Homeopatie

CHCETE SE ZBAVIT ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ, ZLEPŠIT SVÉ ZDRAVÍ NEBO JEN CHVILKOVĚ ULEVIT ALE PO NĚJAKÉ DOBĚ ČELIT PROBLÉMŮM ZNOVU?

Co je homeopatie?

Mezi veřejností jsou názory různé. Pravdou je, že klasická medicína homeopatii zavrhuje s tím, že se jedná pouze o "placebo".  I když musím říct,  že čím dál více klasických lékařů se začíná o homeopatii zajímat a také ji používat.

Zkušenosti mých klientů

Pokud sháníte někoho přes homeopatika, pak jedině Markéta. Položí Vám desítky otázek, zavolá, aby se ujistila nebo upřesnila a nebo si doplnila, co potřebuje vědět a sestaví je fakt na míru. Ono když nám něco je, něco nás bolí a nebo trápí, tak to cítíme hned, ale když se začne něco lepšit, tak si toho nevšímáme. A pak přijde ten den AHA :-) aha mně je vlastně dobře, aha já už nejsem tak nervózní, aha malá už nemá ty angíny.... Homeopatika od Markéty můžu jen a jen doporučit, používala jsem já, obě moje dcery, moje sestry, moje kamarádky :-) a zkrátka fungují. Takže žádné lékárny, ale homeopatika od Markéty.
Andrea Kohoutová
Dobrý den, hlásím se, už je to rok a 2 měsíce od užití homeopatik a Vaší lymfodrenáže a zároveň už skoro 2 roky od posledního zánětu močového měchýře. :) Tak z toho mám radost. Ještě větší radost mám z toho, že jsem těhotná, tentokrát už 7. měsíc, takže moc doufám, že už to tentokrát vyjde. mějte se moc krásně a ještě jednou děkuji :)
Hanka M.
Dobrý den, jsem ráda, že jste se mi ozvala, jelikož jsem vám chtěla napsat, že dcera od vaší návštěvy je hovornější, usměvavější a to dokonce i na sestru. V tuto chvíli nevím co a jak moc dál, tak se ozvu, až budu vědět víc. Děkuji moc za spolupráci. Jana Ž. P.S. Jinak jsem vám ještě chtěla říci, že jste první osoba, kterou dcera v tak dobrém světle přijmula a říkáme vám sluníčko. Děkuji
Jana Ž.

Něco málo z historie

Není určitě náhodou, že zakladatel homeopatie (i když základy byly položeny již dávno  před tím Paracelsem) Samuel Hahnemann byl zpočátku také klasický lékař.

Postupem času ale začal přicházet na to, že klasické metody tehdejší doby (17 - 18. století) nejsou pro člověka léčivé, nýbrž naopak.  

Např. v oné době časté pouštění žilou - přikládání pijavic - zapříčinilo u určitých jedinců naopak smrt. Jelikož jejich těla byla už tak dost zesláblá a další úbytek drahocenné tekutiny - krve - je ještě více oslabil. 

Homeopatie neléčí nemoc ale člověka

Jak homeopatie funguje?

Homeopatie pomáhá našemu zdraví na základě podobnosti. Homeopatické léky jsou vyráběny z bylinných macerátů, tkání - zdravých i nemocných, minerálů,...

Důležité je, že léky jsou vyráběny tzv. ředěním - potencí. Množství léčivé látky se pokaždé zředí a také protřepe - dynamizuje. Čímž se dodává substanci na léčivé energetické síle.

Čím více zředění - tím více dynamizace - tím silnější účinek. Jednotlivé léky jsou zapsány v Materii Medice. Musejí nejprve projít tzv. provingem (testováním).

To znamená, že každý lék je zkoušen dobrovolníky. Ti si zapisují po určitou dobu vše, co se s nimi odehrává. A na základě toho, se potom sestaví souhrn symptomů, které daná látka vyvolává.

A jak již bylo zmíněno, to co dokáže u zdravého vyvolat, dokáže léčit u nemocného. Do jisté míry je tu určitá podobnost s očkováním. Jenže to je prováděno plošně. Kdežto homeopatický lék se vybírá pro jedince a jeho symptomy.

Vybraný homeopatický lék pak vyburcuje tělo jedince k nastartování vlastní vitální energie, která vede k postupnému léčení. Kdežto alopatické (klasické) léky působí opačně - tj. potlačení symptomů (a jak známo, také s vedlejšími účinky). 

Příklad:

Budete mít vedle sebe dva lidi např. s angínou (tak se to nazývá v alopatii), pak každý z nich dostane s největší pravděpodobností jiný lék. A to na základě symptomů (příznaků), které vykazuje či pociťuje.

Jeden bude mít vysokou horečku, bude ho nesnesitelně bolet v krku, bude mu zima,.. Druhý bude téměř bez horečky, bez žízně, bolest přišla pomalu plíživě, v krku ho bolí jen nepatrně ale je nesmírně unavený,... 

Každý z nich má jiné symptomy (podle západní medicíny téže nemoci) a tak každý dostane jiný homeopatický lék. 

Také dávkování homeopatických léků je zcela odlišné od alopatických (klasických). Jelikož mají naše tělo "nastartovat", tak se často užívá jen pár dávek (někdy stačí také jen jedna) v určitých potencích.

Samozřejmě, jinak se postupuje u osob se závažnějším onemocněním, starších jedinců. A jinak u relativně zdravých. Jiné je také dávkování a postup u akutních problémů a jiné u chronických, dlouhotrvajících stavů.

Postupně se odléčují vrstvy zdraví pozpátku. Což je záležitost různě dlouhá. U někoho týdny, měsíce či roky. I to je individuální.

Záleží hodně na úrovni zdraví, se kterou k homeopatovi přijdeme, dále na našich predispozicích, životním stylu, a podobně. Nicméně, postupem léčby se cítíme lépe a lépe a máme více a více energie.

Je nutné vědět, že často také nastává tzv. "homeopatické zhoršení". Toto zhoršení bývá krátkodobé a je velmi pozitivní. A nebývá v silné formě. Je to ukazatel, že jdeme správným směrem.

Naše tělo postupuje pozpátku na svém žebříčku zdraví směrem k úrovni v období našeho narození (kdy byla naše vitalita nejsilnější).

Co homeopatie léčí?

Léčí vše. Což ale neznamená, že vždy a vše vyléčí! Bohužel, jak již bylo zmíněno, hodně také záleží na tom, v jakém stavu jedinec k homeopatovi přijde.

Ale na rozdíl od klasické medicíny, opravdu pomáhá celostnímu zdraví a nepotlačuje nemoc hlouběji do těla. Takže i když je cesta někdy trnitá a méně snadná, tak se postupně dotyčný cítí lépe na všech úrovních (mentální, emocionální. fyzické). Dochází k silnějšímu procítění života, radosti, láskyheart

Naše tělo postupuje pozpátku na svém žebříčku zdraví směrem k úrovni v období našeho narození (kdy byla naše vitalita nejsilnější).

Jak probíhá homeopatické léčení?

Určitě je důležitá vstupní konzultace. První trvá většinou alespoň 60 min (z mé zkušenosti raději 90 - 120 min). Je třeba probrat veškeré aspekty života. JDE TU O VÁS - TUDÍŽ JE TŘEBA ZÍSKAT DOSTATEK INFORMACÍ, na jejichž základě se určí správný homeopatický lék.

Ten si může dotyčný sám obstarat v lékárně (bez problémů objednají do druhého dne). Pokud se bude jednat o nezvyklý lék (přece jen lékárny u nás někdy některá homeopatika nemají), dostanete kontakt, kde příslušný lék objednat.

Doporučená kontrolní návštěva je zhruba po měsíci, kdy zjistíme, jak lék pracoval a zda již byla jedna vrstva zdraví odléčena, tudíž je čas nasadit další lék a nechat ho pracovat na další vrstvě vašeho zdraví. Po celou dobu procesu jsme v kontaktu, pokud budete mít dotazy, určitě mě kontaktujte, zodpovímsmiley

Já osobně propojuji znalosti homeopatie a další metody z oblasti přirozené cesty ke zdraví. Mým cílem je, aby se každý naučil pomáhat si sám. Třeba za počáteční podpory někoho druhého. Snažím se ukázat, jak zdraví zlepšovat a ne symptomy potlačovat hlouběji do těla.

Délka homeopatické konzultace: 60 - 120 min

Říkáte si: Proč tak dlouho?

Samotná délka konzultace nelze předem stanovit. Vše se odvíjí od složitosti případu. Někdy ode mě klient odchází po hodině a jindy je třeba více času.

Nicméně, mou prioritou je stanovit TEN SPRÁVNÝ homeopatický lék a k tomu se společně dobereme-:)

Ceník

Osobní návštěva / konzultace po telefonu

60 minut / 700 Kč

90 minut / 1 050 Kč

120 minut / 1 400 Kč

Každému z Vás zasílám detailní informace po návštěvě na Váš email-:)

Termín si rezervujte na:

e-mailu: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

nebo tel.: 734 442 601

Platební údaje:

Číslo účtu: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100, KS 308   text: jméno, příjmení

Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit?

Pište na: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz

Nebo volejte na: 734 442 601