Inspirativní příběh Bohatství a touhy

bohatství, peníze, zdraví, reiki, shamballa, podnikání
Inspirace…je všude kolem nás… Nejlepší inspirací jsou za mě příběhy druhých… Tak třeba tento příběh Bohatství a Touhy
🍀Tento příběh s vámi sdílím proto, že spousta lidí považuje touhu být bohatý za nemorální… Věřím, že po přečtení tohoto příběhu, si zase něco dalšího uvědomíte😀
Jeden muž toužil být opravdu bohatý. Jeho touha po Bohatství byla velmi silná a tak se mu během několika let jeho přání splnilo.
❤Jednoho dne se vydal na luxusní dovolenou a právě na té dovolené potkal svou budoucí ženu. Měli krásný a naplněný vztah a díky materiálnímu bohatství spolu vybudovali azylový dům pro opuštěné ženy s malými dětmi.
🍀Nebýt mužovy touhy po bohatství, nepotkal by svou ženu a pravděpodobně by ani nevybudoval onen azylový dům, který pomohl v těžkých chvílích spoustě dalším ženám a dětem.
Stále si myslíš, že mužova touha po bohatství byla špatná?
Onen muž následoval svou Touhu. Naše duše touží vždy jen po tom, čeho můžeme dosáhnout. Mějme VELKÉ touhy, protože skrze ně můžeme pomáhat i druhým.
🍀CHTÍT VÍC je v pořádku. Sobecký je naopak ten, kdo tvrdí, že mu to takto stačí…ten totiž neroste… Nejsme tu jen sami pro sebe. A tím, že chceme víc, rosteme a podporujeme v růstu i druhé.
Měli bychom se zajímat o to, jak zbohatne celý svět. Ve vesmíru je všeho dostatek. To naše omezené myšlení je zaměřené na nedostatek, boj a soupeření.
❤Stát se opravdu bohatým je nejvznešenější cíl, který v životě můžeme mít, neboť zahrnuje všechno ostatní.
Jediným způsobem, jak můžeme pomoci světu zbohatnout, je, že zbohatnete vy sami, tvořivou metodou, a ne soupeřivou.
Jsem vděčná, že jsem tento vesmírný zákon Hojnosti a Bohatství pochopila a HLAVNĚ SI DOVOLILA HO DĚLAT❤Protože musím říct, že to, co se teď děje, JE OPRAVDOVÁ JÍZDA HOJNOSTI A VDĚČNOSTI.
⭐Pokud se i ty chceš na tuto krásnou a obohacující energii napojit, ráda tě provedu. Stačí si to jen dovolit.
⭐Hvězdný Program AKTIVUJ SVÉ BOHATSTVÍ. Hloubková Transformace Těla, Duše a Mysli.
S láskou, vděčností a úctou ke všem bytostem,
Markéta
Markéta Šírková
Naučím tě, jak žít Bohatý život v Lehkosti. V nadbytku času, peněz i zdraví. Vím, jaké to je stát zamrzlá na jednom bodě. Dokola se opakující situace - vztahové, zdravotní. Počítání peněz a šetření. Před 13 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. O to víc, že tehdy jsem byla se dvěma malými dětmi zrovna na mateřské. Ale udělala jsem ROZHODNUTÍ a našla cestu, JAK TO ZMĚNIT-:)   Za poslední roky se můj příjem zpětinásobil, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna . A to jen díky tomu, že jsem pochopila vesmírné zákony a aktivovala svou Magickou Ženskou Sílu, kterou máš i ty! Tyto jednoduché principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Aktivuj své Bohatství

VIP Program

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů