krásnou pleť a tělo?

Jaké by to bylo mít účinnou ochranu proti modrému světlu po celý den? Že nevíš, co je modré světlo? No tak to si musíš přečíst-:) Máš příležitost být u zrodu něčeho unikátního…

Možná to máte podobně jako já… Vždycky jsem tak nějak vnímala, že pokud chci být zdravá a krásná – a taky se tak cítit – je třeba se starat zejména o svůj vnitřek. Protože kořeny všech našich neduhů sídlí právě uvnitř nás samých. V naší duši, našich podvědomých vzorcích myšlení, které jsou často destruktivní a tak je třeba se jich zbavovat. Postupně se péče o tělo a zejména o duši stala mou profesí. Vystudovala jsem různé východní nauky a směry… Věnovala jsem se – a stále věnuju – homeopatii, věřím na sílu bylin a také na očistné a léčivé účinky jógy a dalších technik.

Ale… před časem, přesněji řečeno před rokem a půl, o mě začal „zakopávat“ termín anti-aging. A protože se v našem životě neděje nic jen tak náhodou, všechno má svou příčinu a své proč, začala jsem se zajímat o tuto vědu. Žila jsem v domnění, že je to jen vnější krása, kosmetika… Zkrátka něco, čemu já nechci věnovat svou pozornost. Vždyť, jak už jsem zmínila, naše zdraví a krása spočívá uvnitř…

Jaké bylo ale moje překvapení, když jsem po přísunu informací a dalšího studia zjistila, že se jedná o vědu, která je založená na symbióze přírody, vědy a přirozených pochodů našeho těla? Anti-aging je věda, která se zabývá studiem fungování lidského těla a vlivů – z velké části právě těch vnějších – které mají dopad, často negativní, na naše zdraví. Anti-aging jde přímo ke zdroji stárnutí jednotlivých buněk a chytrým působením dokáže zastavit stárnutí a nastartovat regeneraci celého organismu. Takže žádná kosmetika. Ale opravdová věda založená na výzkumech a světe div se… za anti-agingem stojí často vědci z východních zemí, jako např. uznávaný lékař čínského původu Joseph Chang.

Je spousta faktorů, které mají vliv na náš život… To, jaký život vedeme, stravování, cvičení, stres… Nemalý vliv má také prostředí, ve kterém žijeme… Jsme obklopeni volnými radikály. Prostředí kolem nás je čím dál více znečištěné. Vše se dostává nejen do ovzduší ale i do půdy… A tak je opravdu zapotřebí si umět správně vybírat i to, jaké prostředky na vnější péči o svá těla používáme…

Jedním důležitým elementem, který má extrémní vliv na naše zdraví, je záření. A to ne jen UV záření… ale v dnešní přetechnizované době mnohem výraznější a čím dál více zastoupené tzv. MODRÉ ZÁŘENÍ (modré světlo). Je totiž téměř všude!!!

Věděli jste na příklad, že na základě nejnovějších statistik si generace mileniálů (což jsme my všichni aktivně žijící po roce 2000) kontroluje své chytré telefony v průměru 157 krát denně? To je více jak 5 krát častěji než u starších dospělých, kteří si svůj telefon kontrolují „pouze“ 30 krát denně.  Aktivní dospělí, děti a mládež jsou tedy mnohem více vystaveni účinkům MODRÉHO SVĚTLA.

A není to jen mobil, máme tu také tablety, notebooky, počítače, televizory… To vše vyzařuje zmiňované modré světlo. Zkrátka, pokud patříte do aktivní „moderní“ generace, před modrým světlem není úniku… Je to náš nežádoucí každodenní parťák. Technologie, které nám pomáhají, ale zároveň ubližují našemu zdraví, jsou všude kolem nás… Doma, v přírodě, doprovází nás na výletech, na setkání v kavárně…

Jaké jsou účinky modrého světla?

Modré světlo proniká do pokožky mnohem hlouběji než UVA a UVB (sluneční) záření. V pleti může mít vliv na vznik různých mechanizmů, které pronikají do hlubších vrstev našeho těla. Když tedy pominu to, že velmi výrazně zrychlují stárnutí pokožky a tedy i přispívají ke vzniku vrásek… Tak přispívá ke vzniku dalších mnohem těžších chorob. Pokožka je vlastně takový náš ochranný obal, který chrání naše těla. Pokud je tento vrchní obal neustále narušován, slábne jeho funkce a nežádoucí vlivy se dostávají hlouběji do těla.

Jak z toho ven?

Samozřejmě jednou z cest je minimalizovat používání současné techniky, která toto modré světlo vyzařuje. Ale jelikož se, speciálně v této době, přesouvá spousta aktivit do online světa, půjde to asi těžko…

Další cestou je používat ochranné prostředky, které eliminují tento prostup záření. Ale tady nastává další otázka… Jak si vybrat ty správné prostředky? A existují už vůbec? A pokud ano, nejsou svým složením naopak dalším jedem do našeho těla? A jak si vybrat ty správné, které opravdu chrání a zároveň ještě více neubližují? Jen další jedy a chemie navíc?

Díky už zmíněnému studiu anti-agingu jsem našla řešení-:) Narazila jsem na lék pro svou pleť a ochranu pro své tělo. Produkty, které jsou vyrobené právě na základě vědy a přírody. Pomocí inovativních vědeckých procesů a výtažků z 5 rostlin, kterým se daří v extrémním podnebí.  Tyto výtažky zvyšují adaptační schopnosti naší pokožky v měnícím se prostředí. Ať jsi kde jsi.

Mám to štěstí být mezi prvními, kdo mohou tuto skvělou zdravou péči vlastnit a začít tak chránit své tělo vůči nežádoucímu modrému světlu, které je všude. Zatím je totiž k dostání v omezeném množství a za skvělé ceny. Právě totiž probíhá její předpordej. Po několika letech výzkumů a vylepšování. Jedním z nich můžeš být i ty-:) Pokud s tebou rezonují tato slova a uvědomuješ si důležitost správné péče o pleť a zároveň chceš do svého těla dávat jen to nejlepší, jukni pro více informací sem: ZÁZRAK PRO VAŠI PLEŤ A ZDRAVÍ. Máš možnost získat něco, co je průkopníkem na trhu. Obdarovat sebe a mít zároveň i unikátní zdravý dárek k vánocům pro někoho dalšího. 

A jen ještě taková perlička… Firma, která stojí za tímto produktem je tatáž firma, která si jako první uvědomila důležitost kyseliny hyaluronové a začala ji přidávat do svých produktů na pleť. Několik let si držela patent a potom, co ho uvolnila, chopily se toho i ostatní firmy. A teď už je kyselina hyaluronová skoro ve všech produktech každé firmy… Ty máš teď možnost být u zrodu něčeho unikátního-:)

Cílem tohoto článku bylo uvědomění o existenci modrého světla a jak eliminovat jeho negativní dopad. Pokud ti záleží na tvém zdraví a zdraví tvých blízkých, můžeš zabít dvě mouchy jednou ranou a pořídit sobě a někomu dalšímu hezký a zdravý dárek k Vánocům-:)

Přeju vám všem hodně zdraví a krásy. V případě dotazů jsem tu pro tebe-:)

S láskou, Markéta

 

 

 

 

Aktivuj své Bohatství

VIP Program

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů