Jak si vybrat tu správnou cestu?

JAKOU CESTU SI RADĚJI VYBÍRÁTE VY?

Myslím, že posledních pár článků jsem Vás tak trochu zanedbávala. A přitom si opravdu vážím Vaší chutě zlepšit Váš život a jsem moc ráda za každou zprávu, že jste se posunuli vpřed. Váš úspěch je i moje radost!

Ano, je toho zkrátka moc. Nakupilo se u nás spousta věcí, realizujeme stavbu nového domu. Mimochodem už druhého, ten první byl zkrátka nad naše síly a možnosti, takže teď začínáme všechno odznova, ale s předešlými zkušenostmi.

Do toho nové pracovní projekty – za které jsem opravdu vděčná – a teď ještě s Kubou (kdo neví, můj prvorozený syn 13 let) na operaci. Sice banální zákrok, ale v celkové anestézii, takže zítřejší den strávíme celý od brzkého rána v nemocnici. A jakou to má všechno souvislost? Taky jsem se rozhodovala, jestli se vydat tou jednoduší cestou anebo jít do té, na první pohled, komplikovanější.

Co asi tak vyhrálo? Co myslíte? Ano, B je správně😃 Vybrala jsem si tu těžší cestu a teď jsem za ni ráda.

Když budu mluvit za sebe, taky mám tendenci vybírat si raději tu „snadnější“ cestu. Ale protože ze zkušenosti vím, že to většinou bývá právě naopak, snadnější neznamená správná, tak nakonec přijmu výzvu a jdu do té na první pohled komplikovanější cesty.

A pak jsem snad vždycky překvapená, jak snadné to nakonec bylo😃 A navíc mě hřeje pocit, vítězství a pochopení.

Každý den nám poskytuje příležitosti, které leckdy nevidíme nebo spíše vidět nechceme. Bojíme se. A bojíme se téměř všeho. A tak nakonec zůstáváme v tom, co máme zajeté a osahané. A to nás bohužel nevede ke změně. K poznání, novým příležitostem. A tak stále jen čekáme, až přijde ten „správný„ okamžik. A divíme se, že nepřichází….

Tak schválně, co už delší dobu odkládáte? S myšlenkou, že ještě nenadešel ten správný čas? Ano, trpělivost je také důležitá. Ale je třeba naučit se rozeznat, kdy jsme jen trpěliví, a kdy už jen zbytečně otálíme. A ze zkušenosti od svých klientů vím, že většinou jen otálejí a s trpělivostí to nemá nic společného.

Takže moje zpráva ode mě pro Vás:

„Jestliže narazíte na cestu, která je bez překážek, pak určitě NIKAM nevede. A Vy si na ní ještě zlomíte nohu.“

Najděte si chvilku času pro sebe a popřemýšlejte:

✔ Co se už delší čas chystáte udělat?
✔Co zbytečně oddalujete?
✔ Co Vám brání v uskutečnění Vašeho cíle, vize, plánu?
✔ Čeho se bojíte?
✔ Proč se toho bojíte?

Pamatujte, že Vesmír je nekonečná studna příležitostí. Splní Vám všechno, co si zasloužíte. Jediný, kdo blokuje splnění Vašeho snu, cíle, jste VY SAMI! A proč? Protože máte STRACH, obavu, nejistotu. Pokud tyto pocity odhodíte a uvěříte, že si OPRAVDU ZASLOUŽÍTE VŠECHNO DOBRÉ, pak se uvolníte, Vaše tělo i mysl se naplní klidem a jistotou a Vaše sny se začnou plnit.

Máte s tím problém? Pak popřemýšlejte o ebooku: Myšlenkou k úspěchu, který obsahuje program na přeprogramování Vaší mysli. A už pomohl mnohým z Vás ke změně myšlení a tedy k úspěchu. Odhoďte staré, nepotřebné a zatěžující. Pamatujete si, jak se cítíte, když si proberete třeba skříně? Vyklidíte haraburdí z garáže? VÝBORNĚ! Tak to vypadá i uvnitř Vaší hlavy. Je potřeba vyhodit staré, nepohodlné, nevyhovující.

Přeju Vám krásný den a splnění Vašich snů! I VY JSTE VÝJIMEČNÍ A ZASLOUŽÍTE SI VŠECHNO DOBRÉ!

PS: Pokud chcete nahlédnout do té Vaší cesty a najít směr, připomínám, že do konce února platí nabídka 30% sleva  na konzultaci po telefonu.

💖S láskou a vděčností, Markéta

Komentáře
  1. Hanka napsal:

    Dobrý den Markéto, děkuji za povzbuzení, zrovna mám pocit, že stojím na křižovatce a přemýšlím, kudy se vydat. Nebudu se tedy bát a půjdu do neznáma. Také Vám přeji hodně štěstí.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů